3984
  • Piccolo
    #1348
    HI ALL
    még csak tegnap szedtem le a gémet.
    mondanátok nekem server címet, ahol nem gáz ha nem teljesen eredeti a játék?
  • CS@
    #1347
    Ez meg azért érdekes mert ha elnyomtad a küldetést akkor ugyebár nem tudsz felszállni amíg el nem fogadtad…
  • Hmuda
    #1346
    Koszi. Tegnap este kiprobaltam, hogy lehet-e sajat magad szerveren myomulni. Uyhogy csinaltam egy LAN servert es azon nyomultam egy darabig, de (ne kerdezd, hogy miert), de elvesztettem a kapcsolatot. Aztan ujrainditottam par ora utan es szerencsere tudtam folytatni.
  • Hegylakolaci
    #1345
    Párszor elnyomtam a küldetést aztán egyszer épp szálltam fel egy bolygóról se szó se beszéd felrobbantam
  • CS@
    #1344
    Hmuda : Ha a szerver leáll akkor sincs gáz onnan folytathatod ahol abbahagytad.
    Braveheart : Nem tudod nem elfogadni a küldetéseket, nyugodtan próbáld ki nem történik semmi újra felajánlja amíg el nem fogadod.
    Szerver info : HUNters
  • Braveheart
    #1343
    ja és ti melyik szerveren szoktatok nyomulni?
  • Braveheart
    #1342
    vki mondja meg, mi történi akkor ha az elején nem fogadom a csaj első küldetését?
  • Hmuda
    #1340
    Amugy tewnyleg minden serveren nullarol kezdesz, vagy folytathatod (ha egy szerver leall, akkor az addig tarolt cuccaimat is torli?)?
  • Hmuda
    #1339
    Azert jobban ereznem magam, ha nem az unalomig ismert bordzsekis szepfiut kellene allandoan bambulnom (peldaul ellennek a tolvajjal, akitol az artifactot szerzi meg a szingliben).
  • Executor
    #1337
    Igazából értelme nem is nagyon lenne... talán majd egy missün diszkben meg lehet majd hívni a haverokat egy rund liberty ale-re :)))
  • krisz073
    #1335
    :-((
  • fluga
    #1331
    jurij te egy igazi pénisz vagy. melyik játékot kezded miliomosan a legjobb fegyverrel/űrhajóval/kocsival/fasztuggya mivel? te is sok cd-t dobhacc ki a picsába..
  • cabala
    #1330
    bazz nem szoltam csak be kellett kapcsolni a Cruise-t
  • cabala
    #1329
    Battleship Hood - a Dublin rendszerben
  • cabala
    #1328
    Lenne egy kerdesem: hogy kell legyozni Hovis-t a gyorsulasi versenyben? Mert akarhogy gyorsitok is sose sikerul legyoznom, pedig nyomom a Tab-ot rendesen, de nem sikerul 200 fole mennem sebessegben... Hogy kell csinalni? (Ezt a Missiont ezt az egyik Battleship-nel kaptam: kapuk kozott kell versenyezni es legyozni a masik felet.) HELP!
  • CS@
    #1325
    Walkyre : Ma délután óta valami gáz van vele (kiestem róla én is ,azóta nem megy a visszajutás).
    Hmuda : Tudtommal csak MrTrent lehetsz (szerintem Jacky –nak is valami BUG folytán lett női karaktere).
  • Jacky
    #1324
    Én játszok egy olyan szerveren, ahol meglepetésemre a küldi adó csajszival vagyok! Férfihangon beszél! :)
  • Hmuda
    #1323
    Ja, a multiban lehet kulsot valtani, vagy csak Trent-el lehet rohangalni?
  • Hmuda
    #1322
    Nekem peldaul az iranyiras nagyon tetszett. Egyszeru es megis kihivast jelent, mikor ellenfeleket kell befogni. Eddig ez tetszett a legjobban.
  • And5
    #1316
    és eza ki a fakkkot érdekel?
  • 3P
    #1315
    Meg szerencse, hogy nem vagyunk egyformak...
  • Executor
    #1312
    Yurij: vajon miért lenne célszerű, hogy kapásból naszáddal rohangássz?
  • Yurij
    #1311
    Letöltötem ki irtam és a kukába kibasztam.
  • Yurij
    #1310
    szerintem nagyon szar ez a játék.Akinek tetszik annak részvétem.A pöcsöm se szereti az olyan játékot amibbe még else keztem a játékot de már kevés a pénzem hogy normális ürhajot vegyek.Az irányitás meg egyszerüen borzalmassssssss.
  • CS@
    #1309
    Ilyen unknown item –ekel én is találkoztam ,de nemtom mire jók.
    Menj másfelől Nomad-ot vadászni (OmiA vagy OmiG).
  • CS@
    #1308
    Hát sajna amint eléred a 38.-ik szintet és fullos leszel elég uncsivá válik a multi is.
    Fő probléma szerintem ,hogy csak hentelésből áll. De azért próbáld ki !
    freelancer.fw.hu
  • And5
    #1307
    Vmit plz írjatok már a mulitról hogy milyen feelingje van most töltöma gammát csak multizni készülök februárban még nagyon nem keltette fel az érdeklődésem ja és vmi magyar oldalat is írjatok má plz ha van ami kapcsolatos a gémmel
  • Jacky
    #1306
    Ma tényleg kaptam tőlük egy jelszót! :)) A korábbi levelem biztos elkallódott.
  • Eye-scream
    #1305
    Van egy rendszer, amibe ha be akarok lépni access denided-ot mond. Ez mér' van? A főszálat már végigvittem, és épp nomád fegyvereket akarok szerezni de nemtudok átmenni ezen a rendszeren.
  • CS@
    #1304
    Hello! A [HUN]Ters Lair -t ismerem és a [email protected] -ra kell mailt írni a passért.
  • Hmuda
    #1303
    Hi all!

    Szoval vegre megvettem a teljeset, es erdekelne, hogy melyik szerveren van a legtobb (vagy kizarolag) magyar? Ha PW-s, kinek irjak?
  • CS@
    #1302
    Próbálj még egyet írni hátha elkalodott.
  • CS@
    #1301
    Ja én is 1nap alatt választ kaptam.
  • Jacky
    #1299
    En peldaul irtam erre a freemailre, de ram se tojnak azota se. Kb. 1 hete!
  • CS@
    #1298
    [email protected] -ra írj mailt
  • CS@
    #1296
    Tudja valaki ,hogy a HUNters-el mi van ? (ma egyáltalán nem láttam)
  • CS@
    #1295
    Hát ez nekem single-ben nem működik (attól ,hogy a ball alsó ablakban azt jelzi ,hogy rajta van attól még nincs ott).
    Mondjuk csak a C10es fegyverekkel próbáltam.
    Viszont multiban előfordult ,hogy akár 2x3x is kirabolható ugyanaz a roncs.
    Mondjuk ha valaki nem sokkal előtted járt ott akkor elsőre sem kapsz semmit !
    A legközelebbi ott jártadkor viszont jó esélyed van rá ,hogy kifoszd.
  • Spenser
    #1293
    Nem a társaid voltak jók és nem is TE! :)
    Itt csak ketőt kel ki nyirni(pajzsgenerátort)...
  • Jacky
    #1292
    HUN Elapidae, csak egy baj van vele: passwordos.
  • Jacky
    #1288
    A megoldás: #1032
    Nekem is csak ez "segített"