21229
  • Shaman
    #7242
    Ahogy mész az elején Xardas tornyától a város felé,elmész Lobart tanyája mellett,ha bemész oda ott lesz ö.
    Tüznövény rengeteg van a játékban. Indulj el a Piramis felé vezetö úton,s ott lesz egy csomó.
  • DarkHorSe
    #7241
    Ki az a lobart és merre találok 'tűznővényt' ?
  • Shaman
    #7239
    Hát ez csalás szerintem is,és így abszolút elveszti értelmét a játék.
    Szerzel minden potionból 1-et (erö,életerö,ügyesség,mana),s ezzel a módszerrel feltápolod magad,akkor már chapter 1-ben überistenkirály leszel. És elunod sztem.....
    Mi élvezet van abban,hogy semmi kihívás nincs a játékban?
  • lwb
    #7238
    ... mint mindenki a G1-ben. Gomez kastélya egy igazi aranybánya volt. Után semmi anyagi gondom nem volt már a játékban. :D
  • Randal
    #7237
    Nem tom, én ilyen bugokat soha nem használtam ki, meg cheat-et sem. még a G1 elején csak a zárfeltörésnél csináltam, de azt is csak addig amíg csóró voltam.
    Aztán kiraboltam a kastélyt....
  • lwb
    #7236
    Innos könnyét már rég megittam... Csak nem tudtam, milyen az az Innos haragja. Azt hittem, valahol meg lehet találni.
    Orkmészárlót meg már rég eladtam. De van nálam Torturer's Axe, ami szintén 65/65-ös. Szóval az Inquisitort majd lecserélem rá, ha egy picit megnyomom az Erőt.
    Ja, és hogy minek? Mire költsem azt a sok LP-t? Kellett nekem teljesen leírtani a Bányvölgyet. Most nem tudok mit csinálni a sok LP-vel.
    Persze mindez csít nélkül (nem is ismerek hozzá cheatet).
  • dzsonesz
    #7235
    Szeva all!
    nem tom én ugy vagyok vele ha valamire nem nagyon akarok költeni tanulopontot akkor csak 1szerüen kihasználom a game 1ik ari kis bugját vagyis 1 darab elikszirrel feltornázom addig azt a tult amelyiket akarom jó sokra:)
    pl: varázsloval már az 1.chapterben 550 volt a mannám amit 1db lélekelixirrel értem el
    a lényeg h akkor kell meginni amikor valami gagyi monsti éppen üt és akkor a manát v azt amit fejlesztesz megadja de az ütés miatt az elixir megmarad uhogy 1 db ala akármekkorára nyomhatod a kivánt tulajdonságot..
  • Shaman
    #7234
    Hát aki csíttel beállította 140-re a dexét:-)))
    Na jó nem tom,mert még Milíciával nem nyomtam végig. A varázslómnak volt amúgy 107-es dexe. (mondjuk ha 5-öt adtam rá a játék folyamán sokat mondok)
  • drakeX
    #7233
    Miértelme van, ha sosem fogod elővenni a kardot?
    Mindenesetre a legjobb egykezes, amid lehet, az Orkmészárló (vagy a Mesterkard, ha az Ügyességed jobb). 65 Erő kell hozzá (vagy 65 Ügyesség). Innos haragja csak a lovagoké, egyébként is Innos Könnyét neked jobb meginni, mint kardhoz felhasználni.
  • drakeX
    #7232
    Süt, nem is akármilyen xp-t. a képlet: fejezet száma*50. Tehát az első fejezetben csak 50xp-t kapsz a lopásért, de az ötödikben már 250-et. Ja, az impossible lopások nekem mentek a 140-es Dex-szel (hátmég a 200+ossal).
  • lwb
    #7231
    Mage-nek kellene. Miért ne? Van fölös 40 LP-m, amiből már semmit nem tudok növelni, amit érdemes lenne (harmincsokadik szinten vagyok), ezért gondoltam jól felnyomom az egykezes harcot (majd' 60-as az Erőm). Az sosem árthat.
  • Shaman
    #7230
    Nem értem a kérdést.
    Lopakodást eccer megtanulod,s kész. Bármikor bárhova be tudsz lopakodni.
    Zzebmetszést is eccer tanulod meg,de nem mindenkitöl fogsz tudni lopni(illetve megpróbálhatod,de lebuksz). Ha növeled a dexterityt,akkor egyre nehezebb lopásokat is végre tudsz hajtani.
    Nem tom pontosan hogy müxik,de ki kell próbálni. Akinél easy,child`s play,vagy simple van azoktól szerintem olyan 30-40-es dexel simán tudsz lopni.
    Akinél meg almost impossible van attól én 107-es dex-el sem tudtam lopni,mert észrevett. Szal ki kell tapasztalni.
    Egyébként tök mind1 milyen kasztú vagy,zsebmetszeni érdemes,mert XPt!!! kapsz érte.
  • tibor16
    #7229
    Mármint lopakodás/zsebmetszés vagy tápolás a kérdés.
  • tibor16
    #7228
    Igazad van, -de azér bementem később Constantinohoz és megraktam meg elszedtem a dolgait, mert bosszantott a fennhéjázása, akkor már működött a dolog. Én is a tolvajtudások elsajátításán gondolkozom, mer milicia/lovag akarok majd lenni és ugye oda kell a táp. Tényleg -szerintetek???
  • Shaman
    #7227
    Jah,mert ahhoz áldani kell a fegyvert.
    Zsoldosnak eleve jobb fegyvere van/lesz.
    Mágénak meg minek?
  • lwb
    #7226
    Csak paladinnak lehet Innos Haragja?
  • Shaman
    #7225
    Egyébként is ha meg akarod csinálni a Tolvaj céh 2. küldijét,akkor mindenképpen kell a lopakodás,hacsak nem akarod a fél várost leírtani.
    Én a lopakodást már nagyon hamar lav2 vagy3 körül megtanultam,s egy szép éjszakán végigraboltam a város minden házának minden ládáját:-)))
  • Shaman
    #7224
    Én meg poénkodtam egyet. Miután a hajóra felküldtem a legénységem,mielött elutaztam volna,elmentem mindenhova,s Fire Rain-el leirtottam mindenkit:-))) (már akit lehetett)
    Nagyon szépet szólt,pl a piactéren:-)))
  • Shaman
    #7223
    Bort tucskoltató vazsi,az mi?:-)
  • drakeX
    #7222
    Constantino-ra nem 'felejtés', hanem 'alvás' tekercset írtam...
  • drakeX
    #7221
    'b', 'marvin', 'b'
    'F2', 'insert itmi_flask', 'Esc'
    'b', '42', 'b'
  • Ogre
    #7220
    Üdv nektek!
    Észrevettem valamit, de lehet hogy bugi volt nem tom. amikor a 3. fejezet végén felkerestem Sengrath-t hogy eladjam mindenem, igy is tettem. Még mielött a 3. fej befejeztem volna. Varázslóval játszom és az inos megjavitását szinte csak a nálam lévő runákkal csináltam meg a többit eladtam. Amikor meglett a küldi kezdödött a 4. fej. Felvettem a cuccaim és visszamentem a kolostorba megtanultam a 4.kört és körülnéztem a bort tucskoltató vazsinál és lám 4db üres rúna volt nála. Na ez nekem érdekes mert volt egy állásom amiben ez nem történt meg :))
  • Randal
    #7215
    Igen, az Immersion az megy a Cyclone nem megy viszont állítólag cxziso-s az megy, mivel a srácok kijavították a hibáját.
  • lwb
    #7214
    Nem tudja valaki, hol az isten haragjában van Innos Haragja? Mármint a fegyver. Mert épp szállnék fel a hajóra, azt ha itt van, akkor előbb begyűjteném még... Kösz, előre is.
  • Lacc
    #7213
    Hát én most jól megszívtam :) Az uccsó fejezetben vagyok, megöltem már az ottani sárkányt, lemerült a szem és nem tudom feltölteni mert nincs üres labor üvegem :( Sehol nem találok, a hajón se lehet venni senkinél... Nincs valami ötele valakinek?
  • tibor16
    #7212
    Sziasztok, Szal az van, hogy tegnap írtam, hogy nem tudok 2 gyűrűt felvenni, -hát kiderült, hogy amikor csatlakozok vmelyik céhhez, csak A másik akkor engedi a game. A másik: a feledés tekerccsel elmentem az uzsoráshoz, kölcsönöztem tőlle, elkalapáltam aztán elvettem a dolgait és jöhet a feledés. Sima ügy volt, ezér vérszemet kaptam, gondoltam mégegyszer, de nemengedte a játék. Constantinora egyébbként nekem nem volt hatással a feledés tekercs, bár a guide azt írja, -most megkell tanulnom a lopakodást? vagy van vmi megoldás???
  • Shaman
    #7211
    Emléxem Gothic 1-ben,ahol abszólút cserekereskedelem ment (nem úgy mint itt),de mégis valamiféle fizetöeszköz volt (Pl páncélt ott sem lehetett cserével venni,hanem fizetni kellett érte),és az az Ore volt.
    Na ott én az egyik bányában kalapáltam ez Ore rögöt vagy egy órán át abban a reményben háthe lesz valami,de semmi sem történt:-)))))))
  • Shaman
    #7210
    Semmire. kalapálhatod reggelig is az ore ércet,vagy fürészelheted a fát,semmi sem fog történni.
    Ez így tök jó.nehogy már mindenre legyen valami.Pl ha leülsz egy székbe,ott se tudsz semmit csinálni csak ülni:-)))
    Vannak ilyenek a játékban.
  • Shaman
    #7209
    Maximálisan egyetértek. ha sokáig játszol pl 3-4-5-6 óra akkor a végén már nagyon recegni fog,hiába van Überconfigod. (A városban egyébként is)
    SZvsz érdemes olyan 2 óránként restartolni a géped,vagy softveresen üríteni a memóriát.(mint tudjuk windóz ezt magától nem nagyon szokta)
  • Bandew
    #7207
    Miért van az, hogy amikor beérek a városba, akad mint az állat? Nincs is maxon a gráfó, ráadásul nincs szar gépem egy ilyen kaliberű játékhoz.
  • aron
    #7206
    Kösz.
  • Randal
    #7205
    merthogy? neked megvan?
    akkor mondj véleményt róla!
  • Methylisocloro
    #7204
    Ne ijesztgess... Én ugy látom ez az 3 immersion cd-s verzió.
  • Shaman
    #7201
    Most már csitu legyen!
  • zoozoo
    #7199
    3 immersionos cd-t kell felrakni, az műxik. Ha van benne clone cd - tehát vegyes - akkor az kaka.
    Valami most megjelent, ami teljesen clonecd: na arról semmit nem tudok :)
  • zoozoo
    #7196
    Tanulok én elég türelmet más marháktól, nem kell ide is egy.
    Itt nincs gyagya ember, csak most ez.
    Gyerekes.
    A türelmet a játékban meg lehet tanulni: na ebben egyet értünk. :)
  • zoozoo
    #7194
    Nekem is ez volt az első érzésem. Nem tud vele játszani. De ehhez nekünk mi közünk van?
    Biztosan menstruál, és találomra kiszúrt egy topicot.
    Személyesen nem lenne ekkora szája. Gyűlölöm a bajkeverőket. Semmi szükség rájuk.
  • drakeX
    #7193
    Nem igazán. Bár tény, hogy abba a barlangba van egy küldetés is, de ez volt az egyetlen, ami kimaradt a végigjátszásból, mégpedig azért, mert négy végigjátszás alatt sem tudtam megkapni, holott pontosan tudom, hogy hogyan kellene felvenni. Mindenesetre csak XP van ott, semmi érdekes, és a cuccokkal sem nagyon lehet mit csinálni. Esetleg próbáld meg a könyvet odaadni Ehnim-nen, vagy Egill-nek (őket Akil tanyáján találod), mert ők adnák a küldetést.
  • Shaman
    #7192
    Asszem nem,mert vagy az egyiknek adod oda a cuccot,vagy a másiknak.
    öööö,de sztem te Nagurra gondoltál,nem? Egyébként szerintem Nagurnak érdemesebb odaadni a cuccot,mert több pénzt kapsz.
  • drakeX
    #7191
    Nem. Az egyik mindenképpen failed lesz.