11368
  • PLaci #2012
    Ha minden igaz, akkor mára végre lejön a dvd.iso.............
  • Sephi
    #2011
    En Bastilla-at szeretem fagattni bar igy hogy kiderultek dolgok nem tudom mi igaz abbol amibol mondott :P
  • Hmuda
    #2010
    Ahha.
  • Sephi
    #2009
    Ahm en a 22 oranal vagyok es meg a Kasyyrt (vagy hogyirjak) -on meg a Yavin-on nem is voltam :)

    Bazz de mar Mission 34 a computer es 44 a security! Nem semmi a csaj bake :)

    Nekem meg a Persuate (vagy hogyirjak) ma' 20 -nal vagyon :)
  • CarajoEsp
    #2008
    Jaja. Énis így gondolom. Nagyon megírt játék ez!!! Jah és minden embered történetét kiderítetted amennyire lehetett Tarison?
  • Lacc
    #2007
    Az ilyenbe sosem lehetsz teljesen biztos :) Szvsz a kotor tipikusan az a game, amiben mindig találni valami újdonságot, easter egget, rejtett missionoket, stb.-ket. Mint pl. a Falloutban. És én ezt szeretem nagyon :)
  • CarajoEsp
    #2006
    És a fejvadászos küldik igenis hosszúak!!!!Legalább +2óra.
  • CarajoEsp
    #2005
    Hát én minden szöveget végighalgattam ,már csak a hangok miatt is:D Hidd el nem unatkoztam a 12óra alatt:D
    Érdmes egyszer így végignyomni:D
  • Hmuda
    #2004
    Hát szerintem én is kiveséztem Tarist, mindig szétnéztem mindnhol, beszéltem mindenkivel, szóval nemhiszem, hogy kihagytam vmit is (mondjuk jóként kihagytam annó a fejvadász küldiket, de azok úgyse tartanak tovább 1 óránál).
  • CarajoEsp
    #2003
    Hát én a Tarist teljesen kiveséztem. Szerintem max 1-2 küldit hagyhattam ki. Remélem még vagy 90óra hátravan.
  • Hmuda
    #2002
    *fűszert
    *útközben
  • Hmuda
    #2001
    SPOILER!
    Korriban. A kis rodian a bár előtt kéri a főszert a hajóból, azt kihozod neki, és ad egy dobozt, hogy vidd el Mottanak Tatooine-ra és úrközben érdemes belenézni (MENTÉST ELŐTTE!), mert jókis szavas fejtörő van benne.
  • Hmuda
    #2000
    Igazából szerintem a light vagy dark pontokért érdemes csak végigvinni.
  • Lacc
    #1999
    Hutt-nak doboz? Ezt a questet hol lehet megkapni?
  • Lacc
    #1998
    Én nem tudtam megcsinálni a Sandral-os missiont egy bug miatt :( Mikor a hátsó ajtón bemegyek a házba, megkeresem a csajt, beszélek vele hogy itt meg ott találkozni fogunk ha jön a srác is, és megkeresem a srácot elmondani neki a dolgokat, a csaj eltűnik, nem találom sehol... Szóval azt hagytam a fenébe. Egyébként mit lehet érte kapni? Gondolom xp + valami kis pénz.
  • Hmuda
    #1997
    Höh, nekem Taris 6 óra is alig volt. :-)
  • CarajoEsp
    #1996
    Azt én tudom. De a fiú kifejezetten azt mondja ,hogy miután megölték a Kathok:D Nah ez az ami nem tiszta. Amúgy sajna rövidül a játék. A Taris:12óra 40perc volt. Most jutottam oda ,hogy akárhova mehetek Dantoineról és most:18óra 50perc. :(((
  • Hmuda
    #1995
    Hát énse, de nekem is tetszik. :DDD
    Spoiler!
    Amúgy a Sandral fiú eltünése régebben történt és tudja, hogy emiatt rabolta el az öreg Sandral.
  • CarajoEsp
    #1994
    Spoiler.
    Hogy van az ,hogy a Matale fiú mikor kiszabadítom megemlíti ,hogy a másik gyerek halála miatt neki is meg kell halnia. Kérdem én ,honnan a túróból tud erről?
    Hmmm Hmuda tetszik a logód. Az enyém is szép:D
    Nem is tom már ,hogy kitől van:DDD
  • Eye-scream
    #1993
    Zsír!
  • Hmuda
    #1992
    Köszi, időközben találtam mint láthatod. Hogy tetszik? :-)
  • sznupi
    #1991
    Itt van neked való font, jó használatot hozzá. 8-)))

    Star Wars Font
  • Hmuda
    #1990
    Na milyen a logóm? :-)
  • Hmuda
    #1989
    lol :D

    Mellesleg nem tud vki egy jó SW fontot? Kellene az új logómhoz.
  • Sephi
    #1988
    en leirtam a fejtoroket holnap meloba ezzel baszogatom a kolegakat :)
  • Hmuda
    #1987
    Én belenéztem és szerintem tök ötletes és jó kis fejtörők vannak benne. Bár mondjuk legalább egy kicsi XP-t elfogadtam volna.
  • Hmuda
    #1986
    SPOILER!

    Nem csak jó lehetsz. Amikor beszélsz Bastilával, akkor a válaszaid alaján dönti el a progi, hogy melyik befejezést kapod. Ha elismered, hogy te vagy a sötét úr, akkor gonosz befejezés, ha vissza akarod téríteni, akkor jó befejezés.

    Azért fagyasztott le, mert bár te voltál, de a memóriád totál kitörlődött és mindent újra kellett tanulnod, és emiatt.
  • Sephi
    #1985
    Ha' nekem semmi ellenvetesem nincs a jatekrol eddig :)

    Igaz en a jo oldalon harcolok :) Most megyek Mission tesojat kiszabaditani :)
  • I.C.ram
    #1984
    Az is mekkora fos, hogy ugye....

    SPOILER!!!!!!!!!

    Én voltam Darth Revan, de mégis sima lefagyaszt. Tökre elbaszták... Tele van paradoxokkal a játék.
  • I.C.ram
    #1983
    Mekkora szar, hogy a végén is csak a jókkal lehet menni. végig genyó voltam, mostmeg hírtelen elkezdett érdekelni a jótevés... kicist elbaszták ezt a részt.
  • Sephi
    #1982
    Atya eg!! Aki majd eler oda hogy a Leviathan elraboja keszujon fel egy egyetemes sokkra :) En nem jott hogy elhigyem :)

    SPOILER

    Mas.. aki mar megkapta a dobozt amit a Hut-nak kell elvinni (bisztos Jabba uk uk uk uk uk uk uk nagyapja) az mar bele nezzet? Mert en igen es nem lattam tul sok ertelmet a dolognak. Van annak ertelme?
  • zoli80
    #1981
    savet valaki!
  • Hmuda
    #1980
    Hm. Én még nem tapasztaltam.
  • SecMan
    #1979
    Igen azt én is tudom, de a manualban pontosan ezt írja:
    Those characters who achieve mastery over the
    dark or light side of the Force will gain special abilities unique to their alignment and class.


    És ha maxolva van az alignment akkor egy kis jelecske is megjelenik a karakterlapon, ott ahol a light-dark mérőke is van.
  • Hmuda
    #1978
    A cselekmény tovább megy, csak kövesd a journal küldijeit.
  • Hmuda
    #1977
    Haladj a történettel és majd kicsit később nézz vissza, mikor magasabb szintű leszel.
  • Hmuda
    #1975
    Pont úgy volt feltüntetve, mint a skilleknél a feat és ability pluszok (pl Treat Injuryra az Emapthy és a Charisma is ad valamennyit).
  • Hmuda
    #1974
    Őőő...
    Én nézegettem a Powerek leírását a játékban és fent le volt írva, hogy mennyibe kerül a elsütése. Namost ha gonosz erő és gonosz vagy akkor attól függően, hogy mennyire vagy sötét, annyi bónusz levonás jár a költséghez. Gondolom ez tovább növeli az extra levonást.
  • SecMan
    #1973
    Senki nem tudja milyen bonusszal jár az amikor teljesen darkos vagy teljesen lightos a karakter??
  • sznupi
    #1972
    Mindenképpen Jedi leszel, de attól lövöldözhetsz puskával. 8-))

    És csak a force pointod lesz kevesebb, attól még ugyanazokat a trükköket tudod megtanulni.