11368
  • Hmuda
    #2060
    Bizony, de a sok hülye kisgyereknek ez kell, a komoly filmeket már nem veszi be a gyomruk (és mint kiderül lukácsank már csak a pénz számít).
  • Hmuda
    #2059
    Bizony, de a sok hülye kisgyereknek ez kell, a komoly filmeket már nem veszi be a gyomruk (és mint kiderül lukácsank már csak a pénz számít).
  • Shaman
    #2058
    Télleg! Egyébként sztem azok a könyvek nagyon jók voltak. Inkább azt kellett volna megfilmesíteni,mint egy love storyt csinálni (lásd episode II)
  • Hmuda
    #2057
    Egy bizonyos távolságon belül nem hatott az erő.
  • Shaman
    #2056
    Huhh télleg! Azok mire is voltak jók? Asszem az erőt leblokkolták,vagy valami ilyemsi,nem?
  • Hmuda
    #2055
    Én is emlékszem vmi hasonlóra. Asszem Isalimirikkel védte magát.
  • Shaman
    #2054
    sergert=sereget
  • Shaman
    #2053

    Egyébként valami nagy starwars fanatictól kérdezném: Szal ugye bastillának van ez a Battle Meditation-je amivel a hadseregeket tudja korodinálni,illetve irányítani. De ha jól emléxem ilyenre volt már példa méghozza a Thrawn admirálisos (vagy hogy híjják) könyvekben,nem? Ott is volt egy dark jedi mester akit az admirális pont erre akart felhasználni,hogy irányítsa a sergert,nem? Bár azok asszem klón hadsereg voltak....
  • Shaman
    #2051
    2 kommentet ha visszaolvasnál.............
  • Kandurex
    #2048
    Nforce-ról tegnaop iccka...linket! :D

    2003-12-08 PC Game Dox
    Starwars: Knights of the Old Republic Update 1.01 05x05 MB FLTDOX
  • Hmuda
    #2047
    Mert PC-n két szint van fénykard dobásbót.
  • Hmuda
    #2046
    3. szintűre gondolsz?
  • Shaman
    #2044
    peccseld,crakceld,illetve turkálj az ini-ben.. Olvass vissza ez ügyben a forumon.
  • al1234
    #2043
    a progi szerint a gépem teljesíti az optimális követelményeket szinte mindenhol, pár helyen(vidokártya, proci) csak a minimumot.

    de mégis vmi videokártya probléma van, amikor el akarom kezdeni a tényleges játékot.

    mi lehet az oka?
  • Shaman
    #2042
    Igen talán az egyetlen a hjáték során az ellenfelek közül,ahol jobb ha inkább fénykardra specializálkodsz az pont a föellenfél Malak. Ott télleg jobb a közelharc,de egyébként consularral simán végigirtod a játékot.
    Egyébként is egy jedi lényege az erökön alapul,nem pedig csak a fénykard tudományán:-)))
  • Shaman
    #2041
    Egyébként sem kell az összes beavató questet megcsinálni. 2. után már jedi vagy. Persze utána majd meg kell csinálni a 3.-at,de ez nem befolyásolja a jedivé válást.
  • Shaman
    #2040
    Hát mondod te.Azért hidd el sokkal gyorsabban lehet a népet pusztítani consularként... pl destroy droids,amit te kihagytál,és még sorolhatnám....
  • Shaman
    #2039
    köv bolygó: dantooin. Ha rám halgatsz ne lépj addig szintet.
  • dzsonesz
    #2035
    szeva all!
    Elegge kezdo vagyok meg a jatekban pontosan 1 napja nyomom
    es mar az elejetol be voltam izgulva h mikor talalok egy kva lightsabre-t, na vegre talaltam 1 et de nem tom hasznalni gondolom azert mert erossen nem vagyok jedi.Most pontosan ott tartok h azt a jedi csajszit nemtom mi a neve valami bastilat kiszabaditottam es a kerdesem az lenne, h mikor lehetek a jatek folyaman jedi..
    valaszt elore is thx
    bye
  • Shaman
    #2034
    Hülye vagyok.
    12-es szinten,már 10-es jedi vagyok,s 20 force pontom van. Nem tudok számolni már megint...:-)))
  • Shaman
    #2033
    Ez kétségtelen,de ha nem így csinálnám,akkor az életben nem lenne ennyi féle force-om amit használhatnék. Még csak 12-es vagyok,de már nem tom mire kéne adnom.....
    Ugye ez már nálam 8 szintet jelent jediként,s mivel magas a Constitue-om ezért én szintenként 2 force pontot kapok. Nos könnyen kiszámítható,hogy most van 16 force pontom. Szemben azzal,amikor jó jediként (ráadásul alacsony const.-al) volt összesen vagy 16 pontom az egész játék alatt.Még sokat is mondtam a 16-al.
  • I.C.ram
    #2032
    Nem úgy értem, hogy izzadtságszagú, hanem úgy, hogy tök HC playeres dolog ez, mikor már csak a tápolás a fontos.
  • Chappy
    #2031
    kotor
  • Shaman
    #2030
    Egyébként szerintem abszolút nem volt izzadságszagú. nehezebb kicsit megcsinálni,de tényleg csak kicsit.Jobban kell magadra vigyázni,ennyi.
    1 db elég nehéz dolog volt Tarison amit 2-es szintemmel elég nehezen oldottam meg az pedig a 4. Duel meccs.Addig mindenkit legránátoztam,de az kardos manusz,egyböl rádrohan,s karddal neked nincs semmi esélyed ellene. Na az tényleg izzadságszagú volt.Trükkje rohangáltam szépen körbe-körbe,s néha 1-1 sec-ig belelöttem,aztán rohanás tovább. Mivel a dexem,meg a strengem is alacsony volt (jedinek gyúrtam magam),ezért alig találtam el.Kb minden 15. lövésem talált,s kellett neki vagy 10 lövés. Na az tényleg izzadságszagú volt,de egyébknét abszolút nem volt nagyon nehéz végigtolni Tarist 2-es szinten.
  • kyle reese
    #2028
    Aki tud magyarítást + végigjátszást ( magyart ) hozzá kérem adja meg a honlapot ahonnan van. thankx
  • Shaman
    #2027
    Hmmmm az okes arra emléxem,hogy Bastilla tovább harcolt vele,de arra már nem emlékleztem,hogy azért mert lefagyasztott volna... (pedig vagy 3 napja volt,hogy ott jártam jóként:-)Memory suxx)
  • I.C.ram
    #2026
    Engem pedig lefagyasztott. Bastila lépett közbe, akit ott is ragadt a Leviathanon.
  • Shaman
    #2025
    ÖÖÖ ez melyik átvezetöben volt,mert nem emléxem,hogy engem lefagyasztott volna...
  • Shaman
    #2024
    Lehet,hogy a krónikás tudja de a többiek elfogadták a szövegem.
  • I.C.ram
    #2023
    Nem az a baj, hanem az, hogy az átvezetőkben sima lefagyaszt, meg ellök stb. Mintha egy kezdő szar lennék.
  • I.C.ram
    #2022
    Nem vették be! A krónikás tudja, hogy kamuzol. Én is dark sideddal megyek, de kicsit sajnálom, hogy a sith academy nem lett az enyém. :(
  • Shaman
    #2021
    Ez igaz,de akkor lenne értelme ha a vége egy 5 másodperces harc lenne?
  • Shaman
    #2020
    Az a baj,hogy van 1-2 quest amiért csak light pont jár:-(((
    De nem szeretek questet kihagyni,ezért megcsináltam,s most ezt szívom. Már maxon volt a darkom,amikor leadtam a hajón talált kiscsaj questet,s kaptam érte egy csomó light pontot:-(( Most elveszett a bonuszom,s kemény munka lesz megint jó sok dark pontot szerezni!:-)))
    Egyébként mondjuk dark pontot sokkal könnyebb szerezni,mint lightot,de ez jó!:-)
  • Shaman
    #2019
    Egyébként most hogy dark oldalt nyomom SOKKAL élvezetesebb a gamma. Annyira jó jól kicseszni mindenkivel:-)) Mindenkitöl mindenért pénzt,s mégtöbb pénzt kérni,mindenkit kinyírni aki nem tetszik,és hazudni egy csomót!:-))
    Sandral,meg Matale quest végén összeugrasztottam a családokat,kinyítak mindenkit fiú,lánya 2 apa,kaptam is jósok dark pontot:-))) A Tanácsnak meg azt hazudtam,hogy nem is jártam ott,s be is vették:-))) LOL!
  • I.C.ram
    #2018
    Meg az is szar, hogy Malakhoz képest egy kis szar vagyok alacsony szinten, mégis egyszer a mestere voltam.... kicsit elbaszták.
  • I.C.ram
    #2017
    Engem az idegesít ebben a játékban, hogy tipikus jó-orientált a játék. Pl. senkinek sem tűnik fel, hogy a fejem tiszta ragya a sith miatt, meghogy Bastilla is próbál állandóan jó útra fordítani, mikor már a 2000. civilt gyalulom le. Meg van olyan párbeszéd, ahol csak jó dolgokat lehet mondani. :( Az lenne a jó, ha gonosz oldallal teljes máshogy alakulnának a dolgok. Inkább ne legyen ennyi hang (mert ugye a 4cd nagy részét a hangok teszik ki), csak legyen egy alternatív gonosz oldalos szál.
  • Shaman
    #2016
    Lehet,de mivel én színtiszta jedi akartam lenni,ezért maradtam 2-es szinten,hidd el csak taris izzadságszagú,onnantól,hogy jedi lettem iszonyat könnyü lett a gamma.Szemben az elözö végigjátszásommal,már most 12. szinten százszor több forceom van.
  • Shaman
    #2015
    Ja és tudom mi a maxon dark bonusz!
    Plussz force powert kapsz. Nekem 222-röl felvitte 278-ra.
  • I.C.ram
    #2014
    Ez a módszer olyan izzadtságszagú. Nincs így semmi értelme. Ez már hardcore játék. Itt már nem az a lényeg, hogy élvezed, hanem az, hogy minél tápabb legyen a karaktered.
  • Shaman
    #2013
    Na megcsináltam,hogy 2-es szinten legyek jedi és úgy hogy minden küldit megcsináltam!!
    Bendakot nagyon ecceröüen ki lehet nyírni: 3 gránátja van,amíg azokat eldobja addig futkosol (de ne menj közel hozzá),ezután megálssz arrébb töle,ő elkezd löni téged a fegyverével,s ekkor jön neked a gránát és health pack felváltva. Gránát-health-gránát-health-gránát-health..... Simán kifeküdt.
    Egyébként ezt másoknak is ajánlom. Ha minnél inkább jedik akartok lenni,ne lépjétek meg a szintet,mint ahogy én sem léptem csak majd Dantooinon. Kissé nehéz Tarist így végigtolni 2-es szinten,de nem lehetetlen. A Stratégia az,hogy hiába szereted inkább a közelhercot tarison végig sugárfegyver legyen a kezedben,mert akkor nem rohansz be a harc sürüjébe,hanem hátrébbról lövöldözöl. nekem carth meg késöbb Mission mindenkit szétszedtek. (én csak tölteléknek voltam ott mivel se dexem,se strengem nem volt igazán,mivel consularnak készültem)