5868
Jedi Knight 3
  • Vialis
    #591
    én DC++-al töltöm le...de ezzel nem valami gyors
  • Vialis
    #590
    mint látom bejön akkor:



  • Vialis
    #589

    ha nem Yön nem a kép akkor: http://www.starwars.hu/pix/center/gamez/jatekok/jedi_knight_III/914574_20030730_screen005.jpg
  • Vialis
    #587
    Tessék olvasni:
    http://www.starwars.hu/center/gamez/?page=jatekok/jedi_knight_III/index.htm&head=jatekok/aloldal_alcim.htm
  • Vialis
    #586
    ááááá...ez nagyon nem akar leYönni :(
  • Vialis
    #585
    nem gondoltam volna hogy Luke menyasszonya is benne lessz :)
  • Vialis
    #584
    Mi a fene...Mara Jade-t is berakták?
    de Yo tudni :)
    ki vannak még benne? :)
  • Skynet
    #583
    Nahja GRIP rulez,főleg ha magasan vagy és rádjön 3-4 jedi meg pár fegyveres,akkor gripel ledobálni párat a magaslatról a maradékot meg darabolni rlz:)
  • Takigabi
    #582
    ok no problemo
  • Takigabi
    #581
    akkor megnyugodtam
  • Hmuda
    #579
    Amikor töltik akkor nyird ki őket.

    takigabi: az még nagyon nem a vége. :)
  • Takigabi
    #574
    áááááááá lelötted a végét ááááááááááá
  • Slow
    #570
    hoy mindenki
    nemtudjátok, hogy mé' 60 hz-re állítja át a monitor refresh-t? (felülírás beállítva a detonátorban meg a dx-ben is, úgyhogy játékban van a hiba)
    UT motoros cuccnál iniben lehet túrni, itt nincs valami hasonló?
    kösssz
  • Hmuda
    #567
    két egykezes.
  • Kis Szabó [PT]
    #566
    Most nyomtam végig Dark jediként, kva jó hogy végre lehet választani, megyek kipróbálom a jó oldalt is. Egyébként sztetek melyik fkard a jobb: a két egykezes vagy a kétkezes?
  • Hmuda
    #565
    A fal jobb oldalán van egy emlekedő, vagy bucka vagy láda vagy a fene se tudja már mi. Arra fel és be lehet ugorni az udvarba.
  • Skynet
    #563
    Van egy körív rajta vizipumpák,kettőt kell megtolni erővel...Ha ilyen helyen alakadsz használd a SENSE-t az sárgán mutatja a jedierőalkalmazásos dolgokat a térségben!
  • Takigabi
    #562
    ok megnézem thx
  • I.C.ram
    #560
    Van már magyar Siege Szerver?? kipróbáltam ezt a singlet, hát marha szarok a mozgások :D Ugyhogy abba is hagytam, majd ha kijön full! Egyébként nekem ez a béta csúnyábbnak tünt mint az előző rész :)
  • Hmuda
    #558
    Takigabi: menj kicsit vissza és az egyik kocsinak a bal oldalán (ahogy mész előre úgy a bal) lesz egy ajtó, azon kell bemenni.

    trucsi: menj az elejére (ahhol a rámpa van) és erővel húzd le a lánctalpas valamit és ugorj rá.
  • Hyder
    #557
    force pull az a nagy felhúzott "lánctalpas" gépezetet, arra felugrasz és mehetsz tovább
  • I.C.ram
    #555
    Van már szerver???
  • Takigabi
    #554
    Help kéne!A vonatos pályán,amikor el kell jutni a vonat elejébe,eljutok egy részig ahol nem tudok továbbmenni (a két csákó kékzárkája után) gondolom fel kell ugrani a tetejére de nem lehet,oldalt meg van egy fal ami meggátolja az ugrást
  • Takigabi
    #553
    haverod ip -jére
  • I.C.ram
    #552
    Hova lehet csatlakozni multizni?
  • Vialis
    #550
    Yeee..sikerült végre :)))
  • Vialis
    #549
  • Takigabi
    #548
    igen
  • NeoMaN
    #547
    Shacok, ez még mindig a Béta??
  • Hmuda
    #546
    Ez benne van a moves menüben. Bírtam mikor dupla karddal lazán behajoltam és elkezdtek körülöttem pörögni a kardok. :D
  • Skynet
    #545
    nyg = nagy
    :)
  • Skynet
    #544
    Muhhhhaha:)
    Bal+Jobb egérklikk nyg tömegve bevonulva egész frankó hatást kelt,arról nemis beszélve hogy kardösszeakaszkodásnál ha el tudod tolni az ellenfelet ,két gomb egyszerre ,és ha jó magasságban találod el akkor egyből lefejezi:)))
  • pinehead
    #543
    Köszönöm!
  • nienor
    #542
    A két fájl, az exe és a rar egy mappában. Indítod az exet, majd ott a mappát nem változtatod meg (nekem legalábbis, ha más mappába telepítettem, akkor a 2-es fájlal gond volt), és akkor szépen felmászik. Ezután a gamedata\jasp.exe-vell a single, a jamp.exe-vel a multi indul. Jó szórakozást! :)
  • pinehead
    #541
    Üdvözletem!
    Volna egy "apró" kérésem felétek:
    -letöltöttem a játékot és az utólagos törést hozzá.
    -Kiírtam CD-re, de nem nagyon bírom feltelepíteni.
    Valaki leírná nekem a telepítés menetét?
    Köszönöm.
  • Skynet
    #540
    Hjahhh csinál valaki servert?:)
    Kéne egy normális fénykardcsata:)
  • Joint
    #539
    persze nem hátulrol...
  • Joint
    #538
    csinálj egyet IP alapján rád csatlakozom :)
  • Hmuda
    #536
    Egyszerűbb visszatölteni az azelőtti állást és akkor megint lehet.
  • Hmuda
    #535
    Vagy ha már eleve túl vagy a felén, akkor már nem.