21229
  • Shaman
    #6184
    Mind1,majd megkeresem.nem tom most rendesen körbeírni:-)))
  • Braveheart
    #6183
    nekem meg 15 percenként kifagy...
  • Braveheart
    #6182
    na átmentem a mining colonyba, és hihetetlen, hogy 6-7 ork táma rám egyszerre... egyenként még haggyám, de ilyen sokan... elcsalogatni meg nehéz őket
  • Sanca
    #6180
    Mit hol talalsz?...
  • Shaman
    #6179
    Na attól a barlangtól balra lévö kéne nekem.
  • Shaman
    #6178
    ÖÖ nekem azt mondja már meg valaki,hogy az erdöben a legészakibbi barlangot (térképem van) hol találom??? Az erdö ott sziklafalban ér véget,s ott nem volt. Elkolbászoltam jobbra,s valahogy felverekedtem magam a sziklafalra,de ott sem volt. Valaki mesélje már el hol van plz,mert sárkánytojásokat gyüjtök,s ahhoz végigjárom a barlangokat.
  • Sanca
    #6177
    En aze bevallalnam
  • Braveheart
    #6176
    DXDIAG ment egy maillal!
  • Sanca
    #6175
    Vegigjacasal ne nyomd. Anno en Morro foszalat nyomtam vegigjacassa. Es utana jottem ra mekkora vesztettem. Ma is esz erte a fene.
  • Tovi
    #6174
    Északon a térkép közepén. A barlang előtt egy csomó csontváz és törött talicska van
  • mambo
    #6173
    srácok. honnan lehet angol nyelvű ISO verziót lenyerni???
  • Shaman
    #6172
    Huhh ezt meg kell tesztelni:-)))
    Na ezért baj,hogy végigjátszással nyomom:-)) Nem beszélek olyanokkal,akik nem adnak küldit:-)) Na jó azért szoktam,de ez a kocsma valahogy kimaradt,bár az rémlik hogy az elötte ácsorgó csávó eccer leszólított.
  • M.A.D.
    #6170
    háát. a középkorban ez volt az ideál.
  • Randal
    #6169
    Bűnronda a nőci a videón!
  • M.A.D.
    #6168
    Sorry! :))) Sanca naprakész! :))
  • M.A.D.
    #6167
    a 6039-es hozzászólásnál van egy térkép.
    nos. a part közelében van az említett hely. a csaj egyfolytában táncol a bejárattal szemben. éjszaka betértem és beszédbe elegyedtem vele. Majd mondtam, menjünk fel. Ő meg belement. Az utolsó szobában történt a cselekmény.:)
  • Sanca
    #6166
    Ja es Sonja a neve:))
  • Sanca
    #6165
    Harbor District-ben, ha tanger fele mesz, akkor Moe-tol balra.
  • Shaman
    #6164
    Hol melyik kocsmában??? Nyomjad az infot,de gyorsan!:-))))
  • Sanca
    #6163
    Amugy ez olyan szint mikor megkerdeztem G2-be a novajszok fonoket hol van a templom-kapolna vagy mi:)) Jol learcolt:)))
  • Sanca
    #6162
  • Sanca
    #6161
    http://beam.to/gothic2.hu
    :)))
  • Randal
    #6160
    vak vagy?
  • Sanca
    #6158
    Amugy meg van kb 7-8 oram hogy Gothcozzak. Elkezdtem tolteni a Pirates Of The Caribbean -t!!!!!!!! Kijott!!!!! Mokkora jatek, de vartam ma. Ha kell vkinek csinaljon ftp-t es attolom.
  • Sanca
    #6157
    Kosz szepen, megfogadom a tanacsaidat. Persze kuld el kiprobalhatom. Hany %-os? Mondjuk nekem mind1, eleg jol vagom az angolt. Mondjuk azert annyira nem, de jatekba nem gond:)
  • M.A.D.
    #6155
    utolós. ez jó.:)
  • M.A.D.
    #6154
    Érdekes. Ez a Braveheart annyit írta az utolós napokban, hogy percenként kivágdossa őt a desktopra a gamma, hogy tegnap már nekem is elkezdte csinálni 20 perc után.
  • drakeX
    #6153
    Leginkább a szőlőket nem szabad megenni, abból egyébként is alig találsz. Én mindig azon buktam be:-)
  • drakeX
    #6152
    Minden további nélkül megcsinálhatod, a végigjátszásban is így van (tehát ezek a küldik nem a csapatfüggőben vagy a táborválasztásban vannak).
  • drakeX
    #6151
  • drakeX
    #6150
    'Minden varázslat a használó mágikus erejéből jön létre.'
    'Ez az isteni ajándék, amivel a mágia használói felruháztatnak.'
  • M.A.D.
    #6149
    Lehet, hogy már írtátok, de nem semmi, mikor a csajjal (aki táncol) fel lehet menni szobára, éjszakánként. Jó kis videójelenet is van.:)
  • drakeX
    #6148
    Jövő héttől be tudok szállni.
  • Randal
    #6146
    GOTHIC, ESROHNOIL, YELLOWCAB!!!

    légyszi mondjátok meg, hogy hol tartotok a fordításban!

    Nem akar még valaki segíteni? lenne mit lefordítani?
    Legalább hamarabb játszhatna mindenki magyarul a Gothic 1-gyel!
  • neménvoltam
    #6145
    Én belekezdtem, és nem lett tőle semmi bajom.
  • Shaman
    #6144
    Embör... Legalább egy fél oldalt visszaolvashatnál,ott leírtam pontosan.
    2 gyürü,1 amulett egy idöben.
  • Shaman
    #6143
    DrakeX: Figyi miután most mágus akarok lenni,attól még elkezdhetem csinálni (Xp miatt) mondjuk a Zsoldosok tisztelete questet,csak max a végén nem beszélek Lee-vel.
    Ezt lehet így,vagy abszolút nem szabad belekezdeni?
  • CarajoEsp
    #6142
    Remélem nem zavar ez a kis OFF:
    www.napnet.hu/stevesum
    ON
  • CarajoEsp
    #6140
    Ok köszi. Mivel most olvasom ,hogy gond van a kettő fordításával is ezért addig míg nem esz jó NWN-zek:D
  • Randal
    #6139
    Az eleje le van fordítva, talán.
    Esrohnoil mondt, mivel ő kapta azt a részt, de nem tudom meddig van lefordítva.
    A többi sajna nem összefüggő, mivel az egész fordítandó anyag nem az.

    A használati tárgyak és z állatnevek le vannak fordítva, asszem a karakterlap is, de még elég sok van hátra:(