3984
  • konoko
    #1457
    Igen, arra gondoltam.
  • konoko
    #1456
    Nemtom melyik mission, kb 5-6 körül járhatok. Juni rámszólt, hogy talált egy ürgét aki tud segiteni Dr.Quar.... illetően. El is repkedtem a hadihajóig, meg is találtam a bárban(hol máshol) ami után jön a verseny. Gondolom mindenki sejti hol járok. Namost azt nem értem, hogy eddig már háromszor is sikerült lehagynom, es az összes kaput "csekkolva" végigmennem a pályán, de mindegyik esetben "mission failed..load last save..stb" következett. Egyszerűen nem értem miért. Lehet hogy én néztem el valamit, de szerintem nem hagytam ki kaput, nem kezdtem el aknázni, lőni, lökdösni dextert, egyszerűen csak mentem előre a kapuk között. Van valami trükk itt? Vagy én néztem el valamit nagyon. Mennék már tovább innen, és már nagyon unom újra és újra végigrepülni, ha semmi értelme. Ha valaki tudja, elmondhatná miazisten folyik itt, előre is köszi.
  • Braveheart
    #1454
    van már pach a játékhoz? ja és miért lónak ki a szövegek a szövegdobozokból 1024*768-as felbontásban? ez egy bug? ja és miért nem látok egy szervert se miután formatoltam?
  • 3P
    #1450
    Kiprobaltam a StarLancert, hat az elso benyomasok alapjan nem az igaz... :-/
    Inkabb turelmesen varom a FreeLancerhez (remenyeim szerint) erekezo kuldeteslemezt, es jobbnal-jobb MOD-okat :)))
  • konoko
    #1449
    Ha már itt tartunk, olvastam vamelyik német vagy angol fansiteon, hogy lehet bányászni. Namost én kiprobáltam, már nemtom melyik rendszerben, de lőttem a köveket, és jött is valami ásvány amit lehetett "szippantani" a raktérbe. Csakhogy ezt a környéken - a művelet előtt még baráttságos - bázis zokon vette, es elleptek a biztonságiak, és egyéb támadó ketyerék. De ha igy nem lehet, akkor hogy lehet?
  • CS@
    #1448
    Az jutott eszembe ,hogy megoldhatnák azt is ,hogy lehessen taxizni…
    X bolygón felvenni egy utast aki el akar menni Y bolygóra .Megoldhatnák úgy valahogy mint a capture-t(kis kapszula beülne aztán kiszállna).1Xű lenne de plusz egy vállalható küldetésfajtát jelentene.
    #1434 tuningal kapcsban : Kipróbáltam ,hogy fent hagytam és felmentem a HUNtersre. Meglepődve tapasztaltam ,hogy nem fagy tőle de még műxik is ! Ez pedig azt eredményezi ,hogy a Cruise Speed-et mindenki kedve szerint állítgathatja 300-999-ig !
  • konoko
    #1447
    Eyevel keress servert, de ha csak a multiban talalhato servereket nezed is talalsz par jo magyar es nemet servereket, kis pinggel.
  • Jacky
    #1444
    Ugy tudom, tényleg a 38. a max. szint.
    Outcast besorolás javítást valamelyik freeport bázison vehetsz. Sokszor menj vissza.
  • CS@
    #1441
    #1438 & #1439 FAQ
  • Sound
    #1440
    Nah kommentelek én is egyet:)

    Először is a játék jó:) tömören ennyi.. bár azért vannak bizonyos dolgok ami miatt néha nagyon tudom szidni. Először talán azért, mert sajnos a játék közelebb áll egy arcade játékhoz, mint mondjuk egy szimulátorhoz. Alapvető gondom talán a pajzsrendszerrel lenne, többi talán még elfogadható lenne, de ez nagyon primitív. Szerintem nyugodtan lehetett volna kicsit bonyolítani,pl. hajó körüli elosztás (aminek kezelése nem valami megerőltető feladat, láttuk mi már ezt X-winget vagy Tie-Fightert), ami FL-be az F betű vad nyomkodásába fullad ki. És ami vicces, hogy még ez is primitív, hiszen azt se tudod szabályozni, hogy hány elemmel akarod feltölteni a pajzsot. Hiszen tegyük fel, leszedik a pajzsod, közbe körözöl jobbra-ballra, bízva abba hogy regenerálódik, de mi lenne akkor hogyha csak egy elemet használnál fel, ami elegendő lenne ahoz, hogy legalább egy kicsi pajzsod legyen, amit aztán a méregdrága pajzsgenerátorod meg tudna tölteni. Erre aztán az egyetlen lehetőséged az, hogy értékes pajzselemekkel fullra feltölti a páncélod... aminek csak rittkán veszi hasznát az ember (bár akkor nagyon örül neki:)) de amúgy szerintem csak pazarlás, főleg ha egy hosszabb és húzósabb misszióról van szó. Amit még hiányolok (hozzáteszem, FL előtt nagyon sokat Freespace-eztem), a targetting és hajtóműrendszerhez kapcsolódna. Nem vagyok én maximalista, nekem elég lett volna egy olyan funkció, hogy a hajóm felveszi a kijelölt célpontom sebességét (ez már önmagába is sokat segítene vadászat közbe), a másik ugye a targetting, ami a legközelebbi ellen kijelölésében vagy egyszerűen csak a célok váltogatásában kifullad. Mennyivel jobb lenne, ha egy gombbal a legközelebbi harci egységet ki lehetne jelölni szimplán...

    Super a játék, és az utobbi napokba, csak enni-inni, wc-re meg aludni kelek fel a géptől:), de ezeket az apróságokat én nagyon hiányolom. Márpedig ezek nem hiszem, hogy nagyban megnehezítenék a játszhatóságot, sőt, inkább hiányuk teszi ezt, leginkább talán a pajzselemek egyenkénti adagolása miatt vagyok morcos.

    Nah és hogy kérdezzek is egyet. Van valakinek olyan kódja, amivel singli küldetést sikeressé leehetne varászolni. Ugyanis 9-es küldetésnél megakadtam technikai okok miatt :( (érsd 550mhz, és gép már nem bírja a csatát:(
  • konoko
    #1436
    Jaésmégvalami. Valahogy nem lehet subtilet bekapcsolni - ha van egyáltalán - mert hiába vagyok jó angolból, néha nem ártana.
  • konoko
    #1435
    Nemrég kezdtem el játszani vele, és az érdekelne, hogy a Libertyből való menekülés után visszatudok e még menni valaha oda úgy, hogy nem vadászik rám az egész flotta? Ugyanis úgy látom picit hamar "jöttem" el onnan, a hajóra, készletekre es a bankszámlára is ráférne még egy kis fejlesztés, és ebben az új rendszerben egyelőre inkább agyaggalamb vagyok mintsem komoly ellenfél. =)
  • CS@
    #1434
    1.Az egy gravitációs bolya ami egy bolygó magját akarja jelképezni(gondolom nem sok mindenre használható mivel megközelíthetetlen).
    2.Én még nem láttam ,de a kedvedért megnéztem az EW01(TAU37)-et és bizony a program sem tartja számon.
    3.Az a lyuk a háttér ,ugyanezt bármelyik pályán megteheted.(elindulsz és mehetsz ameddig akarsz kifelé a pályáról és csak távolodsz ,távolodsz…aztán meguntam). Egy kis tuning ,tedd a Freelancer/Data/-ba (az eredetiről készíts másolatot mert ha multizol azt nem fogja értékelni!).
  • konoko
    #1431
    Sziasztok. Egy apro kerdesem lenne. A "celkeresztben" a hajo egy egyeb info mellett a jobbfelso sarokban lathato egy szam. Az mit jelol, ellenseg/celpont eseteben? En az illeto hajo/pilota szintjere tippeltem, de kerek valakit hogy erositsen meg, vagy cafoljon meg a valodi jelentesevel. Koszi elore is.
  • 3P
    #1429
    Igen en is ebben bizok. Bar tenyleg jol jonne nemi info a jatekhoz... :)
  • 3P
    #1428
    Igen en is neztem, de vagy siman bug, vagy vak vagyok :) De ugy neztem, hogy elorre fele lo (leszedtem minden mas fegyvert).
  • Bandee_
    #1427
    dehogy a vadiúj zsír 43.45-ös asus meghajtóval win9x-re el sem indul!!!! Azé ez má bunkózás!! MER nem támogatja a mikrofost a legújabb detonatorokat még!! Ahogy nyomtam neki 40.72-es whql-st mint villám úgy megy azóta is! Szóva ha nem támogatott meghajtó akkor nem megy!! Érdekes másik játékok pedig szeretik a legújabb 43.45-öst!!!!
  • Braveheart
    #1426
    melyik szerveren szoktatok nyomulni, és van-e már patch? nekem nem látja a game a szervereket format után, régen jó volt
  • K.András
    #1425
    Nincsen igazad mert ugyanazok csinálták,csak a Chris Roberts már nem volt ott a freelancernál...
    Ezért nyugodtan lehet elödjének nevezni.
  • CS@
    #1423
    Pedig a Titanon is hátrafelé áll a torony ,erre abból következtettem ,hogy előrefelé nem lehet lőni vele.
  • 3P
    #1422
    Jut eszembe...
    Ha minden jol megy vegre le tudom sznvedni a FreeLancer elodjet, a StarLancert :)))

    Tud valaki valami hasznos tippet adni azzal kapcoslatban, esetleg egy Galaxis terkepet, leirast a jobb cuccok helyerol, tahat valami jo kis leirast :)
  • 3P
    #1420
    Nem, ez nem egeszen igy van.
    A Titannak is elorre nez a tornya, csak sokkal-sokkal lomhabb mint a Sabre.
    Ugyan a Titan elonyenek tunik, hogy nagyobb a hajotest panceljsa nemileg nagyobb, de ugyanazt a shield-et lehet rarakni, mint a Sabrera. Ellnben, ha mar a piros csik fogy az regen rossz... :)
    Osszessegeben szerintem nem tudja felvenni a versenyt a Titan a Sabreval.

    Van meg egy erdekes hajo, megpedig az Eagle, na annak nez hatra a tornya (szerintem nem oszt, nem szoroz, hiszen a hat masik fegyver mellett ez minimalis plussz tuzero.) Vedettseg erteki megeggyezik a Sabreval, viszont a hatra nezo toronyert meg fordulekonyabb hajot kapunk, igy lehet merlegelni.
    Ez mar csak szubjektiv velemeny, de ugy vettem eszre, hogy az Eagle szarnya konnyen szakadnak le (na jo ritkan tortenik meg velem, hogy a piros csik kezdjen el csokkenni...)

    Velemenym szerint vagy a Sabre, vagy az Eagle a legjobb valasztas, a Titan nagyobb panceljaert tul nagy ar a tetu fordulekonysaga...
  • Jacky
    #1418
    Ugy irták itten, hogy gyengébb a fordulékonysága
  • Piccolo
    #1416
    Már működik megint, nem tudom mi volt a baja.

  • Hmuda
    #1415
    Szerintem masolasvedelem, de nem merek megeskudni ra. Meg szerencse, hogy nekem eredeti.
  • Piccolo
    #1414
    mennyé má BF-elni te ultra alma
  • Piccolo
    #1413
    én is
  • antijedi
    #1412
    ne lolozzál mertaz nemjo, komolyan gondoltam az elöbbit :DD
  • Piccolo
    #1411
    lol, de lol
  • antijedi
    #1410
    jaj nelegyémá láma, csak a rendszer particiot kő formázni..., ha meg annak te 120g-set raksz megis érdemled :DD

    amugymeg hagyd ki és inkább bfezél mint ilyenekkel jáccál ;D
  • Piccolo
    #1409
    neked lehozza a listát? And5
  • Piccolo
    #1408
    2 óra a format
    2 és fél nap a telepítés...jó esetben
    aztán jöhet az összes progi, lejátszó, kiegészítő, segédprogram, pecs, és egyéb apróságok

    kihagyom :D
  • And5
    #1407
    mondjatok má egy magyar serverrt meg hogy hogy kell joinolni mert egyfolytában vmi nem létező serial numberről pofázik nkm
  • antijedi
    #1406
    jadehá mééé?? nincsigazam?? jóaz nagyon hiddel, de mondom ha nem akarsz formázni jó az fdisk is :DDD
  • Piccolo
    #1405
    köhömm...formatálást
  • Piccolo
    #1404
    szopogasd AntiJeti :DDDDDDDD


    TUDTAM, hogy te leszel az első aki formarálást emleget majd :DDDDDDDDDDDD
  • antijedi
    #1403
    ha mákod van tegépedel vana baj, akkor format c:, fdisk, reinst win, stb stb hátha megolgya
    ha nincs mákod ako a serrver halt be amin a serverkereső megy és akkor amig ott ők nem ugy gondolják hogy megkel csinálni addig nemfog menni
    vagy lehet azis hogy letiltották a törött verziokat, ez esetben szintén szopás... :DDD
  • Piccolo
    #1402
    dettó
    reinstaláltam, de csak annyit éertem el, hogy a elszállt a magyar pecsem :D

    SEGÍTSEN MÁR VALAKI!!! ott rohad a Falconom
  • Piccolo
    #1400
    és nem tudod, te sem hogy mit lehet kezdeni vele?
  • Piccolo
    #1398
    Hali
    HELP ME !!!!

    egyik napról a másikra elszállt valami....nem listázza le a servereket. mi lehet ennek az oka?
    még tegnap is javában játszottam a huntersen, ma pedig egyetlen egy servert sem hoz be a listára sem