5868
Jedi Knight 3
  • Kandurex
    #411
    A full-ról nincs hír mikor jön?
  • nienor
    #409
    Na, müxik, de nem tom miért :)), persze mindegy. Nagyon király és eddig csak kisebb hibákat találtam.
  • nienor
    #408
    Így csináltam, de megfagy a második, legalábbis vagy 20 percig nem történik semmi...
  • Hmuda
    #407
    Rakd egy könvtárba az exe-t és a rart és csak az exe-t indítsd el, az a helyes install. Amúgy nekem nem volt problémám.
  • nienor
    #406
    jah, megérkezett, THX!!!! egyébként nem megy, de próbálkozom. Volt valakinek textura hibája? Teljesen négyzetes a kép, már a menüben is, a képek és az intro mennek rendesen, de aztán kockás minden. Illetve nem minden, a karakterek nem meg az űrhajó, és néhány domb. Az egész szürke árnyalatokban pompázik. A telepítésnél az első exe lement, a másik rar-t belecsomagoltam a telepített könyvtárba. A multiplayer el sem indul, hibával leáll. A detonatorom: 44.03-as. Dx 9a. Valami ötlet?
  • Joint
    #405
    najó én is dobtam egy mailt :) hátha isteni sugallatra megkapom azt a peccset :)
  • Joint
    #404
    miért nem egyszerübb ide a linket beirni?
  • nienor
    #403
    mélben? elküldted máááááááááááár? naaaaaaaaaaa??!!
    :))))
  • nienor
    #401
    xenr!!!!

    Írtam mélt!
  • neménvoltam
    #399
    megpróbálom a 45.20 Detonator FX-et. OK?
  • Joint
    #398
    de hol a multi peccs? :)
  • Hmuda
    #397
    A tréningen Kyle elmagyarázta. Ha nem tudsz semerre tovább menni, próbáld a megérzéseidet követni(sense erő).
  • Skynet
    #396
    falon láthatatlan jeleket szúrhatsz ki vele,valamint ellenfeleket is láthatsz falon keresztül..
    A láthatatlan jelek általában kihúzható falrészletek..:)
  • Hmuda
    #393
    Használd a sense erőt. Amúgy mentési problémám nekem is volt. Csak töröld az eddigi mentéseket és megjavul.
  • Hyder_work
    #390
    bogárkám, pls küldj egy linket

    vagy ide vagy mailben pls

  • Hmuda
    #389
    Van 3 küldicsomag amikben van 5-6 küldi. Sorban csinálod őket és az uccso előtt mindig felajánlják, hogy vagy megcsinálod az utolsót, vagy visszamész az akadémiára, hogy haladj a főszállal. Érdemes mindet megcsinálni, mert akkor erősebb leszel a végjátékban. :)
  • Shaman
    #388
    he???
    Mi az hogy kihagyom az uccsó küldiket a csomagokban????
    Monjuk még nincs meg ez a béta,szal nem értem mire gondolsz.
  • Hmuda
    #387
    szerintem majdnem egyforma de ha mindig kihagyod az uccso küldiket a csomagokban, akkor rövidebb.
  • Shaman
    #386
    Caákók jk2-höz viszonyítva mennyi a végigjáccása idöben?
    Rövidebb,hosszabb?
  • Takigabi
    #385
    multi patchet honnan lehet letölteni?
  • Shaman
    #384
    Na figyu akkor elmagyarázom. Mivel te külföldön vagy soha nem fogod tudni meg nézni a magyar free oldalakat(freeweb,uw,extra,stb). Ezek oldalak CSAK Magyarországról érhetök el,s mivel a legtöbb warez oldal ilyenen van......
    Nálunk a cég is külföldi hálón van,s hiába dolgozom Mo.-n mégse tudom megnézni ezen oldalakat.Csak otthonról chellóról. Szal magyar warezröl ezt nem fogod tudni soha letölteni.Sorry.
  • neménvoltam
    #383
    Adtál egy tippet, megpróbálom én is kézel kicsomagolni.
  • gonosz
    #381
    jo hogy beletettek ezeket a kardokat, de lassan mar a szimpla kard lesz az egzotikum :)
  • CrucifX
    #380
    Másfél napja kinnt van a multiplayer patch...
  • Hmuda
    #379
    Hát személy szerint a kétkezes alatt én a dupla pengéjüt és a dupla kardot is értem.
  • gonosz
    #378
    ketkezes alatt ketpengeset ertetek? ;)
  • neménvoltam
    #377
    Azt hiszem nekem is meg kell várnom a teljeset.
  • Hmuda
    #376
    JK4-et akarok! :D
  • Gear
    #375
    1et értek !!!! A hangulat nagyon ottvan a szeren!!! Még nagyon az elején vagyok , de már most is több SW szereplő került képbe mint vártam.Ez nagyon sokat dob a hangulaton. Meg az egész öszkép nagyon jó.
  • Hmuda
    #374
    Ez az eddigi egyik legjobb SW game. Mind az SW feeling benne van, mind a jó játékmenet, szóval ha nemtod, hogy hogyan kell fénykardozni akkor magadra vess. :)
  • Hmuda
    #373
    Ugorj az ajtóra és onnan a tatőre. Hameg a rádiót kell kicsinálni, akkor csak azt mondhtaom, hogy nézz be mindenhová, kapcsolgass mindent és megtalálod, nekem is csak így ment. :)

    Seeker: nyomasd be a Force Speed erőt és használd az ajtóban és csak símán fuss ki az egyik becsukódó ajtón, de bukfencezni kell, amit futás közben érhetsz el, ha lenyomod a guggolás gombot.
  • Gear
    #372
    Azért ezt vitatnám.Nekem nagyon bejött. coopba írtani az ellent chuwi-val a Tatooin űrkikötőjében...pl. :) nagyon feelinges szerintem. Bár az igaz hogy a graf 1 kissé idejétmult.
  • Skynet
    #370
    fasszommatmááá:)
    UPC korlátozott ezerrel és már 4 napja töltöm a progit,1 cd lennvan..:)
    Mellesleg akinek problémázik azoknak a JAGISO-s verzió van meg? Abban olyat írnak hooogy:
    Ignore the earlier lame noncracked incomplete beta rls by another grp ...
    this is the real beer..not lager :P

    .exe file is already patched...

    so just unpack, burn and play :).

    Szal akinek ez van meg ugye semmi problémája vele?

  • ZoliJ
    #369
    neménvoltam: a btu-n ott az a crack is. Namármost az az érdekes, hogy a game elvileg alapból crackelve van, szal nem kell hozzá
  • neménvoltam
    #367
    Lefuttattam, még így se megy.
  • neménvoltam
    #366
    Megtaláltam. Mit kell csinálni vele? Total Commanderrel futtassam le paranccsal, vagy csak simán a parancsikonnal?
  • Gear
    #365
    ja ...a readme írja :)
    Hogy honnan lehet leszedni : passz . a haveromtól kaptam.
  • neménvoltam
    #364
    Még nem. Honnan lehet leszedni?
  • Gear
    #363
    Mármint neten!
  • Gear
    #362
    hali.
    a multi megy benne?