3984
  • [HUN]PAStheLoD
    #1693
    nem tudom esetleg Win Reinstall vagy driver... stb hőfok?
  • Aquli
    #1692
    Van egy gondom. Elkezdek jatszani a jatekkal, de kb 10 perc game utan lefagy. Mit tegyek? a demoval nem volt baj.
    Aquli
  • McCoy
    #1691
    Szevasztok, plz a [email protected] -ra dobjatok egy mail-t a jelszóval a LAIR & A-team szerverhez, mert szívesen jáccanék ezzel a game-el (nem csítelek, mielött gyanu is esne róla)
  • CS@
    #1689
    Hát új hajó és rendszer még csak ,csak ,de „használható” küldetéssel még mindig nem találkoztam.
  • 3P
    #1688
    Nincs valami biztato hir valami jo mod erkezesereol? Uj kampanyokkal, uj helyszinekkel, es nem utolso sorban uj hajokkal?
  • gumininja
    #1687
    Pedig hidd el, nalad van valami spec hiba. Alapallapotban nem all sosem. Utanegeto szokott leallni, ha elfogy a nafta, de a cruise eddig meg sosem allt le nekem. (Kiveve ha belefurodtam egy kosza bolygoba, amig en felalltam es nem voltam gep elott, az automatika meg kikapcsolva;])
  • PResident Evil
    #1684
    miért állna le?
    nekem ment végig... csak az elején jól startolj !!!
  • Mac
    #1679
    KeSSel!

    Nekem szintén jelentkezett az általad felhozott probléma, de segített egy "full reinstall" (még a mentéseid is megmaradnak)!

    Üdv, Mac!
  • Mac
    #1678
    Szisztok!

    Valaki könyörüljön meg rajtam és küldjön legyen szíves egy jelszót a [HUN]ters.... szerverre. Nagy nálam a kétségbeesés, mert már kb. egy hete próbálok jelszóhoz jutni (5 féle e-mailes próbálkozás), de senki le se sz*r. Ennyire nem érdeke senkinek, hogy megteljen ez a szerver? Most pl. 3 azaz három játékos van fent a lehetséges 20-ból, de ki tudja hányan toporognak előtte a velem hasonszőrűek.

    A segítségeteket előre is köszönöm!

    Mindenkit üdvözöl, Mac!
  • PLaci #1676
    (Nem 7/24)
  • PLaci #1675
    Fiúk(/Lányok?)!

    Találtam egy kalóz szervert!
    Minden új kari lvl3 xenos-ként kezd 12.000 credittel!
    IP: 193.62.14.190
  • Játékos
    #1673
    ????
  • Játékos
    #1671
    Gyerekek , hogy a hóhérba kell a versenyt megnyerni ? Mi a csudának kell egy ilyen kereskedő-szimulátoros játékba ilyen marhaságot beleprogramozni ? Mintha a C&C Generals játékban csata közben tankgyorsasági versenyt rendeznének . Állandóan leáll és újratölt a Cruise-engine , ilyenkor rossz irányba sodródik a gép , load . A hajam csomókban hullik , a billentyűzet romokban . Nincs valakinek mentése /a verseny utáni/ ? Azért nem játszom autóversenyekkel , mert nincs érzékem hozzá , tehát ehhez sincs :) .
  • CS@
    #1670
    A cd-n található Fonts könyvtárból a fontokat telepíteni és rendbejön.
  • CS@
    #1668
    Viszont írtam egy mailt még ma is neki és néhány óra múlva jött a válasz ,úgyhogy ha napokkal régebben írtál neki akkor próbáld újra hátha elkalódott.
  • CS@
    #1667
    Jó kérdés … sajna a választ nem tudom.
    Egy ideje írtam én is mondjuk nem pass-al kapcsban ,de válasz nem jött.
    Mondjuk tegnap az indexFL fórumon írt neki valaki és neki mára megjött a válasz.
    Szóval nemtom.
  • CS@
    #1665
    Régebben olvastam másoktól azt a problémát ,hogy kilóg a szöveg a szövegdobozból én eddig nem találkoztam vele ,de most vindóz reinstall után nálam is ilyen lett ,ha valaki tudja a megoldást légyszi írja már le. THX!
  • CS@
    #1663
    Dokumentumok/My Games -ben vannak a save-k és egy két egyéb motyó azt viszont nemtom ,hogy a használt szerverek listáját is itt tárolja e.
  • CS@
    #1661
    Köszönöm szépen az infót mostanában nem sokat játszottam vele. Máris javítom még 1x THX !
  • PLaci #1660
    Az infó nem a legfrissebb a szerver megújult, (Asszem az A-Team -el olvadt össze) a jelszó ugyanaz, de már 20-an nyomhatják 1időben az ipart, és 100MB-en kapcsolódik az információs szupersztrádához...
  • CS@
    #1659
    HUNters info
  • Zoltanoo
    #1658
    Srácok!
    Mi a magyar szerver jelszava???!!!!
  • CS@
    #1657
    Itt a letöltésben van egy magyarítás fent ,de arra vigyáz ,hogy ezentúl nem tudod majd kik is azok a corsairok …
  • [HUN]PAStheLoD
    #1655
    höhö!! ASE is megy rendesen!
  • [HUN]PAStheLoD
    #1654
    ASE mint alap megvan (SoF II ownZ) de aztmondja hogy unsupported! ok thx az ircért!
  • gumininja
    #1653
    ircen #freelancer.hu, ott nezz szet tarsak es serverek utan. De emelett nagyon jol hasznalhato az Allseeingeye is servert keresni. Eleg sok nemet es mas europai server van kis pingekkel, es nagy jatekosbazissal.
  • gumininja
    #1652
    Az sajna nincs. Talan majd egy peccs megoldja, talan...
  • tomsolo
    #1651
    sehogy :(
  • [HUN]PAStheLoD
    #1649
    ki melyik serveren szokik menni ??? mert egyedül uncsi... :(((
  • gumininja
    #1647
    Kis kocka/teglalap alaku jel a fegyver kepenek balfelso sarkaban mount - raszereled, unmount - leszeded. Persze nezd meg elotte, hogy a hajon van e olyan hely ahova az feltudod rakni.
  • tomsolo
    #1645
    #1643 valóban ezt akartam tudni
  • Lemming
    #1644
    Hehe... Te itt? :)
  • PLaci #1642
    Nem, 4 fér rá a titánra meg a sabre-ra (eagle nekem még nem volt).
  • tomsolo
    #1641
    érdekelne hogy csak két nomad tipusu fegyvert tudok a hajóra beszerelni ? Mer láttam má ilyet is rajtuk: nomad project weapon...
  • Hmuda
    #1640
    Majd atmesz, csak kicsit kesobb. : )
  • konoko
    #1639
    Valamit hagyni kell az expansionba is =)
  • tomsolo
    #1638
    kicsit off illetve nem egy nagy vmi, de ellehet repülni az alaskai jumpgate-hez a mine-fielden keresztül.:) Sajna acess denied... Na ez pl. nem nagyon teccett a játékban
  • konoko
    #1633
    Lehet. A kérdés csak az, hogy megéri e. Kevés jó bányamező van a játékban, ahol télleg van profit is =). (Nomeg a környéken sem árt ha nem utálnak, sz'al érdemes előtte egy kicsit jópofizni pár missioval.)
  • Executor
    #1632
    Télleg... a bányászható zónákban lehet bányászni is? :DDD
  • Hmuda
    #1628
    Tuti. De addig jo hogy megvan. : )