5868
Jedi Knight 3
  • Hmuda
    #359
    Vezesd ki a fickókat és mikor egy menettel készen vagy, akkor ne az arénába menj vissza, hanem a bár felé és ott lesz a többi kapcsoló.

    neménvoltam: várj megnézem.
  • neménvoltam
    #356
    én innen
  • Krinyo
    #355
    honnan szedtétek?
  • neménvoltam
    #354
    Csak azért mert az előzőtől (43.45)állandóan mentek tönkre a játékok, fájlok. Nem szeretném ha mégegyszer megtörténne.
  • neménvoltam
    #353
    Nem tudnád megnézni? Le van írva a vezérlőpult-rendszer-eszközkezelőnél
  • Hmuda
    #352
    Nemtom milyen driverem van, csak azt, hogy a legújabb detonátor a hivatalos oldalrol.
  • neménvoltam
    #351
    Te melyiket használod?
  • neménvoltam
    #350
    44.03?
  • Hmuda
    #349
    Nem. Kezdésnél csak egykezest lehet választni de a játék közepén egyszer elveszíted és akkor lehet újat csinálni, ahhol lehet választani, hogy milyen tipusú legyen.

    Nekem az a gondom, hogy egyszer végigvittem a duplával és most az újrakezdésnél nem engedi, hogy egykezes kardot csináljak, mivel a memoriában a kétkezes van elmentve. Mivel a listában elvileg csak egy kardtípus van kezdésnél, nem tudok váltani közöttük, hiába van kiirva, hogy most egykezes van kiválasztva, kétezes van a képen és a játékban is csak azzal lehetsz.
  • Knox
    #347
    Sziasztok!
    Ati-n megy valakinek?
  • Hmuda
    #346
    Hmmm. Nem kell új drivert felrakni? nekem is ez volta gondoma nno Q3-al és ez ugyebár ugyanaz a motor. Próbáld felrakni a legújebb drivert és talán müködni fog.

    Sephi: bocsi, most ahhogy olvasom tényleg kcsit többet árultam el mint kellett volna. :(
  • neménvoltam
    #345
    NEmmegy, visszadob a vinfosba
  • Sephi
    #344
    Aha es megint elovik a poent!

    Anyira tudom elvezni bazz tobet el se olvasok semmit.
  • Shaman
    #343
    thx
  • Hmuda
    #342
    Csak béta.
  • Shaman
    #341
    ÖÖÖ lámer kérdés lesz,mert nem olvastam vissza,de kigyött má? Itt uccsó kommenteknél mintha már végig is vitték volna.
  • Hmuda
    #340
    Nem bántam meg. Alig volt benne bug, ami meg benne volt, az annyira megbocsátható, hogy akár még a teljesbe is belekerülhetne (kivéve a fénykard bugot :( ).
  • Hmuda
    #339
    Nekem tetszett a vége, szerintem jó, hogy gonoszként Kyle üldözni fog, jóként meg lehet majd később küldiket csinálni. Márcak gonoszként azért is végigvittem mégegyszer a végét, mert úgy sajnáltam Kyle-t, hogy megbukott. :)

    A választásban egyetértek, mégcsak nem is sikerült nhéz döntésbe hozniuk. Igazából attól függ, hogy tényleg mik akarunk lenni, nem pedig attól, hogy valóban is vissza tudjuk-e tartani a haragunk.

    Nekem tök egyszerű volt az uccsó harc. Símán magamra raktam a két védőaurát és akkor se fizikailag, se erővel nem lehetett megsebezni. Pár csapás és kanyec. (Spoiler!) Ez Marka Ragnosra és Kyle-ra is ugynígy volt. :)))
  • I.C.ram
    #338
    De mégis sokkal jobb egy bugmentes ismeretlen sztorit véginyomni mitn egy bugosat elöször aztán egy tök ugyanolyan bugmenteset. Nagyon várom már a gamet, de tudok uralkodni magamon :)
  • CrucifX
    #337
    Nos 2 órája átverekedtem rajta magam...
    Hát sikerült elcseszniük a végét sajna. Bár a pályák jók voltak az események már nem, nem így kellett volna befejezni (bár így lehetőség van a történet folytatására)

    A Sithes részt nagyon élveztem, szinte dühből öltem halomra az emberkéket. Azonban a választást nem az utolsó 2 pályára kellett volna hagyniuk, úgy a közepe tájékán jobb helye lenne.

    A sithes uccsó harc (nem Spoilerezünk) nagyon ott volt, ilyen kitartóan küzdeni nem láttam még Jedit ::)
  • Hmuda
    #336
    Rakd az exe és a rar file-t egy könyvtárba és indítsd az exe-t. Akkor kicsomagolja mindkettőt egy megadott könyvtárba és akkor indul a jksp.exe-vel.
  • neménvoltam
    #335
    basszamegazarohadtkurva!!! mindig amikor megpróbálom elindítani, akkor kivág. könyörgök!!! Ti hogy csináltátok???
  • Hype
    #334
    LOL :)
    már nem volt idejük új kódokat kitalálni
  • djcom
    #333
    A Jedi Outcast cheatjai jók ehez is:))
  • ZoliJ
    #331
    én megvárom a teljeset
  • ZoliJ
    #330
    hát, nemtom, úgy lett átfxp-zve, egy ftp-ről:)
  • neménvoltam
    #329
    Te hogy telepítetted? kicsomagoltam, aztán telepíteném, erre kéri az egyes CD-t. ha simán lefuttatom a jasp.exe file-t, az nem megy. Bocs a láma kérdésért
  • neménvoltam
    #328
    Ezt hogy értsem?
  • ZoliJ
    #327
    úgy örülök, hogy bTu-ról szeded:) Jól néz ki a mailod a letöltési logba
  • Hmuda
    #326
    Elég elkeserítő ez a fénykard bug. Pedig úgy játszanék, de ez cheat. :(((
  • Hmuda
    #325
    Beugrasz a kinyilt ablakon és kivezeted őket az ajtón. Összesen négy 16 embert kell kiszabadítani, csak vigyázz, hogy a rancor ne zabbantson belőlük. :)
  • neménvoltam
    #323
    Mindjárt lejön.
  • Hmuda
    #322
    Így nem sok kedvem van újrakezdeni, de legalább van okom várni a teljesig. :)
  • Hmuda
    #321
    *gázos
  • Hmuda
    #320
    Na ez elég sz*r bug, mivel nem is engedi, hogy kardtipust váltsak, csak a régi karddal lehet menni. Ez elég gázok.
  • Hmuda
    #319
    Gondoltam. Csak biztosra akrtam menni. :D

    Mellékesen megvan mégegy bug:
    Ha végigvitted a gamét, akkoraz új karakter generálásánál nem egy új kard, hanem a régi kétkezes van. Magyarán én most egy duplakarddal nyomulok a legelején. Újra is kezdem. Nem kenyerem a cheat.
  • neménvoltam
    #318
    csak poén volt :DDD
  • Hmuda
    #317
    Mivel nemtom mire gondoltál a smileyval:
    Bugok alig vannak, azok is megbocsáthatók, a játék élvezetes, izgalmas, jól eltalált. Méltó utód.
  • Hmuda
    #316
    3x
    világcsúcs :P
  • Hmuda
    #315
    Kurva jó smiley. :DDD