5868
Jedi Knight 3
  • Dynamic
    #114
    smsweb itt nem jáccik
  • Marcus_
    #113
    aztán vmi véléemény van e róla?
  • Hype
    #112
    ???????????????
    Már megjelent? Azt a....
  • djcom
    #110
    1 perc és lennvan!!!!!!!
    Yehhhhhhhhhhhhhhhhhh
  • Örm
    #108
    Nekem már lenn van az 1. CD
  • djcom
    #107
    Te se?Én se.
    Még 1 óra és lennvan
  • Hmuda
    #106
    Na jó, már nem birom. Honnan szedhetőM? :)
  • Pluskast
    #105
    Na látod ezt bezzek kirakták az nforce-n amit meg mi várunk arra nagy ívben csesznek pedig az nem is pre gold hanem gold.
  • Nyiri
    #103
    En is megvarom a teljest, mert a hintman2-bol megvolt a beta es annyit jatszottam vele hogy elment a kedvem a full kiprobalasatol :[
  • djcom
    #102
    ok.Már megvan
  • Hmuda
    #101
    Én bevárom ateljest inkább. Nem bízok már régóta a nem online bétákban.
  • djcom
    #100
    Sehol nincs még fenn!
    Ha valaki tud elérést írjon privátba!
  • Hmuda
    #99
    Mondjuk az SWG-nwk is 3 CD volt a bétája, úgyhogy ez nem kizáró, ok. Mondjuk a béta is egy majdnem végleges verzio, csak annyi, hogy márcsak a bugokat kell kiirtani.
  • djcom
    #98
    jaja.Remélem müxik
  • djcom
    #96
    Ez egy béta verzió!
    KELLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!
    Asszem nincs benne multi
  • Hmuda
    #94
    Jaaa. :D
  • a.carkey
    #93
    Senki sem mondta, hogy kezdjél vele valamit ...
  • Hmuda
    #92
    Ezzel most mit kezdjek? Egy kép a hiv. oldalról.
  • a.carkey
    #91

  • Hmuda
    #90
    "Pre Gold"

    Valszeg egy bugos béta.
  • steweee
    #88
    ahhh.erre nem is gondoltam. játszanék én neten is, de sajna tegnap lekorlátoztak 6 kb/s-re
  • antijedi
    #87
    vagy legalábis engem mindenhova felengedett eddig... :D
  • antijedi
    #86
    tényleg jó progi de ezt most bszoptad mert jk-ban nincs multyvédelem minden szervert tört :PPP
  • antijedi
    #84
    ja persze, a player beálitásoknál be kell configolnod hogy milyen erőid legyenek (pontosztogatós modszer)
  • steweee
    #83
    create serverrel botok ellen. nem tudja vki hogy mi lehet az oka? pedig multiban sokkal több jedi erő van a beállításokban mint singlebe, és a botok használják is
  • antijedi
    #82
    sok szerverben le van korlátozva az erőhasználat...
  • steweee
    #81
    multiban miért csak push és pull forceokat tudok használni ? pedig jedi lovag fokozatba van kapcsolva mind az erőhasználat, mind az ellenfelek erősségi szintje? vagy expirience kell szerezni multis játékok során?
  • Bandew
    #80
    Állítgasd. Állítsd be hogy internet meg minden minden ilyen. Majd csak megjelenik. :D
  • steweee
    #79
    nem talál egy szervert sem. hogy lehet ez?
  • Hmuda
    #78
    Vagy a start menüben válaszd ki a Multi paranscikont. A multi nagyon jóra sikeredett, érdemes kipróbálni, főleg mikor 20 ember püföli egymást fénykarddal. :)))
  • Bandew
    #77
    Hogy ne lenne multi? Csak az külön játékban van. Indítsd el az exee-t majd a menüből válaszd ki hogy multiplayer.
  • steweee
    #76
    na, végigvittem. a végső csata eléggé húzós volt, de azért meg lehetett csinálni. ennek még nincs multi része? nincs ilyen opció, csak mod, de azt meg nem tudom hogy jelent e meg hozzá
  • Bandew
    #75
    Szerintem is nagy marhaság, ez a túlott grafika igény. Minek? Én beérem egy Jedi Knight1-es szintű grafikával is, pedi az már nem mai játék. A Thief1-el is igazán jól el tudok jáccani, mert fantasztikus hangulata van. A Broken Sword3 egyik fejlesztője mondta a Gamestarnak, hogy ma mindenki a fotorealizmusra törekszik, és a játékok épp emiatt maradnak stílustalanok. Teljesen igaza van. Meg aztán renteget mai szép játék iszonyatosan rossz.
  • Hmuda
    #74
    Nemtom. Legutóbb mikor egnéztem szeptember volt. Ttui tolták, mert ilyen mákunk úgysincs.
  • steweee
    #73
    köszi! egyébként egy korábbi hozzászólásban olvastam vkitől hogy nagyon lehúzza a 3.rész grafikáját mert hogy ua lesz mint a 2. na szerintem az ilyen nem teljesen tiszta. mi nem jó ezen a grafikán? van ettől szebb, igaz, van olyan aminél az árnyék real time, igaz, de ez is elég jó ahhoz, hogy az ember maximálisan bele tudja élni magát a játékba. pl a chaser egy jó játék lenne, frankó grafika, mégis elég gyenge a játékmenet. és egy játéknál a játékélmény a lényeg, szerintem, sosem az árnyékok kidolgozottságát figyeltem csata közben
  • Bandew
    #72
    Pontosan mikor fog?
  • Hmuda
    #71
    De megjelenhetne már. Már nagyon várom, hogy az én kis Rodian jedimmel végigkaszaboljam a galaxist. :)
  • CELL StormBird
    #70
    jaj
  • Bandew
    #69
    Most az outcastról van szó. Bocsi. :D
  • CELL StormBird
    #68
    ÁÁÁ nektek már megvan?
    Akkor nekem is kell HL2 előtt :)