3984
  • BaLeeX
    #1287
    Remélhetőleg van jópár rakétád. Nekem javelin missile-nél jobb még mindig nincs, nem tudtam venni sehol mert nem elég barátságosak ahol lehetne pedig már 35. szintű vagyok.

    Szóval ott úgy csináltam, hogy elrepültem messze a többiektől majd kiválasztottam a pajszgenerátorokat, odarepültem és rakétákat lövöldöztem rá meg lőttem lézerrel és mindig úgy álltam be, hogy a csatahajó ne tudjon eltalálni azaz a pajszgenerátorok közte és köztem helyezkedtek el. Csak szórványosan jöttek felém ellenséges gépek azokat meg leszedegettem ha nagyon ráálltak a pajszom leamortizálására.

    Lesz ennél még nehezeb tényleg.
    Bár én a legutolsó küldetés végén csalódtam, amikor a nomad rendszerben kellett szétlőni a városukat ott is volt körülötte 5-6 pajzsgenerátor, na azokat qrva nehéz volt szétszedni és közben lőttek keményen nagynehezen szétszedtem egyet, de rendesen megszenvedtem közben az ellenfelekkel aztán a második után kiírta, hogy vége sikerült felrobbantani a várost, lehet, hogy túl jók voltak a társaim :)
    Szintén a nomdáoknál volt amikor ilyen kis labirintus szerűségben kell szétlődözni a generátorokat, na az is gagyi volt, mindig beálltam, hogy ne tudjjanak lőni a turretek és max 1-2 fighter lövöldözgetett rám, na azt is gond nélkül szétlőttem az összeset.
  • mtubi
    #1285
    Ahha.
    Hmmm.
    Akkor majd még probálkozom :DDD
    Csak sikerul.
    Csinaltam azt,hogy táraimat ott hagytam,hogy ők harcoljanak,de persze utánam jott az ellen(ez mondjuk már tényleg nagyon hulyeség)!!!
    Bye!
  • Hmuda
    #1283
    Plusz:

    Erdemes-e 56K-s modemmel nekikezdeni a multinak, es ha igen, melyik szerveren van a legtobb magyar?
  • Hmuda
    #1282
    Egyenlore csak a demot nyomatom, de lenne egy kerdesem: mi tortent az Ithaca kutatoallomassal es mit lehet vele kezdeni (probaltam cuccokat kiloni belole, de miutan kilottem egy teljes tar raketat (negyes csomagokban (asszem Javelint)) feladtam).

    Mas: meglattam egy unknown ugrokaput, de egy iszonz suru vedelmi mezo veszi korul (nagy, tuskes cuccok) es amint beleszallok a mezobe, meghalok. Hogyan lehet azt a mezot megkerulni (tudom, hogy a demoban nem mehetek bele, de felfedezesnek jo lenne).
  • mtubi
    #1281
    Sziasztok.

    Már régóta nyomom a játékot...
    13 órát játszottam vele,16. szintu vagyok,72.000 $-os hajom van,44 missiot csináltam meg,300 killem van,és kb 60-70 ezer rugom van még.
    De sajna,most igazán nagyon nagyon elakadtam.Annyira nehéz szerintem,és nem akar sikerulni.A Mission 09: Attacking Tekagi's Fortress cimé kuldetésnél vagyok.
    Az a baj,hogy elindulok,találkozok egy pár Dragon ellenféllel(társaim vannak),de engem lőnek szitává.Van 26 a pajzsbol,és a teljes javitásbol,de ha legyurom oket(ami mindig sikerul persze),akkor kell megtámadni egy hatalmas bázist(valami aszteroidán van,és valami mezo korul keringo energiákat kell kiloni).
    De saj nem sikerul,már nagyon sokszor probálkoztam,de semmi.Mindig elfogy a javito,és a pajzsos,és megdoglok.
    Valaki tudna segiteni,hogy hogyan csinalta meg???
    Pls hElp!
    Elore THX!!!!
  • sid123
    #1278
    Igen, akkor támadnak meg, miután elmondják a szövegüket. Nem vetted észre, hogy néhány helyen hiányoznak a hangok?
    De olvass vissza a 300-400as üzenet körül többször is előjött ez a probléma.
  • sid123
    #1276
    A hang codec-el van egy kis probléma, olvass vissza,(de inkább leírom mit kell csinálni)
    · Uninstall any 3rd party codec pack or the Nimo Codec pack from your system.
    · Uninstall Freelancer.
    · Go to the following directory, C:\WINDOWS\system32 and delete the file “l3codecp.acm”. If there happens to be another file named “l3codeca.acm”, delete this too.
    · If your system is Windows 98 or ME, open the system.ini file located in your system folder; C:\WINDOWS\SYSTEM. Delete ONLY the line that starts with “msacm.l3acm=”. In the case of the Nimo codec pack, this will read “msacm.l3acm=l3codecp.acm”
    · If your system is Windows 2000 or XP, open the system registry editor (regedit) from the RUN command window.
    · Locate and delete the following key: \HKLM\SOFTWARE\Microsoft\WindowsNT\CurrentVersion\Drivers32\msacm.l3acm
    · Load the Freelancer installation CD and locate the REDIST folder. Within the REDIST folder, double click on the file named “WMFADist.exe” and follow on-screen instructions.
    · Install Freelancer.
  • CS@
    #1273
    Freelancer.exe -window
  • I.C.ram
    #1272
    Melyik szerveren van a legtöbb magyar?
  • I.C.ram
    #1271
    Valaki megtudja nekem mondani, hogyan lehet Windowed módban játszani?
  • kisgabo
    #1270
    mégegyszer, szóval 3 helyen reset-el a gép, frankfurt-new berlin, new london-cambridge, és egy japán kapunál, de láttam mások átmentek cambridge-be, akkor mi lehet a gond??
  • kisgabo
    #1269
    többewknél olvastam, hogy rendszerváltásnál ( nekem speciel 2, az egyik cambridge, a másik japánbanvan) szóval belépek a "karikába" beindul a szines kép (ugrás rendszerek között) van amikor fehéren villan, majd ujra szines, és uj rendszer, vszinot az emlitett 2 ugróponton, ugrás közben


    resetel a gép.... :(

    ki tudja, miért??
  • lipovics
    #1267
    Elvileg van valami cheat, merto olvastam egyik szerver megjegyzeseben, hogy a csiter karikat torlik.
    Tobbet nem tudok elmondani, kerem kapcsolja ki :)
  • lipovics
    #1266
    nem hazudnak :D
  • BaLeeX
    #1264
    Gondolom sokan játszottatok a Privateer 2-vel annak idején. Na, az nagyon hasonlított erre a játékra, az is elég hosszú ideig lekötött.

    Sajnos úgy néz ki kár volt annyit olvasgatnom ezt a fórumot, mert a Sabre megszerzése után 2 nap és fullon van Nomad fegyverekkel és az Unknown rendszerben is jártam már a két bolygón (viszonk két Unknown rendszer van, a másikban van valami érdekes? az egyik az outcastok rendszeréből nyílik, a majmos meg a robotos pedig a crosairekéből) de azt hiszem még egy darabig elhülyülök a játékkal.

    Priv2-re visszatérve, nagyon könnyen megoldhatták volna itt is, hogy a bázisokon a kereskedők egy kis pénzmag fejében bérelhessenek fel vadászokat akik kisérik a szállítmányt. Pl. egy Humpback-es gyémánt szállítmány 300 000$-os hasznához simán belefért volna pár 10 000$-ért felbérelhető vadász akik védik a hajót. Meg a fejlődési rendszer kicsit bugyuta lett sajnos :(

    De sok jó ötlet van a játékban, a kiegészítő lemezben elnyomnának pár ilyen újítást (vátozó árak kereskedésnél stb.) és megint egy jó darabig le lenne kötve a játékos.
  • Jacky
    #1263
    Szerintetek létezhet olyan, hogy laggol a szerver, kidobja a sracot, amikor visszajön, akkor meg kb. 40 milliója van?
    Vagy ez cheat lehetett?
    Azt mondta, csak úgy megjelent nála ...
  • lipovics
    #1262
    Igen. Minden dokkolasnal ment egyet, de ha utkozben elszall a szerver, akkor onnan folytatod es addig nem is lonek rad amig nem bujsz bele a karakteredbe.
    Nekem volt olyan, hogy egy missio kozepen elszallt a szerver, gondoltam magamban, hogy dejo, oda a rakomany, erre megyek vissza, es ott folytattam ahol abbahagytam (igaz, hogy a missio nem volt meg, de legalabb nem is lottek szet)
  • Jacky
    #1261
    En az Esmeralda cz, Kyrie Eleison, Macross Saga szervereken nyomulok. Eleg jok.
  • MerlinW
    #1260
    Értem. Viszont minden szerveren onnan folytathatom, ahol az adotton abbahagytam. Ugye?
  • lipovics
    #1259
    Minden szerveren nullarol indulsz
  • MerlinW
    #1258
    bocsesz cseppet félre fogalmaztam...:)
    Korr:

    ha lokálisan, akkor szerverenként, és minden szerveren 0ról kell kezdeni a játékot, avagy globálisan jegyzi meg, és amit elértem egy szerveren azt magammal viszem egy másikra is?
  • MerlinW
    #1257
    Nemtom eddig 2x nyomtam olyan szerveren ahol éppen volt hely, és voltak elegen..:)

    Az állapotomat lokálisan jegyzi meg, vagy szerver oldalon (amit nem hiszek)? Illetve ha lokálisan, akkor szerverenként, vagy minden szerveren 0ról kell kezdeni a játékot?
  • Braveheart
    #1256
    nekem eddig mindenhol megjegyezte. most cseréltem videokártyát, graf kapásból maxra és rohadt szép, de miért lógnak ki a szövegek 1024*768-as felbontásban a nekik szánt szövegdobozokból??? ja és melkyik szervereken szoktatok nyomulni?
  • MerlinW
    #1255
    Engedjetek meg egy lamer kérdést. Ha neten játszom, fegyvert veszek, tunningolok, valamit elérek és majd kilépek a prog.ból (valamikor ugye aludni is kell...) akkor az adott szerver/vagy a program (ami még jobb lenne) megjegyzi az aktuális állapotomat? Vagy minden indítskor nulláról kell kezdenem a gammát. Vagy csak dedikált szervereken müxik a dolog/avagy ott sem?

    A kérdés lehet láma, de jogos, sok időt még nem sikerült eltöltenem a gamma előtt...
  • lipovics
    #1253
    Igen, szerintem en is kicsit leallok es remenykedek egy patchben vagy kieg lemezben :|
  • molex
    #1249
    oszinten szolva en is unom kicsit. adott volt egy jo alapotlet (elite), amit megcsinaltak szep grafikaval, de nem gondoltak igazan vegig. onnantol, hogy valaki eleri a 38-as szintet igazabol veget er a jatek, marpedig azt multiban max 2 nap alatt meg lehet csinalni. Az arak mindig ugyanazok, igy a kereskedes is egysiku, annyi penzt lehet csinalni, amivel mar nem lehet mit kezdeni. Nincsenek draga fegyverek, sot a legjobbak ingyen vannak. A kuldetesek kozott sincs sok kulonbseg...
    Ezen pedig csak az segithet, ha tenyleg jol atgondolva adnak ki hozza valami mission packot, vagy akar egy multiplayer patch-et, de azt sem ugy, hogy csinalnak egy uj univerzumot +40-50 rendszerrel, mert az is csak 2 het jatekot jelentene szinte, hanem soksok ertelmes ujitassal, de ilyesmire eleg sokat kene varni...
  • CS@
    #1248
    Semmit ,esetleg lecserélheted a Titan-t egy Sabre-ra…
    Na de komolyan idővel tényleg kicsit egysíkúvá válik.
    Talán a társaság egy kicsit feldobja ,hogy nem kell egyedül repkedni.
  • BaLeeX
    #1247
    Kösz a tippeket, megfogadom és kipróbálom őket.
  • Hoz_Hun
    #1244
    Ja és kutass roncsok után. eszméletlen lové van bennük. A Red H. hajóibol begyűjtött anyagiakkat is jól el lehet passzolni.
  • Hoz_Hun
    #1243
    Ezzel én is szívtam. Én a Cors.-okra tettem a voksomat. A fő játékszál után nem szerettek, ezért lefizettem őket és elkezdtek szeretni. DE ha lefizetsz valakit igaz, hogy az adott népség szeretni fog, de az összes ellensége utálni fog. Ergo egy barátra lelsz és kb 3 ellenségre.
    Én azt csináltam, lefizettem a Cors. dolgoztam nekik, mert jól fizettek. összeszedtem a Titánravalót. Ekkor köröztek a Bretoniaiak. Akkor nagy nehezen sikerült (persze némi pénzeléssel) kibékülnöm velük. Ekkora már a Cors.-ok semlegesek lettek, de az öszes rendőr szeretett, kivéve Liberty, meg a németek mertő ímádnak :). Ja és Bounty Hunterek is fullra szeretnek.

    Egy dolgot kell csinálni, saját szakálra írtani a Red H.-kat, de tömegével. Platformokat, a bázisaikról lőd le a fegyver írtsad a hajóikat. Délen van belőlük sok. A rendőrök szeretni fognak így mindenhol dokkolhatsz, a bányászok töbsége is. A B. hunterek megvesznek érted, és nem utolsó sorban a Cors.-ok is ripsz ropsz újra megszeretnek.
  • BaLeeX
    #1242
    Valaki plz. választ az #1233 kérdésemre vagy valami ötletet!
  • BaLeeX
    #1241
    Próbáld meg a detailt levenni minimumra.
  • molex
    #1239
    nembaj, nekem csak az ip-je kell :) bar tartok tole, hogy dinamikus ip-je van, egyebkent irtam egy progit, amivel meg lehet nezni online, hogy megy-e a szerver, es mennyien vannak rajta, de ez csak fix ip-vel mukodik...
  • Jacky
    #1238
    ja, bocs, ez nem magyar. Magyarbol a Hunters Lair van, de az passwordos.
  • Jacky
    #1237
    213.249.186.172
  • molex
    #1234
    valaki be tudna irni nekem egy jelenleg mukodo magyar szerver ip-jet?
    most epp linux alatt vagyok, es probalkozok valamivel, kene hozza, lusta vagyok wint inditani :)
  • BaLeeX
    #1233
    Vazz, ezt tudom akkor megspórolhattam volna 1 fordulót minimum! :)
    Az a baj, hogy ugye elég nagy út, de a haszon megvan.

    Fene se gondolta, hogy ez egy ilyen bonyolult játék. Mentem a freeport1-re Red Hessians hack reményében, első újratöltésnél ott is volt, 100 akárhányezer $-ért. Kaptam is az alkalmon. Aztán ahogy kilépek a bázisról nekiállnak lőni a jump gatek meg a bázisok, az egész német rendszer ahol szinte meg sem támadtak eddig ellenem fordult és lőnek ahol érnek. Én meg azt hittem, hogy fasza kis hack és csak átírja az ürge az adatokat, nem azt hogy a fél univerzum megharaxik rám.
    Na mind1, megvan a Sabre. Kezdjem akkor most lőni a Hessianokat 1000-el vagy még van valami Hessian bázis ahol fasza fegyvereket lehet venni a hajóra vagy a Sabre megvan és már lőhetem őket és akkor talán nem fog szarrálőni a német rendőrség meg katonaság? Vagy egyéb ötlet?
  • lipovics
    #1231
    Visszafele Nibolium, es The Ring-en kell eladni (berlinnel szembe levo allomas) Kb 1000 haszon/db
  • lipovics
    #1230
    #1223
  • BaLeeX
    #1229
    Javaslom helyette a New Berlin - New Tokyo utat.
    Odafelé Diamond (darabján nálam 1300$ haszon!!!) visszafelé meg mondjuk Optics ezen meg 400$ körüli. Egy Humpback 250-es rakterével 3-4 forduló után megvan a milla.