21229
  • Shaman
    #6237
    Próbáld még esetleg a tippekben szereplö gyürüket megtalálni hamar.van olyan amihez szinte lényt sem kell ölni (pl ami Akil farmja felé van).
  • Shaman
    #6236
    Kétségtelen amúgy,hogy olyan 4-5 ös szinten én is kicsit kétségbeestem,hogy most hogyan tovább,mert erösek a szörnyek,stb.
    De aztán lassan-lassan irtogattam öket,s eccer csak azt vettem észre,hogy már simán írtom öket,még akkor is ha többen támadnak.
  • Shaman
    #6235
    Például ha a földrablókat jól írtod,érdemes Onar farmja és Bengar farmja között bóklászni,mert ott van egy csomó. vagy a Tavernnál van egész sok scavenger (nem tom jól írtam-e).
    Valamint amint említettem ha elindulsz az orc mészárló felé vezetö úton,akkor ott lesznek: farkasok,scavengerek,goblinok,vérlegyek,s elvileg ezeket kéne tudnod írtani. Amúgy bóklássz a térképen,s találsz sokat.
    Én spec úgy kezdtem,hogy beúsztam a végigjátszásban is említett hajóroncsig,valahogy (nagy nehezen) megöltem az ott lévö lizardokat,s felvettem a 45-ös kardot. Utána azzal már jól írtottam. Mondjuk ehhez kell 45-ös strangth. És én ezt már egész alacsony szinten megtettem (asszem 3.v 4)Azért arra figyelj,hogy ha mágus akarsz majd lenni,ne szórj el annyi LP-t eröre. egyébként ha van egy-pár fireball tekercsed (elvileg találsz jópárat),akkor azzal is lehet írtogatni.
  • Shaman
    #6234
    Amúgy nem baj ha gyüjtögeted a pénzt,mert pl nekem Zsoldossal a legjobb páncél 20000 aranyba került.(nem tudom,lehet más kaszttal olcsóbb)
  • Shaman
    #6232
    Értelme mi lenne?
    Rögtön gyilkológép lennél,s nem lenne kihívás.
  • magus
    #6231
    sztem lesz folytatatas. nem is a ko miatt, hanem xardas mondta hogy neki meg csak most kezdodik az egesz. A tobbiek meg a credit vegen, a poenos videoban, mondjak hogy rosszul all az orkkal a háboru (amugy most nem lett vege ezzel?), és ők meg el akarnak hajozni, hogy elkoltsek az aranyat:) Lee meg le akar szamolni a kirallyal(aki allitolag mar halott), szal tuti lesz.

    en inkabb azon elmelkedem, hogy hogy oldjak meg a karaktert, marmint atlehet sztetek vinni az egeszet majd a gothic3-ba?
  • Shaman
    #6230
    Ráadásul elvileg a mágus éri el a legmagasabb szintet,(neki van a legtöbb quest,stb)neki lesz legtöbb LP-je,s mint lentebb említette valaki,hogy miután kimaxolta a magicet kénytelen volt stregth-re adni,s felvitte 90-ig.
  • Shaman
    #6229
    Nem kell bérenc gyilkolj magad. Keress olyan fegyvert ami nagyot sebez,s utána könnyebb lesz gyilkolászni. Én kb 5 v 6-os szinten mentem el az orc mészárlóért asszem. persze kell közben futnod,mert sok mindenkit nem tudsz majd megölni,de ha megvan a fegyver,meg hozzá a streng akkor nincs gond (persze ha nem akarsz mágus lenni).
    2. Valamilyen szinten lehet vegyes karid. DE! Zsoldos nem fog tudni varázsolni,max tekercsekböl,meg 1-2 rúna (gyógyítás,ilyesmi),milicia sem igazán nagy varázsló. SZvsz a varázslóból tudsz vegyes karit csinálni,mert neki meg lesz az összes mágiája,de fejlesztheted neki a dex-et,meg strenget,s akkor fegyverrel sem lesz rossz.
  • neménvoltam
    #6228
    Most lett bekötve az új videókártyahűtő, madzaggal kellett ráerősíteni a kártyára, mert nem igazán egyezett a méret. Most már végre folytathatom a játékot.
  • Braveheart
    #6227
    Hát én 2.5k goldot b*sztam el a heavy militia vértre az előbb... most jut eszembe, egy régi screenshoton láttam a főszereplőt olyan páncélban, mint ami anno kinrk is... asszem Gomez bárdjának vagy kinek (akinek a füvet kellett eladnio az 1-ben) na olyan páncélt lehet majd venni vagy csak a ch3-ban kapok a paladinoktól?
  • Shaman
    #6225
    l-esz = lesz
  • Shaman
    #6224
    Majd chapter 2-ben l-esz csak.
  • TheZsenyka
    #6222
  • Shaman
    #6221
    Lesz,söt mivel ez a gamma már több mint fél éves (csak angolul még csak most jött ki),már keményen dolgoznak rajta.
    Komoly belsö forrásoktól iszonyat nehéz munka árán szerzett információ szerint a címe valószínüleg Gothic 3 lesz
  • TheZsenyka
    #6220
    Szerintem Beliar kivetülése.

    Amúgy igen nagy királyság a gamma Én is sikeresen végigtoltam. Roarr.

    Most akkor mi van? Lesz folytatás vagy mi? Merthogy a végén lehet találni egy soulstone-t amit ugye minek megtalálni ha úgyis vége a történetnek???
  • Braveheart
    #6219
    ja pl. a holy light varázslatnál nálam van egy ilyen szöveg: paladin zauberer (varázsló, vagy varázslat, nemtom mit jelent) tök idegesítő.
  • magus
    #6218
    AKI MÉG NEM JÁTSZOTTA VÉGIG MOST NE OLVASSA EL EZT:

    a jatek vegen, megolom az undead dragont... de az ki vegulis? a sleeper, vagy beliar, vagy ki?
  • Shaman
    #6216
    Jah és SP1-hez aktiválnom is kell az XP-t,s mivel az enyém egy "biztonsági másolat:-))" példány,ezért nem lehet csak úgy eccerüen aktiválni,hanem kell kicsit babrálni vele:-))
  • Shaman
    #6215
    Háát nemtom,de nálam így kezd:
    Nem ismeri fel alaplapi chipset,alaplapi Gigabites hálókártya,USB2.0,videjókártya.Ezeket mind installálni alaplapi CD-röl,illetve vga drivert.USB2.0-hoz fel kell raknom SP1-et. És ekkor még semmilyen felhasz progit nem tettem fel:-)))
  • Shaman
    #6214
    Nálad egy WinXp install 10 perc??? Gratula!!
    Milyen géped van? Elsösorban procira lennék kíváncsi:-)))
  • Sanca
    #6213
    En erre mondtam az 1 orat. Win ugy kb fel ora. De ugye nem kell vegignezni a faszsagait:), szal 10 perc. Tobbi felhasznaloi szar meg max 40p...
  • Shaman
    #6212
    Ez kétségtelen,nem is az Xp felrakása sok idö,hanem sok felhasz cucc újrainstallálása.
    Én most akarok csinálni vagy egy ghostolást,vagy egy olyan installálós XP image filet amiben benne vannak a legalapvetöbb felhasz progik. (értsd wincmd,winamp,winace,codecek...stb) S akkor csak be a cd,s szépen felrak egy olyan Xp-t amin ezek már mind rajta vannak.
    Csak 1 a gond. Hogy ugyi ezek frissülnek is néha s jönnek ki újabb verziók.Na mind1,azé megcsinálom:-))))
  • Bandew
    #6211
    Még mindig nincs Gothic2-m!!!!!!!!!!
  • Sanca
    #6210
    Formatban mi a nagy kunszt? 1 oras melo oszt csa.
  • Sanca
    #6209
    1 kis dologm iatt nem erdemes ujrakezdeni a gamet. Nagy dolog miatt sem:))
  • Sanca
    #6208
    Na majd ird le ha megunod magussal:) Kivancsi vagyok:D
  • Sanca
    #6207
    Na majd ird le ha megunod magussal:) Kivancsi vagyok:D
  • Shaman
    #6206
    Tegyétek fel,várjuk!!
  • Hunnenkoenig
    #6204
    Ma este fent lesz a bugmentes forditas bövült szövegekkel. Drake es Marilyn belehuztak nagyon!

    A meglepi a jatek elejen lesz, mielött beleptek a menübe!

    Majd meglatjatok. Most rohannom kell!
  • Shongi
    #6203
    Képzeljátek helyrejött a gyűrűs gondom, de mondjuk nekem így is csak 1 gyűrű+ 1 amu lehet fent, nem értem a csávónak nem 10 úja van???:)
    Amúgy ha csatlakoztok a Milíciához a barakban mentsetek és aztán üssétek meg Wulfgart vagy kit( az oktató csákó) ezután a hülye tanoncai nem téged hanem őt gyakják le, LOL:), mondjuk én utánna visszatöltöttem.
  • Shaman
    #6200
    Én is akarom tudni mi a meglepi!!!:-))
  • Shaman
    #6199
    Én sajna nem tudok,mert lovaggal még nem nyomtam.
    Már eccer végigvittem zsoldossal,most meg elkezdtem mágussal.Szal én nemtom,de este felé szokott jönni drakeX. Ö mindent tud:-))
    Majd ö megmondja:-))
  • Braveheart
    #6197
    hát mit mondjak nagyon lecsökkenti a játékélményt, de annyira tetszik amúgy, hogy nem bírom abbahagyni... mit meg nem adnék azért hogy működjön... (azért formatot nem ;) )
  • Shaman
    #6195
    huhh azé nem semmi a kitartásod:-))
    Azé ha nekem egy gamma 10 percenként fagyna,hiába lenne a világ legjobb játéka,akkor is max 1 óra után menne kukába:-)
  • Braveheart
    #6194
    Na remek. ha nem fagyna ki akkor már lehet hogy a 3. fejezetben tartanék... juteszembe, drakex küldtem a mailt a dxdiaggal!
  • Braveheart
    #6192
    melyik fejezetben lehet lovaggá válni?
  • Sanca
    #6190
    Ja, az az 1ik bejarat. Nem arra kell menni. Ha masik iranyba mesz akkor a varhoz juc, ott ma konnyeb leszedni az orkokat.
  • Shaman
    #6188
    Mit csináltál,vagy mit nem csináltál meg? A VÉGIGJÁTSZÁSBAN benne van mit kell csinálni,sőt 2* is benne van a tippeknél is,mert sokak nyöszörögtek:-)))
    De lehet beteszi drakeX 3* is valahova:-))
  • Shaman
    #6186
    Figyu.Én zsoldossal nyomtam,s már chapter 2-ben megtisztítottam a vár környékét majdnem teljesen.(Chepter 3-ban már teljesen kipucoltam)
    A taktika a következö.Ott ahol bemész a várba azon a ferde gerendán. Na oda kell csalni az okrokat,s ott elteszik a fegyvert.Akkor hátulról le tudod öket kaszabolni. Azonban arra vigyázz,hogy amint kicsit eltávolodnak,megint elöveszik,s egy elöreugrásos vágást csinálnak feléd.Így még beljebb állva is séríthetnek.De aztán megint elteszik a kardot. Én (föleg elite orkoknál) úgy csináltam,hogy hátba szúrkáltam öket,s mikor elökapták a fegyvert,akkor visszább szaladtam 1-2 lépést a gerendán,majd megint a hátukhoz mikor elteszik,s gyakni öket. Ha ügyes vagy akár az összeset sérülés nélkül megölheted.
    Persze mikor mondjuk már a vár másik végénél vagy,kissé sokáig tart visszacsalni öket,de megéri. A lényeg,hogy mindig jöjjenek utánad.ha leszakadnának várd be öket.
  • Braveheart
    #6185
    Mad neked is kifagy még?