21229
  • Braveheart
    #7483
    Egy olyan patch kéne ami megakadájozza a negyedóránkénti kifagyást...
  • Randal
    #7482
    akció gomb és előre
  • darky
    #7480
    Ugye én se vagyok egyedül ezzel...
    Mióta megvan a game nem csak én fejlesztettem a gépemen a game kedvéért ;))

    De azért a fejlesztőknek volna még mit dolgozni a memóriakezelésen...

    JÖHET A PATCH:)
  • zoozoo
    #7479
    Hát nagy sirályság a game. Végig is játszanám, ha miután kinyitom a kapcsolókkal a kaput, nem szaggatna kb 1-2 Fps-el. :((
    Halomra lőnek és nem látok semmit. Már a kapcsolóknál szar volt, de még elment. Nem tudom miért kell ilyet csinálni. Végig játszható a game, de mire a legizgalmasabb részhez érek, addigra annyi szart beletesznek, hogy nem lehet egy gyengébb géppel befejezni.
    Már tervezem az új gép vételét (1-2 hét), de akkor is..!:(
    Az viszont tuti, hogy mágusként is végig akarom játszani mégegyszer. De azt csak full magyaron. És természetesen a Gothic1 full magyaron, mágusként való végignyomása után ;-)))
    Úgyhogy gyerünk srácok, ne lohadjon az érdeklődés. A hullámok nem csaphatnak össze a fejetek fölött - csak miután lefordítottátok :)) :PP
    Innos legyen veletek!
  • Sir IvanHoe
    #7478
    Crack sem segit.
  • Sir IvanHoe
    #7477
    Mitol van az ha elkezdek harcolni valakivel akkor ki irja, hogy : copy protection error es nem lehet megolni senkit?
  • dzsonesz
    #7476
    na eljött az ideje 1 kis gamelésnek..
  • dzsonesz
    #7475
    lol:DDDDDDD
  • Randal
    #7474
    De normálisan kérdezni viszont nem tudsz.
    Miért kelljen kibogozni az idióta írásodból, hogy tulajdonképpen mit is akarsz...

    Vagy írjál rendesen vagy meg se szólalj.
    Hány éves vagy, mert NAGYON fiatalnak látszol.

    Egyébként meg ha így kezded a mondatod: csa puncik , ne várj semmi jót.

    Elég nagy tapír vagy hallod-e.
  • yal
    #7473
    de vaze ne legyel mar tre egy kibaszott rossz szoval se basztalak vaze..idiota
  • dzsonesz
    #7472
    de te se uhogy ne lazáskodjunk itten kéremszépen
    uristen sérthetetlenség akko in is elkezdem elülrül a gamát bazze
  • Zoleeca
    #7471
    Hunnenkoenig!
    Hol vagy?

    Azt irtad kapok toled forditast(angol!)...mar alig varom. Kuldd el minnel hamarabb. Koszi
  • Randal
    #7470
    szasz faszka
    há bazze, eztet mostanám yol megszíttad havver.
    sztem kezd elölrő a gammát uyganis kihagytá ám fontos cuccost öregbá.
    marvinaz nagyonfazsdolog. sérthetetlenségmeg minden ilyes ám!
    szal közd előlröl.
    ez a fasz van.

    Egyébként meg tanulj meg normálisan beszélni, mert a "laza" szövegeddel nem érsz el semmit se.
  • yal
    #7469
    csa puncik
    chap5 vaze van legenyseg meg keptön, beszelek Girivel de vaze nem adnak kulcsot vaze. WTF?? fel is mentem hajomra, faszik felengedtek~~mer fasza vagyok. de vaze mi az a marvin? azon toprengek lehet elhajitottam vhova vhogy visszakene szervalni, de nem is biztos h megkaptam. most mi a fasz van?
  • Shaman
    #7468
    Pang a fórum,mán mindenki kijátszotta Gótikot:-)))
    Majd talán feléled ha kész lesz full magyarosítás:-)
  • Randal
    #7467
    crackeld meg.
  • Shaman
    #7465
    Én nem tom,de én 2* is végigtoltam a gamét,sima énglis verzsön,s eccer sem volt ilyen gondom.
    De itt többen is írták,hogy ez megtörtént velük. Fogalmam sincs mi lehet a baj.(Nem hinném,hogy ez gépfüggö)
    Esetleg valami questet kihagyhattál,vagy valakivel nem beszéltél,vagy nemtom.Vagy eccerüen csak egy BUG! De nálam nem jött elö.
    Egyébként mivel akartad sebezni a sárkányt? Mert van olyan mágia ami nem hat rá,esetleg lehet ez a gond.
  • Shaman
    #7463
    Ha semmiképpen sem tudod megölni,akkor hagyd ki,de úgy hogy NE IS BESZÉJJ VELE! S akkor feltöltve marad az Eye of Innosod elvileg.
  • Shaman
    #7462
    ez eddig olyanokkal fordult elö asszem aki magyarosítással tolta.ha az van neked,akkor nyomj egy uninstallt a magyarosításra,s talán megjavul.
    Egyébként marvin módot kell használnod (az a csít mód),de hogy ott mint meg hogy azt nem tom.
    Beszéltél vele egyébként (mármint a jégsárkánnyal?),mert addig nem tudod sebezni.
    Mivel sebeznéd? Úgy értem zsoldos/íjász/mágus vagy?
  • Detori
    #7460
    Nekem sikerült megcsinálni ezt a teleport rúnát, csak Evil_-nek nem ment. Neki akartam segíteni...
    ...a végigjátszás szerint: "egy rúnaasztalnál egy szenteltvíz és egy üres rúnakő segítségével elkészíthetsz egy teleport rúnát, amivel bejutsz egy titkos terembe"

    Szóval ezért gondolom, hogy "sima" szentelt víz kell hozzá...
  • Shaman
    #7459
    srry ahhoz nem.Nem tom ahhoz mi kell,esetleg csekkolg meg a végigjáccást
  • Detori
    #7458
    A titkos teleport rúna elkészítéséhez azt hiszem nem kell tekercs... vagy tévedek?
  • Randal
    #7457
    Jóvanna.
    tudom, kezd egy kicsit eldiablósodni a téma, de akkor is, annyira megszerettem ezt a játékot, hogy SAJÁT karaktert akarok:)))

    Különben az alábbi dolgok kellenének csak:
    -Fegyver
    -Páncél
    -Pajzs
    -Csizma
    -Amulett
    -Gyűrű
    -Sisak

    Ha megnézed csak 3 új dolgot kellene beletenni.
    Igaz így eléggé változtatni kellene a harcrendszeren is, kicsit bonyolultabbá tenné.
  • darky
    #7456
    meg öv, karkötő, bokalánc, fülbevaló, lehetne sál is... nem kéne inkább barbiznotok egy kicsit??? Ha meguntátok az öltöztetést, mehet újra a Gothic:)) Lord of the Penisring?
  • Randal
    #7455
    Jaja. mondjuk lehet, hogy tervbe veszik, mert azért a készítők figyelembe szokták venni a rajongók kívánságait.

    jó lenne pajsz, meg talán külön sityak is:) Jaj anyúúú, de örülnék neki, nameg csizma is:)

    RPG.DOT fórum, KaiRo válaszol

    Frank Zappa - Bobby Brown Goes Down rulez:)
  • Shaman
    #7454
    Rúnakészítéshez mindig kell TEKERCS is!!! Az adott varázslat tekercse.Nézz szét azok között akik árulnak.
  • Braveheart
    #7453
    de azzal csak a fegyveres ütéseket tudod háreítani, az állatok ütéseit pl. nem. Meg különbenis jól nézne ki. Lehetne rá külön skillt rakni.
  • Detori
    #7452
    Szerintem "sima" szentelt vízre van szükséged, amit ha jól emlékszem legrosszabb esetben Luterotol a felsővárosan be tudsz szerezni...
  • darky
    #7451
    minek pajzs? van védekezés
  • Braveheart
    #7450
    Remélem a 3. részbne lesz már pajzs is. Mostanában figyelmesebben járom a vidéket, és egy csomó olyan barlangot találtam, ami tele van ellenfelekkel meg kincsekkel.
  • darky
    #7449
    És ezek? PLZ
    gegenstände
    erzbrocken
    dracheneiner
    blutkelche
    erzminaneile
  • darky
    #7447
    sch ugyebár
  • darky
    #7446
    geschändete sheine az milyen oltár?

  • Randal
    #7445
    Aki járatos a német-angol káromkodásban ez fordítsa már le ezt nekem:

    Your mother's a sheep-shagging

    Én szvsz a normál jelentésén szétröhögtem magam.
  • Randal
    #7444
    itten van egy németke:



    Kronstöckel = Királyszár
    Drachenwurzel= Sárkánygyökér
    Goblinbeere= Goblinbogyó
    Heilwurzel = Fehár mályva
    Feuerwurzel=Tűzanyámkínja
    Snapperkraut= szvsz Mocsári kender
  • darky
    #7442
    MámeginezaDarky...

    A növénytérkép opcióit lefordítaná vki plz
  • dzsonesz
    #7439
    de izibe ám és utánna elküldeni nekem postán!!
  • darky
    #7438
    Köszike:)))
  • Detori
    #7436
    OK, gondoltam, hogy el vagy látva, hiszen másképp nem nagyon kezdenél bele a fordításba...
    ...igazság szerint Darky-nak szántam a linkeket!
  • Randal
    #7435
    Ja, amúgy ha lesz Guide azt tuti nem én fogom csinálni:)