5868
Jedi Knight 3
  • Hmuda
    #314
    Kurva jó smiley. :DDD
  • Hmuda
    #313
    Kurva jó smiley. :DDD
  • neménvoltam
    #312
    ilyen a béta verzió?:
  • Hmuda
    #311
    np, amúgy igazad van. Én szinte semmi bugot nem láttam csak azokat amiket régebben leírtam.
  • Hmuda
    #310
    Igen a gépágyúra emlékszek, de ami utána volt nem nagyon. Asszem pont ott vagy egy nagy roncsmezőn, ahhol a lelőtt lépegetők vannak. Itt kell megnézni az egyik roncsot és egy energiamező elzár egy bevezető utat. Azt kell hatástalanítani (csakl szét kell vágni vmit) és már be is mehetsz. Ha jól emlékszem.
  • Skynet
    #309
    JK2-t is végigtoltam 2-3szor,attól hogy végigtolom a bétát még végig fogom tolni a full-t mivel lehet változtatnak még valami a pályákon,vagy bármin..:)
    de sztem ugyanilyen lesz max 1-2 bugot még kijavítanak...1-2 hónap és megjelenik,addig egetverő változások nemlesznek szal...:)
  • Takigabi
    #308
    bocs váasz 303-asra
  • Takigabi
    #307
    amikor ki jön a full tele leszünk játékkal,most meg uborkaszezon van
  • Hmuda
    #305
    Nekem tuti. Még van egy rakat szereplőfajta, még egy kardtípus, különböző erőfajták, stb. Én tuti végigviszem. Már most szivesen kezdeném teljesen előlröl, de inkább csak multizok.
  • Hmuda
    #304
    Várjunk csak. Nem emlékszem. Még mindig a bázison kívül vagy, vagy már valamilyen belső tér?
  • I.C.ram
    #303
    Nem értem miért viszitek végig a bétát... Nem lesz majd már kedvetek vegigvinni a fullt.
  • Hmuda
    #301
    Nem fagy le csak sokáig tölt. Azon a részen tölti az ellenfeleket és ott nem kevés van. Szóval csak várj. :)

    Lugano: ha a lépegetőnél vagy, akkor a fal jobb oldalán be lehet ugrani az udvarba.
  • Hmuda
    #300
    Csak az utolsó előtti pályán lehet dönteni. Amúgy van 3 küldisorozat amiben mindben van kb 5-6 küldi. Plusz minden sorozat közt van egy-egy fontosabb küldetés. Szóval nem rövid. :)
  • CrucifX
    #297
    Nos, nekem van egy nagy-nagy gondom. Most mennék Dart Vader kastélyához (valami kis kősivatag, a börtönös menekülés után) de egyszerűen nem tölti be, lefagy, mindig ugyanott, a csík 70%ánál. Nagyon hálás lennék ha ezen pálya utáni és egy pálya közbeni mentéssel meglepnél mert nem szeretném itt abbahagyni ::(
  • neménvoltam
    #296
    Most szedem le.Jó játék? Változott valami az eldeihez képest? Rövid? Nagyon bugos?
  • gonosz
    #295
    most is eleg elavult ez az engine mar be is bafna ha evek mulva is ugyanez lenne.
  • LSC
    #294
    Bakker akkor nem valami hosszú ha jól látom vagy igen?Vagy csak a végén dől el?
  • Hmuda
    #293
    Na a jó oldalon is végigvittem. Mindenkinek ajánlom, hogy mielőtt eldöntenétek, hogy jó vagy rossz oldara álltok, mindenképpen mentsetek. Mindkét oldal tartogat meglepetéseket. :)
  • LSC
    #292
    Nem szídom a grafikáját mert a JK2-é is ténykeg jó a mai napig is.Cs ha már kiadnak egy 3-ik részt ugyanolyan grafikával azt nem tartom korrektnek.
  • neménvoltam
    #291
    Le kéne szednem valahonnan
  • Hmuda
    #290
    Végigvittem. Most sötét jediként mindjárt megnézem milyen jóként.
  • CrucifX
    #289
    Hát a Source engine-t kétlem, a Ravenesek ugyanis az id branchbe tartoznak. Reménykedem benne, hogy az évek során siekrül úgy optimalizálni a motort, hogy bírja a külső tereket, akkor egy méltó Jedi Knightot kapnánk.
  • Skynet
    #288
    Hja Nvidia-ék irogatnak mindenféle +25 % sebességnövekedést...Közben pedig a 44.03-as driver vagy 15-20 fps-el lassabb mindenben a 41.09-esnél:))

    LSC: Az oké hogy nem utalnak rá,de ettől függetlenül a kiadó,és a készitők is Jedi Knight 3-ként emlegeti:)
    Ez valami olyasmi mint a GTA3 után a GTA: Vice city...Felturbózott kicsit a JK2-höz képest,új sztori,szereplők,stb...
    De hivatalosan ez a JK3...
    Az hogy milyen a grafika? Nemtom miért kell szídni,nekem még ma is bejön a JK2 grafikája...Hogy nem HL2 motor,meg nem doom 3 motor? Leszarom...Jó ez 10 pontból nekem simán 9-es..:)
    Majd a JK 4 az majd durvább lesz...Remélhetőleg HL2 motorral:)
  • Hmuda
    #286
    Akkor csak azt mondthatom, hogy nézz be mindenhová, kapcsolgass mindent és meglesz.
  • CrucifX
    #285
    Az a gáz, hogy az az ajtó zárva van!
  • CrucifX
    #284
    Driver gond lesz, én a jó öreg 38ast használom azzal minden száguld. Az új driverek pokolian lassúak!
  • bTu
    #283
    http://btu.warez.hu
  • Braveheart
    #282
    Ha azt mondták volna, hogy a JK3-at a Doom3 vagy a HL2 motorjával csinálták , akkor sztem mindenki istenítené a grafikát...
  • Hmuda
    #279
    Meg sokkal több játszható karakterrel, fénykardtípusokkal, új küldetésmenettel, szerintem kicsit javított grafikával, jobb mozgásokkal, több járművel, soroljam még?
  • Hmuda
    #278
    Ezen én is szívtam. Van egy nagy vastag épület középen, amiből rámpa vezet oda és ott van a megfelelő ajtó. Onnan fel és ott lehet átslisszanni a rádiótoronyba.
  • LSC
    #277
    Hát a neve nem utalt rá mint a 2-nél és akkor elég gáz hogy kiadnak egy szinte ugyanolyan játékot mégegyszer csak más single-vel.
  • CrucifX
    #276
    Húha, most azthiszem tényleg elakadtam! A küldi: szép kis jelzéseket kell elhelyezni egy Xwinges csókának pajzsgenerátoron, hangáron, stb...

    Nos, az első 2 megvan ám a harmadikat nem tudpm letenni. Középen egy irányító központ van ám ott semmilyen panel sincs mellyel az ajtót ki lehetne nyitni. Valaki segítsen plíz!
  • Skynet
    #274
    Hát pedig ez bizony a Jedi Knight 3:)
    http://www.ravengames.com/jediknight3/

    Mellesleg ez akkor most BETA???
    Mer ha az akkor inkább hagyom a rákba és megvárom a fullost...
    Mindenesetre aranyos dolog 2 cd-nyi bétát (márha az) kiadni...:)
  • Hmuda
    #273
    Akor szerinted mi?
  • LSC
    #272
    Ez nem a JK3.
  • Hmuda
    #271
    Viszont nekem nem tetszik, hogy minden fajnak ugyanaz a hangja. Pl a maszkos faj (nem jut eszembe a neve) a képregények alapján recsegős hangúnak kellene lennie.
  • Hmuda
    #269
    Na, megvan a dupla fénykard. Iszonyat lehet vele darálni. Mondjuk én személy szerint sokkal jobban örültem volna ha van egy külön küldi, ahhol be kellene szerezni a kristályokat és a markolat hozzávalóit egy külön küldibe és útközben alakulna ki a kcsike. Kicsit sántít, hogy Jaden egymaga mesteri segítség nélkül csinált egyet csak úgy.

    Ja és van kérdésem is:

    A harmadik küldicsomagban (pont a dupla kard megszerzése után) a második küldiben van egy bazinagy zöld turbózott mutáns rancor. Azt hogyan nyírhatom ki? Nem tudok miatta kimenni a párkányról és nem fog rajta semmi fegyver. Help.
  • bon
    #268
    A driver verzió száma 44.03
  • Marcus_
    #267
    OK köszi,nálam is ezek az adatok-légyszi még annyit h a Nvidia-d milyen??
  • bon
    #266
    P4 2GHz (nem celeron),512 DDR memória (266),Abit Geforce4 Ti4200 128Mb, 1024*768-as felbontásban, Winxp Sp1 alatt következő beállítással: VIDEO Setupnál - Color Depth: Default, Geometric Detail: high, Texture Detail. Very High, Tex Quality 32-bit, Tex Filter: Trilinear, Detail Staller : on. More Video Setuőnál - Shadow Simple, minden egyéb opció: On, Antisotropic filterteljesen feltolva a maxra.