21229
  • drakeX
    #6003
    Mivel chapter 1-ben csak első szintű varázslatokat tudsz megtanulni, mindenképp érdemes átmenni chapter 2-be, és csak utána irtani (Fireball, Ice arrow). De valószínűleg csak a negyedikben fogsz tudni igazán érvényesülni, ha előbb próbálod, akkor sokat fogsz futni:-)
    Mellesleg a második fejezetben NINCS ELÉG MANAFORRÁS, hogy minden szörnyet leölj, ergo vagy fegyverrel nyomulsz, vagy csak a negyedik és ötödik fejezetekben tudod kirtani a szörnyeket.
  • Hunnenkoenig
    #6002
    Photoshoppal csinalom es a betük a Gothic szobol lettek barkacsolva :-)
    Az E betü az o es h betükböl, a K es az N a h-bol.
  • PhantomW
    #6001
    ezt milyen progival csinálod?
    van ilyen betütípus vagy csináltad?
  • Hunnenkoenig
    #6000
    A Xardast extra leforditottam teljesen, hogy legalabb az elejen legyen egeszben :-)

    Utana mar nem konkretan folyamatos, mert a szövegek össze vannak kavarva.

    Ujabb logo lett, hogy rajta legyen a nevem. Sajna nem latszik rendesen ezert beszurom ide:

  • Sanca
    #5999
    Tanonckent nincs magia! Kapalnod, es takaritanod kell. Varazsolni, pff... hova gondolsz?!! :)) Az 1. kor varazslatai is eleg vadallatok, szal nem lesz ott gaz, konnyebb mint kardal maszkalni. De az 1. kor utan szinte rogton jon a 2. kor a tuzlabdaval, ami meg ultravadallat ork-gyilkos, szal sztem varazslo a legkonnyebb cast(ezert is hagyatam abba vele).
    Amugy alap, azaz 10-es str-el nem a bot, hanem a tooth mittomenmijen kard a legjobb asszem, 20-as dmg-el.
  • PhantomW
    #5998
    én csináltam új logót
  • Shaman
    #5997
    DrakeX: Most akarok varázslóval indulni,de úgy érzem,hogy az elje (chapter 1) jóval nehezebb lesz,mint harcossal,nem? Mert itt nem akarok elszórni annyi LP-t eröre,meg fegyverhasználatra,de chapter 1-ben nemtom,de elég gyengusz varázslatok lehetnek,föleg,mikor még be sem lépsz a kolostorba.
    Szerinted az jó út,ha hamar belépek,hogy 1-es szintü varázslataim legyenek,de nem megyek át chapter 2-be,hanem még így megcsinálom a questeket? Mert ha nem adok eröre,akkor max botot tudok majd használni,s akkor már inkább kis mágia.Már nem igazán emléxem,hogy chapter 2 akkor kezdödik mikor átmegyek Bányavölgybe,mert akkor addig nem megyek át.
  • Shaman
    #5996
    Kira a logód.
    Indítottam új játékot,hogy megnézzem a fordítást. Hát valami eszméletlen jó:-)))
    Amúgy ezt story szerint haladva csináljátok? Mert az elején Xardasnál már minden magyar,de mikor egy késöbbi állást töltöttem be,akkor az olyan 10%-ban volt már csak magyar.
    És ha igen story szerint haladtok,akkor kb mennyi van lefordítva? Chapter 1?
  • Shaman
    #5995
    Na visszatöltöttem régebbi állásokat,s megnéztem a kriptát:-)) Kitály volt:-))
    Amúgy más.
    Az ork beengedés a várba hülyeség. Én többször is kiírtottam az orkokat a vár körül,s mielött kinyitottam a kaput akkor is.Honnan jött akkor az a sok??
  • drakeX
    #5994
    Na arra már nem emlékszem, de az is valami hasonló lehetett, nagyon imádtam azt a játékot:-)
  • Randal
    #5993
    látom:)
    szép nagyon:)
    minden magyarításkor logót fogsz változtatni?:)
    Most olvastam el a cikkek között a G2-ről szólót.
    Elég korrekt:)

    Csak ne hasonlítsák má össze a Morrowal:)))
  • Sanca
    #5992
    Huhh. Ennyit meg en sem jatszottam 1folytaba semmivel:)) Bar lehet hogy D2-vel bneten meg volt a 30 ora:))) G1-nel mennyi volt a max 1folytaba?
  • Hunnenkoenig
    #5991
    Csinaltam magam logot 2 ev utan :-)

    Haho!!!
    En vagyok az! Hunnenkoenig!
  • drakeX
    #5990
    Nagyjából másfél nap
  • drakeX
    #5989
    Ott két kapcsoló van. Nyomd meg mindkettőt, és rögtön történni fog valami:-)
  • Sanca
    #5988
    Nekem asszem 16 ora 1. nap:) Neked 20?:)
  • Shaman
    #5987
    ott a Landownernél ha megyünk északra az erdöben van egy elhagyatott kripta,ami körül hülye üzenetü sírhalmok vannak,na arra gondoltam.
  • drakeX
    #5986
    Ha még azért benézel ide, akkor megtennéd, hogy elküldöd nekem mail-ben a dxdiag által generált dxdiag.txt-t?
  • drakeX
    #5985
    Én inkább nem mondok semmit arról, hogy mennyi volt a rekordidőm
  • drakeX
    #5984
    Tévedés. Nem olvasod a külföldi fórumokat. Kb. ugyanannyi az ATi-s probléma, mint az nVIDIA-s, és általában nehezbb őket megoldani is.
  • drakeX
    #5983
    Már régen megírtam (szombaton), csak még nem jutottam el odáig, hogy feltegyem
  • drakeX
    #5982
    Egy gyűrű (+5 védelem nyilak ellen), vagy pénz, vagy 4 gyógyelixír.
  • drakeX
    #5981
    Mindjárt teszek róla, ne aggódj
  • drakeX
    #5980
    Ha varázslatokkal sebzi, akkor a végén meghal, és nem csak megfekszik. Ugyanez igaz az íjra is. De mivel egy varis küldetésről volt szó, feltételezem, hogy kinyírta őket Lightning Bolttal...
  • neménvoltam
    #5979
    csak a harmadikak vagyunk.
  • drakeX
    #5978
    A Gothicban legjobb tudomásom szerint NEM tudsz olyan szereplőt megölni, aki még kell a fő sztorihoz, tehát legfeljebb néhány mellékküldit bukhatsz, de azt Morro-ban is.
  • drakeX
    #5977
    Na majd utánanézek:-)
  • Sanca
    #5976
    Aha, kosz. Azt epp most toltottem le, asszem eleg lesz az is.
  • drakeX
    #5975
    Melyik kriptában?
  • Sanca
    #5974
    Ha jol emlexem Bosper nekem megvette a black troll boret rendesen 350-ert, meg mondta is hogy milyen ritka darab.
  • drakeX
    #5973
  • drakeX
    #5972
    Bocsi, de nem:(
    Én legalábbis nem láttam ilyesmit. Amikor kellett, akkor letöltöttem az angol faq-t...
  • Sanca
    #5971
    Ja hogy meg 58xx-nel tartasz, sorry elneztem:)
  • drakeX
    #5970
    Bosper legjobb tudomásom szerint nem veszi meg a fekete troll bőrét, csak a simákat. Ha mégis, akkor megjelenik a cuccai között, és vissza tudod venni tőle.
  • Sanca
    #5969
    DrakeX, #5916 nem tudod a valaszt?:)
  • drakeX
    #5968
    Nyugodtan megölheted őket. Amit írtam, azt azért írtam, mert még nem tartottam a játék végén, és én kis naiv azt hittem, hogy meg lehet menteni szerencsétleneket. De nem lehet. Úgyhogy egészen nyugodtan megülheted őket, bár Malakra szükséged lehet egy másik küldetéshez is.
  • drakeX
    #5967
    Van egy recept, amit ha elolvasol, csinálhatsz belőlük valamit te magad.
  • drakeX
    #5966
    Nem találhatott, mivel nincs
  • drakeX
    #5965
    Nem számít a kisebb adomány.
    A páncél attól függ, hová csatlakoztál.
  • Braveheart
    #5964
    nekem a rekord 3/4-ed óra... most elment a kedvem az egésztől