3984
  • UDT Zoltan
    #1800
    Jolvan kossz megvan
  • UDT Zoltan
    #1799
    Egyszeruben?:)))
  • Lysandus
    #1798
    Ja kihagytam valamit a "folyamatábrából": a modot az FLMM modos alkönytárába csomagold ki, tehát a a modos alkönytárban csinálsz egy újabb (pl. rebalance 2.1, vagy massive mod 1.1) mappát, és ide tömöríted ki. Majd elindítva az FLMM-et felrakod.
  • Lysandus
    #1797
    Szerintem a legbiztosabb, ha felrakod az FLMM 1.2-őt (Freelancer Mod Manager, a www.lancersreactor.com -ról le lehet szedni), és azzal nyomod fel, mert különben omolhat az egész rendszer. Ha feltelepítetted az FLMM-et, akkor annak a modos alkönyvtárába csinálsz egy újabb külön directoryt (pl rebalance 2.1, vagy massive mod 1.1). Majd elindítva az FLMM-et felrakod a modot. Nem tudom, hogy a patchet így fel lehet-e rakni, én azt egyszerűen rámásoltam a freelancer könyttárra, illetve ott abba a mappába, aminek a file-ját a pacth felülírja.
  • UDT Zoltan
    #1796
    Sziasztok!
    Hogyan kell a Patchot fölteni?
    Mibe kell belemásolni?
    Kössz a segitséget:Zolee
  • Lysandus
    #1795
    Esténként a HUNters LAIR-on... Te?
  • [HUN]PAStheLoD
    #1794
    hol és mikor jáccol?
  • [HUN]PAStheLoD
    #1793
    ha adott mind a 2 mármint kevés memória és kicsi swapfile akkor az a baj ha meg adott a nagy memó és nagy swap akkor egy windóz újraindítás után próbáld! :)))
  • Lysandus
    #1792
    Semmi különös. A játék fut, a küldik mennek (igaz, hogy már multiban, mert a singlét befejeztem). Csak gondoltam írok egy picinykét, mert olyan kihalt a fórum... :-)))
  • Deajka
    #1791
    Ahh... kösz.
  • Mayday
    #1790
    Nekem mas jateknal elofordult, hogy install kozben a cab file tomoritese kozben megadta magat. Akkor az teljesen hibas imidzs volt (meg cd-n is rossz volt), es le kellett ujra toltenem a cuccot, mashonnan.
    De ez csak egy verzio, nem biztos, hogy nalad is ez a baj.
  • Deajka
    #1789
    Hi !
    Találkozott valaki olyan hibaüzenettel, hogy a második cab filet nem tudja kibontani (low memory vagy kevés swap file miatt) ? Természetesen mindkettő adott. Ha igen mi a megoldás?
  • Lysandus
    #1788
    Halihó!

    Tud vki valamit a hunTEArs szerverről? Tegnap még jó volt, ma pedig nem találom. Ha vki tud vmit írjon!

    Kösz!
  • Hmuda
    #1787
    Fölös. Uninstallnál egyszeűen kéred, hogy a saveket ne törölje. Amúgy asszem a Dokumentumok között van a Microsoft user files vagy valami helyen.
  • Gugger
    #1786
    Jah, még egy láma kérdés. Hogy lehet a mentett állásokat kiszedni, hogy egy esetleges új install utan vissza lehessen másolni ?
  • Lysandus
    #1785
    Egyébként tényleg sok hasznos dolog van fenn a www.lancersreactor.com-on. Még olyan is, ami süsü barátunk Edison Trent ruhatárát frissíti fel. :-))) Szerintem ez az egyik leghasznosabb.
  • Lysandus
    #1784
    Figyu, ki kell próbálni. Én a rebalance 1.9b (patch-csel együtt) raktam fel, mert kell a multihoz, azon a szerveren, ahova felmentem. Nagyon más világ, pl jóval nagyobb a bolygóközi forgalom. A harc is jóval nehezebb, ugyanis a gépi (tehát nem csak a többi játékos) pajzsa is regenerálódik. Rengeteg új géptípus és szerkó is van pl. pajzs- vagy páncélerősítő kütyü. Szóval ilyenek ezek a modok. Szerintem érdemes kipróbálni valamelyiket, de arra figyelj oda, hogy készíts egy biztonsági másolatot az eredeti freelancer könyvtáradról. Sőt, én most azon gondoljodom, hogyan lehetne kétszer installálni a gamét, egyszer az eredeti verziót, egyszer meg a modosat.
  • Gugger
    #1783
    Aha, köszi! Valaki felrakta ezt a kis kiegészítőt? Tapasztalatok?
  • CS@
    #1782
    Nem raktam fel.
    Amúgy sok hasznos dolgot találsz a lancersreactor.com -on.
  • Gugger
    #1781
    Lehet hülye kérdés, de érdemes feltenni? Te/Ti feltettétek! Új fegyverek meg egyéb okos dolgok ?
  • CS@
    #1780
    Ja olyasmi a #1747 -ben megtalálod bővebben.
  • Gugger
    #1779
    2003. júl. 01. 16:03 | Válasz erre | #1755

    Itt van.
    Freelancer Massive Addon v1.1

    Szal ez valami kiegészítő akar lenni?
  • CS@
    #1778
    Akkor arra még nem jó a canon10es a wyrm9es de létezik belőle 8as is.
  • Gugger
    #1777
    Es ezek a nomad fegyverek hányas osztályuak, mert most 24-es szinten vagyok tehát a legjobb hajó ami most van a Falcon, és erre max 8-as fegyverek mennek fel!
  • Gugger
    #1776
    Omicron A ill. B vágom
  • Gugger
    #1775
    CS@ ez mi = OmiA?
  • CS@
    #1774
    Nekem a 4dbNomadCanon +2db9esWyrm volt a kedvencem.
  • Gugger
    #1773
    Pontos fegyvernév nincs véletlenül? Igazából szerintetek melyik jobb fegyver ami sokat lő, de keveset sebez, vagy a nagyot sebez de keveset lövő?
  • gonosz
    #1772
    fegyverbol a kedvenceim a plasma-fegyverek, illetve ennek megfeleloi. dresden -ben vehetok a legjobbak. Siman vannak olyan jok mint a 10. szintu speci cuccok. Szoval amennyit tudsz pakolj fel az 1000 folott sebzos speci cuccokbol, es a tobbi helyre 9. szintu 970 korul sebzo plasmafegyvert. Nehany lovessel leszedhetsz barkit.
  • gonosz
    #1771
    nem emlekszem pontosan, tevedhetek, de 24. szint korul mar vege volt a sztorinak szerintem. nem tunt fel? :)
  • CS@
    #1770
    Nomád fegyvereket tudsz szerezni az OmiA-ban lévő UnknownJump hole körül (vagy akár át is mehetsz rajta).
    Meg az OmiG –ban lévő UnknownJump hole körül itt is átmehetsz.
  • Lysandus
    #1769
    Hali!

    Nem tudja valaki, hogy vissza lehet-e keveredni ahhoz a nomád világba vezető kapuhoz? Nincs rajta a térképemen. Törlőgött. Megnéztem, hogy az Omicron Minorban volt, és oda egy összeomló féreglyukon keresztül jutottunk, ami már nem létezik. De akkor hogy jöttünk onnan vissza???
    Egyébként a nomád fegyverek "beszerzése" miatt érdekelne. Vagy azt csak a fősztoriban lehet megcsinálni? Ha vége a főszálnak akkor már nem?
  • Hmuda
    #1768
    Ha már eddig eljutottál, akkor tudnod kellene, hogy bizonyos pénzt össze kell szedni a köv küldihez. Vagy ha legyőzted a nomádokat, akkor ennyi, vége.
  • Gugger
    #1767
    Irjon már valami tapasztalt gamer a kerdéseimre !
  • Lysandus
    #1766
    Kösz!

    Azóta már megvan, sőt be is fejeztem a gamét. Szép volt, jó volt, csak egy kicsit rövid. Egyébként engem a Privateer-re emlékeztet, bár bevallom az Elite-tel nem játszottam. A Privateer 2-ben is hasonló belső összeesküvés ellen kellett megmenti a jónépet...
    Nem rossz a game, bár az igazi érdekesség most már a multiban van, kíváncsi vagyok rá. A sinlge-ben nekem annyira nem tetszett az animációs movie, nekem jobban bejönnek az igazi szereplőkkel forgatott betétek. Van abban valami, amikor Mark Hamill (gyengébbek kedvéért Luke Skywalker) személyesít meg bennünket, mint a Wing Commanderben. De az a csóka sem volt rossz a Privateer 2-ben (vagy két éve láttam egy angol krimiben, hasonló karaktert alakított, egy magánzsarut). Bár kétségtelen: a rajzfilmfigurák nem kérnek gázsit! :-)))
    Ami a harcot illeti: nehéz véleményt mondani, mert én hiányolom a botkormányt. Eddig csak azzal játszottam ilyen gamét, kivéve az első X-winget, de ott sem így kellett az egeret használni. Ez a módszer a korai Flight Simekben volt megtalálható. Jó, tudom: nem lesz ilyen mod, mert ez állítólag nem space sim. (Hát akkor mi?) A témát ezzel be is fejezem, meg ugye a lancersreactorról is töröltek minden joystickozós hozzászólást és topickot! :-)))
    Visszatérve a harcra: a vadászok ellen nehezebb, a nagy hajók ellen jóval könyebb mint a Privateer 2. Ott gyakorlatilag ámokfutni lehetett a vadászok ellen minimális rizikóvak, míg a nagyobb hajóknál igencsak kellett kellett vigyázni, nemcsak hogy leszedték a rájuk kilőtt torpedókat, de halálos pontossággal céloztak. A Freelancerben kétségkívül élvezetesen fárasztóak a vadászok elleni harcok, különösen, ha az ember megtalálja az ellenfél fegyverei elleni pajzsot! :-))) Bár a Wing Commanderes "snellpartiknak" is megvan a maga varázsa...
    Szóval: jó játék született, a két utolsó missziónál pl. annyira izgultam, hogy még repülni is elfelejtettem. Ma sem tudom, hogy éltem túl! :-))) De túléltem, meg ugye ott volt az autosave... Kíváncsi leszek a multira, abban még rejtőznek lehetőségek.

    Hali!
  • Gugger
    #1765
    24-es szintü vagyok, és ez a Juni nevü csajszi már nem igen bombáz feledatokkal! Most akkor mit kell csinálni? Azt csinalok amit akarok? Ajdatok tanácsot! Merre menjek mit csináljak? Hol vannak jó fegyverek? Melyik a jó valasztás 8.33, 5.88, 4.00 stb... ???
  • Harek
    #1764
    Igen
  • Lysandus
    #1763
    Hali!

    Anubis fightert lehet majd valahol beszerezni a főszál mentén? Légyszi csak igennel vagy nemmel válaszoljatok, mert a Morrowindnál is a nagy fórumozás közben az összes poént lelőtték, úgyhogy unalmas lett és hagytam a fenébe. Csakhát lassan már a 13-as szint felé járok és kezdem a Dragont kinőni.
  • Harek
    #1762
    Ilyen gond nekem is volt. Visszatöltöttem egy elöző mentést, és 3. próbára már már jó lett.
  • Hmuda
    #1761
    Itt sokan beragadnak. Itt szövegelniük kellene, de nálam minden okés volt, én is csak hallottam a problémárol. Olvass vissza pár oldalt, talán nincs olyan mélyen a megoldás.