3984
  • I.C.ram
    #1228
    Köszi. :) Elején gondolom nem érdemes jókat lőni.
  • lipovics
    #1227
    Hat ugy, hogy elkezded loni a "jofiukat".
    A kerdesed masodik felet nem ertem
  • I.C.ram
    #1226
    Hogyan lehet "átállni" a sötét oldalra? Ja és szeretnék venni egy Rhino Freightert, megéri? Kereskedni akarok, csak attól félek, hogy a kobórló rogueok seprc alatt szejjelbontanak. Ja és még annyit, hogy a multiplayer az milyen? tehát lehet benne mindent csinálni vagy csak a csatára van leegyszerűsítve a játék.
  • lipovics
    #1223
    Acel!

    Itt egy kis segitseg neked: http://etnies.free.eplanet.hu/freelancer.html

    Olvasd el amit irtam :)
  • CS@
    #1219
    Itt nem csatangolhatsz „úgy” a bázison mint a SDben ,de ettől függetlenül frankó játék.
  • CS@
    #1217
    Többször elolvastam amit írtál és nekem úgy tűnik ,hogy te az OmiGamma-ból nyíló Unknown-ba keresed az OmiAlpha-ba vezető Hole-t.
    Ott nincs ilyen ne keresd. Az OmiAlpha-ba be tudsz jutni ezekből : TAU37(E/3) , OmiBeta(E/3) ,OmiTheta(F-G/3-4 a Vespus felett).
    Az OmiAlphaban nem baj ha nem lőnek rád az Outcastok !
    Esetleg : www.freeweb.hu/freelancer itt a link/navigator vagy tölts le egy térképet a letöltésből.
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #1215
    Olyasmi.
  • I.C.ram
    #1214
    Hi! Ez a játék olyan mint a SeaDogs csak űrben játszódik? Tehát kereskedni, harcolni, és csatngolni a bázisokon?
  • CS@
    #1212
    Ja kezdheted előröl.
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #1211
    Hi ol.Először is istencsászárkurvaistengame!!!!Lenne itt egyböl 1 kérdésem.Singleböl át lehet hozni a karakterem a meglévő szinttel?Vagy neten kell megint szintröl szintre lépnem?Ha igen akkor esetleg szingleplayert el is felejthetem?Előre is köszi.
  • Hoz_Hun
    #1210
    lwb: A Malymok bolygolyánál, én sem kaptam egy kanyi fegyvert. nem számít mennyi Nomádot lőtem le. Elmentem az Omicron Alfábba és az ottani Jump Hole-on keresztülül. Az ottani Nomádok rögtön megdobtak egyel.
  • CS@
    #1209
    Lõj le még több Nomadot amíg meg nem kapod amit szeretnél.
  • lipovics
    #1206
    irj egy melt a [email protected] es megkapod a jelszot.
  • Jacky
    #1205
    HUN Kyrie Eleison néven keresd. IP-je: 62.201.126.54
    A (HUN)ters Lair-re mi lett a jelszó? Ott rohad a karakterem, és nem tudok játszani vele!
  • Spenser
    #1203
    Hát sajna én nem találom :(
  • Jacky
    #1202
    Megy most is a Kyrie Eleison!
  • Spenser
    #1201
    Szasztok Csinál valaki a hétvégén magyar szervert ???
  • CS@
    #1198
    Mostantól azt mutatja ,hogy ennyit kell összeszedned a szintlépéshez (nem számít mennyid van).
  • CS@
    #1196
    Az a helyzet ,hogy valami gáz van nálam mert egy árva szerver sem jelenik meg.
  • molex
    #1195
    a cruise disruptor igen, de a tobbi nem fog... ha meg mast nem, ott a countermeasure, es eselytelen a raketa... :) ugyis ott villog az ikon ha raketa jon feled.
  • lipovics
    #1194
    CS@ megy a kyre, gyere :)
  • lipovics
    #1193
    Van ami utoler akkor is, ha haromszazzal mesz :)
  • molex
    #1192
    Hogy tud teged leloni raketaval? megnyomod a tabot, es nincs az a raketa ami utoler:)))
  • CS@
    #1191
    Habár mindent át lehet írni még a hajók tulajdonságait is…
  • CS@
    #1190
    Multi anubis ???
  • Gnome
    #1187
    Affene..véletlenül jóba lettem a Red Hessianokkal
    Nemlesz ez így jó....Pedig utáltak mint a sz*rt
    A recept egyszerű...Lődd folyamatosan a Leipzig stationt Dresdenben amíg piros nem lesz..ezután egy csomó érdemtelen kis hajó + a bázis védelmi ágyúja fog tüzelni rád....Én eltöltöttem ott egy pár percet és a Red Hessian-ok már szeretnek...Most elmegyek a Vogland base-re(vagy hová)aztán írtok egypár Hessiant...Hátha megszeretnek a többiek..totál utálnak a Bretoniaiak....
    Más: paralyzer missle kilövőt hol lehet beszerezni? mert többször találkoztam egy gyerekkel aki egy Anubissal+paralyzerrel nyomul és simán kinyírja a sabrém...
    CSa'
  • molex
    #1186
    hackelesrol ennyit, hogy a corsair, outcast, zoners es bounty hunters hacket jo esellyel meg lehet talalni a freeportokon.
  • molex
    #1185
    Na akkor szamoljunk:)
    Ha van valaki gepen 4 db nomad cannon, akkor sebez 1 lovessel majdnem 3400-at,es akkor meg nincs beleszamolva a tobbi fegyver. Persze pajzsot most nem veszem bele, mert az minden gepre ugyanaz kerul. A titan es az eagle kozott van 2700 pancel kulonbseg, azaz nincs 1 loves. Fordulekonysagban az eagle jobb, mint a sabre, titanom meg nem volt, de allitolag az meg lassabb. Ha valaki playert akar olni, akkor azert nem art figyelembe venni, hogy 3x korberepulom a titant eaglevel, de szivesen kiprobalnam elesben is :)) Eagle es a titan turretje hatrafele nez, talan ez az egy szol a sabre mellett, hatra ugysem lo senki :D
    Vegszo: Sabre es eagle is tetszett nekem, titant meg talan majd kiprobalom. A fentiek alapjan el lehet donteni kinek mi tetszik.
  • BaLeeX
    #1183
    Armorjaikat nézve így követik egymást: 9900/10800/12600
    Csábító a Titán is, de inkább az arany középutat választom meg itt a fórumot olvasgatva is a Sabre tűnt szimpatikusnak, de majd igyexem kipróbálni mind a 3-at.
    Csak már egyet tudnék szerezni... :)

    Kösz a tippeket. A valakit aki meghackeli a reputatiönömet gondolom a bárokban kell keresni? Ez teljesen véletlenszerű, hogy éppen melyik néphez való viszonyodat javítja egy szép összegért vagy minden játékban ugyanaz?
  • molex
    #1180
    miert lenne gyengebb az eagle?
  • BaLeeX
    #1179
    Végre meg van a fő szál vége és van 1 millám (3 forduló new berlin és new tokyo között egy humpback-el). Mennék Dresden rendszerbe a Vogtland bázisra Sabre-t venni (az Eagle ugye egy foggal gyengébb a Titán meg lassan manőverezik) de a bázis ellenséges :(
    Mit csináljak, hogy ne legyenek azok és le tudjak szállni hajót venni?

    Esetleg merre találom meg az Omicron rendszert és ott a Malta bolygót? Már ha ők nem lesznek ellenségesek...
  • molex
    #1177
    nekem 59 a negativ rekordom... jobban jarsz ha atmesz a hole-n, ott jobban dobaljak.
  • CS@
    #1175
    Helyesen : Olyan hú ,de komoly eltérés szerintem úgysincs .
  • CS@
    #1174
    Amúgy tök mindegy kivel állsz össze tapasztald ki inkább magad ,hogy neked melyik a legjobb.
    Olyan hú ,de komoly eltérések szerintem úgysincs.
  • CS@
    #1173
    A corsairokat ölni kell mindenki örül és a legkönnyebb célpont a Titan :)
  • molex
    #1172
    egy kis erdekesseg, meg van jo sok dolgom vele, az elejen a pirosak nagy resze meg szeretni fog:) CS@-val probaljuk minel jobban osszehozni.
    Itt a kep
  • molex
    #1171
    sugarzas miatt. minden olyan esetben amikor a hajod serul.
  • lipovics
    #1168
    Tizes fegyverek csak addig fontosak, amig nem losz par nomadot. Ahhoz viszont kellenek, utana kuka.
    Hoz, unknow van omicron gammaban is, az pedig corsair terulet.
  • Hoz_Hun
    #1167
    Corsairekkel állj össze. A Bounty hunter karriered miatt meg ne főjön a fejed. Én nem akartam velük jóban lenni, de mivel a Corsairekkel lepaktáltam és írtottam a Red H.-kat full-ra imádnak a Bounty Hunterek. Végre a Bretoniaiak sem köröznek, sőt az összes szektor rendőrei még szeretnek is. Az Outcast utálnak mint a sz*rt. Ez csak azért gáz mert ők uralják az Omicron Alpha-t. Kicsit zűrös eljutni az Unknow Jumphole-ig, és ha átjutottam jönnek a Nomádok. De az nem baj hisz a fegyverükért jöttem, csak hát rázos az út odáig :).
    Titán rulez egy 10 szintü pajzsal :).
  • molex
    #1165
    1. olj gmg-t
    2. haver lesz outcast es corsair is.

    egyszeru recept :)