5868
Jedi Knight 3
  • kas123
    #4908
    http://www.gamecopyworld.com/
  • red bull
    #4907
    Honnan tudok letölteni olyan fájl-t amivel megy CD nélkűl a játék? Már kerestem no cd -ket de nem jártam sikerrel, szinte egyiksem működik. Pls help
  • fbd195
    #4906
    Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy <=ez a 3. rész?
  • Adam69852
    #4905
    hááát attól is függ hogy milyen az a geforce és milyen driver van fennt
  • roli613
    #4904
    Geforce-os pentium 3-as gépem van
  • roli613
    #4903
    Valaki segítene? Valami openGL-t ír ki mikor már telepítettem és a játék nem jön be csak kiír mindenféle lófa**t!
  • Iceman2007
    #4902
    Hello! Azt szeretném kérdezni hogy amikor házi szerver akarok csinálni minden jól megy beállítgatom a server.cfg-t de amikor elindítom akkor egy darabig betölt és utána kiírja, hogy: Hitch warning: 1850 frame time. Ez it jelent? Azért van mert routerem van? Kérlek siessetek a válasszal! Köszi!
  • KILLER2
    #4901
    Megnyitott a JSC, várunk minden játékost, kezdőt és profit egyaránt.
  • KILLER2
    #4900
    cg_dismember 0 vagy 1, bár én 999et írok be. Ezzel aprít. Nem annyira, mint még a JK2ben, de aprít.
  • Picizöldfül
    #4899
    sziasztok,megint felraktam ezt a régi alapművememet,és szeretnék kicsit szórakozni,multizni sztem nincs annyi játékos Mo.-n,meg most bíbelődni sincs kedvem h elinduljon, bárha vki felveszi velem a konkaktot és szeretne multizni és segíteni nekem h h lehet megcsinálnálni(pl.:patch,feltörni vmit,hamachi blabla) az szóljon:P(msn:[email protected]) na szóval a lényegre térek,régen amiko sokat jk3aztam volt egy fasza kis cheat,asszem g_saberrealisticcombat 1 (az 1 étéke lehet asszem 9 is) volt a neve és mint a neve is mutatja realisztikusan vágta le a végtagokat a fénykard,de a mostantani játékomban nem csinál semmit. vki help ez ügyben h hogy van ez a kód is valójában?
  • Delta24
    #4898
    nekem is volt ilyen,újra kellet rakni az academyt is,meg az MBII is.nálam csak igy ment
  • KILLER2
    #4897
    Akkor reinstall, hátha utána menni fog.
  • szapor
    #4896
    hát csak a MB2-es mód van fenn meg a 1.01-es patch mint a havernak annak pedig jó
  • KILLER2
    #4895
    Talán túl sok a PK3. Vagy csak a MB2 mod van fent? Semmi egyéb map, skin... semmi? Ha nem a sok extra miatt van, akkor próbálj egy reinstallt.
  • szapor
    #4894
    Valaki tudna segíteni?Meg van a Movies Battles 2 de mindig amikor felmegyek egy szeróra akkor kidobb egy olyan üzenettel hogy: CL_ParsePacketEntities: en of message
  • KILLER2
    #4893
    Google-ben képek, youtube, meg minden. Ott látod meg igazán, hogy milyen.
  • campy
    #4892
    valaki elmondaná mi van ebben a gameben? Star Warsban én csak a 2 KOTOR sorozattal játszottam...
  • szapor
    #4891
    télleg van egy új mód ehez vmi 600MBos???
  • KILLER2
    #4890
    Olvasd végig, tuti benne lesz a megoldás.
  • Delta24
    #4889
    nem tugya valki hogy a serveren hogy lehet engedéylezni kardokat meg jetpackot?
  • KILLER2
    #4888
    Ja, pláne, hogy az én klánom volt és az említett adminnal ketten vezettük a szervert.
  • Delta24
    #4887
    jó élmény XD
  • KILLER2
    #4886
    Rendfenntartásra alkalmas, egy kard, amit csak az admin ismer és rögtön öl vagy iszonyatosat sebez. Bár én találkoztam már olyannal, hogy a kedves admin szórakozásból előkapta és mivel egy speckó kard volt az (sauron buzogánya, hát olyat is csapott), földre csapott, mindenki repült szét, hát élmény volt, főleg amikor vele 1 terembe dueleztem.
  • Delta24
    #4885
    amugy ez az admin kard mire jó?
  • BMW M3 GTR
    #4884
    Tudom onnan lestem eredetileg. onnan vettem a damagescalét is. De valahogy akkor sem jó.
  • KILLER2
    #4883
    aaronb.try.hu
    Nem tudom, hogy innen nézted-e, de itt asszem a fórumon van leírás admin kardhoz.
  • BMW M3 GTR
    #4882
    Hát én akkor nemtudom. Bármit csinálok ugyan olyan vacak lessz az egész. :P
    De azért kiváncsi vagyok hogykell csinálni, főleg ezek után.
  • KILLER2
    #4881
    Jaj, dehogy, csak azt ne, akkor mindenki látja. Szerveren a base-ba legyen bent asszem. De nem biztos. Mint modtam, én még nem csináltam ilyet.
  • BMW M3 GTR
    #4880
    De hogy értve a szerveren is lehessen látni? a Kardok között ott legyen a neve?
  • KILLER2
    #4879
    Ja, az úgy okés. Lényeg, hogy fent legyen a szerveren is. Igazából én nem csináltam még ilyet. Az aaronb.try.hu-ról néztem 1 leírást, de aztán nem csináltam meg, így nem tudom, hogy mi lehet a gond. Szerintem kérdezd meg ott.
  • BMW M3 GTR
    #4878
    Hát hogy értve feltenni? a Base mappában benne van. Vagy máshová is bekell tenni?
  • KILLER2
    #4877
    Valamit tuti elcsesztél. Feltetted a szerverre?
  • BMW M3 GTR
    #4876
    Sziasztok!

    Hogyan lehet admin kardot csinálni? Mert én kiválasztok 1 kardot, packskape-val megnyitom beírom hogy damagescale 200 elmentem restartolom a szervert behívom a kardot és nem jó. Egyszerüen nemsebez csak ugyan olyan szarúl mint a többi kard. De miért?
  • KILLER2
    #4875
    Hát nekem motivációm az most pont nincs, meg kedvem se nagyon, de szerintem gondold át, hogy megéri-e, mert jó, ha 1 hónap alatt 5 hsz érkezik. Megéri ez a melót? Persze én se mondom, hogy nem jönne jól.
  • tommygiant
    #4874
    Ha lenne egy FAQ ebben a szerencsétlen topicban, akkor nem arra menne el 5000 hsz, hogy az alap dolgokat oktatjátok a kezdöknek, hanem fontosabb dolgok töltenék ki a fórumot, ès könnyebben lehetne visszanézni is dolgokat.

    Szvsz ezeknek a föbb címeknek kéne a FAQ-ban lenniük:
    - Alap dolgok az alapjátékról
    - Szervercsinálás az alapjátékban
    - Modok és kiegészítök használata
    - - Mapok, Skinek, jármüvek, stb telepítése és használata
    - - Japlus
    - - - Kliens oldali mod használata
    - - - Szerver oldali mod használata
    - ... stb

    Ha lesz idöm rá akkor talán én is megcsinálhatnám. De csak akkor ha innen senkinek sincs kedve/motivációja hozzá.
  • Delta24
    #4873
    az jó:D,és még azt hogy az is külön serokon van?
  • Muki100
    #4872
    pénzt gyűjtesz meg talán tárgyakat is. szerepjáték.
  • Delta24
    #4871
    abban a modban mi van?ugy értem mijen újdonság?
  • Muki100
    #4870
    ha roleplay fan vagy tudom ajánlani a lugormodot, de az is már ezeréve volt, nem tudom most hol tart.
  • Delta24
    #4869
    van még valami jó mod a JA+ és MBII kivűl?