5868
Jedi Knight 3
  • roblee
    #4828

    Heh! Erre én is kiváncsi leszek. Persze nem teljesen világos, hogy most mit ad ki 1-jén, SP vagy MP.
    Már mióta a setup-pal küzd. Nem hiszem el!
  • kuci06
    #4827
    Újabb Kotf hírek :D
    Lol?
    A moddb oldalát már be is zárta :D
    holnapután release xD
    persze...

    About Release and KotF Multiplayer
    About Release and KotF Multiplayer
    As you know, I am not planning to release the Multiplayer with the first part because it still contains some bugs. After the first part will be released , I am planning to test the MP with my Moderator team to improve the mp and fix the bugs. KotF is not just a mod and it's also an expansion packet. It has more than one multiplayers. In the first part, there would be all the maps and skins ,so I must have placed a Multiplayer. But the menus have been done before are not designed to use like this. You wouldn't use the all the 170 skins with the Jedi Academy's default player menu because KotF skins are not compaitable with default Jedi Academy. Shortly, in this first part, you were only be allowed to use the KotF maps. It would be weird to know that skins are there and you can't use them , so I stopped working with setup for a while and started to complete the menus. While testing that menus, I saw that some vehicles in the maps caused bugs after playing for a while. They have to be fixed too. In the passed time , I didn't only worked for setup , I did these works too.

    KotF Multiplayer:

    Jedi Academy - With support of 64 vehicles , all the KotF maps , and menus which makes easier to chose skins, bots, npcs and vehicles. screenshot
    Knights of the Force - KotF playermenu system and the other feautres mentioned so far
    Force Mod III - Kotf playermenu system
    Jedi Plus - All kotf maps , and skins,bots and vehicles menus are improved for KotF.

    I hope , I will release it in 1st Semptember. I still work on the menus of multiplayer. After that , I will continue to setup.

    KotF Forum tomorrow open. i m sorry for delay
  • szimida
    #4826
    JA: v1.0.1.0 win-x86 Oct 24 2003
    Initialising zone memory .....
    ----- FS_Startup -----
    Current search path:
    D:\Jedi Academy\GameData\base\assets3.pk3 (16 files)
    D:\Jedi Academy\GameData\base\assets2.pk3 (62 files)
    D:\Jedi Academy\GameData\base\assets1.pk3 (8320 files)
    D:\Jedi Academy\GameData\base\assets0.pk3 (15346 files)
    D:\Jedi Academy\GameData/base

    ----------------------
    23744 files in pk3 files
    execing default.cfg
    couldn't exec jaconfig.cfg
    couldn't exec autoexec.cfg
    ...detecting CPU, found Intel Pentium IV

    ------- Input Initialization -------
    Skipping check for DirectInput
    Joystick is not active.
    ------------------------------------
    ----- Client Initialization -----
    ----- Initializing Renderer ----
    -------------------------------
    ----- Client Initialization Complete -----
    --- Common Initialization Complete ---
    Working directory: D:\Jedi Academy\GameData
    Initializing OpenGL subsystem
    ...initializing QGL
    succeeded
    ...setting mode 4: 800 600 FS
    ...using desktop display depth of 32
    ...calling CDS: ok
    ...registered window class
    ...created window@0,0 (800x600)
    Initializing OpenGL driver
    ...getting DC: succeeded
    ...GLW_ChoosePFD( 32, 24, 8 )
    ...35 PFDs found
    ...GLW_ChoosePFD failed
    ...GLW_ChoosePFD( 32, 24, 0 )
    ...35 PFDs found
    ...GLW_ChoosePFD failed
    ...failed to find an appropriate PIXELFORMAT
    ...restoring display settings
    ...WARNING: could not set the given mode (4)
    ...setting mode 3: 640 480 FS
    ...using colorsbits of 16
    ...calling CDS: ok
    ...created window@0,0 (640x480)
    Initializing OpenGL driver
    ...getting DC: succeeded
    ...GLW_ChoosePFD( 16, 16, 0 )
    ...35 PFDs found
    ...GLW_ChoosePFD failed
    ...GLW_ChoosePFD( 16, 16, 0 )
    ...35 PFDs found
    ...GLW_ChoosePFD failed
    ...failed to find an appropriate PIXELFORMAT
    ...restoring display settings
    ...WARNING: could not set the given mode (3)
    ...shutting down QGL
    ...unloading OpenGL DLL
    ----- CL_Shutdown -----
    -----------------------
    GLW_StartOpenGL() - could not load OpenGL subsystem

    Ez lenne a probléma, ha valaki tud, légyszi segítsen! THX előre is!
  • tofu
    #4825
    torrentről vagy innen
  • toto1993
    #4824
    szasztok! ne tudna nekem valaki segíteni hogy hol lehet letölteni a star wars jedi academy teljes verzióját????? Elöre is kösz mindenkinek
  • tofu
    #4823
    helló nekem olyan gondom van hogy fölrakom lecrackelem elindítom és azt írja ki hogy please insert disc 1. magyarán nem jó a crack
    vki tudna olyan oldalt mondani ahol a játék single playerjéhez van Crack? előre ia köszi tofu!
  • c115
    #4822
    Ok kössz.Háát találtam pár érdekes cuccot.
  • KILLER2
    #4821
    mondjuk most tényleg nem jó az oldal.
  • KILLER2
    #4820
    Ja és jk3filesen van skinelés leírás.
  • KILLER2
    #4819
    Amúgy a google most is segíthet.
  • KILLER2
    #4818
    aaronb.try.hu
    Bocs, elírtam.
  • c115
    #4817
    Majd megkérdezem mástól kössz a segítséget...Cső
  • c115
    #4816
    de ha beírom az explorerbe hogy "www.aaronb.atw.hu" akkor azt irja hogy nem jeleníthető meg!!!
  • KILLER2
    #4815
    "PK3 fájlokra én PakScape-t szoktam haszánli. Az aaronb.atw.hu-ról le lehet szedni."
    Neked ez mond valamit? Már bocs, de ez már tényelg sok.
  • c115
    #4814
    PakScape vel nyissam meg a .pk3-akat????
  • Muki100
    #4813
    igen de aki annyira láma hogy a googlehez sem ért azzal nem éri meg foglalkozni...
    első lecke: segíts magadon
    ha valami komolyabb gondja van akkor már érthető lenne a segélykérelme na de ilyennél azért...
  • KILLER2
    #4812
    Mondom, hogy PakScape-el csináld! WinRar is jó rá, de az elsőt ajánlom.
  • c115
    #4811
    A Total Commander nem nyitja meg a .pk3-at!!!
  • KILLER2
    #4810
    PK3 fájlokra én PakScape-t szoktam haszánli. Az aaronb.atw.hu-ról le lehet szedni.
  • nicker
    #4809
    Muki, emiatt van sok láma a JKba.. Mert nincs senki aki segítene nekik abba, hogy ne legyenek lámák.
    C115, Skin készítéshez 3 dolog kéne: Egy total commander, egy Jegyzettömb, és Valami képszerkesztő progi. (Paint; photoshop), Szerintem te még elégedj meg egy skin átrajzolásával.

    Total commanderrel menny be a Base mappába, (fontos a .pk3at ne társísd semmivel), és kattints duplán a skin .pk3 fájlára. Ott models, players, név, és ott vannak a kép fájlok, azokat rajzolgasd át. Ha egyedit akarsz, akkor a players mappában levő mappa nevét írd át Xre, és az abban levő .skin fájlokat miután jegyzettömbel megnyitottad, azokban is írd át a képfájlok elérési útvonalában a players mappán belül levő mappát X-re :D

    Nem is olyan zavaros mi? :)))
  • Muki100
    #4808
    ha a sKin szó helyes leírása, a visszaolvasás, és a google használata is problémás akkor valószínű nem is érdemes hozzáfognod.
  • c115
    #4807
    Hogy lehet SCIN-t csinálni????????valaki help :S
  • Choni
    #4806
    Srácok help meee 2 éve jáccotam a játékkal most meg felrakom aztán felinstalálom a patchet és ha elinditom a multit crashel a játék:S:S (nincskedvem hibajelentést küldeni sem:D:D) ha valaki tud valami érthető megoldást szóljon kössz:D
  • gyuri12
    #4805
    uhh az nagyon komoly lenne:O

    remélem lehet majd a végén gonoszokkal lenni,és a birodalom győzelmét elősegíteni
  • kuci06
    #4804
    Ezek az emberek meg akarják csinálni azt, amit Tim (a Kotf készítője) nem tudott.

    Kiadni egy olyan modot, ami az összes Star Wars filmet összefoglalja.
    Tehát mind a 6 filmet végigjátszhatod.
    Timmel ellentétben ők gyűjtik a segítőket, akár Te is csatlakozhatsz hozzájuk, ha értesz a moddoláshoz :D

    Ahogy olvasgatom a fórumot, elég ígéretesnek tűnik :)
  • gyuri12
    #4803
    ezmiez?
  • kuci06
    #4802
    Lol, Kotf hírek:

    Több modder, ex-Kotf fórum moderátor, és dühös SW rajongók új mod elkészítését kezdték:

    Chronicles: Jedi Academy Total Conversion

    hoppá :D

    http://kotf.star-wars.cn/index.php?topic=334.0

  • gyonax
    #4801
    Én próbáltam szerintem észrevehető a változás, csak az irányítást kellett jól beállítani. Talán minden stílushoz ad 2-3 plusz támadást. Szerintem nem rossz.
  • Ben007
    #4800
    megcsináltam a gamét és Q.... jó
  • KILLER2
    #4799
    Köszi.
  • nicker
    #4798
    ahol az átrajzolandó cuccok vannak ott van egy .skin fájl. Azt írd át a jegyzettömben. Átírod az elérési utat ott is, és a mappát is átnevezed. Models/players/skinedneve
  • KILLER2
    #4797
    Köszi, akkor azt majd átnézem.
  • Muki100
    #4796
    jk2files-on van egy skinning tutorial ahol erről is van szó
  • KILLER2
    #4795
    Ja, én is elcsodálkoztam rajta, de nekem sakkor is borzalom az élmémy vele kapcsolatban. Midnegy, 1 dologgal kevesebb. Viszont lenne egy nehezebb kérdésem. Szeretnék egy modellt átrajzolni (skinelni), de nem akarom, hogy egyezzen az alap modellel. Szóval hogy lehetne megoldani, hogy működjön rendesen a modell, de más legyen a neve?
  • nicker
    #4794
    De utálom mikor valaki kérdésre kérdéssel válaszol :D
    Killah: Én még nem próbáltam, de ha a JK3fileson 8,4et kapott akkor csak nem olyan szar. :D Ott nem osztogatják ingyér:

    Ben: Ki kéne csimagolni.. Ha ki van és úgy se megy akkor szar ^^ vagy.. mien formátumba van?
  • Ben007
    #4793
    kéne egy kis help amikor beteszem a játékot a démonba és utána elindítom azt írja ki hogy a leíró érvénytelen
  • KILLER2
    #4792
    Próbálta már itt valaki a chaos force unlimited modot? JK3filesen 8.4 pontot kapott, gondoltam kipróbálom. Megnéztem SPben és MPben is solo game-ben. SPben az alapon beállított borzalmas billentyűzetkiosztáson és a menün kívül semmit nem váltzozatatott. Multiban sem törtát tűl sok változás, de.... Lehet, hogy én csináltam valamit rosszul, de majdnem a mentő vitt el. Borzalom. Kezelhetetlen irányítás, amit lusta voltam átállítani, a medium stílus valami elegéns forgást csap, csak használhatónak nem tűnt, a chaos force unimited alapján pedig csalódtam, amikor nem láttam változást az erőkön. Ez az én véleményem róla. Ti próbáltátok már?
  • KILLER2
    #4791
    Pedig a képeket nézegetve jó lett volna.
  • KILLER2
    #4790
    Na ennyi erről.
  • KILLER2
    #4789
    Zseni vagy. Az lenne a legjobb. Kicsit csiszolni rajta kéne rajta, de amúgy tökéletes. Profi fizika, jó grafika, normális gépigény. JK3ba már annak is örülnék, ha a csávó nem csúszna a padlón, hanem úgy haladna, ahogy lép.