3984
  • Dikkma
    #1513
    Hát ez volt a legdrágább, megvettem. Most csinálnom kell jópár küldit, hogy több pénzem legyen a nullánál :oP
    Annyira nem jó a hajó, de legalább új pajzsgenerátor van rajt, meg több nanobot fér bele.
  • CS@
    #1510
    Rosszul emlékszel.
  • 3P
    #1508
    Bolcs dontes :)))
  • Meszi
    #1507
    Lehet megis Sabret veszek. :)
  • 3P
    #1506
    Nem. Csak a Corsairek arulnak Titant :)
  • CS@
    #1503
    nem lehet
  • 3P
    #1502
    Kevered a Titant es a Sabret :))
  • 3P
    #1500
    Lod azokat akiket a Corsairok is utalnak, pl a Gas Miners Guild klan tagjait. Igy kibekulsz az Outcastokkal is, ez is fontos lehet :). Esetleg vedd meg valamelyik Freeporton a "baratsagukat".
  • Meszi
    #1499
    Tenyleg hogy lehet megoldani, hogy baratkent kezeljenek a Corsairs-k? Meg akarom szerezni a Titant. :)
  • pszihopeti
    #1498
    dmcvn
    weklfjdf
  • CS@
    #1497
    Helyesbítés : Nem 999 a maximum cruise speed hanem a franc tudja mennyi … de akár 3000 is lehet.
    Mondjuk ember legyen a talpán aki akár 1000-el is végigmegy egy aknamezőn.
  • CS@
    #1496
    Ja én is minden infót a reactorsról szedtem kivéve az ID kártyák és DLL-ekel kapcsolatos dolgokat.
    Ezekben segítségemre volt még egy Zen nevű emberke honlapja is : http://www.duwx.com/
    Találkoztam a mod csinálgatás alatt egy komoly problémával : Ha bármilyen apróságot(PL.:egy új hajót raktam valamely bázisra vagy új equip) is megváltoztattam az eredetileg létező univerzumokban multinál kidokkolás után azonnal kivágott a játék. Egyelőre ezt nem tudom ,hogy lehetne kikerülni ,de gondolom mindenki ezért csinálgat új helyeket. De azért én is bízom benne ,hogy jönnek majd a használhatóbb modok és mindez csak idő kérdése.
  • 3P
    #1495
    Azt kell, hogyirjam, hogy a profeta szoljon beloled! :))

    Tenyleg csak egy olyan mod segitene, amely alapos ujdonsagokat, vagy uj tortenetet vinne a jatekba.
    Elszort utalasokat olvasgattam egy StarWars MOD-rol, de konkret jelet, meg csak az altalad megjelolt hajokban lattam.
    A Lancersreaktor oldalan sok-sok segitseg van a mod kesziteshez, mind hajok, mind mappok tekinteben. Ugy velem, hogy a rajongoi tabor el is erte a "kritikus tomeget", es innentol a lancreakcio megallithatatlen. A kerdes remenyeim szerint nem az, hogy lesz-e, hanem az, hogy mikor es nem utolso sorban milyen modok lesznek hozza.
    A jatek hangulata akar engem, es meg jo nehany mas rajongot is magaval ragadott igy szinte kihezve varjuk az ujdonsagok megjeleneset. :)
  • konoko
    #1494
    Egyáltalán próbálta valaki már komolyabban a mod készitést? (nem hajókra, bolygókra vagy skinekre gondolok, hanem amit felvetettél az előbb) De lehet meg kellene emliteni ezeket a szempontokat német vagy angol forumokon is, hátha valakinek ujak az ötletek és lecsap rá.

    ui: Még mindig a 9es missionál tartok, ma még nem volt időm folytatni, igy aztán nekem egyelőre még nyújt élvezetet a játék, ha leülök jáccani üres perceimben.
  • CS@
    #1493
    De készülgetnek ,de az nem segít ha van +5 rendszer(márpedig szinte mindenki csak ilyet csinál). A kocsmában a megszokott munkát vállalni ,annak aki végigvitte a játékot és megvan mindene nem hinném ,hogy akaródzna legyen az akár egy új bolygó kocsmája.
    Vagy a főszálhoz hasonló küldetés sorozat kell vagy teljesen új dolgok (mint pl a fórumon felsorolt ötletek : Kötelező kereskedelem ,konvoj kíséret ,taxi ,STB). Szóval szerintem az eddigi modok nem túl sokat segítenek. Egyet én is összebarkácsoltam (csak a hajókra gyúrtam) ,de nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket ,én úgy képzeltem el ha a szerver oldalon fent van akkor az nem zavar be azoknak a játékosoknak akiknél nincs fent. De ez egyenlőre nem így van ,ha veszek egy olyan hajót ami a játékban eredetileg nincs benne és más(akinél nincs fent a mod) is fent van a szerveren akkor valamilyen probléma mindig adódik(singleben nincs semmi probléma). A probléma itt is az ,hogy akinek megvan mindene annak innen már nem kell semmi. Ha valakit érdekel akkor itt van (mint mondtam csak a hajókra gyúrtam tehát maga a rendszer egészen egyszerű). Benne van a 3Tie a 2WingCommanderShip és majdnem az összes a játékban eredetileg is megtalálható vadász feltuningolt változata. Ezt nem muszáj leszedni multizás előtt mint a régi Tie modokat. Bocsy ,hogy ilyen hosszú lett.
  • konoko
    #1492
    Modok nem készülgetnek hozzá?
  • tomsolo
    #1490
    pdig vótak ott dógok
  • konoko
    #1489
    Vagy esetleg majd egy kiegészitő kapcsán újra előjön a helyszin.
  • tomsolo
    #1487
    engem meg még mindig érdekel el lehet-e jutni alaszkába
  • konoko
    #1486
    Barracuda van nekem is, aránylag jó felszereléssel. De ezekszerint elkövettük a hibát, hogy leálltunk harcolni a kisebb vadászokkal. Kipróbálom amit irtál, köszi.
  • 3P
    #1484
    Nezd meg jobban a fegyvered, amivel lovod!
    Vannak olyan fegyverek a FreeLancerben, amelyik nagyon szedi a pajzsot es a hul-t csak gyengen, van olyan amelyik ennek a forditottja, es termeszetesen van olyan fegyver, ami mindketton egyforman sebez, viszont nincs kiugro sebzese.
    En ez utobbit javaslom neked. Termeszetesen ha vegigvitted a mission-t el tudsz hajokazni olyan helyekre, ahol eleg utos 10-es fegyvereket tudsz beszerezni, amilyet meg venni sem lehet. Sot ha atruccansz a nomad szektoraba, vagy annak a kozelebe megszerezheted almaid fegyveret:
    - bazi nagy sebzes
    - nulla energia fogyasztas :)))
  • konoko
    #1483
    Nem lehet hogy az a fajta fegyver amivel lőtted, nem igazán hatékony arra a hajóosztályra? Van különbség pajzsok között is - technonógiai, más felépités, más fegyver a hatékony ellene, stb. - igy elképzelhető, hogy az adott fegyver is másként hathat egy-egy hajótestre.

    A 9es missionra, a takagi féle önygilkos akció/ostromra valaki irhatna egy tippet hogy kellene megcsinálni, mert ott elakadtam, és bátyámék sem nagyon boldogulnak vele pillanatnyilag.
  • 3P
    #1482
    Sajnos en is eleg sokaig probaltam bejutni a story veigvitele utan oda, de nem ment. Ettol persze nem lehetetlen, de nekem annak tunt...
  • tomsolo
    #1481
    azt én is megtaláltam csak hogy megyek át az aknamezőn? a storyban boják jelezték az utat most már viszont egyet sem találok :(
  • balty
    #1480
    Egyjátékos modban sztem igen! Ahogy korábban mentél oda. Van egy new york-ból new york rendszerben jumpgate az vissz az alcatranz jumgatehez.
  • tomsolo
    #1479
    azé ne legyen még off ez a topic :(
  • tomsolo
    #1478
    Szintén csak egy kérdés: a story után el lehet még jutni alcatrazba? ha igen hogyan (föleg az aknákra gondolok)
  • Braveheart
    #1477
    Észrevettétek hogy hiába lövünk egy hajót egyfolytában, nem mindig sérül(a pajzs az igen, de a hull az nem), ez olyan mintha egy kis nehezítés lenne, mert a "mögékerülök és rátapadok a tűzgombra" taktika túl könnyű lenne
  • zoozoo
    #1476
    :)) Oké
    Tehát élvezetes játék mind a kettő :)
  • 3P
    #1475
    Mivel semmikeppen nem akarok X-Beyond vs. FreeLancer flame-t nyitni, igy nagyon roviden valaszolok.
    Passz!

    Mindketto jatekban mason van a hangsuly, en vegigvittem mindegyiket.
  • zoozoo
    #1474
    Hello

    Csak egy kérdés: ha szerettem az X-Beyond-ot, akkor ezt is szeretni fogom? :)
  • sza.sa
    #1473
    Ja, ja megtaláltam a forum elején (#183).... na lehet uninstallálnom...
  • sza.sa
    #1471
    Hali!

    Lenne egy kérdésem! Elakadtam már az elején!

    Azt hiszem a harmadik mission, ahol elrepülünk az egyik fehér bolygóhoz, mikor majdnem oda érünk, ott lesz 3 police ürhajó (vagy hadsereg) egy kis movie kiséretében.... ekkor az objectives átvált a következőbe: Awaiting objetcives....

    Na innen hova? Nem lehet dokkolni se, ha lövöm őket akkor game over....

    Sza.sa
  • konoko
    #1469
    Jó ez a japán környék. 10-12ezreket pillanatok alatt lehet keresni, a Dragon akármik irtásával, akik még csak nem is komoly ellenfelek. Szivem szerint maradnék még kicsit, és megalapoznám a közeli jövőt anyagilag, de Juni nem bír a fenekén maradni, és üzent hogy menjek utána. De most hozzátette hogy sürgősen! Annyi lenne a kérdésem, hogy van e bármelyik missionál időlimit? Vagy akkor folytatom a történetet, amikor akarom? Jó ez a játék, de nemtom mennyire lennék vevő arra a dologra, ha sok-sok fuvar után közölné velem a játék, hogy sorry de lekéstem valamit, vagy tul késő, vagy stb..
  • konoko
    #1467
    ...főleg modemmel =)
  • Sound
    #1466
    jó ez a neutralizer site, bár nem hiszem hogy olyan kurva nehéz lett volna megszerkeszteni html-be, mert így elég szarul lehet olvasni:)
  • Hegylakolaci
    #1465
    ezt a hlyet találtam hogy melyik fegyvert hol lehet találni,venni a paralyzer is oda van irva
    http://neutralizer.uw.hu/
  • Sound
    #1464
    #freelancer.hu csatin egy AnubisEE neveztű csávó egy érdekes problémával állt elő. Bár szerintem ez nem újkeletű, mert haveromnak is emlegették már ezt a buggot?!. AnubisEE azzal jött, hogy krix-kraxok vannak a paneleken. Megnézve a egy screenshotot, kiderült, hogy a krix-kraxok valójában xml file, gondoolom az egyes menük vezérlése lenne a feladata, nahde, hogy tudnak mégis megjelenni? Ez kb engem arra melékeztet, mikor az ember html-t szerkezt mondjuk egy WYSIWYG html szerkesztőbe, és a html kódot csak símán bemásolja a szerkeztőbe, és szöveges dokumentumként kapja visssza, nem pedig, mint mondjuk scriptként, ahogyan eredetileg akarta... ez elég lol, nem? :) bár ilyet még nem láttam...


    itt a kép
  • konoko
    #1462
    Nekimentem megint, es most másodjára sikerült is. Pedig ugyanúgy mentem mint eddig, nem vettem észre semmi "új" bolyát amit kihagytam volna korábban. A fene sem érti, de legalább elhúztunk onnan a dokival, és vége a tökölésnek momentán.
  • CS@
    #1461
    Elképzelhető ,hogy az ideiglenes kapukat egy teljesen különálló fájl tárolja ,de ebbe még nem mélyültem bele.
    Ja kipuskáztam a bolyát is mert nem értettem miért nincs semmiféle formája ha megnézem a ball alsó sarokban.
    Amúgy tök feleslegesnek tartom ,hogy ezt odarakták mert ugyanezt a feladatot(ha közel mész felrobbansz) a két fényes bolygó is eltudná látni.
    Paralyzer kilövőt még sose kerestem ,de majd megpróbálok utánanézni.