11368
  • Chappy
    #1970
    ollé kotor!
  • zoli80
    #1968
    a jedi kiképzöbe valo eljutástól szeretném folytatni!elöre is köszi a segitséget!
  • hen-tes
    #1967
    na jó
    akkor megnézem mind2őt
    jövő hétre már megis lesz a kotor meg alá egy new gép :)
  • SecMan
    #1966
    Nekem nincs olyan mentésem, de mégis honnantól kellene? Mert előbb még azt mondtad hogy az első bolygó elejétől, most meg már azon túl??
  • zoli80
    #1965
    nemá,több órát rohangásztam a sitheknél.csatornák,aréna meg minden!

    légyszi:)
  • SecMan
    #1964
    Nem tudja valaki hogy milyen bonuszt jelent az ha maxon a light vagy maxon a dark oldalon vagyok?

    zoli80: nemazért, de kb. 5 perc amíg odáig eljutsz...
  • zoli80
    #1963
    sziasztok!elszállt a vinyóm amin a game volt és nincs kedvem elölröl kezdeni a,annyira azért nem jön be meg uncsi lenne összerohangálni ujra a sith bazist ugyhogy kérlek kuldjetek nekem savet az első bolygó elejétől!pls!
    zoli80&vnet.hu
  • sznupi
    #1962
    Én is normalban ... egyszer megnéztem hardban, de már Tarison ízzadtam a Vulgarok ellen. 8-)))
  • Hmuda
    #1961
    Én is normal
  • Hmuda
    #1960
    Először én is vaktában elkezdtem rakosgatni, aztán a 2. reload után elolvastam a dolgot és utána lazán összeraktam a dolgot.
  • I.C.ram
    #1959
    Egyébként, ki, milyen fokozaton játszik? Én normal.
  • I.C.ram
    #1958
    Nekem a karikás elsőre sikerült, miután elolvastam, hogy melyik karikára milyen szabály vonatkozik. Nagyon szeretem az ilyen feladatokat.
  • I.C.ram
    #1957
    Naja, csak hozzád igazítja a szinteket. Mindig próbál a progi azonos erősségű lényeket berakni veled. Ha a tatura mész utoljára, akkor az ottani ellenségek is jóval erősebbek lesznek. Nekem a progi kicsit túl erősre rakta őket szerintem :)
  • Hmuda
    #1956
    Pedig szerintem tök könnyűek. Énnekem az első bolygóm volt és 10-03. szionten legyaktam őket.
  • Hmuda
    #1955
    Kicsit elszomorító, hogy ilyen (néha már egyszerű) fejtörők gondot okoznak. A legnehezebb mondjuk a karikás volt, de annak is megvan a nyitja.
  • Hmuda
    #1954
    Menj H alakban.
  • tommmyv
    #1953
    valaki letudná írni mien sorrendbe kell lépkedni az ismeretlen bolygo templomának katakombájában ,hogy kinyiljon az ajto???
  • sznupi
    #1952
    Tudod ki a franc dekódolta a sith kártyát, kiszedtem a rabból a kódot. 8-))) Mondjuk utána jöttem rá, hogy dekódolni is lehetett volna. 8-)))
  • I.C.ram
    #1951
    Nekem most a nehézségeket a Buckalakók okozza. 15-ös Jedi Guardian vagyok, és nem birom leggyakni őket sehogysem, úgyhogy elmentem Manaanra fejlődni.
  • I.C.ram
    #1950
    Jaja! :) Én nagyon szeretem a fejtörőket a játékban :) Az a karika rakosgatós is nagyon jó volt a Valley of the Sith Lords-ban. Meg az a matekos is, mikor dekódolni kellett a sith kártyát, bár az könnyű volt nagyon.
  • sznupi
    #1949
    Én azért megpróbáltam, magamra nyomtam a pajzsot, belőttem magam mindennel, de 2 lövésből leszedte a pajzsom, a következőnél meg már meg is haltam, pedig úgy ki akartam csinálni. 8-)))
  • Sephi
    #1948
    Hya viszon Manaan-ban mar gyerekjatek. Nezd meg pl a nagy Sith Lord Yuri (Gagarin :))) aszem harom karcsapasbo' meg is hout :)
  • Hmuda
    #1947
    Szerintem semmiképpen nem lehet megcsinálni. Azért csak ő a legjobb fejvadász akkoriban (csak jediként érdemes nekiesni).
  • sznupi
    #1946
    Hát Bendakot lvl2-őn nem fogod lenyomni és ha a sötét utat akarod járni, akkor érdemes mert marha sok dark side pontot ad ha kicsinálod.

    Egy kérdés, valaki Tarison az alsóváros kocsmájában belekötött Calo Nordba? Én megpróbáltam, hogy mondom kicsinálom most, nem várom meg Taris végét, csak az lett belőle, hogy szépen elvéreztem... Vajon meg lehet ott ölni vagy direkt úgy van megcsinálva, hogy ha nekiesek akkor mindenképpen meghalok?
  • Hmuda
    #1945
    Van értelmük szvsz. Pl a JEdi Sentinelek (vagy azok, akik a legtöbb Force pontot kapják szintenként) az utolsó scripten a legjobb, mert ők úgyis az erőhöz értenek és kevésbé a harchoz. Jó kis támadó meg segítő erőkkel jól elvannak a háttérben.
  • Hmuda
    #1944
    Én meg tudtam, bár akkor egy csomó küldit ki kellett hagynom (Bendak meg hasonlók).
  • Shaman
    #1943
    Jah és most meg fogom próbálni a második szinten maradni mielött jedi leszek. (eccerüen nem léptetem fel magam magasabbra. Kíváncsi leszek így meg tudom-e csinálni Tarist.....
  • Shaman
    #1942
    Na én a sciptekkel nem szórakoztam igazán. Van értelmük? nagyon meg sem néztem.
    Most kezdem majd ujra immár teljesen sötét utat fogom járni
    Végre ez már illik hozzám,a világossal néha már nagyon untam a sok jó cselekedetet:-))
  • Hmuda
    #1941
    Csak most jutott eszembe, de ki lehetne próbálni, hogy minden gránátos skillt megadtok neki és Granadier scriptet adtok meg neki. Érdemes lehet kipróbálni.
  • Hmuda
    #1940
    Na ez a régi Sephi. Np. :-)))
  • magus
    #1938
    nincs crackes patch? csakmert az ujraindulgatas se a noton es a refreshlock kilovesevel se semmivel sem oldodott meg.
  • sznupi
    #1937
    Hát nemtom, én a kezébe adtam két blaster pistol-t aztán had szóljon, úgyis mindig a főhősömmel mentem előre, aztán ahogy jött Zaalbar, onnantól kezdve Mission ki is esett a kosárból, aztán meg később már csak a Jedikkel rohangáltam. 8-)))
  • Sephi
    #1936
    Engem az idegesit hogy Mission kurvara fel van tuningolva Computer es Security-vel de harcban nagy nulla.

    Eszmeletlen volt a Sith akademias kuldetesek! Wow anyam :)

    Megyek Csubaka vilagaba :)
  • Sephi
    #1935
    Ize... rogtonozve olvastam el aszony mind kiabalt... utolagosan bocsanatot kerek :( Oszinte bocsi :(
  • Dns5000
    #1934
    kicsit fura, hogy szinte midenkibe belekotok, kinyirom,mindig sotet ero hasznalok es alig szolnak ram.
    En Bastila helyeben mar reg feljeltettem volna magam a tanacsnal :P
  • Dns5000
    #1933
    erdekes, hogy szantak ra pezt es idot hogy tovabbfeljelsszek,
    de idejuk az volt ra.

  • Dns5000
    #1932
    nekem is nagyon bejon a gama
    az eleje kicsit vontatott volt, de hogy jedi lettem
    mar tok izgi :)
    nagyon tettszett ahogy vegig lehetett hazudni az egesz beavatas: pesze, persze sosem fogom elerulni a rendet :)
    nem terek a sotet utra :D
    A mwhez kepest itt az a plusz hogy tortennek esemenyek, beszelgetesek, ingame animaciok. Ezert jobban beleelem magam a tortenetbe, mint amikor 8957 szoveg esemenyt olvasom el es kapom a kovetkezo kuldetest.
  • Dns5000
    #1931
    1.) kidobod es raksz bele masik kartyat
    2.) 800x600 minimum vagy 640x480, de ez Legge egyetelu nem?
  • Hmuda
    #1930
    Nekem akkor se volt ott. Én is kicsináltam (pedig próbáltam áttéríteni).
  • Hixer
    #1929
    Hogy lehetne egy GeForce4 MX 64-et felturbózni, hogy ne szaggasson a játék???