11368
  • Shaman
    #1928
    jó:-) Nö,és sötét lett,pedig elején nem vót az!
    Na öt malak elött levágtam,aztán mégis ott hesszelt a végsö ceremónián....
  • Hmuda
    #1927
    Na most tegyél vmi csak a végjátékra jellemző utalást a figurára, mert akire én gondolok és ki is nyírtam, nem volt ott.
  • Shaman
    #1926
    (illetve nem tudom,hogy kettévágtam-e,mert ugye ezt a gamma nem mutatta,de elég egyértelmü volt...)
  • Shaman
    #1925
    Hát nézd meg újra! Ott héderezett mellettem,pedig elötte 10 perccel saját kérésére vágtam ketté!!S Carth a hajónál méág eccer említette is hogy mekhalt!
  • Shaman
    #1924
    Az attól függ te kit választassz,hogy mekhal-e.....
  • Hmuda
    #1923
    Tényleg ott volt? Nekem nem.
  • Shaman
    #1922
    Na végigtoltam én is a gammát. Hát malakkal kissé megszenvedtem,de végül csak levágtam:-))
    Viszont a vége tuti hülyeség,mi az,hogy xy meghal aztán meg mintha mi sem történt volna ott áll mellettem az ünnepi mulatságon?????
    (Azé xy mert nem akarom a pojént lelöni,bár itt már egy páran említettél)
  • Hmuda
    #1921
    Tudsz olvasni?

    "Nem pont Sephinek szólt."

    Szerintem elég egyértelműen kifejezi a mondanivalót.

    Ezek után az uccsó üzidet meg se nézem.
  • Sephi
    #1920
    Es mar ha temenal vagyunk azt a kardot nem kell viszavinni a Sith mesternek? Habar ugyis meghal majd vagy mi :)
  • Sephi
    #1919
    Most nem akarok kotekedni de neked megis mi bajod van most baratom? Csip a pisi? Mutasad mar meg kerlek hogy pontosan hol irtam en olyasmit hogy segitsetek mert nem tudom megcsinalni? Egyszeruen irtam hogy baszotul felidegesitett hogy nehez volt de mar emgcsinaltam kozben. Es nem is hogy nehez volt hanem az zavart be hogy mindig elnyomtam a gombokat es veletlenul felre csusztak a parancsok. Magyarul tisztan lehujeztel a beszolasoddal es marhara nem tudtam ertekelni :(
  • PLaci #1918
    OK, akkor is leírtam, már csak azért is...
  • Kandurex
    #1917
    #1915
  • PLaci #1916
    768*576, NEM elmosott textúrákkal (Nem PS2 ről beszélek, az nem tud multi-textúrázást), és egy sima Tesco-ban vett stereo Thomson TV-n...
  • Kandurex
    #1915
    Az utóbbi két hozzászólásomat akár lehet törölni...fáj a fejem..:(
  • Eye-scream
    #1914
    Pedig de! Egyből megcsináltam.
  • Kandurex
    #1913
    mingyáá' jön a duma, hogy 100hz plazma tévén nyomom 6+1 DS rendszeren...
  • Kandurex
    #1912
    jó is az 320X240 -ben, gyenge texturákkal, durván elmosva...jah jó is a consol..
  • PLaci #1911
    Na KotoR-jatok! Holnapra lejön nekem az Xbox-ra!
  • Hmuda
    #1910
    Azért érdekes, hogy amint feltünik egy fejtörő, aminél gondolkozni is kell, mindenki rögtön rohan a fórumra, hogy ugyanadjátokmármeghogyhogyancsináljammegplz. Nem szánalmas egy kicsit?

    Nem pont Sephinek szólt, de olvasd el a gyűrűk használati utasítását a kezdésénél és az alapján rendezgesd. Amúgy jobb ha tudod, hogy az a rész nem létszükséglet a továbbjutáshoz, csak egy bivajerős kardot kapsz (nem fény, hanem síma kard).
  • Sephi
    #1909
    Erdekes bar lehet tudtok rola de az X-Box verziobol egy tonna cucc es par helyszin is hianyzik :)

    Pc-es az a full gama :)
  • sznupi
    #1908
    Hehe, bábel tornyai újféle kiadásban. 8-))) Szal sztm tök egyszerű és csöppet sem kár, hogy raktak bele ilyen dolgokat is.
  • Sephi
    #1907
    aha higyem is el hogy te egybol megcsinaltad mi? En mar egy oraja majdnem ezzel probaklozok es mindig azert baszom el altalban mert roszul adom meg a parancsokat :(
  • Augustus Gigo
    #1906
    sztem ugyanakkora, bár a kotor grafja 1000x-er jobb
  • hen-tes
    #1905
    pls gyors választ erre ! mer mennem kel el !
    lécci !
  • Augustus Gigo
    #1904
    ha nem megy párszor már le lett írva ide a megoldás!
  • Eye-scream
    #1903
    lol tök könnyű:)
    Nagyon régi...
  • Sephi
    #1902
    Hogy rohadna meg az a atkozott ember aki kitalata a Naga Sadow ruinaban azta kurva systemes puzzlet!! ARGHHHHHHH Halna meg!
  • hen-tes
    #1901
    melyiknek nagyobb a gépigénye ??
  • Botond #1900
    nekem gothic2 tetszett jobban,bár kotor is nagyon jó,sztem mind2 érdemes lenyomni
  • Hmuda
    #1899
    Hát nem éppen lineáris, de sajnos nem open ended.
  • hen-tes
    #1898
    hmm, szal nem olyan morrowind vagy gothic szerű ? szal hogy mész a nagy terepen aszt az anagyon nagy, meg ilyen nem lineális .
  • I.C.ram
    #1897
    Olyan mintha a Neverwinternightsot a Baldur's Gate-tel kevernék, és beleraknák egy Star Wars világba. Sokkla jobb mint az NWN, csak a grafikában hasonlít. Minőségben csak nagyon kicsit van elmaradva a BG2-től.
  • hen-tes
    #1896
    nincs vmi leirás róla hogy kb milyen is ?
    mer én nagyon nem vágom
  • I.C.ram
    #1895
    KOTOR nekem jobban bej0tt.
  • precision
    #1894
    Gothic 2-t nem ismerem, de k.o.t.o.r. nagyon állat, azt mindenképpen próbáld ki! :)
  • hen-tes
    #1893
    Gothic 2 vagy K.O.T.O.R. ??
    mer nincs minndkettőhöz elég helyem
  • I.C.ram
    #1892
    Semmit nem ír róla, csak azt hogy Dark Side Mastery Bonus. :(
  • I.C.ram
    #1891
    Már megvan.
  • I.C.ram
    #1890
    Manual hol van? Felrakta a játékkal együtt, vagy kell valami PDF-et beszerezni?
  • Hmuda
    #1889
    AF: a textúrákat javítja egy kicsit.
    AA: az alacsony felbontáson jelentkező pixelesedést javítja (nem lesz olyan lépcsős jellegű a dolog, de mindkét dolog le van írva az opció leírásánál a képernyő jobb oldalán, csak venni kellene a fáradtságot, hogy elolvasd :P).

    Mind a kettő iszonyatosan képes belassítani a játékot, azért nem is használom egyiket se.

    Azt már meg se kellene említenem, hogy hülyeség türelmetlenkedni és beírni, hogy "valaki?", mert nem mindenki csak azért van, hogy a te kérdéseidre felelgessen. Vagy válaszolnak vagy nem.