21229
  • Randal
    #7434
    Köszi, kb 8-10 címem van ami csak a Gothiccal foglalkozik, szal hidd el van ellátáts bőven:)

    ez a végigjátszás megvolt nekem, ha ez az. csak durván 172 oldal:)
  • Detori
    #7433
    Amíg nem készül el a magyar Gothic I guide, ajánlom ezeket:

    http://www.gamefaqs.com/computer/doswin/game/3360.html >> JeMyM végigjátszása

    http://gothic.rpgdot.com/index.php >> térképek, fórum miegymás
  • Randal
    #7432
    Ja igen. a kieg. megpróbálom én is megszerezni:)))
  • Randal
    #7431
    Hehe, nem készítettem még el:)
    Sorry, tervbe van véve. kb akkor mikor kész lesz a magyarosítás hozzá.

    Előreláthatólag az időpont (ha tudom tartani a jelenlegi munkatempót) augusztus közepe lesz.

    De ha kell az eddig összegyűjtötteket elküdhetem neked mailben.
  • Detori
    #7430
    Köszönjük Néked, Hunnenkoenig!
  • darky
    #7429
    Gothic 1-hez magyar site?
    végigjátszás, guide, térpékek?
    Hol találok ilyesmit?
  • darky
    #7428
    Drake!
    befrissítettem a file-t, de csak annyi változás van, hogy az ellenőrzét mutató ablak úgy 150 képponttal lejjebb került...
  • Bandew
    #7427
    A realizmus mindenek felett. :D
  • yal
    #7426
    Amugy szeretnek veletek megosztani egy trukkot amire magamtol jottem ra~~. Tehat chapet2 a legjobb ranged weaponod egy crossbow, de ha feljucc a varba, felugrassz Udar mellett a falra es elkezded öt löni, meghagyod kevesre az eletet utana karddal leutod, felkaphatod a heavy crossbowjat ami a jatek masodik legjobb crossbowja. Utana 50 forat kell fizetni Garondnak es minden el van felejtve. Udar utana is tud tanitani + kuldetest adni~~
  • yal
    #7425
    Csa. Chapter 5: feljutok a hajora, van legenyseg meg kapitany, dumalok Girionnal de nincs kulcs, ugyhogy hiaba beszel Jorgennel semmi sem törtenik..WTF?? Help pls
  • drakeX
    #7424
    Nem nagyon tudok róla többet írni. Mindig akkor kellene frissítenie, amikor fagyás után indítod a játékot. De sajnos az angol verzióba belekerült egy bug, ami miatt bizonyos gépeken minden indításnál lefuttatja az ellenőrzést. Ezt tudod kiküszöbölni, ha a g2 \system könyvtárában befrissíted a vdfs32e.exe file-t (a linkről töltsd le a frissítést). Legalábbis ezt mondják az okosok, akik a játékot csinálták...
  • dzsonesz
    #7423
    na azéé
  • dzsonesz
    #7422
    szeva!
    na szal veszel 1 alvás tekercset utánna irány a monastery pinyoja itt lesz 1 faszi az 1 ik teremben aki 1 kalapácsot öriz na a csávot altasd el és utánna kapd fel a kalapácsot az asztalrol ha ezzel mind megvagy akkor irány a mágikus golem kalapácsot fel egy jpl irányzott ütés a golemre és be is hal utánna menj vissza dumálni azzal akitöl a questet kaptad és kész is vagy
  • Hunnenkoenig
    #7421
    Azt megigerhetem, hogy lesz! :-)
    Kegyes leszek hozzatok ismet... :-)
  • Bandew
    #7419
  • dzsonesz
    #7418
    yammi yammi igen igen már nagyon várom.....
  • DarkHorSe
    #7416
    5402.dik hozzászólás a 26 dik oldalon :)
  • tibor16
    #7415
    Mi van, megállt az idő, hogy beírtam,....????
  • tibor16
    #7414
    Sziasztok, -engem is időnként kivág az asztalra a játék (ATI 8500). Azóta jobb lett a dolog, amióta a képernyőt a winben szintén 16 bit-esre állítottam.
  • Mike
    #7413
    ok
  • Árnyvadász
    #7412
    Off: Mike gyere át A Divine Divinity szobába és segíts nekem, plz. thx
  • Mike
    #7411
    másrészről nekem már ez is akciójáték, mert magamnak kell kardozgatni, meg ugribugri :)
  • Mike
    #7410
    eh, amikor irtam előtte cc 2,5 napja mást se csináltam
  • Mike
    #7409
    hehe
    most már tudom

    csá
  • Mike
    #7408
    hehe
    most már tudom

    csá
  • Mike
    #7407
    előszőr én is úgy csináltam, de akkor még városi polgár sem tudtam lenni magamtól :)
  • darky
    #7406
    nemenvoltam

    hivatalos Detonator?
    44.03-nál tart
    Egy próbát megér
  • Braveheart
    #7405
    Nemtok átmászni a barrikádon... pontosan hol kell?
  • neménvoltam
    #7404
    Ó a francba! Rájöttem, hogy miért dob ki az összes játékból!!! Amikor a hibaüzit kiÍrja, általában mindig egy anvioctl.sys nevű rendszerfájlra hivatkozik, hogy ez okozza a hibát. Először azt hittem memóriahiba, de most rákerestem, meg is találtam, és meg is találtam! Az ASUS gyártmányú videokártyám 43.45-ös driver-éhez tartozik, és akkor beugrott a fejembe, hogy mielőtt ezt a driver-t feltelepÍtettem volna, nem volt semmi probléma a játékokkal. Szerintetek is ez lehet a baj? TelepÍtsem újra ezt a driver-t, vagy szedjek le egy régebbit, vagy (ha van) újabbat?
  • Shaman
    #7403
    Volt itt anno egy komment drakeX-töl,ahol be voltak képek is szúrva,hogy hol és hogyan tudsz átmenni az ork falon. Keress vissza.
    Szvsz olyan 500,1000 hozzászólással ezelött volt:-)))))
  • Shaman
    #7402
    Ez nekem új.Akkor ezek szerint 2 helyen is át lehet menni,ugyanis én a hegyen mentem át.
  • dzsonesz
    #7401
    a barikád mögötti részen a barlangot amit mondtam ott találod ha átmentél elfordulsz balra és ahol a viz átmegy a barikád alatt attol feljebb van picit a szoros aminek a végén van a barlang
  • dzsonesz
    #7400
    na azért senki nem ad jutalmat csak behal és kész.
    a barikád mögé pedig pontosan ott tudsz átmászni ahol az lovag behal tudod amelyiknél a végtelen pizt tudod megszerezni.Na ha szemben állsz a barikáddal akkor ahol fekszik a lovaghullája attol jobbra látsz a barikádnál 1 örtornyot tehát a hulla és az örtorony közti részen probálgasd én ott másztam fel anno
  • Braveheart
    #7399
    Hogyhogy ott lesz az ork barrikád mögött angar hullája? Az csak az npc másolata? ÉS hogyan is lehet bejutni a barrikád mögé? Pontosan hol lehet átmászni? Már próbálgattam egy jó ideje, de sehol sem tudtam... Ja és ha kinyírtam Sylviot a jégsárkány után, akkor ad vki jutalmat érte?
  • Randal
    #7398
    Hát ha úgy írod le akkor tényleg félreérti az ember.
    Én nem haragszom rád, de értsd meg, felesleges leköcsögözni egy játékot ha nincs türelmed játszani vele. (kivétel ha télleg szar, lásd Indiana Jones...)

    Amúgy leírást NE használj, mert nem kell. kóvályogj a városban, mászkálj össze-vissza, fedezd fel a világot.

    Egyébként nem lehet szinte semmit se elbaszni, legfeljebb egy-két küldetést:)

    A leírást a saját érdekedben csak akkor használd hogyha tényleg elakadtál, egyébként fölösleges.

    Na igen, a Vice Cityben volt egy-két idegörlő küldetés:)
  • dzsonesz
    #7397
    amugy mike ha jol gondolom h te kivagy akkor csak nézd meg az én emil cimemet és te is rögtön rá fogsz jönni h én ki vagyok
  • dzsonesz
    #7396
    szoval mike ted te is azt mint shaman és kérdezz drake töl
  • dzsonesz
    #7395
    na igen ez is 1 magoldás:)
  • Shaman
    #7394
    Nem tom én még nem használtam,majd drakeX megmonnya:-))
  • dzsonesz
    #7393
    figy senki nem kért rá h a "leirásba pislogj"
    te döntésed h leirással v nélküle nyomod...