5868
Jedi Knight 3
  • nicker
    #4868
    \n a sortörés
  • KILLER2
    #4867
    Nem tudom, hogy jártas-e itt valaki ilyesmiben, de kérnék egy kis menü átszabási segítséget. Nekiálltam egy MODnak. LÉnyegében szinte csak a menüt szabom át és nem tudom, hogy melyik kép az, amit ha multi közben nyomok egy esc-et, akkor kiad fent kék csík, mint menü. Nem tudja valaki, hogy ezt a képet hol találom meg? Ja és ha esetleg tudja valaki, hogy hogyan tudom a menü háttérzenéjét megváltoztatni, mert eddig azt se találtam meg.
  • BMW M3 GTR
    #4866
    Sziasztok ismét.
    Ha csinálok 1 szervert és az üdvözlő üzenetet akarom megírni. akkor hogy kéne beütnöm a jp_motd mellé? mert bárhogy írom 1 sorban lesz és nemlehet látni belölle semmit.
  • Delta24
    #4865
    utobbi:D
  • Muki100
    #4864
    arra gondoltál hogy elolvasod ami oda van írva, vagy megláttad elszörnyedtél és idejöttél?
  • Delta24
    #4863
    meg azt is hogy minden seron van ez vagy csak párba,vagy csak singelbe?
  • Delta24
    #4862
    és még egy kérdés http://www.moviebattles.com/files_application inen mit tölcsek le
  • Muki100
    #4861
    lol, igen nagyon logikus igen, hogy egy szabadon terjesztett modhoz meghívó kelljen.
    több mirror is van, próbáld őket végig.
  • nicker
    #4860
    A meghívó hülyeség hacsak nem egy torrentes oldalról akarod letölteni. :)
  • KILLER2
    #4859
    Miféle meghívó? Nem tudtad letölteni? Elég sok helyen fent van szeritem, egyik helyről tuti le tudod szedni.
  • Delta24
    #4858
    hello lene egy gondom,le akartam tölteni a Movie Battlet,nem ment hibát írt ki,egyik haverom azt mondta hogy kell hozá meghivo ez igaz?
  • kuci06
    #4857
    semmi xD
    a szokásos...
  • nicker
    #4856
    na mivan a kotfal?
  • nicker
    #4855
    Előbb inkább játszani tanulj meg ne adminkodni :)
  • BMW M3 GTR
    #4854
    Azt tudom hogy nem az. Én is utáltam mikor annyit bastattak mikor véletlen kinyírtam valakit. De akkor én is szivattam eleget öket :P XD PL angolul dumált én meg eljátszottam hogy nemértem. Azt már ott idegességében keresett is 1 magyart de senki sem volt XD
  • Muki100
    #4853
    ha másfél hete kezdted amúgy sem az admin cuccokkal kéne foglalkoznod szvsz csak keress olyan szervereket ahol jófej adminok vannak és játssz.
    Én is voltam nagyon sokáig admin mb2 szerver(ek)en, de annyira azért nem hálás feladat az mint néhányan hinnék.
  • KILLER2
    #4852
    Idézem az előző hozzászólásom: "jelszót a szerver tulajdonosától"
    Szeritnem ebből lejötn, hogy kell a jelszó. De akkor bővebben:
    valójában van olyan,h ogy kapsz admint jeslzó nélkül és amikor elmész, elveszik. De ilyennel én még nem találákoztam. Kell egy admin jelszó. Mondjuk beállsz egy klánhoz és elérsz egy rangot vagy valami, akkor lehet, hogy kapsz. Olyat nehogy csinálj, hogy belépsz egy klánba és elkezdesz adminért könyörögni, mert szeritem kiraknának a francba (csak mert én ezt tenném), hanem érdemeld ki. Magkapod a jelszót és amikor felmész a szerverükre, beírod a konzolba, hogy /amlogin ...... és már be is vagy jelentkezve.
  • BMW M3 GTR
    #4851
    De figywlj. Ha mondjuk csinálok 1 szervert bejön valaki. Aztán kilépek és vissza. Akkor ha minden igaz elveszik az admin jogosultságom. De ha tudnék 1 kódot akkor visszanyerném. Szóval ennél még midnig levagyok ragadva.
  • KILLER2
    #4850
    Nem olvastam végig, hogy mi van, aznnyit mondok, hogy admin jelszót a szerver tulajdonosától kaphatsz. A szerver.cfg-be vannak benne ezek a jelszavak. 3 szint van a council a legnagyobb, knight a közepes és instructor a legkisebb. Mind3hoz van külön jelszó. De pl clanmodnál 5 admint szint van.
  • BMW M3 GTR
    #4849
    De ha van ötletetek hogy hogyan oldjam meg elfogadm szívesen csak. Mert pl valaki mondta ezt a jampded-et de azt egyátalán nemértem. Valami dosos szar nekem. Ezzel még nemlenne baj de hogy fullosan nemértem az tuti.
  • BMW M3 GTR
    #4848
    De nemfeltétlenül Dedicated szerveren akarok menni, de másfajta szervert nemtudok csinálni!! Nemtudom miért de egyszerüen nemlátja a szerver kereső.
  • BMW M3 GTR
    #4847
    azok melyikek? Mondom nemrég kezdtem nemtok még minden fogalmat :P
  • Muki100
    #4846
    szerintem ha mindenáron dedikált szervert akarsz otthonról akkor sima rcon parancsokkal is boldogulsz
  • BMW M3 GTR
    #4845
    Vagy ha tudsz mondani valami módszert hogy lehessek admin 1 dedicated szerveren akkor csak szólj. Mert én kb 1 fél hete kezdtem és nemtudok túl sok mindent :P
  • BMW M3 GTR
    #4844
    Mert ha pl csinálok 1 dedicated szervert akkor hogylesz ott admin?
  • BMW M3 GTR
    #4843
    És nem is lehet szerezni?
  • nicker
    #4842
    Nem barátom, nem én értettem félre, csak te nem tudod mit beszélsz :)

    Nincs személyesen mindenkinek egy jelszava
  • BMW M3 GTR
    #4841
    Asszem 1 kicsit félreértettél vagy én nemértem.
    Ha jól értelmeztem magam akkor ha van 1 szerver és a konzolba beütöd hogy /amlogin és a kódod akkor lehetsz te is admin vagy ilyesmi.
    Na most én ezt a kódot akarom valahogy beállítani.
    Hogy mondjuk a /amlogin után nekem is legyen 1 jelszavam.
  • nicker
    #4840
    a server.cfg-be kell beleírni.
    3 fajta admin van
    Az instructor, a knight, és a council. A japlus.net weboldalon megadhatod hogy melyik adminnal melyik adminparancs legyen végrehajtható. Ezeket egy BITbe írja ki, és ezt a bitet szintén a server.cfgbe a megfelelő helyre kell beilleszteni.
    pl: councilallowedcommandshoz
  • BMW M3 GTR
    #4839
    OKé kössz ez sokat segített.
    Lenne még 1 kérdésem.
    Van ez az ugynevezett admin jelszó amit a konzolba a /amlogin után kell beírni.
    Honnan tudom meg ezt a jelszót? Mármint ha csinálok 1 szervert akkor is kell, vagy hogyvan ez?
  • nicker
    #4838
    Emberek száma: amstatus
    Emberek koordinátája: amorigin
    teleport: amtele
    altatás: amsleep
    felkeltés: amwake
    Némítás: amsilence
    Némítás visszavonása: amunsilence
    Fegyver: ammerc
    Erő: amempower
    Védelem: amprotect
    Szellemmé változtatás: amghost
    Kirúgás: amkick
    Lebanolás: amban
    VSTR Setup: amvstr

    Ennyi jutott eszembe :)
  • BMW M3 GTR
    #4837
    AZ lehet. Ha minden igaz az oldal megvan. De én semmi olyat nemlátok ami engem érdekelne. :@
  • Muki100
    #4836
    #4831
    ha egyszer segítesz magadon akkor máskor is menni fog, a kezdőlökés már megvan.
  • BMW M3 GTR
    #4835
    És azt tudod mi a címe? Mármint az oldalé?
  • BMW M3 GTR
    #4834
    nah arra még nemgondoltam :P Már alapból arra hogy annak is van oldala :P
  • Muki100
    #4833
    arra gondoltál netán hogy a ja+ oldalán nézd meg? érdekes ott minden le van írva
  • BMW M3 GTR
    #4832
    gondoltam itt tudtok segiteni :P Google ban is nézem de eddig semmi.
  • Muki100
    #4831
    google?
  • BMW M3 GTR
    #4830
    Sziasztok!
    MEgszeretném kérdezni kitudja hogy a JA+ módban 1es szervereken az adminok vagy kik elnémítják vagy lefektetik az emberkéket és addig csesztetik amig egyet nem értenek vele.
    Ezt milyen kóddal vagy parancsal tudják elérni? És mivel tudom megnézni az összes parancsot?
  • Muki100
    #4829
    Én tudom melyiket adja ki:
    azt amit már 3 éve óta folyamatosan kiad