3984
  • 3P
    #1397
    Hat valami olyasmi :)
  • Hmuda
    #1396
    Az lenne a legjobb, ha nem turboznak fel grafikailag, hanem csak a regi poligonszam es regi texturak (mondjuk a Frontierbol) maradnanak. Poen lenne, tuti csak az hasznalnam. : )
  • gumininja
    #1395
    Nosztalgia? ;]
  • 3P
    #1394
    Azert egy hajot meg nagyon varnek, a Cobra MK III-at. Gondolom van aki sejti, hogy miert... ;-)
  • CS@
    #1393
    Meg szintén a Babylon5-ből szerváltam a shadow -ot ez marha jó … normálisabban lefényképezni nem lehet mert akkora mint egy csatahajó ,de a legjobb ,hogy dokkolni sem tud bázisokra mert nem fér be.
  • CS@
    #1392
    Az Angel nekem se nagyon tetszik ,de egyelőre még nem sokból lehet válogatni. Van még a WhiteStarCruiser és a Dralthi(ezt még meg se néztem) majd csinálom őket is. Szóval egyelőre nem dúskálunk a hajókban majd ha már annyi lesz ,hogy nem férnek el akkor én is úgy gondolom ,hogy az Angel lesz az első amit kidobok. Az viszont frankó ,hogy 3napja mondtam ,hogy Interceptort akarok(minden kívánságom így teljesülne) és még egy Defenderrel is megtoldották. Defender : 4/C10Gun 2C10/Turret (van duplacsövű). Aki ki akarja próbálni és lusta elmenni az Freewebre annak itt van. A problémák továbbra is állnak : Multi előtt le kell szedni őket (ez gyorsan megoldható csináltam uninstallt). Nem adnak motort hozzá. Belső nézetnél az ágyúk nem onnan lőnek ahonnan kéne. A teljes Infokártya hiányzik(Dolgozom rajta már tudom hol vannak csak kicsit jobban majd bele kell mélyülni) Ikonok nem stimmelnek(gőzöm sincs róla mivel lehet 3db-t szerkeszteni).
  • 3P
    #1391
    Nem rossz...
  • CS@
    #1389
    képek
  • Braveheart
    #1386
    de miért nem látok egy szervert sem? van pár patch vagy mi?
  • Braveheart
    #1383
    egy szervert sem látok, mi a baj? kijött egy hgónapja egy patch vagy mi? ja és nektek is van olyan hogy max felbontásnál néhány szöveg kiló a számukra készített szövegmezőből??
  • Braveheart
    #1382
    melyik szerveren szoktatok nyomulni? olyan kéne, amin jó a ping meg sokan vannak, főleg magyarok
  • K.András
    #1381
    igen, ilyen neonkék hajoval kolbászolnak...
  • Braveheart
    #1380
    a nomad fighterek azok kik? még nem találkoztam velük. ők azok az idegen faj?
  • K.András
    #1379
    Majmok bolygolya van ott meg a robotoké, amugy semmi olyan(több unknown jump hole van)...Valakivel békülni meg ugy tudsz ha annak ellenségét elkezded pusztitani, de lehet pénzért is...
  • CS@
    #1377
    Na ismét felfedeztem egy problémát…multizni ezzel a moddal nem lehet !
    Amint kidokkolok kivág a játék ,úgyhogy multizás előtt vissza kell állítani az eredeti állapotot !
  • fluga
    #1376
    miért ne lenne érdemes? nem volt olyan szerver ami nem engedett volna fel.
  • CS@
    #1375
    Amúgy a 3 hajó már megvan (Tie,Shadow,Angel).
    Majd a héten összerakom őket ,amíg a 3db és az infokardok nem mennek addig azok is így lesznek megoldva. (rossz infokard és rossz ikon fogja mutatni őket.)
  • CS@
    #1374
    Találtam két kisebb képet a reactor fórumain a készülő Interceptorrol.
    kép1
    kép2
  • 3P
    #1373
    Koszi szepen ki fogom probalni. Sok sikert a folytatashoz!

    Nekem eddig eszmeletlenul bejott ez a jatek, igy minden uj MOD erdekl majd hozza.
    Remelem a mission disk sem sogat varat majd magara, bar egyenlore nem sok (semmi) hivatalos info van rola :(



  • Mayday
    #1372
    Skacok,
    Biztonsagi masolattal szerintetek erdemes multizni?
  • Botond #1371
    single campaign végén eza end movie elég gyér,de egyébként jó kis game volt :-)
  • CS@
    #1370
    Nem találom az infocardokat vagyis nem tudom honnan veszi a játék a hajók leírásait.
    Azt sem tudom mivel lehetne a 3db kiterjesztésű fájlokat szerkeszteni.
    Ha valaki tud segítsen. THX.
  • CS@
    #1369
    Köszi de nem sok sikerrel jártam. Te mire gondoltál a „nem fogsz csalódni” alatt ?
  • gumininja
    #1368
    A hivatalos oldalon az External - Fan Sites-ban szereplo siteok kozott nezz szet.
  • CS@
    #1367
    Nem.
  • Mayday
    #1366
    Csak egy gyors kerdes:
    Egyjatekos modban, amikor beszelgetek valakivel, be lehet valahogy allitani feliratozast???
  • CS@
    #1365
    Címet kérünk.
  • CS@
    #1364
    Hát én egyelőre ezt az egy TieFightert találtam (Interceptort akarok! kevés ez a két ágyú).
    Meg a WingCommanderből valami gépet abba még nem mélyültem bele.
    A Babylon5 MOD-ot próbálgattam ,de az én tesztemen nem vizsgázott jól : 2 ütközésből két fagyás…
    Úgyhogy nekiálltam a nulláról ,hogy csak ezt az egy "szerencsétlen" Tie-t betudom e rakni a játékba.
    Egész frankón megy egy két "apróság" hibázik :
    -Belső nézetnél fentről lő. Lecseréltem a készítő által javasolt belső nézetet(Anubis) a Cavalier-ére.
    -A teljes Infokártya hiányzik (egyelőre az info szerint ez egy patriot és annak a tulajdonságait írja ki)
    -HeavyFighter pajzzsal megy (majd javítom lightra).
    -Szeretnék rá cruise disputort is.
    Szóval ez egy nagyon kezdetleges TieFighter majd holnap még csinosítgatom ,de ha ki akarod próbálni akkor itt van.
    Manhattan-en és OmiTheta Freeport 9en árulják(majd ha összejön 3 frankó új hajó csinálok egy új bázist).
    A fájlokat értelemszerűen bemásolni (mindegyikről van egy .bak kiterjesztésű is ,ezek az eredeti fájlok tehát ha vissza akarod csinálni csak leszeded a végükről a .bak-ot).
    A forrás pedig a Lancersreactor .
  • gumininja
    #1363
    Nezz szet a nemet fanatikusok oldalain, nem fogsz csalodni.
  • 3P
    #1362
    Szuper :))

    Esetleg keszul hozza egy rendes MOD is, amiben "Ne adj Isten!" lesznek uj kuldetesek nemi SW filinggel?
    Ha esetleg csak egy Tie-fighter van kesz meg csak belole, akkor is bizom benne, hogy elkeszul egy teljes SW MOD... :)

    Honnan lehetne ezt letolteni?
  • CS@
    #1361
    Ez biza az aminek látszik ! :)
    C10-Shield 2db C10-es ágyú valami minimális hull 1800körül ,frankó mozgékonyság.
    No persze az adatoknál bármi megváltoztatható…
  • 3P
    #1360
    Ez az aminek latszik, vagy csak poen??? :)))
  • CS@
    #1359
  • gumininja
    #1357
    thx, megyek egy sorrel...
  • gumininja
    #1355
    No valami szaki sugja meg, hogy lehet belso nezetet elovarazsolni a cilinderbol.. Mert mar unalmas mindig a verda hatuljat bamulni.
  • CS@
    #1354
    Jaj...jó ,hogy szólsz...az ellen nem véd !
  • CS@
    #1352
    Pedig a [HUN]ters LAIR megy most is !
    Bejönnek a szerverek és vársz(sokat) és utána megjönnek a pingek majd a játékosok is.
    A másikat nem teccikérteni vagyis nemtom mé van velem 1x sem fordult elő.
  • fluga
    #1351
    mellesleg egyik indításról a másikra elfelejti a rankot, nevet, satöbbit. mié? teccikérteni?
  • fluga
    #1350
    srácok gond van. a szerverek bejönnek (hunterst nem látom), de nem látom a pingjüket meg a játékosok számát sem. ötlet?
  • Jacky
    #1349
    Bármelyiken nyomulhatsz! Ajánlom figyelmedbe a Hunters Lair-t. Passwordot kerhetsz emilen. Lejjebb irtak mi a cim.