5868
Jedi Knight 3
  • nicker
    #4748
    Matter köszi a véleményt :)
    Amúgy a MB az egy jópofa kis modocska, benne van a nevében hogy múví, tehát ilyen filmszerű az egész. Jó kis mod, bár semmi köze a többi JK-s modhoz, (base, ja+, lugor) de attól még jópofa.
    Sokat nem vesztesz ha letöltöd, mert a ja+ normálisan megy, (br lesz egy-két érdekesség :D) de nem vészes.
    A lugort nem tom, nem volt egyszerre még fenn ez a két mod.


    Újra lett telepítve a gépem. Ma újratettem a JK 3-at, korábban tökéletesen is működött, most viszont az a gondom, hogy valamiért a karakterek láthatatlanok. És a fegyvereik is. Eredeti a játék, és korábban nem is volt ilyen gondom. Mitől lehet ez?

    Telepítésnél: A: valami megrázta a telepítőt és kihagyott egy-két fájlt. (Ilyen is van :D)
    B: Megrongálódott a CD, és nem talál egy két fájlt.
    C: valami hülye modot bepakoltál és szétcseszte
    D: Nem tom :D
  • HIE
    #4747
    Újra lett telepítve a gépem. Ma újratettem a JK 3-at, korábban tökéletesen is működött, most viszont az a gondom, hogy valamiért a karakterek láthatatlanok. És a fegyvereik is. Eredeti a játék, és korábban nem is volt ilyen gondom. Mitől lehet ez?
  • matter
    #4746
    Szerintetek érdemes leszedni a MOD-ot?
  • matter
    #4745
    Neked is am. voltam a serveretek és nem értek velet kas-sal mert velem nem csináltatok semmit
    THx link-et:D
  • nicker
    #4744
    A mod neve Movie Battles és innen töltheted le: LINK

    Amúgy nem veszünk össze egy játékon csak tudod nem szeretjük ha valaki cigányozik, fasszopózik a hátunk mögött. Így mutatja be a klánunk :(
    Sajnos ezen a héten nem ért rá, dolgozott, játszott, nyaralt ki tudja mi a halál baja volt. De egyszer csak összehozzuk :P
    A logról, a log lényeges részét (a végét) "lefelejtette" a barátunk.
    Ha érdekel valakit kérje el tőle :D
    Mindezektől függetlenül további kellemes nyarat és nyaralást kívánok mindenkinek, még Kasnak barátomnak is :P
  • Muki100
    #4743
    www.google.hu
  • matter
    #4742
    Honnan lehet letölteni az újj MOD-to a jk-hoz azt a MOVI Battlet?
  • matter
    #4741
    De min vesztek össze eggy játékon?
    Vagy nem is vesztek össze?
  • KILLER2
    #4740
    Söröznek egyet.
  • matter
    #4739
    Ezt nme értem akkor mit fogtok csinálni ott?
  • kas123
    #4738
    ide katt ezt megtudjátok nyitni tuti nah most nemleszek 1 ideig mert nyaralok...
  • Muki100
    #4737
    MS word vagy wordpad
  • KILLER2
    #4736
    Nekem se akarja megnyitni.
  • gyonax
    #4735
    A logot milyen programmal nyitottátok meg?
  • Muki100
    #4734
    Végigolvastam és LOL
    várjuk a további fejleményeket, kösz hogy felraktad :D
  • Muki100
    #4733
    1.1 patch fent van?
  • kas123
    #4732
    katt ide és itt a log :P
  • kas123
    #4731
    ha kell a log vegyé fel msn-en és elküldöm :)
  • Wini
    #4730
    Hmm, az olyan serverhez, amik 25-ös protocolt használnak, hogyan csatlakozok?...
    Simán nem megy :)
  • KILLER2
    #4729
    Nekem is csak 1.1es patchel ismeri fel az agyonkarcolt lemezem. Telepítéshez már le is kellett töltenem, mert az eredetiről az már nem megy.
  • gyonax
    #4728
    KOTF-nál a bugos szöveg már csak azért is szánalmas, mert ha nagyon ki akarná adni,(és nem lenne kamu az egész;)) akkor már kiadta volna aztán kiadott volna még hozzá néhány patchet, amik javítják a hibákat. Szerintem.
  • matter
    #4727
    KAS?
    :D
  • matter
    #4726
    NA mi van a konfliktussak TAS?
    :D
  • Delta24
    #4725
    van a játékhoz cd patch?mer nem ismeri fel a cd-t
  • Wini
    #4724
    Nem az volt a baja, sikerült megoldanom :)
    De azért köszi!
  • kuci06
    #4723
    tedd fel az 1.01-es patchet
  • Wini
    #4722
    Van egy ilyen problémám, hogy ha csatlakozok egy szerverhez és belépek a játékba, pár másodperc után ezzel a hibaüzenettel leszek kivágva:
    CL_ParsePacketEntities: end of message

    Neten utánanéztem, senki se tud rá megoldást, kivéve, hogy vegyél eredeti játékot, de én emlékszem, hogy anno (2003-2004) ugyanúgy tört verzióval nyomtam és biztos vagyok benne, hogy most is sokan azzal nyomják. Van valakinek valami ötlete, hogy hogyan lehetne ezt a hibát áthidalni?
  • kuci06
    #4721
    gyerekek, lol :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    By -TimFx | Tue 31st Jul, 2007 @ 3:59:11am
    "I cant give you a publish date but im thinking to publish the first part it at least a week. (if everything goes on plan)"

    later post by Tim
    PART 1
    all kotf redited maps, all kotf redited skins, all kotf npcs, all sound and musics, all menus, all features , new jka story mod,npc add/laod system, obi vs Grievous, jango vs obi , quigon vs maul (desert), jka base multiplayer.(only for use new map) approximate 1gb size

    PART2
    KotF multiplayer,KotF+FmIII multiplayer, all star wars saga missions.
    approximate 1gb size


    now this is justice talking
    31st+week = Aug 07
    pt 1 should be here hoje or today
  • Muki100
    #4720
    Ne mondd már hogy minden topikba ezt beírod és még nem kaptál egy-t se.
    A múltkor kapott egy warez linket a kotor2 topikban és megkérdezte: "itt hogy?"
  • raimundo
    #4719
    valaki tud adni egy letöltő linket
  • HyperGames
    #4718
    Az ENTER működött, thx!
  • kas123
    #4717
    R betű :)(alapból)
  • FL Zoli
    #4716
    E betűre vagy enterre tippelek...
  • Muki100
    #4715
    azért egy ilyen kérdés előtt nem ártott volna átnézni a játék irányításait vagy mi a szösz....
  • HyperGames
    #4714
    OK, de mivel?
  • kas123
    #4713
    hova tudom feltölteni a log-ot? :D
  • Drephis
    #4712
    azt hogy meg kell húzni azt a kart.
  • HyperGames
    #4711
    Ez mit jelent?


  • Muki100
    #4710
    Igen kb. olyat várunk :D
    hajrá
  • kas123
    #4709
    bash.hu megfelel majd?:D:D:D