21229
  • Shaman
    #6345
    30-as dex kell hozzá
  • Braveheart
    #6342
    Nektek is minden indításnál végigmegy az a teszt?
    Most lettem novice, és tök jó, hogy amikor megkérdezem az egyik mágustól, hogy mikor tanulahtok mágiát, azt mondja, hogy nem azért vagyok itt, hanem azért, hogy szolgáljam Innost:)
    Ja meg tök jó a zene a temetőkben, meg a zombik is jól néznek ki :)
  • Kyel
    #6337
    Az ok, csináltam úgy is, de a vár másik oldaláról már kicsit necces:)
  • Kyel
    #6335
    eh, úgy értettem hogy amikor már nem követtek tovább:p
  • Kyel
    #6334
    Másik: tipp mágusoknak. Nagyon jól lehet haladni a fire storm-mal, ami 2. circle és területre ható spell, én úgy csináltam hogy futottam egy kört az orkok között, aztán amikor rohantak mögöttem egy kupacba akkor megálltam mikor már követtek (pár lépést azért futni kell még) visszafordultam és utána folyamatos storm of fire, volt amikor 10-nél többen is feküdtek. Igazából csak az Elite Orkokra nem túl jó a sebzés, őket én csak 2 körben tudtam kicsinálni. Sárkányok ellen meg nálam ez műkődött a legjobban: beszélsz vele, utána elfutsz, visszamész range határba és summon goblin skeleton vagy skeleton. 15 goblin skeleton úgy szétkapta a sárkányt hogy öröm volt nézni:) Skeleton ból 10 sem kell hozzá, az a lényg, hogy sokan üssék, mert egyszerre csak eggyel tud foglalkozni, és mire végigver mindenkit addigra már fekszik a sárkány is.
  • Kyel
    #6333
    Oki, köszi, megnézem a tippeket. Egyébként valahogy úgy működik, hogy minden chapterben lehet valamennyit venni a kereskedőknél, meg 1-2-őt lehet találni is, csak az a baj, hogy így összesen 7-8 kőhöz lehet hozzájutni, pedig ennél lényegesen több kéne. Elég nagy parasztság szerintem, hogy nem elég a komponenseket megszerezni a rúnákhoz, de még aaz üres rúnakővekkel is szívni kell. Egyébként nálam egy bug miatt van a baj, mert egyszer felszedtem 3 követ, benn volt az inventoryban és amikor legközelebb megnéztem akkor csak 1et írt ki 3 helyett. Nem tudom miért van, de gyanítom, hogy a magyarítás kavart be itt is, mert annak idején feltettem, aztán később le is szedtem, de még mindig vannak magyar szövegek a diaryban...
  • nosR
    #6329
    drakeX kollega hol van ilyenkor???
    úgy látom nemigen lehet elérni!!
    biztos alszikál!!
    akki éjjel 1 kor fórumozik.......!!!
  • nosR
    #6328
    mér ne fog a tüznyil a csontikon????
    brü-hü-hü már kitépem a hajam de ezek a szarok
    nem pusztulnak meg csak én!!!
    Segítsetek már na!!!
  • nosR
    #6327
    Nézd már a fönök felébredt!!
    Esetleg segítesz nekem? Megköszönném!!!
  • nosR
    #6325
    gondolom már az elején megtanultad!!!
    na mindegy van mentésem onnantól hogy nem kezdem a 2 es chaptert!!!
    akkor újra járom a térképet!!
    lehet hogy még fejlődni fogok!!!
    köszi a segítséget!!
    erre még válaszolj légyszi!!!
    csontvázon mért nem fog a tűznyil???
    mer csak ez a varázslatom van!!!
    te mivel ölted meg!!!
  • nosR
    #6323
    csontvázon mért nem fog a tűznyil???
    mer csak ez a varázslatom van!!!
  • jam@
    #6322
    a cuccok tényleg szarok, de sok xp-t lehet szerezni ha nem nyírod ki egyből a csontmágust, és folyamatosan nyomja neked az ellenfeleket. Ha a bányavölgyi kriptában még nem voltál akkor ne hagyd ki az xp pontjaidnak ezzel a módszerrel való növelését! Ha elég erős vagy sok ezer xp pontal leszel gazdagabb :)
  • Galy
    #6320
    :(

  • nosR
    #6319
    na mindegy koenig urunk ezt nem említette a végigjátszásban!! Igy bonyolítani a játékot!!
  • neménvoltam
    #6318
    merre van Innos szeme?
  • lwb
    #6317
    Nekem van lockpickem, szóval egy részük biztos volt ládában is.
    Érdemes megtanulni, ha erre akarsz kilyukadni.
  • M.A.D.
    #6316
    amikor elindítod, meddig teszteli a rendszered?
  • lwb
    #6315
    Asszem a prison colonyban Miltennél valahol is van egy üres.
    Vagy ládában van, vagy ő adja. Nem emléxem pontosan. :(
  • nosR
    #6314
    oké!!
    nincs gond!!
    de arra se emlékszel hogy ládában voltak-e??
  • nosR
    #6313
    látom elég jól haladsz!!
    én még csak a 2est kezdem!!
    HOL A FRANCBA szereztél köveket!! Gondolom nem csak tüznyillal mentél végik az 2-3-4-5 fejezeten????hol kapok khorinisban nincsen!!!!
  • lwb
    #6312
    Szívesen segítenék, hogy hol lehet üred rúnakövet találni, de még csak chapter 2-ben vagyok a mágusommal - szóval korántsem vittem végig. Mondjuk nekem van 3 üres rúnakövem is, de azt már nem tudom, honnan szedtem össze őket. Nem emléxem, bocsi.
    Csak azért írtam, nehogy azt hidd, azért nem segítek, mert egy állat vagyok. :)
  • nosR
    #6310
    mágussal mentél???
  • nosR
    #6309
    OKÉ!!!
    ha ez nem lenne meg akkor hogy lehetnék mágus????
    valaki csak tudja hol van üres is???
  • jam@
    #6308
    és a kulcs, hol van hozzá???? mármint a ládához...
  • Braveheart
    #6307
    hú most nagyon nem megy a game load után 10mp-vel kifagy
  • M.A.D.
    #6306
    állítom, hogy már nem emlékszem.:))
    az optionba a video részénél húztam feljebb a dolgokat.
    amúgy engem a Gothic1 is ilyen hibával vágdosott ki. rendszerint, mentés után szokta csinálni.
  • Braveheart
    #6304
    és mit állítottál?
  • jam@
    #6303
    Én elég magas szinten mentem a kriptába a paladinnal, ha ügyes vagy és van sok élet elixired és védelmed,több szintet is tudsz fejlődni itt. A mikor kinyotod az egyik ládát megjelenik a csntmágus és folyamatosan termeli a csontikat ha elég gyorsan elintézed a csontikat akkor, mindíg csak 1-el kell küzdened, ha nem hagyod el a termet folyamatosan adja a csontikat amíg meg nem unod, vagy el nem fogy az élet elixired, ilyenkor nyird ki a csontmágust, és menj el élet elixirt gyűjteni, majd jöhet a következő terem. A három teremben én több szintet fejődtem, az viszont igaz, hogy 22 szintű paladin voltam mikor lementem. alacsony szinten életveszély ezzel próbálkozni. A bányavölgyben is van egy kripta ott u.e. el lehet játszani!
  • Kyel
    #6302
    Ha van valakinek valami infója, hogy honnan lehet üres rúnakövekhez jutni, akkor legyen szíves ossza meg velem. a Chapter 5 végén tartok, a 6. circle összes varázalatát megtanultam, csak nem tudom megcsinálni a rúnákat, mert kellene hozzá üres rúnakő. Venni nem tudok, a merchantoknál nincsenek, találtam egyet Xardas régi tornyában a Bányavölgyben, de legalább 2 vagy 3 még kéne. GOndolom a chapter 6ban tudok venni megint, de még az 5ben kellene, akkor rendbe tehetném az orkokat a Bábyavölgyben...
  • nosR
    #6301
    OKÉ!!
    találtad,de üresek voltak a rúnakövek(nekem üresek kellenek???
    és HOL tláltad????
  • nosR
    #6299
    © nosR ma 10:45 | Válasz erre | #6285

    PLÍZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    már többen kérdezték hogy hol vehetek(mert az van irva a végigjátszásban hogy vehetek khorinisban),vagy találhatok,vagy kitől kapok RÚNAKÖVET!!!
    13 as szintű tűzmágus vagyok
    tüznyilat tudom meg a könnyű seb gyógyítást!!
    kezdeném a chapter2 őt de jó lenne ha meg tudnám csinálni a tűzlabdát!!
    egyébként mért nem fog a tüznyil a 1 es fejezetben a csontvázon elit orkon és az árnyékfutón????
    HELP ME!!!!
    Látom fórumoztok segítsetek már nekem!!!!!
  • jam@
    #6298
    Én még nem játszottam mágusal, de a tűzlabda 2 vagy 3 kör varázslata, tehát később tudod megtanulni a Chapter1-ben nem. A paladinnal rúnakövet én nem tudtam venni (lehet,hogy én vagyok a béna), az eddigieket mind találtam.
  • M.A.D.
    #6295
    05.31. a dátum a detonator driveren.
  • M.A.D.
    #6294
    Megkésve bár....Bheart:
    Nos. Kedd este, erős felindultság hatása alatt felraktam a 44.5....franc tudja melyik legutolsó detonatort. állítottam a game optionba is, és........és....most 60-70 percet is ment szépen.:)
  • Braveheart
    #6293
    na megjött a kedvem kezdek egy új karaktert és varázsló leszek :)
  • Braveheart
    #6292
    egyszerre hány lényt lehet idézni? 1-et? (kivéve gondolom az army of darkness, az 6 csontvázat ad)
  • Braveheart
    #6291
    ha csatlakozol vhova, máshová már nem tudsz
  • Galy
    #6289
    Hali!

    Beálltam City Guardnak. Innentől kezdve már esélyem sincs bekerülni bármilyen mage guildbe??

    :-)
  • nosR
    #6288
    Na mi van???
  • nosR
    #6287
    Látom nemenvoltam is már vagy két napja szenved mert nem mondjátok meg hol a picsába van RÚNAKÖ!
    Csak azt ne mondjátok hoy senki se vitte végig mágussal mer nem hiszem el!!!LÁDÁKBAN szokott lenni RÚNAKŐ????