21229
  • dzsonesz
    #7532
    na ja xp alatt 32bit szinmélysegg és 1024x768 felbontásban és magába a game be nem nyultam hozzá semmihez vagyis semmin nem állitgattam szal nem semmi..
  • darky
    #7531
    Randal

    Nero-val nem működött:)

    Alcoholt meg nem probaltam

    Kösz a tippeket (iso-ban van)
  • Mike
    #7528
    dzsoni! megvan Rod kardja
  • Mike
    #7527
    de mi alatt? xp, win98?

    mekkora felbontás?
    mekkora részletesség?
    F1-F4?
  • gothic1
    #7526
    Ja nem csinálom, bocs. A kezdeti lelkesedésem alább hagyott.
  • gothic1
    #7525
    Ahhoz, hogy a "large dragon slicer"-t megcsináltasd Bennettel, mert így hívják ezt kedves kis fegyvert. Ki kell tanulnod a sárkányok vérének lecsapolását! :) Azt hiszem 5 ore és 5 dragon blood kellett az elkészítéséhez, és csak akkor tudod megcsináltatni, ha olvastál róla a kolostor alatti titkos könyvtárban.

  • dzsonesz
    #7524
    szeva all!
    a minap picit elcsodálkoztam kiprobáltam apám configján a gamet.
    Apám configja nagy vonalakban:700amd duron,winfast gef2 64mb,sb live valami régi, 400mb sd ram.Na szal lényeg a lényeg a game olyan zsirul ment h becsodálkoztam rajta sehol nem akadt ,sehol nem szaggatott uhogy 1 db problémát nem találtam rajta.Azért ez ahoz képest nem semmi h vannak sokan vele akiknek ultrabrutáll configgal is problemek vannak a game el.....
    asszem holnap elöveszem a pinyobol a régi 286 os gépet hátha azon is simán elmegy:)........
    na szal lényeg a lényeg oly
  • Randal
    #7523
    Nem kell izgulni. mire kijön angolul, lesz maygarosítás hozzá
  • Braveheart
    #7521
    Asszem Sagittanál vagy Constantinonál tanultam én meg.
  • Randal
    #7520
    Gothic 1 kiírása:

    nemtom milyen fájlban mentettem el neked, de ki lehet írni a következő progikkal:
    alcohol 120, blindwrite, Nero(ezzel még nem próbáltam SOHA játékot írni, de haverom állandóan ezzel írja. neki műxik)
  • darky
    #7519
    Randal

    Gothic 1-et mivel, hogyan írjam ki úgy hogy működjön?
  • zoozoo
    #7518
    DrakeX!
    A Guide nem említi, hogy lélek elixirt kinél tudok tanulni.
    Egy mágusnak meg szükséges lehet :)
  • zoozoo
    #7517
    Lehet, hogy valamit elcsesztem, de nekem Bennet nem csinált erős kardot, még a hajón sem, mert ahhoz zsoldosnak kellett volna lennem. Én 34. levelen 129 strengh-el, 100% two-hand weapon és 85-ös sebzésű szablyával (vagy valami ilyesmi) voltam a legvégén.
  • darky
    #7516
    A tűzsárkánynak hol van a kincse?
  • Randal
    #7515
    abból, hogy nem reagálsz, úgy veszem, hogy már nem csinálod.
  • syabi
    #7514
    Mein König!
    kb holnap küldöm el a fordítást. most fejeztem csak be a játékot, és addig nem is akartam befejezni, de mostmár semmi sem állhat az utamba!
    telepítettem az angol verzióhoz az 5b magyarítást - ha jól tudom az a legutóbbi- (tetszett a jowood helyén lévő filmecske), de találtam benne egy elég vicces hibát: a parasztok onar farmján (is) mind parasztasszonyok, mármint a fejük felé az van kiírva. Még találtam egy hibát, de arra már nem emlékszem, sajna.
    remélem nem csak nálam jöttek elő vmi hülyeségem miatt.
    ja megvan a hiba!! a pénzel teli bőrerszények talán táskának, vagy vmiknek vannak fordítva, de nem mondjuk bőrerszénynek. azt hiszem ez volt.
    ahoi!
  • gothic1
    #7513
    No végigcsináltam megint!

    Hát az a barlang (ahol a moleratzsírt kell használni), hogy el volt dugva! Már vagy 50x jártam arrafelé, de egyszer sem vettem észre! :)

    A Gamestarban azt írták, hogy a Gothic 2 egyik hibája az, hogy nagyon lassan fejlődik a karakter. Hát a végén ennek köszönhetően elég nagy élmény négy orc elite-ből álló csapat támadását visszaverni. A rekordom 3 orc elite, 2 orc warrior és egy orc sámán együttes támadásának a túlélése, úgyhogy mind hulla lett és közben nem healingeltem. :)

    Mondjuk 100% two-handed weaponnal, 142 strengthtel és 110-es sebzésű karddal nem lehetetlen! :))) Még nagyobb csapat is jöhet! :)

    Jó ez a játék!!!
    Mikor jön már az a kieglemez ?! :)







  • Hunnenkoenig
    #7511
    A freemailes cimröl visszajön minden!
    Adj egy rendes emailcimet, vagy üritsd/javitsd a freemaileset!
  • gothic1
    #7510
    Köszi az infót!

    Éppen most indulok megkeresni! :)
  • gothic1
    #7509
    Köszi az infót!

    Éppen most indulok megkeresni! :)
  • Shaman
    #7508
    Nem eccerü megtalálni:-)) Igaz baromi nagy a szája,de el van dugva egy pici dombocska oldalában,szal ne sziklafal tövében keresd,hanem az erdöben.
  • Shaman
    #7507
    nem az
  • aron
    #7505
    Nálam ugyanez volt a probléma. Talán probáld meg ujra telepíteni a Windowst. Nálam bevált.
  • gothic1
    #7504
    Köszi!

    Akkor megszakértem este.

    Hunnenkoenig:
    Akkor helyesbítek: Olvastam drakeX barátunk végigjátszásában...
  • Detori
    #7503
    A kolostorban az Innos szobornál teheted meg...
  • Randal
    #7500
    oké, nem sürgetlek:)))
  • Randal
    #7498
    Hali!
    Jól elvesztél?:)
    Fordítással hogy állsz, mert nagyon bele lett húzva:)
    Vagy már nem csinálod? mert akkor nem várok majd rá:)
  • Zoleeca
    #7497
    Xmas! Ha az vagy akire gondolok, akkor te is arra gondolsz aki en vagyok?

    Hunnenkoenig: Rendben, turelmesen varom...
  • gothic1
    #7496
    Sziasztok!

    Egy szakmai kérdésem lenne! :)
    Olvastam Hunnenkoenig barátunk végigjátszását. Az 5. fejezetben a hajóban lehet találni egy bödön moleratzsírt. Ezzel kéne bekenni egy barlangban a rácsos ajtó csörlőjét.

    No de hol ez a barlang? Nem arról a barlangról van szó amelyik a fekete trolltól nem messze van. Amellett az út mellett amelyik a vadászhoz és a oltárhoz (ahol megjavítja a hátom mágus az eye of innost) vezet? Ahol a goblinok tanyáztak és előtte egy csomó lurker van a tó mellett?

    Szóval itt ugyan találtam vasrácsot, de sehol se volt csörlő. Hová kell kenni ezt a zsírt? :)
  • Randal
    #7495
    ööö, úgy látszik félreértetted.
    Na, akkor mégegyszer: szal az egyes beállítások neveit hogyan fordítottad le a G2-ben.
    értem ezalatt a játékbeállításokat, mint pl. Textúra felbontás, tárgyak részletessége, hangok, pl. sorround Sample-rate meg ilyenek.
  • darky
    #7492
    köszi, csak lessan frissültem:)
  • darky
    #7491
    Már csak a Dracheneier és az Erzminenanteile kell:)
  • Randal
    #7490
    Erzbrocken=Érctömb
    Drächeneier=Sárkánytojás
    Blutkelche=Vérkehely
    Erzminenanteile=Ércbányarész

    Valami ilyesmik lehetnek, szótár alapján, meg csekélyke némettudásommal megspékelve.

    Hunnenkoenig!

    Le tudnád nekem majd írni, hogy te hogyan fordítottad a menüben a textúrát, meg a hangoknál a beállításokat?
    Van egy-két problémám velük.

    Ja igen, a G1 fordítása jelenleg 40%-os.
  • darky
    #7489
    Ezt a pár szót PLZ fordítsa le nekem (nekünk-növénytérképhez...) valaki, aki érti:

    Erzbrocken
    Drächeneier
    Blutkelche
    Erzminenanteile
  • darky
    #7488
    na de az angol verzsön?
  • darky
    #7488
    na de az angol verzsön?
  • Detori
    #7487
    RPGDot >> http://gothic.rpgdot.com/index.php#19118
    Seems like we started some turmoil here, when announcing, that the addon for Pirana Bytes' Gothic 2 is finished. We would o clarify, that the addon is not gold yet, it is simply finished by Piranha Bytes and currently at JoWood's QA...It is scheduled for a release late August in Germany, English versions have to be announced.

    ...szóval még nem "gold" a kiegészítő, a JoWood ül rajta, de a megjelenési dátum változatlan! Reménykedjünk!
  • Randal
    #7486
    Szvsz majd a kieg megoldja aproblémákat.
    Abban a motort is javítják.
  • darky
    #7485
    irni még nem tudok: gépen is...óránkénti...
  • darky
    #7484
    meg azt, hogy izmosabb gápen se szaggat + betöltés utáni akadozás, kétoránkénti újraindítás, egyre lassuló betöltés, memóriaürítés, etc..