5868
Jedi Knight 3
  • Marcus_
    #164
    Na,ez télleg klassz lenne Tőletek!
  • Marcus_
    #159
    nekem vannak fizetős ftp-im,de sajna ott nincsenek fenn-pedig azokon gyorsba jönnek...
  • ujedith
    #158
    Nekem az a bajom az ilyen sms-es fizetos helyekkel, hogy az eddigi probalkozasaim, mint sikertelenek voltak es meg egyszer sem engedett be, mert rossz jelszot kuldott. Lehet, hogy en vagyok a bena, bar nem hiszem... ja es a havi elofizetessel az a bajom, hogy kulfodon vagyok es onnan nem tudok penzt kuldeni havonta, mivel itt elek. :-( Szerintem ezert sem tudok az x-rips-rol letolteni. Sok oldal muxik, de van egy par ami nem...(pl.: x-rips)
    Szoval akkor van valakinek egy cime, ahonnan le tudnam szedni? Nagyon megkoszonok mindennemu segitseget, elore is.
  • Hmuda
    #156
    Fizetős. :PPP
  • gilaba
    #155
    A http://x-rips.warez.hu-n fent van. Az jó!
  • gonosz
    #154
    ez nem q3 engine -es? azt mar szarra optimalizaltak ahogy birtak :)
  • Hmuda
    #153
    Csak köcsög fizetősröl. Már tegnap óta várom, hogy vki megossza DC-n, de nekem már kezd gyanus lenni, hogy ha ennyi idő alatt nem csinálták meg, akkor átbaszás az egész. Merthogy semmiböl nem tartana, még a játékot se lassítaná, ha megosztják. :PPP
  • gilaba
    #152
    Na honnan lehet letölteni?!
  • Hmuda
    #151
    Á, mégse birom ki. Vki ugyan csak a vicc kedvéért ossza már maeg DC-n. :P
  • jango fett
    #150
    Segitsetek ha tudtok,hogy kell feltelepiteni itt szivok vele már 2 órája elöre is köszi
  • And5
    #149
    nagyon sok helyen nem a warezért kell fizetni hanem a 100mbs sávért
  • And5
    #148
    azta nagyon jó eza ajáték multiban harcoloka a bottal egyszer csak kiveria a kardoma kezemből megnyomom a alézerkard gombot mire az erővel megához húzta rohadt zsír
  • And5
    #147
    előkéne fizetni egy ftpre és nem lenne ilyen gond havi 1000 forint nema világ
  • comet
    #146
    Teljesen egyetértunk

    FOLEG ugy hogy nincs most bika gépem hogy egy optimalizálatlan játékkal nyomuljak :D
  • Hmuda
    #145
    Este gondolkoztam és pont erre jutottam, de már azok is meggyőztek volna, akik azt írták, hogy nvidián szaggat. Úgyhogy maja szeptember. :)
  • gilaba
    #143
    Honnan lehet leszedni a gamét?
  • comet
    #142
    #jk.hu mellesleg ;)
  • comet
    #141
    nemtom miért kapott nukeot az nforceon a game ha megy :\
  • jango fett
    #140
    Sziasztok leszedtem össze füztem a két cd egyik egy automata install de gözöm nincs,hogy telepitsem fel valaki tudna segiteni elöre is köszi JAngo
  • csabawarchief
    #139
    vagyis nem a game csak beta
  • csabawarchief
    #138
    nekem is kéne, próbálkozz dc++on külföldi hubokon is
  • ujedith
    #137
    SZIASZTOK!!!
    Az x-rips.warez.hu-rol nem tudom lekapni, tudnatok valami mas mukodo cimet mondani? PLIZ, nagyon kene a progi. lecilecileci...
    Koszik elore is!;-)
  • csabawarchief
    #136
    elvileg tegnap kijött a gém
  • And5
    #135
    nos djcom képei mind szépek és jók ám bizonyára a multiplayer rész mindenkit jobban érdekli szal itt egy sajátkészítésű filmecske a játékból: http://faceoff.cjb.hu/jk3mp.zip valamint jó sok screenshot: http://faceoff.cjb.hu/jk3kepek.zip és itt egy shot a sok közül:
  • And5
    #134
  • And5
    #133
    nos djcom képei mind szépek és jók ám bizonyára a multiplayer rész mindenkit jobban érdekli szal itt egy sajátkészítésű filmecske a játékból: http://faceoff.cjb.hu/jk3mp.zip valamint jó sok screenshot: http://faceoff.cjb.hu/jk3kepek.zip és itt egy shot a sok közül:
  • And5
    #132
    nkm megy amulti rész is pedig azt írjak az nfoban hogy az nem megy
  • djcom
    #130
    Képek .Ingame:)









  • djcom
    #128
    A játék tökéletesen működik!
    A multi hiányán kívül semmiből nem látszik,hogy béta!
    Nem ecsetelem.Az a lényeg:hogy egy könyvtárba csomagoljátok ki!Mindkét file-t!
    1024x768-on tökéletesen fut,minden maxra állítva,max anostropic filter,veri high,32bit stb...
    P4 2.2G,521DDR,Radeon 9700 kb 20-25 FPS-el megy de ez béta!
    Nincs még optimalizálva!
    De az élmény fenomenális!!!!
    Nagyon tuti a gamma.Az első jungeles rész tiszta Vietcong hangulatú!
    Minden előzetes kritika ellenére:Nekem nagyon bejön,mondjuk én fanatikus JediKnight rajongó vagyok-de előtérbe és előítéltbe helyezem a grafikát-
    de erre a játékra azt kell mondjam:meg fogja állni ahelyét a az őszi dömpingben!

    Egyszóval:Töccsétek le!!!!
    Megéri!
  • Sephi
    #127
    Jaja kijott egy JK3 beta multiplayer patch de meg az ISO-t nem tudom honnan kene letolteni...
  • Hmuda
    #124
    Nem szóltam. Én nem nem fiztek warezért, mert a warez azért alakult, hogy a gamék ingyenesek legyenek. :P

    Azért kösz.
  • Hmuda
    #123
    djcom: köszi, de már nem müxik. vagy van vmi spec dolog amire vigyázak?
  • bon
    #122
    Én azt olvastam egy forumban, hogy a játék beta telepítője CRC-s
  • Hmuda
    #121
    Még mindenki szedi. Majd talán holnap reggel.
  • Xboxman
    #120
    Érdekes ,hogy Dc-n nincs megosztva senkinek...
  • And5
    #119
    nem bizony

    i against the smsweb
  • Hmuda
    #118
    Ja. De kinek van megosztva, vagy milyen ingyenes, és gyors warezon van fent?!?!?!
  • Ams
    #117
    ez csak béta?
  • Hmuda
    #116
    Meg van már osztva DC-n?
  • bon
    #115
    Ez még csak beta verzó szeritem ideg sok Bug lehet még benne. Szerintem érdemes megvárni a végső verziót.