7955
Jogosítvány
  • Aquir
    #1514
    csak lassan engedd a kuplungot. meg adj gázt közbe és máris nem annyira veszélyes:)
  • akyyy
    #1513
    rutin! csak le ne fulladjak:S:S:S
  • Szofi
    #1512
    nekem is esett rutinon.

    Csak beálltunk vmi alá, ezért az ellenőrzés sem maradt el..
  • Punker
    #1511
    én rutin vizsgán vezettem elöször esőben, jó volt mert nem kellett a hülye külső ellenőrtéseket megcsinálni :)
  • Szofi
    #1510
    rutin v forgalom?
  • bertino
    #1509
    nekem télen volt... akkor jobb volt, meg lassab volt a tempó és engedékenyebb volt a v.biztos
  • akyyy
    #1508
    nemsokára megyek megismételnia vizsgát, csa szar az idő! ködös, az út vizes, igy is lehet vizsgázni???esső egyenlőre még nem esik
  • Brankley
    #1507
    Jah, akkor ugy vezzettek, ahogy akartok, de okosan, mert ha engem elüttök, és túlélem, bajban lesztek
  • akyyy
    #1506
    én is igy vagyok ezzel!:D
    meg azzal, hogy csak addig kell ezeket betartani amig tanulo, ha megvan ajogsi, úgy vezetek ahogy akarok:D 1 nap elfelejtek mindent magamtól:D
  • Vlala #1505
    erre addig kell figyelned, amíg az oktató és a vizsgabiztos ott ül az autódban. Sajna előírás. Én máshol szoktam felejteni a kezemet, de ez már egy másik topic (Fiúk, Lányok, Kapcsolatok...)
  • Soaringpilot
    #1504
    Na végre megvolt az első rutinórám. Sok problémám nincs, az oktatóm csak annyit rótt fel hibámnak, hogy túl "lazán" kezelem az autót. Pl. Hajlamos vagyok csak egy kézzel fogni a kormányt, és sebváltásnál gyakran a váltón felejtem a kezem. Azt mondta, ha ezt kijavítom, nem lesz velem gond.
  • Easy Rider
    #1503
    de legalább nem fogsz azon sok ember hibájába esni, h tudja mit hogy kell, legalább megtanítják neked ;)
  • bertino
    #1502
    tulzásokba azért ne ess :)
  • akyyy
    #1501
    menyni probléma van velem, gyáh:DDDDDDD már sajnálom szegény iskolát:D
  • Brankley
    #1500
    Akkor sok sikert!
    Ha nem jó a ma sem neki, csinálj valamit
  • Soaringpilot
    #1499
    Ma lett volna az első rutinórám, erre elmaradt:-( A köv. időpontot holnapra beszéltük meg, remélem mostmár az oktatóm is ehhez fogja tartani magát.
  • Brankley
    #1498
    az igen, grat!
  • shad0w
    #1497
    Én lettem az első 5 teszten 0 hibaponttal :)
    Persze a vizsgán majd közel nem fog így menni :)
  • Brankley
    #1496
    És, Te mit kaptál, citromot vagy csokit?
  • shad0w
    #1495
    Hát én sem számítottam semmi ilyesmire, bár nagyon jófej srác, ezzel eddig is mindenki tisztában volt. Szal ez az egész oktatás igazából marha unalmas tud lenni mind a tanulók és főként az oktató részére. De ő valahogy tudta mindezt úgy csinálni, hogy szinte élvezni lehetett, hogy dejó, újra óra van :) Lehet még a végén hiányozni is fognak az órák :) Mindenesetre az biztos, hogy én is veszek neki valamit ajándékba ha sikerül a vizsga :)
  • akyyy
    #1494
    :D
    mi le se lettünk ebből a szemponból szarva!

    másrészt amit mi csináltunk órákon tesztet, azon nekem mindig 10 nél több hibám volt, de a vizsga elsőre ment:D

    kivéve most a rutin:(
  • shad0w
    #1493
    na nekem ma volt az utolsó kresz órám...
    végig teszteket csináltunk, majd a végén összeszámolta az oktató srác, hogy kinek össz hány hibája lett és az első kapott egy tábla csokit az utolsó meg egy citromot :) de ezen kívül is mindenkinek adott egy szelet balaton csokit :)
    jófej srác, remélem majd az oktatóm is ilyen lesz :)
  • bertino
    #1492
    nem sűrűn lett volna jó... lehet megbuktál volna és akkor az lenne a bajod... más összetett kézzel áldaná az eget, hogy csak ennyit ment és simán semmi gond nem volt...
  • Tarajos Sül
    #1491
    helyesbitek:De van egy terv,miszerint babettára fogok majd irányjelzöt rögziteni!
  • Tarajos Sül
    #1490
    jo lett volna!

    Bár szerintem azért hiányoltam a hosszu utat,mert a vizsgán robogóval voltam,jogsival a kezemben,meg már babettával megyek!

    Csak aazért voltam akkor robogóval,hogy ne kelljen kitenni a kezem!

    Nem mintha,most nem tenném ki!

    De van egy terv,miszerint babettára irányjelzöt rögziteni!
    Meg féklámpát is!

    majd lefényképezem nektek,ha lesz mit!
  • Cvd
    #1489
    Én is csak 20 perc alatt vizsgáztam a szabályos 40-45 helyett. Az előttem vizsgázó párosból az egyik alatt folyton meghalt az MZ, olyankor szépen megállt, berugdosta, úgyhogy aztán az én körömön hozta vissza az időt a vizsgabiztos. Ráadásul egy fiatal srácot kaptam párnak nulla előélettel úgyhogy csigatempóban araszoltunk a 20 perc alatt is, olyan 4-5km-ert ha mentünk.
  • HiPPoNaX
    #1488
    Miert, 30kmt szerettel volna vezetni vizsgan? :D
  • Tarajos Sül
    #1487
    de amugyis annyit gyakoroltam a oktatommal,hogy kb 2 liter benzint elfogyasztottam!(Yamaha robogó)

    És utána meg lebasz egy 1,5 km utvonalat?
  • Cvd
    #1486
    Felénk nem is vizsgaútvonalak vannak hanem vizsgapontok, amiket érinteni kell a vizsga alatt, de hogy milyen úton vagy sorrendben az nem szabályozott, az oktatótól függ. Elég jó rendszer, így nem sírhat senki ha olyan helyre téved az oktató miatt ahol még járt.
  • Brankley
    #1485
    Akkor tehet egy szívességet
  • [HUN]FaTaL
    #1484
    itt a pont
  • szoltan
    #1483
    oktatóm szóról szóra ezt mondta:D
  • bertino
    #1482
    mi vmikor csak azokat gyakoroltuk... a vizsgautvonalakat
  • HiPPoNaX
    #1481
    Vannak Pesten is, de pont ez jelenti azt, hogy nem koteles ott vizsgaztatni ahol gyakoroltal (ha az oktato arrafele gyakoroltatott akkor mazlid van, de valoszinuleg akkor sem fogod a vizsgan huzott utvonalat 100%ig ismerni)
  • bertino
    #1480
    Miskolcon meg vizsgautvonalak vannak :/
  • HiPPoNaX
    #1479
    A vizsgabiztos nem koteles azon az utvonalon vizsgaztatni ahol gyakoroltal, sot... Elvegre a jogositvanyod nem egy bizonyos utszakaszra lesz kizarolag ervenyes, hanem barhol, akar szamodra total ismeretlen helyen is tudnod kell helyes dontest hoznod
  • szoltan
    #1478
    azt hogy sikerült? én egyszer se fulladtam le ott
  • Tarajos Sül
    #1477
    de most tényleg a viccen kivül,én tényleg azon voltam,hogy az utvonalon,amin gyakoroltunk,végigmegyünk élesben a viszgabiztossal

    hol ott,csak a felét tettük meg!

    A v.biztos nem tudott az utvonalrol,és szerintem a bunkokám,meg elhalgatta!
  • Brankley
    #1476
    Az is jó!!
    De valahogy mindenféleképp végzek vele
  • Tarajos Sül
    #1475
    ja vagy átmegyek vele a piros sorompon,és hátha utánam jön,és hátha pont akkor...