5868
Jedi Knight 3
  • djcom
    #265
    Nos .Első bug:
    Amikor a Millenium Falconnál vagyok egyszerüen egy párbeszéd után elment a kép...oh...
  • neménvoltam
    #263
    találtam ingyenes oldalt
  • Marcus_
    #262
    bon:

    Irnál egy konfigot ahol jol ment?
  • bon
    #261
    Nos a véleményme a játékról három órányi játék útán: Grafika megfelelő bár lehetnének a texturák élesebek. A Karakterek arcával nem vagyok kibékülve Luc-nak az arca olyan mintha drogozna. A szereplők néha lebegnek a föld felet. Az ellenfelek nagyon bambák. Közel kell menni hozzájuk, hogy észrevegyenek. Egy két textura illesztési hibával is találkoztam. A Hot (a jég bolygon) bolygon a kétlábbon szaladgáló léyne szintén repkedne a föld felet és nem is mozok a lábbuk. Nos de elég a hibákból hiszen ez még Beta a véglegesben biztos kilesznek javítva a hibák. De én 90%-t megitélek neki. Tipikus Star Wars Hangulat nagyon király. A Tomb Raider 6-hoz képest ha ilyen készültségi állapotba adták volna is ki százszor jobban meg van irva. Egyébként szaggatás nélkül fut.
  • CrucifX
    #260
    Igen, nomrális szingli mód van benne, meg is lepődtem a videók láttán. A multival már más a helyzet, jelenleg csak botok ellen lehet, elméletileg hamarosan lesz egy patch.
  • gilaba
    #259
    http://x-rips.warez.hu/
  • Hmuda
    #258
    Nekm a texturákkal nincs kibékülve, amúgy tényleg tép mint atom.

    Shep: ja és eddig egész jó, sőt még filmek is vannak.
  • ujedith
    #257
    Nem vagyok manus, de szeretnek az lenni :-)
    akkor kapok egy cimet? plizzz
  • Shep
    #256
    Srácok ebben ugye van rendes single mission is normális kerettörténettel?
  • CrucifX
    #255
    Az optimalizáció hiánhyával nem értek egyet. Az én kis GF2 MX 400asomon 800*600on, csutka beállításokkal úgy száguld, hogy csak na! Eleddig egyetlen hibával találkoztam, azt is multiplayer során.
  • [Jakuza]
    #254
    Lehet azert van mert utaljak a manusokat akik noi nevet adnak magunknak. :)))
  • ujedith
    #253
    honnan lehet leszedni???
    Honnan szedtetek le???
    Titok? Ti sem tudjatok? vagy mivan? ne nezzetek mar levegonek leci...
  • LSC
    #252
    Nekem is tetszik bár sok nagy újdonság nincs a jk2-höz képest.A singlevel asszem megvárom a teljest,a multija egész kellemes.A JK2 multija annyira nem tetszett de ennek kicsit jobb.Mégegy bőr lehúzás.Ha már licence-ték az engine-t.
  • gilaba
    #251
    Igen megy.
  • Marcus_
    #250
    na köszi csak azért mert nálam minden fekete fehér.Geforce 4 kártyán ,de abit a a monitorvezérlő.Nvidián megy?
  • [Jakuza]
    #249
    Ne legyetek mar ennyire benak.
    Az exe melle masolod egy konyvtarba a 2 CD rarjat es ugy inditod el az exet.
    Ha feltelepitetted akkor, veiginezheted vajon melyik exe fajlal indulhat el a jatek.
    A nevre nem emlexem es mar toroltem ezt a gagyit a geprol. :))
  • gilaba
    #248
    Gyerekek király a játék!
  • LSC
    #247
    egyhelyre másolod a két "CD" tartalmát és .exe.
  • LSC
    #246
    Ja már rájöttem kössz.
  • Marcus_
    #245
    Sziasztok!

    Valaki légyszi irjy már le hogy kell telepiteni a gammát-PLS
  • Hmuda
    #244
    Én nem installáltam. Egyszerűen az első könyvtárban vannak ez exe-k.
  • LSC
    #243
    Kéri cd1-et ilyenkor mi van?
  • Árnyvadász
    #242
    Hali!

    Tudom nem egészen ide tartozik, de hátha valakinek mégis bejövős a dolog, ezért ide is leírom:

    Kijött egy MOD a Jedi Outcast-hoz. Neve: Colosseum 1.0 . Nagyon ígeretes darabnak tűnik! Ha esetleg valaki próbálta írja meg milyen! A képek és videó alapján viszont nagyon hangulatos és egy külföldi oldal értékelése szerint 9/10... Én letöltöttem, majd este kipróbálom.

    Link: http://www.jakekeating.com/thesis/index.htm
  • ujedith
    #241
    honnan szedtetek le???
    Milyen ftp-n vann fenn?
    Leci egy cimet....
  • Hmuda
    #240
    csk=csak
    csósznak=csúsznak
  • Hmuda
    #239
    Nekem is megvan és meg kell mondanom, nagyon bejövős. Tényleg látszik, hogy béta (bár az egyeten dolgo ami erre utal az az optimalizálás hiánya és a Hothon nem mozognak a Tauntaunok, csk állnak még akkor is, ha lovagolsz rajtuk vagyis csak csósznak a talajon). Már látom, hogy van olyan jó, hogy a teljest tuti végigviszem, márcsak a szebb textúrák miatt is. A történet tipikus Jedi Knight szerű, de a megvalósítás tetszik.

    A pályák között a motorozás az abszolút etalon eddig. Megszenvedtem vele, de megérte. Na mentem melózni aztán majd utána elkezdem a multit béta-tesztelni. :)
  • Vialis
    #237

  • LSC
    #236
    Ha adtok tárhelyet át FXP-zem szívesen.
  • LSC
    #235
    Sajnos nem public.De lehet hogy én sem próbálom ki mert a hitman 2-vel is megszívtam.A végleges nem is érdekelt már.
  • LSC
    #234
    Jah.
  • LSC
    #233
    PL milyen bugok?
  • Grave Digger
    #232
    majd, ha kijön a végleges, akkro játszom vele, addig nem rombolom magam mindenféle bétával:D
  • [Jakuza]
    #231
    Hat ez a jatek telleg beta, es nagyon bugos szar. :)
    Raadasul nem is olyan jo mint amennyire beharangoztak.
  • neménvoltam
    #230
    plííííííz
  • Punker
    #229
    mármint címet
  • Punker
    #228
    link plz.
  • Grave Digger
    #227
    A Mapo volt:)))
  • Marcus_
    #226
    jaja
  • neménvoltam
    #225
    hova? hova? MEnnyi sávszél?
  • LSC
    #224
    Lehet hogy van itt valaki a BSA-tól vagy valami hasonlótól:).