5868
Jedi Knight 3
  • Muki100
    #4588
    2004-ben 99.9% volt.
  • kuci06
    #4587
    nah, már 60%!!!4
  • Tombi
    #4586
    az egész kamu szar. aki nem látja be az elvkault fan
  • Muki100
    #4585
    Sírjunk, majd 2008-ban hátha.
  • jaws30
    #4584
    ebböl nem lesz semmi!
  • kuci06
    #4583
    nem lehet pontosan megmondani, hogy mikor lesz fennt, lehet belassult a net. Az a lényeg, hogy már tölti fel ;)
  • jaws30
    #4582
    nincs semmi
  • jaws30
    #4581
    nah most mi van azt monták ,hogy 17:00 meg lesz!
  • KILLER2
    #4580
    Hát ilyenról még nem hallottam...
  • jaws30
    #4579
    ne márrr!!akkor elég sokáig fog nekem tartani!
  • jaws30
    #4578
    ez a lényeg!
  • MarkBlade
    #4577
    Lehet hogy így lesz de engem már nem fog érdekelni csak az hogy kivel is nyomjam a gamét
  • kuci06
    #4576
    csak valahogy legyen fent :P
    Amúgy muki100-nak igaza van, a sok modder biztos nem fogja ezt szó nélkül hagyni
    Azért előtte Tim megkérdezhette volna, hogy használhatja-e a modelleket/mapokat :P
  • MarkBlade
    #4575
    Kicsit negatív vagy.. de szerintem senkit nem érdekel ha valakinek is benen van a keze.. mert legalább végre van valami.. mostanában annyira eltüntek a SW játékok hogy még egy kis borsószemre is vigyorogni tudunk..onantól kezdve hogy fent lesz a neten nem lehet megálítani akár plágium akár nem..

  • Vasvilla
    #4574
    Sziasztok!
    Az a problémám hogy régebben simán futott a JA+. Amióta ujraraktam a windowst, azóta állandóan kidob a kezdőkérpenyő után hogy: "A program szabálytalan műveletet hajtott végre, és ezért le fog állni" Arra gyanakszom hogy vmi windows beállítás nem ízlik neki. Van esetleg valami tippetek, ötletetek?
    Előre is köszi!
  • Muki100
    #4573
    Én őszintén kétlem hogy egy óra múlva ti már boldogan tölteni fogjátok...és mi lesz ha egy skinner/mapper meglátja a saját munkáját benne úgy, hogy meg se kérdezték róla? Azt mondja, hogy hát ez pedig így nem jó, és tim mit csinál? -.-
  • kuci06
    #4572
    hurrá :D amúgy jó lenne, ha úgy csinálná, hogy amelyik part fent van, annak a linkjét közzé tenné, így mire befejezi a feltöltést, nekünk már csak 1-2 partot kellene leszedni :D
  • roblee
    #4571
    FILES STILL UPLOADING....%35 (GMT 2:30)
    Rapidshare


  • jaws30
    #4570
    www.kotf.com
  • szapor
    #4569
    honnan lehet majd szedni?de ha tul terhelt akkor vki majd felrakja egy kevésbé túlterheltre
  • roblee
    #4568
    Ez tényleg jó!
    De nekem Darth Razor bannerjei is tetszenek.
  • jaws30
    #4567
    ez jó ez a hivatalos!
  • jaws30
    #4566
  • Darth Razor
    #4565
    ehh...
    itt vannak a linkek:
    http://www.darthrazor.atw.hu/images/banner.jpg
    http://www.darthrazor.atw.hu/images/banner2.jpg
  • Darth Razor
    #4564
    Készítettem két bannert a topikhoz. Igaz hogy elég egyszerűek, de ameddig valaki nem csinál jobbat szerintem a célnak megfelelnek.
    Ha gondoljátok nyugodtan használjátok őket. (lehet hogy nagyobbak a kelleténél, de ha kell lekicsinyítem őket.)


  • MarkBlade
    #4563
    Ha valakinek lejött majd, feltehetné egy kevésbé leterhelt helyre mert szerintem az meg fog halni.. :()
  • 6600GT
    #4562
    meilyk oldalon lesz fent?
  • kas123
    #4561
    elméletileg igen :)
  • jaws30
    #4560
    akkor 17:00 fennt lesz az oldalon?
  • KILLER2
    #4559
    Hát asszem én várok, míg az egész fent lesz.
  • roblee
    #4558
    Köszi! Így már rendben van!
  • kas123
    #4557
    az első tartalmazza a skineket meg a mapokat...+3 küldit...
    a második fogja tartalmazni a többi küldit...
  • roblee
    #4556
    Pont ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem.
    Tehát 2 GB a teljes mérete és 2 részletben lehet leszedni, az egyiket ma, a másikat majd csak júli 7-én. Ez most azt jelenti, hogy csak a 2. rész letöltése után lehet kipróbálni vagy elég az első 1 GB-os file is hozzá?
  • kuci06
    #4555
    KNIGHTS OF THE FORCE IS COMING UP!!!

    Finally "THE DAY" has come. Knights Of The Force is a huge MOD. And it's size is approximately 2GB. We are publishing it as 2 parts. The first, in 25 June 16:00 (GMT) and the second in 7 July 16:00 (GMT).The part's sizes are about 1GB. Sharing in this way will be easier.

    Additionally, this allows you to spend much time on the game. I want all of you to realise what I tried and succeeded because you will catch the importance of the functions and features in the game day by day. At the same time this MOD shows how much good and forward looking the programmer team in Ravensoft is.Many features that I adapted are ther thanks to the "back doors" leaved open by this team. And I worked on them with a wild effort for years. The features added to the game are developed with hard work. (i didnt change the sp source code)

    I hope you enjoy. Have a good time.
    May The Force Be With You!!!
    TIM
  • Muki100
    #4554
    Ma 4 év után 9.-ére dörzsölhetjük a tenyerünk mert ma kijön! hurrá!
    Kíváncsi vagyok most mivel fog előállni, mi nem működött. Amúgy az is vicc hogy 4 év alatt arra nem volt ideje hogy megfelelő tárhelyet találjon, ahova hajlandóak lesznek felrakni és az nem egy ingyenes fos mint a rapid, vagy yousendit.
  • jaws30
    #4553
    nah gyerekek akkor ma dörzsöjük a tenyerünk!
  • Muki100
    #4552
    Magyarán egy beadott skinnel végigmészárolsz egy extra mapon egy csomó új NPC-t. Akkor meg nem Total Conversion ahogy azt ő írja.
  • kuci06
    #4551
    köhömm... single player mission pack
  • Muki100
    #4550
    A nagyon régi ígéretek között szerepelt a Holocron FFA és a CTY visszahozása a JK2-ből, de szvsz az is csak mese.
    Tegyük fel, hogy kijön a mod. És? Egy map/skinpack ami már eddig is végig elérhető volt, apró darabokban, egy új menü ami nem sokat lendít a játékon és körülbelül ennyi. Hatalmas parasztvakítás, pláne, hogy nincs is semmi az egész ígérgetés mögött.
  • KILLER2
    #4549
    Aha..... Mert ha jó elsz, akkor felteszem a szerveremre, de nem tudom, hogy mennyit kell majd, mert ha sokat és problémás, akkor hagyom az egészet.