11368
  • Hmuda
    #1888
    Tudom szerint nem lehet csatlakozni a Sith-hez. Elvégre hamáregyszer az a játék célja, hogy kicsináld Malakot, nehezen lehetne megcsinálni hithű Sithként. Az a kis jel meg annyit tesz, hogy kapsz vmi extrát a sötét erőkhöz. El kellene olvasni a manualt, sok érdekes dolog van benne.
  • Hixer
    #1887
    valaki?
  • Hixer
    #1886
    Hi! Azt szertném megkérdezni, hogy eléggé szaggat a KOTOR GF4 MX-en 64MB-nál P! 1,6Ghz -en 512 RAM-on. Szeretnék tanácsot kérni, hogy hallottam hogy akiknek ilyen cardjuk van megváltoztattak néhány beállítást... MIT és HOL??? Én is szeretnám élvezni a játékot... Pl. miaz a AA és AF??? Driver highest quality, játék highesten, ezeket meg ha van még más hol tudom beállítani????
  • I.C.ram
    #1885
    Valaki tudja, hogy hogyan dolgozhatok a Sithnek? Senki nem engedi, hogy sith küldiket csináljak, mert azt mondogatják, hogy köüzöm a van a republichoz. De hát full sith vagyok, még a ruhám is sith lett, és kaptam is egy sith jelecskét a "jellem-képernyő" baloldalán. Tényleg az a kis sith jelecske mit jelent?
  • Hmuda
    #1884
    Most te miről beszélsz?
  • Hmuda
    #1883
    Bocsi, nem Tnec, hanem Tnex. :-)))
  • Hmuda
    #1882
    Tnec, te KH-ra gondolsz a hülye Lionhearth oldalával.
  • Darth Makesz
    #1881
    TneX, összekeversz valakivel.
  • Jonny87
    #1880
    Ja és thx, akkor végigtolom sithként is. Akkor ugyebár alapból nem a dadooinre, vagy hova pakol, hanem a sith bolygóra ? Emléxem valami választásra, hogy a csajszival tartasz, vagy a hevifegyveres csákóval. Ott dől el a jövőd ? Gondolom atomrosz jedikéne nem kerülsz a Jedi tanács elé :)
  • Jonny87
    #1879
    Minden mellékquestem kész volt, 1 kivétellel, az egyik bolygóról kitiltottak, mielött megcsinaltam volna... De nem azért mondtam, hogy elhidd.................
  • TneX
    #1878
    Nem lesz már egy kicsit sok ez a reklám?Bazze minden 2. hozzászólásodban megemlíted az oldalad címét kicsit unalmas már
  • Darth Makesz
    #1877
    Kár, hogy nincs mp-je, akkor ezt viszem a single-ben, a Jedi Academy-t meg mp-ben. Ha már itt tartunk: jedihunt.uw.hu
  • TneX
    #1876
    Nem,kurva jól néz ki a játékban,sőt szvsz itt néz ki a legjobban...
  • Methylisocloro
    #1875
    Bocs csak kipróbáltam a betűnagyságot :)
  • Methylisocloro
    #1874
    Nincs multiplayer
  • Methylisocloro
    #1873
    Nincs multiplayere
  • Darth Makesz
    #1872
    Szisztok!

    A játékot honap kapom, meg
    Van multiplayere?
    Igaz, hogy a kard vége olyan szar, mint a képeken?
  • Shaman
    #1871
    Egyébként szerintetek hogy a reális végighaladni a bolygókon?Úgy értem,ha mondjuk Korribannal kezded nem lesz túl nehéz?
    Én Így toltam Taris-Dantooin(eddig kötelezö)-Kashyyr-Tatooin-Manaan-Korriban
  • Shaman
    #1870
    jaja az nagyon kira!:-)) Kár hogy most jó jediként tolom,de sztem végigviszem rosszal is,akkor meg majd a duma után megengedem neki:-)))
  • Hmuda
    #1869
    Észrevettem, hogyha Tatooine-t utoljára hagyom, akkor nem tér vissza HK memóriája (mivel úgyis ott térne vissza, mikor körbekérdezem a társakat, hogy mit gondolnak a Levathanon kiderült dologról). Elég zavaró tud lenni, hogy így nem tudom megjavítani szegénykét. :-)))
  • sznupi
    #1868
    Csak a főhősre vonatkozik.
  • sznupi
    #1867
    Na igen, amúgy nagyon komoly az a robot, hogy ha valaki nem tetszik neki, mindig felteszi a kérdést, hogy lelőhetem már? 8-))))
  • Shaman
    #1866
    Télleg azt még nem néztem meg,de gondolom a dark illetve a light pontok csak a főhösünkre vonatkoznak ugye? Tehát a többi kari nem változik ettöl?
  • Methylisocloro
    #1865
    Sith-ként meg lehet simogatni HK-47 buksiját: hogy jól beszélsz te gyilkos robot :)
  • sznupi
    #1864
    Érdemes sith ként is végignyomni, mert vannak olyan questek amiket jó jediként nem ad be, plusz ez élvezet, hogy mindenkit legyilkolászol. 8-)))
  • sznupi
    #1863
    Valószinű, hogy azt csinálta, ha minden questet megcsinálsz, kizárt dolog, hogy 15 óra alatt végignyomd ... De szerintem érdemes a mellék questeket megcsinálni, mert nagyon sok dark/light side pontokat lehet gyűjtögetni, plusz elég sok tapasztalati pontokat ad.
  • Shaman
    #1862
    15 óra???? és jó jediként vitted végig????
    Akkor sztem te a fele játékot kihagytad,mármint semmilyen mellék questet nem csináltál meg,de valószínübb,hogy 1 párbeszédet se olvastál el,csak elnyomkodtad a gombot,stb....
    én most járok jó jediként 23 óránál,s az uccsó bolygón Korribanon. És annyira nem szoktam én sem szarakodni,szal haladok a storyban.
  • Methylisocloro
    #1861
    Na akkor nem vesztettem sokat, pedig van vagy száz darab nálam :) Mindent kikukáztam. Én a vége felé 46 óra játékidőnél tartok.
  • Jonny87
    #1860
    15 óra teljes játékidö :( Többet vártam a gametöl. Ha rosszként viszed végig, mennyiben más, mint jóként ? Érdemes sithként is végignyomni ?
  • sznupi
    #1859
    Hát jedik ellen nem sokat ér a pajzs, másodpercek alatt leamortizálják rólad, de azért sok sikert a próbálkozáshoz. 8-)))
  • Hmuda
    #1858
    Mert max 20 a legamgasabb szint.
  • Methylisocloro
    #1857
    Köszöszöm, pont ott nem néztem, ugy látszik egy kicsit belefáradtam az iszonyatos dark jedi irtásba :)
  • Shaman
    #1856
    jobb lennt ahol a medic packokat is aktiválod ott lehet öket aktiválni 1 kittyentéssel.
  • Methylisocloro
    #1855
    Eltudná magyarázni valaki hogy a shield-eket hogy kell használni? Magamra raktam őket ahol a cuccokat fel kell pakkolni és ki van irva hogy use:5/5. Kell még valamit csinálni velük? Bevallom egyszer sem használtam őket a játék során de most a Star Forge-ban mintha kellenének annyi dark jedi rohangál fel-alá.
  • Teperinke
    #1854
    Navégrevége. Nekem 30 óra volt a végigjátszás.
    lehethogy SPOILER:
    A vége azért furi volt, akármilyen világos is vagyok, a befőttesjediknek mindenképpen meg kellett halni. Addig ugyse pusztul meg Malak, amig mindet le nem szívja. A karakterfejlődés szempontjából pedig az egész indiferens, tehát a főhős is szivogathatja őket rendesen. (úgy vettem észre, hogy a starforge rész elejétől fogva már nem fejlődik a kari)
  • Shaman
    #1853
    Gyors spoiler a megoldáshoz.
    1. teletöltöd az elsöt
    2. átöntöd a másodikba
    3. kiüríted a másodikat
    4. ami az eslöben maradt átöntöd a másodikba.
    5. feltöltöd az elsöt
    6. átöntöd a másodikba.
  • Shaman
    #1852
    Nem a mérvgezést kellet volna választanod,hanem a másik lehetöséget (felrobbantani azt a valamit). Utána meg a tanács elött próbáld az igazat mondani,meg gyözködd őket,s akkor nem tiltanak ki.
  • Hmuda
    #1851
    reggel van
    *mód
  • Hmuda
    #1850
    Igen. Ne mérgezd meg a halat és győzködd őket. Ez az egyetlen mók.
  • KH
    #1849
    noh, teljes feats lista a Lionheart oldalon, bazz