21229
  • drakeX
    #6391
    Hmm... Ez azért elég nagy gáz, mert így jó eséllyel akkor is ki fog fagyni, ha a sárkányok megölése után mész vissza...
    Sajnos nem tudok a kérdésedre válaszolni, de ha sehogy nem tudod megoldani, akkor szólj, és átnézem az összes láda tartalmát a bányavölgyben (ez egy kicsit időigényes, de nem nagyon). Egyetlen laborüveget tudok kapásból, de szerintem azt már felvetted: a várban a templom felső szintjén, ahol az alkímia-asztal is van.
  • drakeX
    #6390
    Valószínűleg Madmartigennel is ez történt, mert a bányás térképnek nem Map of the Mine Valley a neve, hanem Garond's Map of the Mines (vagy valami ilyesmi).
  • drakeX
    #6389
    Már felhúztam
  • drakeX
    #6388
    Hmm... Érdekes, hogy eltűntél, miután mail-ben válaszoltam a kérdéseidre. Pedig igazán megoszthattad volna a többiekkel is, hátha érdekelt volna mást is. Kicsit sajnálom, hogy délben csak a mail-ekre válaszoltam, és nem néztem be ide is, mert nem volt annyi időm...
  • Hunnenkoenig
    #6387
    :-)
    Ne huzd fel magad!
  • drakeX
    #6386
    koenig uradnak annyi köze van a végigjátszáshoz, hogy az ő honlapján van... Néha azért meg is nézed, amit olvasol?
  • drakeX
    #6385
    Ha ezt nem szerzi meg valaki, akkor sosem lesz varázsló. Tehát ha már varázsló, akkor ott nem lesz semmi...
  • drakeX
    #6384
    Jó eséllyel nem fogsz többet találni. Bocsi...
  • drakeX
    #6383
    Tekintettel arra, hogy a hozzászólásod alapja tévedés...
  • drakeX
    #6382
    Semmi jelentőssége.
  • drakeX
    #6381
    Elég türelmetlen vagy, ahogy elnézem. Mások örülnek, ha egy nap alatt választ kapnak...
  • drakeX
    #6380
    Úgy látom, nagy igény támadt rá (mivel az emberek nem lapoznak vissza, vagy nem gondolkoznak), úgyhogy egyszer és mindenkorra leírom ide is a rúnakövek felleési helyét:
    1. A Tűzpróba alatt a ládában.
    2. Lutero adja a 'Ragadozókarmok' küldetésért (legalábbis egy kulcsot a ládához, emiben van).
    3. A bányavölgyben az északi bányatábortól délre, a vízesés melletti barlangban kapod, ha megölöd a Lopakodókat a környéken (csak 2.-3. fejezetben).
    4. Lutero-tól vehetsz egyet a 2. vagy a 3. fejezetben (nem emlékszem pontosan, majd megnézem).
    5. Miltentől vehetsz egyet a 6. fejezetben, ha magaddal viszed a hajóra.

    ENNYI!
    Az összes többit Goraxtól veheted, minden fejezetben 1-2-t (összesen 7-et).

    Megtörténhet, hogy egyet véletlenül kihagytam, de ennél többet nem.
  • drakeX
    #6379
    Töröld/Frissítsd a g2 system könyvtárában a vdfs32e.exe file-t (frissítés itt)
  • drakeX
    #6378
    Nincs
  • drakeX
    #6377
    Egy üres rúnakő van benne, és csak varázslóként tudod kinyitni.
  • drakeX
    #6376
    Jól érzed, tényleg nem.
  • Braveheart
    #6373
    Összesen hány térkép van?
    Ja és merre kell úszni a kikötőből, hogy vmi történjen? Most hirtelen nem találom a leírásban. Vmi olyat olvastam hogy a part mentén kell úszni egy jó darabig, majd töltsünk vissza egy állást. Én megpróbáltam, de egy kis idő után lefagyott, elsőre azt gondoltam, hogy az a meglepi, de aztán rájöttem, hogy nem. Ja és szívás vízben nem lehet menteni, úgyhogy sietnem kell :)
  • Shaman
    #6372
    Mondjuk van olyan chapter ahol nem is tudod mindkét térképet bejárni,mert amint átmész a másikra,rögtön jön a köv chapter.
  • Shaman
    #6371
    Ha valaki magas szintet akar akkor érdemes chapterenként végigmenni mindkét térképen,s írtani mert valamennyi (KÖZEL SEM AZ ÖSSZES) lény újratermelödik.
    Én asszem pl a vár körüli orkokat minimum 2* végigírtottam. Persze másodjára már jóval könnyebben,mint elsöre,mikor még csalogattam öket.
  • Shaman
    #6370
    Hömm arra már nem emléxem. Asszem én 30 körül mentem át chapter 6-ba. De lentebb írta valaki,hogy ö 41-esen fejezte be a gamét. Hát én 10 szintet nem léptem chapter 6-ban,mondjuk az is igaz,hogy azé elötte nem írtottam teljesen ki a térképeket.
  • Braveheart
    #6368
    Ja... ez nagyon lecsökkenti a játékélményt (mármint a fagyás) remélem megjavul vhogy. Tök jó hogy mágusként még a lovagok is kiválasztottnak hívnak.
  • Shaman
    #6366
    Az szopi....
    Hát figyu én találtam már üres laboros üveget elite ork hullában is.Esetleg názd végig a várban lévö embereket,hátha árul 1.
    Amúgy ha jól emléxem akkor a kösárkánynál talán volt üres laboros üveg a vár egy alsóbb szintjén.
  • Randal
    #6365
    Na mi van itt gyerekek?
    semmi érdekes csevej, csak segítségkérés?
    G1 fordításra nem akar jelentkezni senki sem?
  • Shaman
    #6363
    :-)))) Sorry ezt nem kárörvebndöségböl írtam...
    És akkor te hogy nyomod? 2 percenként autosave?
  • Braveheart
    #6362
    na megvan a kén...csatlakoztam a mágusokhoz, duáltam mindenkivel, és büszkeségtől dagadó mellel kilépek a kolostorból, maj degy nagy levegő, és LEFAGY...
  • Falabu #6361
    Köszönöm a válaszokat!
  • Shaman
    #6360
    Csekkold meg itt fennt a Topic címnél a végigjátszást. Nem kell a leírást elolvasnod,de van ott Egy GUIDE link. Ha az abban lévö dolgokat elolvasod egyböl tisztában leszel vele.
  • Jacky
    #6359
    Yal: Kicsi az ügyességed! És beszélgetés közben adja azt a lehetőséget, hogy lopás. Én 21-es dex-el csak a "gyerekjáték" child play lopásokat tudtam végrehajtani. Asszem drakex irta, hogy az easy-hez már min. 30-as dex kell.
  • Jacky
    #6358
    Falábú: Egyszerű az egész - Amikor szintet lépsz, kapsz 10 learning (tanulási) pontot ami a karakterlapodon is megjelenik. Különböző "tanítóknál" fejlesztheted belőle a fegyveres képzettségeidet vagy a tulajdonságaidat. Sokan csak akkor tanítanak, ha teljesítesz/elérsz valamit.
  • Braveheart
    #6357
    még mindig nem találtam ként...
  • Braveheart
    #6356
    na, most mentés közben fagyott ki, hogy a jó **** anyját...
  • Falabu #6355
    Hi all!
    Most kezdtem játszani a Gothic 2-vel! Valaki magyarázza el nekem ezt a szintlépés mizériát, mert nem tudok kiigazodni rajta. Egyes játékokknál úgy van, hogy elkell osztani pontokat szintlépéskor, de itt nemtaláltam ilyet!
    Segítsetek Falábúnak a kis fakezűnek!
  • neménvoltam
    #6354
    Ide írom 500. hozzászólásomat.
  • Shaman
    #6353
    Hát én zsoldossal találtam egy csomót,ládákban,hulláknál. Nemtom,talán próbáld végig a kereskedöket.tuti lesz valamelyiknél eladó.
  • Braveheart
    #6352
    Sulfurt (ként) hol lehet találni? Kell a tűzpróba teljesítéséhez, és már csak az hiányzik.
  • Shaman
    #6351
    Érdekes mert nekem viszont volt. Volt sima bányavölgy térképem,meg volt ez ami jelölte a bányákat. És eccercsak eltünt ez ami jelölte a bányákat.Nálam nem eltüntek a jelek,hanem eltünt maga a térkép.
  • Shaman
    #6349
    Az nekem is eltünt,de végigjátszásból,meg fejböl nagyjából tudtam merre vannak. Nem tudom miért tünt el,de nálam is volt.
  • Shaman
    #6348
    nincs
  • Shaman
    #6347
    Tüzlabdád chapter 2-ben lesz.
  • Shaman
    #6346
    Csak mágusok tudják!!! Oda van nekik egy quest. harcosok nem. Amúgy senmmi értelmes nincs benne asszem.