21229
  • Hunnenkoenig
    #7300
    Ma este itt voltam, mert el kellett jönnöm becsbe, de holnap megyek vissza.

    A feliratozasrol:
    Smacker-rel atkonvertalod .avi-ba (www.radgametools.com)

    Aztan valami video editing toollal rarakod a feliratot (ne svcd es dvd filmek feliratozasaban gondolkodj!) es visszakonvertalod .bik-be.
  • drakeX
    #7299
    Még mindig Magyarországon van, szerintem írd be ugyanezt hétfőn
  • drakeX
    #7298
    Nem olyan nehéz harcossal sem, de nehezebb, mint a másik kettővel (íjász, mágus), bár a varázsló csak a 4. fejezetben lesz igazán erős. A sárkányvadász különlegessége, hogy neki lesznek a legjobb fegyverei a játékban.
  • Randal
    #7297
    Hunnenkoenig:

    A videók feliratozását hogyan csináltad mert érdekelne.
    Ha tudsz dobj meg légyszi egy maillel vagy ICq-zunk eccer erről egyet:)
  • drakeX
    #7294
    Érdekes, amit mondasz. Leginkább azért, mert nem néztél bele a vágigjátszásba.
    A könyv kinyitásához Lesterrel kell beszélned Xardas tornyánál, kapni fogsz tőle egy levelet, azt olvasd el. Utána menni fog a könyv-nyitogatás.

    A varázslathoz kell egy kőgólem szíve, és egy üres rúnakő, de semmi más. Ha ez megvan, akkor mennie kell. A 'csomó ijen zöldség' nem tudom mi lehet, de nem hangzik olyan rosszul
  • drakeX
    #7292
    Az attól függ, hogy átmentél-e azóta másik fejezetbe. Az árusok árui fejezetenként változnak, van, akinél az addigiakhoz adódik újybb cucc, de van, akinek a teljes készlete lecserélődik. Ha az utóbbiaknak adsz el valamit, és utána fejezetet váltasz, akkor bukta van. Ajánlom a marvin módot, vagy kezdd elölről...
  • One man...
    #7291
    Na de akko miért nem tom kinyitni isgaroth csarnokait(vagy mi)?Lementem a titkos könyvtárba de nem tom kinyitni!
    Meg még...most gondoljátok el mindent összeszedtem hogy megtanuljam a gólem idézést (gólem szive) de a írja ki hogy Túl kevés nersanyag megmég egy csomó ijen zöldség!Kinek van tele a búrája eezekkel???Persze ezzel nem azt mondtam hogy xar a gothic hanem azt hogy van pár idegesítő hiba!
    Szófo*ásomnak mára vége!
  • drakeX
    #7290
    Nekem nem tűnik rossznak. Csak költsd el azt a maradék TP-t az utolsó Circle megtanulására, a többit meg varázslatokra, de leginkább Manára. Arra nagy szükséged lesz. Megtanulhatod a Lélek Elixírt is, az még +10 Max Mana elixírenként.
  • drakeX
    #7288
    'b', 'marvin', 'b'
    'F2', 'insert liesel', 'Esc'
    'b', '42', 'b'

    A marvin mód a debugger, amiben bármit megváltoztathatsz a világban. Egyesek cheat módnak is hívják, nem teljesen alaptalanul.
    Megnyitod a karakterlapot, beírod: 'marvin', majd bezárod a karakterlapot. A kilépéshez a karakterlapon írd be: '42'. A konzolt hívod le az F2-vel, beírod az utasítást, majd 'Esc'-cel kilépsz a konzolból.
  • drakeX
    #7287
    Nincs is felirat, nem is lesz. Ezért TITKOS ajtó
    Állj a lámpától egy lépésre (csak egyetlen egy lámpa van ott az emeleten), és nyomd meg az akció gombot (bal egérgomb default beállításban).
  • drakeX
    #7285
    Tudja... Újraterelgetés van ilyenkor
    Esetleg marvin mód (insert liesel).
  • drakeX
    #7284
    Volt itt valaki, akinek ugyanez volt a problémája, ez egy hibás mentett állás eredménye. Ha újrakezded, akkor valszeg jó lesz. Nem emlékszem, kinek volt ez a baja, de újrakezdést javasoltam neki. Viszont nem tudom, hogy mi lett a végeredmény.
    Próbáljatok meg minden fejezet végén menteni, és a térképváltások után (főleg 2. és 4. fejezet) rögtön visszamenni a másik térképre. Ha valami nem stimmel, az jó eséllyel a térképváltásnál romlik el, tehát ha egyszer vissza tudsz menni, akkor utána már nem lesz gáz (a játék térképenként ment, ha átmész a bányavölgybe, akkor az ottani mentéseid csak annak a térképnek az adataiban fognak különbözni, ezért is rövidebb ott a mentési idő).
  • One man...
    #7282
    Szasztok!
    Én mágus vagyok és az ötödik fejezetet nyomom de:erő 15,ügyesség 10,mana 140 vagy 160 nemtom,+50TP!
    Szerintetek ez így jó?
  • tibor16
    #7281
    Sziasztok, A vérkelyheket gyűjtögetem az első részben. Elloptam a Valentino kulcsát, de a házában (jobbra a 2. ház a felsővárosban) az emeleten nem találom a lámpát ami nyitná a titkos ajtót, vagy legalábbis nem aktív, nincs semmi felirat -segítsetek légyszi.
  • Shaman
    #7279
    Egyébként Zsoldossal van egy bug a játékban.
    Mikor a menekülteket elvezeted Onar farmjára Chapter 5-ben,s megérkeznek,akkor megköszönik,megkapod az Xp-t,de sajna a nyakadon maradnak,s mindenhova követnek (legalábbis nekem így volt). Mondjuk akkor már úgyis teleport rúnákkal haladsz,szal úgy meg ugye nem tudnak követni,de amint megint visszamész Onar farmjára a nyomodba szegödnek.
    Nekem azért volt ez kicsit idegesítö,mert akkor mentem kiírtani a Kriptát,s a hülyék jöttek velem!!:-))
    Úgy megdöglöttek ott,mint szél:-)) Elöször paráztam,hogy lesz-e ennek következménye,de nem volt,úgyhogy utána nem érdekelt:-)))
  • Shaman
    #7277
    :-)))))) Nem tom ilyenkor mi van.
    darekX lehet tudja. Setleg vegyél egy másik birkát,s hozd el,tudom,kicsit unalmas végigmenni vele a térképen,de nem tom mit lehetne tenni egyébként.
  • Shaman
    #7275
    Én amint bementem a Kolsotorba egyböl odaadtam a birkát Opolosnak. Aztán szépen ott legelészett a többiekkel.
  • Shaman
    #7274
    hmmm,minek mentél be a szobákba?
    Egyébként,nem lehet azt választani,hogy meghoztad???Mert szerintem igen. Csak felajánl egy olyan opciót is hogy azt mondd,hogy elhagytad.
  • Shaman
    #7273
    Ez amúgy elég nagy marhaság volt.
    Amiket SOSE adj el,mert elixírt lehet belölük csinálni: Goblin berry,King`s Sorrel,Dragon Root,Fire Root.Na ezek.
    Egyébként mielött eladod miért nem nézed meg az inventoryban mire jó????? Kristálytisztán le van írva,hogy 1-el növeli a strengh-edet!!! (Elixírben 5-el)
    Mielött BÁRMIT eladsz nézd meg mire jó,ez általános tanács!!!
    Egyébként télleg vissza lehet vásárolni.
  • Shaman
    #7271
    csekkold meg a #7255-ös hozzászólásomat,ott van egy link,azon a térképen megtalálod hol vannak,ha a Drachenwurzel-re klattyintassz.
  • Shaman
    #7270
    Megszívtad!! A birka képes leesni a szakadékba,mint késöbb a menekültek is chapter 5-ben. Vigyázva kell vinni,soxor hátranézve.
    vegyél másikat.
  • DarkHorSe
    #7267
    1 ezeket tanárok tanítják a kikőtőben megtalálod őket
    2 Bosper től tanulhatod meg
    3 Sztem az íjászal
  • DarkHorSe
    #7266
    de azt az elején eladtam mert nem tudtam hogy fontos lesz
  • DarkHorSe
    #7263
    sárkányfűűű merre van??? mert nem találom azt a xarttt
  • dzsonesz
    #7261
    na ja én mindig cs2 ben szenvedtem a kriptával de mindig sikerült is csak ugye elvoltam vele 1 darabig na igen én 1 erüszakos állat vagyok már csak azért is megcsináltam
    Te figy shaman lenne 1 kérdésem ez az 1etlen amire nem sikerült rájönnöm eddig hátha te tudod:Xardas várában azt a rácsot hogy lehet felhuzni mert ugye van 1 láda mögötte meg az asztalon is van valami
  • DarkHorSe
    #7260
    na találtam is 2tőt és már csak a sárkányfű hiányzik a játék elején találtam is egyet de eladtam :) szóval kellene még 1
  • Shaman
    #7259
    Na mondjuk oda pont nem jó a nyílpuska:-))) csontik ellen annyira nem hatásos:-)))
    Egyébként én oda már késöbb mentem (chapter 5-ben),mikor kb 3 perc volt fire rainnel kipucolni a kriptát.
  • dzsonesz
    #7258
    ettöl függetlenül én is igy csináltam ahogy irod
    mert ugye hiába sok a mana szarra se mész vele az elején pl ha az onar tanyája meletti kriptát akarod kipucolni
  • Shaman
    #7257
    Varival is szépen lehet haladni,ha vegyesíted kicsit. Én az elején dex potionokat ittam,meg kicsit pakoltam is rá (max 5 pontot),s felvittem 40-ig.Ekkor már tudtam használni az 55-öt sebzö crossbowt,s ez igen csak jó kombó volt.
    Csicska lényeket crossbowal nyomtam,keményebbeknek mágia.
    És bár DrakeX azt írta,nekem nem volt mana gondom pont ezért. Például chapter 2-ben a vár körüli orkokra 1 manát se pazaroltam,mert addig futkorásztam köztük,míg vagy 20-an követtek,aztán vissza a gernedához,s lelövöldöztem öket mind 1 szálig:-))
  • dzsonesz
    #7256
    nem tom én ezt csak varázsloval alkalmaztam a game be sehol méshol és csak manára pakoltam igy
    de elötte már 2x végignyomtam zsoldossal és lovaggal is vazsinál meg picit baszta a csöröm h nem tudtam tápolni cs 1 ben azért nyomtam manára
    amugy ez sztem seholsem csalás nem én tehetek rola h a game progamerei nem figyeltek ilyen apro dolgokra én csak 1szerüen kihasználtam a figyelmetlenségüket ennyi.....
    szerintem meg csalásnak az számit ha valaki valamilyen segédprogi segitségével babrál nem pedig az ha valaki kihasználja a progi hibáit
  • Shaman
    #7255
    Egyébként ha megnézed ezt! akkor itt a Feuerwurzelre klattyintve kijelöli hol vannak.
  • Shaman
    #7254
    öööö nem tom hogy minek fordították a magyarban,én angollal nyomtam.
    Egyébként ne csak az út mentén nézz szét,hanem menj néha beljebb is.
    Angolban volt Fire weed,root,meg még valami.
    Akkor probáld azt,hogy kijössz keleti kapun elindulsz a világítótorony felé,s az elsö keresztezödésben mikor felértél jobbra fordulsz.Eljutsz egy üldögélö vadászhoz.Na ott menj tovább az úton,s a hegy tetején asszem találsz.
  • DarkHorSe
    #7253
    na elmentem a piramishoz meg minden de egy tűznővény-t se találtam :( nem tűzes csalánra gondol ? mert abból van egy csomó
  • Mészy
    #7252
    Sziasztok!
    Van esetleg az angol verzióhoz valamilyen patch vagy bármi? kilép a program a 4. fejezet végén, amikor át kellene menni a khorinisi térképre.
    ugyanezt csinálja a német verzió is.próbáltam másik gépen is, de ugyanaz a hiba.Az a gáz, ha elkezdem előről, akkor is lehet, hogy kilép.
    Kicsit gáz.csinált ilyet valakinek? Meg tudta oldani? Ha igen hogyan?
  • Randal
    #7250
    Nem lesz gond egy szál se:)
    Úgyis behajtom
  • Shaman
    #7249
    Opsz "nyílpuska" után felkiálltójel akart lenni,nem pedig kérdö:-)))
  • Shaman
    #7248
    Az lehet,ugyanis a Trollt NEM FOGJA A NYÍLPUSKA?SEM AZ ÍJ!!
    használj kardot vagy mágiát. Karddal át kell bújni a hóna alatt,s ütögetni a hátát.Ahogy fordul fordulj vele. Kissé idöigényes,de karcolás nélkül ki lehet nyírni.
  • darky
    #7247
    Nna vagyok regisztrálva ;)

    Randal, Hálám örökké üldözni fog, csak vigyázz, nehogy utólérjen :))
  • lwb
    #7245
    Ez tényleg csalás, de nem én írtam, hogy használom, hanem dzsonesz. Én nem is hallottam róla.
  • DarkHorSe
    #7244
    kőszi szépen.