5868
Jedi Knight 3
  • KILLER2
    #4708
    Igen, erre kíváncsi lennék.
  • Muki100
    #4707
    Ha nem haragudtok akkor majd a beszélgetés naplóját felrakhatnátok valahova vagy ide, biztos szívesen olvasná itt még jónéhány ember rajtam kívül
  • kas123
    #4706
    elfogadtalak :D...kivi vaok mit akarsz tőlem ^^
  • nicker
    #4705
    Felvettelek Kas, várom a visszaigazolásod.
  • KILLER2
    #4704
    Elvileg azt kell. Nem vágom, hogy pontosan hol vagy, de vagy löki vagy hűzni kell. Ha nem jutsz tovább rakj egy screenshotot.
  • lang14
    #4703
    gondoltam de nem jelzett sehol kis forgó karikával hogy kéne valamit csinálnom.. de megpróbálom közvetlenül a jelet hátha
  • KILLER2
    #4702
    A sense-el látheató keleket meg kell lökni vagy húzni erővel.
  • lang14
    #4701
    lenne egy kérdésem: most kezdetem el játszani találtam egy régebbi DVDn a játékot és elakadtam a templomos pályán amelyben egy Jedi sírját kell felkeresni.. most neveztek ki lovagnak.. választhattam új fegyvert is

    egy bejárat szerűnél vagyok sense-sel egy jel balra a falon és a sziklák felett van egy hosszú kémény szerű... merre kell menni?

    kicsit ugrabugrálni kell előtte.. nos?
  • kas123
    #4700
    nézd meg a profilom :P
  • kas123
    #4699
    bocs de 4 év alatt:D:D
  • nicker
    #4698
    Amúgy akinek baja van a PFCvel vegyen fel MSNre és beszéljük ott meg :)
    msnem: [email protected]
  • nicker
    #4697
    MSN? :P
  • KILLER2
    #4696
    Ja, a fórumon. Azé ez röhelyes. A leglámább barmok sem csinálnak ilyet. Ha még ok nélkül szólnának be neki, akkor se szabadna ilyet csinálnia, de így, hogy teljesen jogosan pofáznak be neki, hogy mit művel már és ezt csinálja. Szánalom, de annak is a legalja.
  • kuci06
    #4695
    milyen weboldalon? a fórumon? kibannolt mindenkit, aki csak egy rossz szót is írt! és a regisztrálás le van zárva. Sztem alig vannak már a fórumán :D
  • KILLER2
    #4694
    Amúgy a weboldalán még nem baszogatják őt, hogy miért ekkora barom?
  • KILLER2
    #4693
    Basszus, nem igaz, hogy 2 év alatt napi 24 órában nem bírt bugmentesen megírni egy modot! xD
    Inkább írná le ennek a nagy "fejlesztésnek" a történetét valami vicces regény keretében vagy lenne humorista és ezt mesélje. Híresebb lenne, mint a Harry Potter! xD
  • kuci06
    #4692
    Hát ezen már én is csak nevetni tudok :D
    legutóbb azt írta, hogy megint talált pár bugot, szóval várjunk :D
    infó innen (itt frissen fent van minden)
    http://kotf.star-wars.cn/
  • KILLER2
    #4691
    Amúgy ez a KoTF már tényleg borzalom. Emlékeztek, múltkor hogy be volt harangozva, hogy minnyá kész? Szánalom. Ha még ő csinálná a pályákat vagy a modelleket, még azt mondom, hogy okés, de úgy, hogy összelop egy rakat karakter, meg mapot, csinál 1-2 menüt, ami mindössze egy kis hozzáértést és 1-2 órát igényelhet és csak egybecsomagolja mindezt, hát. Max fél év alatt meglenne. Ez meg már vagy 2 éve napi 24 órában csinálja, videóban már az egészet meg lehet nézni, demoból is már 2.4 van kint, már van posztere, DVD tokja, weboldala, fóruma, adományból meg 2 vagy hányezer dollárt szedett össze, hogy kell neki a jobb gép, hogy le tudja menteni (amit én nem értek, hogy minek ehez olyan extra gép) és azért az nem kevés pénz. Gépemet most tuningoltam fel és nem költöttem rá ennyit. Na mindegy, csak mérgelődök itt rajta feleslegesen.
    Steweee: ha először játszol, szerintem multi előtt még azért legalább az SPt told végig min 1x, hogy legyen egy kis gyakrolatod. Igaz, hogy az SPs harc teljesen más, mint multiban, de azért az alapok nem ártanak.
  • KILLER2
    #4690
    Nekem nem jön be az a mod. Klánomba felmerült, hogy felteszem, de mindenki azt mondta, hogy ne. Szeritenm a JA+ a legjobb mod. Clan Mod se rossz, de lényegében ugyanaz, mint a JA+, csak kicsit átalakítva. Talán még a KoTF lenne jó mod, de azért csodát mégse várjunk, szóval az sose készül el.
  • kuci06
    #4689
    tedd fel az 1.01-es patchet (ez a multihoz kell)

    egy jó mod:
    Movie Battles II - Az egyik legjobb multis mod, a filmek emlékezetes jeleneteit játszhatod újra multiban (DoTF beszteszt :D)

  • steweee
    #4688
    most hogy felpörgött ismét a topic, megkívántam a játékot és letöltöttem. miket érdemes felrakni hozzá illetve van peccse ?
  • HyperGames
    #4687
    Akinek nincs meg a játék, itt egy kis help: http://href.hu/x/38p9
  • HyperGames
    #4686
    ^LooOoOooL^
  • KILLER2
    #4685
    Basszus, ez szánalmas.
  • kas123
    #4684
    Üdv. Az a véleményem az egészről, hogy a haverom felment a szerverre és ti (anélkül hogy ő megszólaljon vagy akár megmozduljon a pályán) rögtön ugatni kezdtetek neki...hát grat...jól bemutatkoztatok...utánna meg ott arcoskodtatok, amikor ő csak azért ment fel, hogy kihívjon titeket warozni...de már nem bírta a nagyképűségedet és (elvégott kézzel) duelezett veled...és elmondása szerint elég ratyi a cfg ^^ alapból 150 pajzsról indul (ha jóltom), ami elég szar mert akkor is csökken ha nem vágnak meg...
    on: a PFC-be én soha az életbe nem jelentkeznék :D...ezerszer jobb klánom van, mind tudásilag mind társaságilag...(+ nem ratyi szerverünk van :D)...
    off: amúgy ha megakartok látogatni, nyugodtan gyertek, csak előtte vegyél fel msn-en, hogy megtudjunk beszélni egy időpontot :), előre is thx byez
  • kas123
    #4683
    xDD yehúúú köszi a népszerűsítést ;) am nyugodtan jöhetnek, nemfélek senkitől :P:D, de am gyere már te is :D kivi vaok h te h nézel ki :D (sztem highlanderre hasonlíthatsz :D (160 centis magasság, ragyás arc :D + félméter vastag optika ^^, eltaláltam?:D)
  • Muki100
    #4682
    Nem gondolod hogy szánalmasok vagytok? De szórakoztatóak is egyben.
  • nicker
    #4681
    Üdv, én vagyok a Phoenix Force Clan másik vezetője, Nicker.
    Az a véleményem az egészről, hogyha szegény ezt gondolja a klánról, akkor az az ő baja. Akik ismernek minket, azok tudják hogy milyenek vagyunk. Aki meg egy ilyen emberen keresztül akar megismerni minket, azt meg sajnálom. Aki tényleg meg akarja ismerni a klánt, az látogasson ide: www.pfc.cwi.huwww.pfc.cwi.hu, aki meg erre az emberre hallgat, az így járt :P

    Am aki azt írta, hogy "egy rendes cfg-t nem tudnak csinálni" annak szólok, hogy a cfg-t úgy csináltam, ahogy a tagoknak tetszik. Ha nem tetszik, ne járj a szerverre. Vannak, akiknek ez jobban tetszik.

    (OFF: Ha jó cfg-t akarsz, menny MFKra :D)
    ON: Egyszóval bárki aki kritizál minket, az próbáljon előállni tényekkel, mert most azért kritizálni egy klánt, mert nem vettünk be, eléggé......................... :P
  • gyuri12
    #4680
    de kemény valaki:O
  • bonethug
    #4679
    Név: Kasnya Zoltán
    Becenév: Kas
    E-mail cím: [email protected]
    Születési idő: 1990. szeptember 4. 03:15 (16 éves)
    Lakhely: Jászberény
    Középiskola: Liska József

    Ne akard hogy meglátogasson a PFC Klán jó? :DDDDD kispöcs! szal okosan beszélj rólunk....

  • matter
    #4678
    Neten nyomod vagy játszottál vele neten?
  • gyuri12
    #4677
    4-5kb torrentnek is lassú... közben lejött(begyorsult höhö) és tök jó:9
    bár az a nagy kukac egy kicsit idegesítő...
  • matter
    #4676
    Figy torrent:D
  • gyuri12
    #4675
    bár elég lassú-.-
    de kösz-.-
  • Drephis
    #4674
    na azért-.-
  • gyuri12
    #4673
    csak szarakodott a gépem,működik-.-
  • kas123
    #4672
    üdv, a PFC tényleg 1 láma klán ^^, egyik ahevrom felment simán apdawan néven, és rögötn elkezdtek neki anyázni. Meg bunkók voltak, emg arcoskodtak (a semmire:D)...rendes cfg-t nem tudtok csinálni...grat PFC...
    P*f*n F*s*tt Cs*csk*k -.-'
  • gyuri12
    #4671
    nem műkszik 8(
  • gyuri12
    #4670
    thx
  • Drephis
    #4669
    hmhmhm