21229
  • draki
    #6138
    Üdv!
    Szerintetek egyszerre hány gyűrűt lehet viselni a játékban?
  • CarajoEsp
    #6137
    Értem. És ez az eleje vagy innen is-onnan is?
  • Randal
    #6136
    Durván 1500 sor van kész a 8000-ből.
    ebből is szerintem 800 egy-két szavas sor, meg olyan amit nem kell lefordítani.
  • Randal
    #6135
    Most majd beírok pár mondatot, amit én lefordítottam saját magamnak, de azért várom, hogy ki hogyan fordítja le, ha akar segíteni:


    All magic originates from the magic powers of the user.

    It is the divine gift presented to users and weavers of magic.
  • CarajoEsp
    #6134
    Randal a fordítás meddig van kész? mert sajna angolul nemtok és nem akarom Gothic 2-vel kezdeni.
  • Randal
    #6133
    semmi, hacsak annyi nem, hogy nem tudsz majd egy-két küldetést megcsinálni, hogyha megeszed az összes fellelhető almát.
  • Galy
    #6132
    mi bajom lesz az almától, bogárhústól????

    :)
  • Randal
    #6131
    Sziasztok!

    Sanca:

    Érdekes a probléma, aszért megpróbálok megoldást keresni rá.

    A G1-ben cserekereskedelem van. szal te választod meg mit adsz el és mit kérsz.
    Fegyvert ilyesmit ne vegyél.
    Ja igen, tanuld meg minél hamarabb a bőrkikészítést, hasznos dolog és NE egyél meg nagyon almát, bogárhúst, ilyeneket.

    amúgy ha elküldöm neked a magyarosítást akko kipróbálod?
  • drakeX
    #6130
    Hát ez eltartott egy darabig...
    Pedig szinte semmi új nem volt benne

    Végigjátszás 6. fejezet, fegyverek és páncélok teljesen kész, tanároknál minden kész.
  • drakeX
    #6129
    Nahh, erről jut eszembe, már rég kész van a 6. fejezet, és még mindig nem raktam fel. Na mindjárt...
  • drakeX
    #6128
    De. Néha
  • drakeX
    #6127
    Ha megállsz a középső teremben, és a zárt ajtó felé nézel, akkor a kombinációk:
    jobb fent: középső, bal, jobb
    bal fent: középső, jobb, bal
    Ha ebben a sorrendben nyomod meg a járatok végén a gombokat, akkor működnie kell.
  • Tovi
    #6126
    drakex, te sosem alszol??
  • Tovi
    #6125
    Sziasztok!
    A Chapter 6-ban a csarnok nyitásánál szenvedek. A két pincét már megoldottam, középen a switch bekapcsolva. De a két emeleti zár nem megy, az egyikből csak gáz jön, a másik semmit nem csinál. Mit kéne itt tenmni??
  • drakeX
    #6124
    Randal! Küldtem neked egy emilt:-)
  • drakeX
    #6123
    Beléd is
  • Hunnenkoenig
    #6122
    Na joccakat!
  • Hunnenkoenig
    #6121
    Ranezünk mindkettöre :-)
    Biztos ami biztos.
  • drakeX
    #6120
    Ja, azért kérdezz meg valakit az angolról is, azzal nem tudom, hogy mi a helyzet.
  • drakeX
    #6119
    Egyébként az az érdekes, hogy a varázsitalokat meg lehet inni, csak a 'sima' folyadékokat nem.
  • Hunnenkoenig
    #6118
    Mail ment, remelem holnap többet tudok!
    Azonnal kiirom a honlapra is.
  • Hunnenkoenig
    #6117
    Kösz szepen!
    Azonnal intezkedem!
  • drakeX
    #6116
    Nem volt CAPS LOCK, vagy ilyesmi? Mert a SHIFT 10-esével, a CTRL 100-asával ad el, vagy valahogy így.
  • drakeX
    #6115
    Egérgomb+irány.
  • drakeX
    #6114
    Rossz hírem van... Leszedtem a magyarítást, és mindjárt tudok sörözni, borozni, halászlét enni, stb...
    Megnézed a dolgot?
  • Sanca
    #6113
    Aha, ertem. Es 1 peldanyban hogyan lehet berakni a tobbpeldanyos arukat? Mer nekem csak pakkokban sikerult ezt megoldani.
  • drakeX
    #6112
    Ja, és Thekla egytálételét sem lehet megenni, sem a halászlét, sem a sima egytálételt.
  • drakeX
    #6111
    #6106">#6106
  • drakeX
    #6110
    Gothic 1-ről volt szó, kisokos.
  • drakeX
    #6109
    Hé, G1-ben nem úgy kell üzletelni!!!
    Ott cserekereskedelem van. Fent csak azt látod, mennyit ér a cucc, amit beraktál. Ez csak ahhoz kell, hogy ennyi értékben vehetsz a kereskedőtől.
  • drakeX
    #6108
    Én az eredeti némettel sem tudok, ha magyarítva van... Anélkül még nem próbáltam.
  • Hunnenkoenig
    #6107
    Valaki irta emailben, hogy a magyaritassal nem tud inni!

    Lehet, hogy ez a baj?

    Tapasztalta meg valaki mas is ezt a hibat?
  • Mr. Perfect
    #6106
    Az fpp mi akar lenni? Ha first person view akkor az F gomb a megoldás :-)
  • Mr. Perfect
    #6105
    Van quick save!!!
    A quick save-et a gothic.ini file-ban kell beállítani :useQuickSaveKeys=1 ezután F5=qsave F9=qload, de szerintem ezt már lerírta valaki más is, na mindegy.
  • Sanca
    #6104
    B*ssza meg. Ezt nem vagom. Tradelek fiskkel, faszan benyomja kozepre a dolgokat, kiirja hogy mennyit kapok ertuk. Enter, accept, azt a dolgok nincsenek mar meg, de ore-t azt nem kaptam ertuk. Most ez mi? Vmi bug??
  • Shongi
    #6103
    Nem nem ez valami bug lehet mert semmi gyűrűt nem tudok felvenni amúgy alapból is csak 1 gyűrűt engedett.
  • Sanca
    #6102
    Ja, sima Gothic:)
  • Sanca
    #6101
    Kosz. Hat AA nelkul is annyi. Amugy ha igy maszkalok akkor 30-40 korul van, mondjuk varosban nem tom. De ahogy elkezdek karodzni leesik 20-ra, es vagy 5mp mig ujra felmegy 30-40-re. Erdekes:))
  • Hunnenkoenig
    #6100
    aha, megoldodott :-)
  • Hunnenkoenig
    #6099
    Na varjunk csak! Melyik gothic?
    A Kettes az meg egy eves sincs :-)

    Vagy az egyest nyomod?