3984
  • konoko
    #1577
    Amilyen jó a játék, olyan sz×r ez a serverkezelés multiplayer elején. A folyamatos frissitések, folyamatosan bővülő lista, főleg hogy nincs a listában limit, igy csak megy folyamatosan... Eye nélkül bele lehet zavarodni. =)
  • Spenser
    #1576
    Nahát ez meg egy nagy köcsög ség hogy nem lehet meg venni sehol csak a gépnek lehet GRRRRRRRR.
  • Spenser
    #1575
    Na az dettó iijjen csak Adv. Bulwark Molecural +1000-rrel több...
  • CS@
    #1573
    (V)HF pajzsot az "Adv.BrigandieH.F.(8280)" -on kívül ne keressetek mert nincs.
    A többi csak a gép által irányított hajóknak van.
    Az OmiThetben szkennelgettem Hammereket rajtuk meg ilyet láttam.
  • Executor
    #1572
    Melyik szektorban talákoztál velük??

    Direkt mentem egy kört THétában de ott csak Brigantin van...

    Érdekel amúgy, mert van okom még egy kört menni Freelancerrel. :))
  • Spenser
    #1571
    Én pedig láttam nem is egy Titánon!!!
    Csak hát nem modták meg hol vették :):D:P
  • K.András
    #1570
    a szerver része eléggé zabálja az eröforrást...
  • PLaci #1569
    Pedig létezik, biztos el van dugva valami ködbe vagy asteroida mezőbe egy bázis, mit még nem találtak meg...
  • Executor
    #1568
    Én még nem láttam senkin és sehol lvl 10 moleculart vagy gravitont... csak positront
  • Spenser
    #1567
    Ja az lehet hogy van de (Class 10) ? vagy csak kiseb amivel semmire semm megyek:(
  • PLaci #1565
    Regisztráltam magam
  • Executor
    #1562
    Ja, ok... Bulwark... azt nem kerestem még... nélküle is vígan elvoltam. :P
  • Executor
    #1561
    Nos... Máltán van. Ruiz és Leon bázisokon is van ha igaz. (Mondjuk én Ruizon vettem ott tuti. :)))
  • Spenser
    #1560
    Mondanám ha tudnám de sajna én nem értek hozzá:(...
  • Spenser
    #1558
    Szasztok
    Nem tudjátok hogy ezt a pajzsot be lehet-e valahol szerezni??? :
    Adv. Bulwark H.F. Shield (Class 10)
    Kb. 11000-es

    Mert mikor le szkennerelek egy másik Titánt akkor ijjen van rajta de én még nem találtam elvileg a Frieeportokon kellne lennie de eddig csak (Class 8)-t találtam:(
  • CS@
    #1557
    Egyszerű térkép .
    Nem egyszerű térkép (15Mb).
    Megnézheted ezt is van még néhány.
  • PResident Evil
    #1556
    na az oké hogy Titan meg minden, de ha térképet is adnátok, akkor azt nagyon megköszönném :PPPP
  • CS@
    #1553
    Problémáim a mostanában megjelent modokkal kapcsolatban(ez csak a saját véleményem) : Egyáltalán nem tetszik ,hogy az eredetileg hátrafelé álló tornyokat megfordítják az Eaglen és a Titanon(a többinél nem érdekes). Azon ötleteket támogatom ,hogy Minden vadász felszerelhető legyen a C10es pajzs és C10es fegyverekkel ,de ne lehessen egyiknek sem nagyobb tűzereje egy Titan vagy egy Eaglenél(2/C+4/C10) az armour megváltoztatása sem tetszik. A sebességek növelése szintúgy nem tetszik (egy LF legyen mozgékonyabb de ne gyorsabb mint egy (V)HF).
  • balty
    #1552
    Szia La Hire. Sok sikert. Fogalmam sincs, hogy kell:(
  • Sound
    #1548
    Meg tudja nekem valaki mondani, hogy a Titán megvásárlásához milyen szintre lesz majd szükségem? jelenleg épp az anyagi keretet kereskedem össze:)
  • tomsolo
    #1547
    oops! ezt elnéztem alaska-alcatraz
  • tomsolo
    #1546
    persze lehet hogy a prg szar de ha nem? :)
  • tomsolo
    #1545
    Megint Alcatraz: oké, hogy azt mondjátok nem lehet eljutni oda de akkor mi a fenért van pl. a cargocomputer prg-ban a kövekező hely:
    Alcatraz Depot: Consumer Goods (60) 53
  • draki
    #1544
    Üdvözlet mindenkinek!
    Találkoztatok már azzal a problémával, hogy a FREELANCER nem hajlandó elindulni az NVidia Detonator 43.45 verzióval? A régivel elmegy, de azt meg a többi game nem szereti. Ha valakinek volt hasonló gondja, és megoldotta, vagy bármilyen ötlete van, kérem szóljon! Köszi!
  • Spenser
    #1543
    Hát ja hogy van az csak egy dolog de a Titán-hoz való kellene meg ugye hol is van olyan ha van???
  • PResident Evil
    #1542
    ohhh kösszencs sszépen, nagyon thx... :D
  • CS@
    #1541
    Az univerzum legjobb járgányai : Sabre,Eagle,Titan.
    Itt találhatóak. A szintre már nem emlékszem(talán30).
  • PResident Evil
    #1540
    csumi háj..
    na most játszottam végig, végre valahára...
    ugyebár utánna freelance van, és csak azt szeretném kérdezni hogy az UNIVERZUM legjobb járgánya hol található, melyik systemben, és hanyas szint kell hozzá..
    lehet hogy már leírtátok csak nincs most időm végig nézni....
    előre is kössz...
  • Hmuda
    #1536
    En csak valaszoltam, hogy mik a jobb pajzsok. : )))

    Amugy asszem a Adv. Champion HF felrakhato VHF-re is, ba nem vagyok benn biztos.

    Amugy nemtom, hogy hol lehet kapni. Erre a guide nem ter ki, csak az ertekeket adja meg.
  • 3P
    #1533
    Ezek vadaszokra is felrakhatok? Ha jol ertem, akkor neki a Titanhoz kellene.
  • Hmuda
    #1532
    Jobb pajzsok:

    Graviton:
    Adv. Champion LF (10127)
    Adv. Champion HF (11038)
    Adv. Champion Fr. (12.915)
    Champion Fr. (9435)

    Molecular:
    Adv Barrier Fr. (9690)

    Positron:
    Adv. Brigantine Fr. (9690)

    Valogass. Van elonye, ha megveszem a hivatalos strategi guide-ot. : )))
  • Spenser
    #1531
    Hát sajna MINDEN! :( Szerveren új karakterrel indulsz.:(
  • 3P
    #1530
    Jobb pajzs ismereteim szerint nincs.
  • [HUN]PAStheLoD
    #1529
    hello!

    szivesen mennék multizni de nem tudom hogy melyik serveren játszotok! és ehhez teljesen előlről kell kezdeni?? vagy vinnem kell a karimat ??
  • Spenser
    #1528
    Hali
    Kérdésem a köv lenne :
    Van most Titánom van rajta egy:

    Adv. Brigandine H.F. Shild (Class 10)

    Nevezetű pajzsom szal van-e ettől jobb pajzs és ha van hol lehet meg venni???
    +
    Van most nekem Cannonball Missile (Class 9)
    Hull Damage : 4890
    Shield Damage : 2445
    Rakétám és ettő is van jobb ???
  • gumininja
    #1525
    Az mindegy, a lenyeg, hogy van valami uj mod/kieg/akarmi amit lehet majd tesztelni es nemsokkal utana ha minden jol alakul, jaccani vele ;]
  • Hmuda
    #1518
    Ez is igaz. Sot, ha ertenek is valamit a MOD-ozashoz, tuti jelentkeznek tarsnak. Szivesen osszeraknek egy sajat rendszert. Vagy egy hajot (mondjuk ehhez meg modellezni kell tudni, de ahoz is zokni vagyok).
  • konoko
    #1517
    De legalább probálkozik valaki, és ez is adhat okot a reményre. =)
  • Hmuda
    #1516
    Hat nem is tudom. Ha csak egy ember dolgozik rajta (ahogy az irasbol kivettem, mivel folyton egyes szamban beszel). Ha meg csak egyvalaki ugykodik egy ilyen kaliberu dolgon, akkor maris elashatjuk. (szerintem)
  • konoko
    #1514
    Valahol a japán környéken járhatsz, ha jól gondolom. Akkor meg talan a Barracuda jobb befektetés mint a Hawk. Habár az hevifájter, mig a Hawk ha jol emlékszem lájt. Árban egyfoma árfolyamon vehetők. Ha más nem, vedd meg mindegyiket, probáld ki harcban és ha nem jön be vagy nehéz manőverezni, vagy bármi, akkor load.. =)