21229
  • Mike
    #7392
    :DDDD

    itt még nem ütögettem a billentyűzetet ököllel
    max az idegesítet, hogyha nem jól duumálok, elbeszam a küldetést, és mindig csak jóval később jövök rá, hogy vmi nem stimmel
    szóval jobb lett volna szabadabban játszani, és nem folyton a leírásba pislogni

    na csak ennyi, egyébként meg tetszik a játék, mégha félre is értették itt egyesek a kifakadásomat :))

    ja igen, egyébként a gta3 vice city-nél vertem utoljára a bill. ököllel, és volt artikulátlan ordítozás is :DD
  • dzsonesz
    #7391
    megprobálhatod még azt is h cs5 be átmászol az ork barikádon és ott van 1 hegyszoros amin ha végigmész találsz 1 barlangot, a barlangban fog feküdnim angar hullája is meg még sok mindenkié..
    nézd meg h nálla van e az amulett ha igen akkor nm kell szarakodnod h megtaláld kinek adtad el nem 100% h nála lesz de meg lehet probálni föleg ha még nem voltál a barikád mögött
  • Braveheart
    #7390
    és a marvinnal hogyan tudom megszerezni a tárgyat?
  • dzsonesz
    #7389
    szeva all!
    Nyugi már és hidd el h ez 1 kvajo game csak tudni kell vele játszani (és nem idegeskedni) amugy a game kezdeti szakaszában semmi szükség pénzre vagyis majdnemhogy 1 fillért se kell költened
    csinálgatni kell a questeket és elöbb utobb lesz pized ilyeneket meg felesleges megvanni az elején pl :börvért stb és akkor arra se megy el piz
    Mind1 én amikor legelöször nyomtam a gamet még akkor se volt piz problémám.
    Arrol meg hogy felbassza az agyad a game akkor télleg nem kell vele játszani mert ahogy mondod "a játék lényege h szorakoztassson" de ugye minden ember máshogy reagál a dolgokra van olyan ugye aki az elsö elakadásnál szétbassza a klaviaturát és tombol a monitor elött na az ilyennek nem h ez a game nem valo hanem semmmmmilyen....
  • Shaman
    #7388
    Vagy megtalálod árusnál,vagy használod a "marvint".vagy hagyod a questet a fenébe,mert nem létfontosságú.
    Döntsd el.
  • Shaman
    #7387
    Ez így is van,és én pont ezt is használtam.
    Én a sárkábnyokra csontikat varázsoltam,s amíg az olyan 10-15 csintoval hadakozott,én nyugodtan álltma nézelödtem,gyógyítottam magam,stb:-)))ű
    Meg sem sérültem,föleg azért,mert még a duma elött teremtettem öket,szal mikor befejezte a sárkány,akkor egyböl neki támadtak:-))
  • Braveheart
    #7386
    Hali kéne egy kis help:
    Van egy feladat a 4. fejezetben, hogy szerezzük meg Cor Angar amulettjét. Ez a havas vidéken egy barlangban lenne egy csontváz mnágusnál. De én már vmikor jártam ott régebben és kinyírtam az ellenfeleket a barlangban, és eladtam vhol az amulettet. Nincs vmi konzolparancs amivel meg tudnám szerezni? Köszi a segítséget előre is.
  • darky
    #7385
    Drake!

    A vdfs-ről írj egy picit többet, PLZ

    Oprendszer, frissítés, stb

    THX
  • Mike
    #7384
    jaja

    utálom őket jól, mert elveszik az időmet
  • Mike
    #7383
    itt egy nyomtatóbarát verzió a térképről
    (a forrás a Gothic2.hu) semmit nem változtattam meg, csak FF nyomtatásban most jobban látszódnak a feliratok

    http://kep.tar.hu/ohweb/images/pic2806352.jpg
  • Braveheart
    #7382
    Nem semmi hogy az army of darkness varázslattal pillanatok alatt (ha pl. 3-szor elsütjük) tucatnyi csontvázat tudunk idézni... sztem 15 csontváz szétkapná a4.fejezteben lévő sárkányok bármelyikét.
  • Randal
    #7381
    De figylej, ha szórakozni akarsz meg ilyesmi.
    Akkor ne írd már le, hogy köcsög játék, mert akkor szinte mindegyikkel így kezdenéd.
  • Mike
    #7380
    ez nem flém, csak leírtam amit gondoltam, mert éppen ehhez volt kedvem, semmi önigazolás, vagy ilyesmi, mégcsak nem is kötözködés
  • Mike
    #7379
    huha marhára, főleg, hogy maximum 500-at használtam el belőle max, és most 980-nál vagyok tehtát 20 minusz

    egyébként ha meg megkönnyíti, akkor meg mivan? a játék lényege, hogy szórakoztasson, stresszből köszönöm, van már elég
  • tibor16
    #7378
    A fennti (címmező) kék link alatt bejön a magyarosítás oldala. Ott találsz egy olyant, hogy térképek. A német térkép linkek segítségével megmutatja, mit hol találsz -csak németül.
  • Randal
    #7376
    No problemo, csak tuggyam, hogy csinálod-e.
    Én most nagyon belekezdtem, szal kicsit gyorsítottam a tempómon.
  • One man...
    #7375
    Légyszi mondjátok meg az "átváltozás Ork-á" tekers hejét Plz!Ha eggyáltalán van ijen.
  • drakeX
    #7374
    Kupola lett.
  • drakeX
    #7373
    Lehet angolról is fordítani, én is abból fordítok. Dobj egy mail-t Hunnenkoenig-nek.
  • drakeX
    #7372
    Ha megtanultad a rúnát, akkor Goraxtól mindenképpen tudsz venni tekercset hozzá.
  • drakeX
    #7371
    Tekercsed is van?
  • drakeX
    #7370
    Bocsi, egy picit félretettem a dolgot, mert beszálltam a PoTC fordításába (sürgős volt), de amint az megvan (legkésőbb jövő csütörtök, bár most már csak a tesztelés lesz hátra), folytatom.
  • drakeX
    #7369
    Ha megnézed a térképeket azon az oldalon, akkor látni fogsz az erdő északkeleti részén egy barlangot (a Nap-körtől balra). Annak a bejáratánál van egy csomó hulla (csontváz), az egyik mellett van a nyílpuska.
  • drakeX
    #7368
    tárnarák ollói - minecrawler mandibles
  • Jocisan
    #7367
    Koszonet a Gothic 2 forditasert sracok !
    Mikor lesz kesz?Sok sikert , hajra!
  • Braveheart
    #7366
    Na rájöttem mi a baj... nincs great fire ball scrollom... csak a 4. fejezetben lehet majd szerezni?
  • Randal
    #7365
    Hali!

    mire is fordítottuk le a Barriert?
    mi lett az elfogadott?
  • Braveheart
    #7363
    Hi kellene egy kis segítség: most raktam össze Innos szemét, és beléáptem a 4. circle of magic-be. Megtanultam a nagy tűzlabda varázslatot, és hiába van nálam 4 rúna, 10 kén és 10 szurok, mikor a rúnakészítő asztalon megpróbálom csinálni, azt írja a játék, hogy "not enough resources." Most mi a baj? Mi kell még neki???
  • Randal
    #7361
    500 sort lefordított Esrohnoil, most 500 kinnt van nála, azóta nem szólt
    Yellowcab eltűnt
    Gothic úgyszintén
    drakeX csinálja a maga 500 sorát
    Nvl (HWSW fórumról) 1000-et csinál

    én meg folyamatosan fordítom.

    Szal jelenleg a 8000 sorból kész van 2300, ehhez jön még drakeX meg Nevl akkor lesz 3800. addigra én is lenyomok még egy csomót, mert most csak ezt csinálom és nem játszom.

    szal ha minden jól megy lassan kész lesz a fele.
  • Bandew
    #7360
    Tényleg Gothic1 fordítás hogy áll?
  • Randal
    #7359
    Mindenki aki kapott fordítanivalót a G1-ből!!!

    Yellowcab
    Esrohnoil
    Gothic
    DrakeX

    Jelentkezzetek légyszi hogy hol tartotok, kész avgytok-e vagy csináljátok-e még a fordítást!
  • Zoidberg
    #7358
    Azt hiszem amikor varázslóvá válsz, onnantól kezdve minde trainer dupla annyi Tp-ért tanít fegyveres képzettségeket és tulajdonságokat.Ezért vagy elötte érdemes tanulni és erősödni, vagy utánna elixírekkel.
  • Braveheart
    #7357
    Na megtanultam a 3 gyógyító és a 3 manatöltő ital elkészítését+ a 4 elixírt (erő, ügyesség, mana,élet) van még vmi? Ja és nem baj az ha varázslóval vagyok és inká
    bb strengt elixíerekkel erősítem magam, és nem trainerekkel?
  • Zoidberg
    #7356
    Még egy kérdésem lenne, ezúttal a magyarítással kapcsolatban:
    Angolul melyik skill lenne a "tárnarák ollójának kinyerése" ?
    Nem tudom, hogy a minecrawlert fordítottátok-e tárnaráknak.
    Egyébként nagyon jó a magyar oldal köszönet minden közreműködőnek érte.....
  • Zoidberg
    #7355
    Hmm...akkor egyenlőre marad a gyaloglás a város és a bánya között.
    1000 köszi a segítséget.
  • hippy
    #7354
    A két térkép között nem tudsz teleportálni.Tehát csak azokat a rúnákat tudod használni amik arra a térképre szólnak ahol éppen vagy.
  • Zoidberg
    #7353
    Hali
    Most találtam az első teleport rúnámat, és nem tudom hogyan használjam....
    Úgy használom mint a a varázsrúnáimat, jön is az effekt, de azt írja: YOU ARE TOO FAR
    Hogyan,vagy honnan használjam ?
  • Braveheart
    #7352
    Észrevettem hogy a new worldben sokkal gyakrabban kifagy a játék, mint az old worldben... ja és a 2. fejezet végén a régi ork őrtoronynál találtam egy tűzsárkányt, de nem tudtam megsebezni... gondolom a jeges meg a mocsaras vidéken van a többi is. Na most megyek és megtranulok pár új varázslatot... kár hogy csak 3 üres rúnám van, lehet venni/találni a 3. fejezetben?
  • Randal
    #7351
    "ugyan mar, engem ugyan nem erdekel masok mit gondolnak"

    Hidd el, minket se, hogy te mit gondolsz.
    1000 arany nem a világ, viszont nagyon megkönnyíti a játékot
  • drakeX
    #7349
    Én is így csináltam.