21229
  • Jockey
    #7628
    ja és 30ig van tolva jelenleg a 2h-m, valamit 60as erős, de már 10 pontkell neki hogy 5öt tanuljon, most nyomnom kéne az 1h-t vagy ez ilyen szopás lesz?
  • Jockey
    #7627
    srácok
    2h mercim van, első fejezetbe vagyok, lvl 10 en, de nem találok normális 2h fegyvert, egyik sem közeíti meg azt a torura axe-t, most beszívtam akkor a 2h-l??
    valamit hogy kell kinyirni azt atárnarákot, nekem kurvára nem sikerül, 2 ütés vagyok neki, néhány ötletet nbeéshetnétek ide
  • lwb
    #7626
    Végigvittem végre! Varázsló 36. szint, +38 LP-m bent maradt (nem tudtam már mire költeni).
    A vége pite volt nagyon. Iagzából az első egy-két fejezetet leszámítva, ha okosan játszik az ember, akkor könnyű végigvinni.
  • drakeX
    #7625
    Igen, az az ötödik fejezet. Semmilyen új varázslat nincs a hatodikban, tehát nyugodtan használd el a rúnákat (még a 6.-ban is vehetsz egyet Miltentől). A lenti mágus csak xp-t ad, ha beszélsz vele, semmi több.
  • drakeX
    #7624
    Na erre kivételesen én sem tudok semmit mondani, bocsi...:-(
  • drakeX
    #7623
    Abból ugyan nem...
    Majd a Gothic III-ból
  • drakeX
    #7622
    Sehol. Nincs ilyen a játékban, még cheattel sem.
  • Hunnenkoenig
    #7621
    Gothic1 9,97 euroert! Nemetül.

    http://www.rollenspiel-shop.de/infoart_partner.php?id=138&artno=DTP0001
  • Zoleeca
    #7620
    majd a kiegeszitobol kiderul mi lesz Xardasszal :O
  • Braveheart
    #7619
    ja és mi lesz Xardassza la játék végén?
  • Braveheart
    #7618
    Na most szedem össze az embereket a hajóba, akkor ez ugye már az 5. fejezet? Megtanultam a 6. circle of magicot is, csináltam egy csomó runát, már csak 1 üres maradt... Ja és ugye nem baj,hogy beszéltem a monostorban a lenti könyvtárban lévő mágusnak a titkos járatról?
  • Mike
    #7616
    thx
  • al1234
    #7615
    az a kibasz birka előkerült. múltkor írtam ide, hogy egyszerűen eltűnt, amikor a Monasteryben mászkáltam. mivel nem sikerült marvinnal "becsalni", visszamentem venni egy másikat. Az a hülye Betsy ott legelészett, és amikor meglátott, már rohant is hozzám, és jött utánam...
  • Shaman
    #7614
    Nem tom van-e ilyen,de szvsz nincs. Egyébként minek az neked?
  • Shaman
    #7613
    Hááát egen,DE!
    Ugye 2 térkép van,na most men minden fejezetben tudod mindkét térképet bejárni (van olyan fejezet,ami úgy kezdödik,hogy átmnész a másik térképre,stb.)
    Egyébként valamilyen szinten újratermelödnek,de valamivel kevesebb termelödik újra.
  • Shaman
    #7612
    Én mágussal megtanultam sz ÖSSZES vadászos dolgot.
    Zsoldossal egy-kettö kimaradt (pl vérlégy fullánk,stb) Amúgy néhányat questek miatt kénytelen vagy megtanulni,pl: Bör lenyúzása,sárkány vér kinyerése,ilyesmik)
    Sztem érdemes egyébként elég sokat megtanulni.
    Lehet erö,ügyesség,életerö,illetve mana löttyöt kutyulni. Ezeket elixíreknek nevezei a game (strength,dexterity,life,Spirit elixir).Erö: +5 eröt ad,dex: +5 dexet ad,mana: +10 manát ad,életerö: +15 életeröt ad.Mind véglegeset ad.
    Egy párat találhatsz is,de szvsz a játékban olyan 20-at tudsz max kikeverni +-4 db.
    Mindegyik alapanyaga a királyszár,King`s Sorrel. Végigjátszás honlapon van egy térkép,amin meg lehet nézni hol vannak ezek a növények,egyébként chapterenként érdemes az árusokat illetve alkimistákat megnézni,mert náluk is lehet.
  • Mike
    #7610
    Ha Lothar farmja elott beszélgettél vele, akkor tuti leszólít a piactér szélén Rangeru mellett üldögél egy padon majd.

    A birkás tata mögötti kalapáló ürgét meg csak meg kell verni, nem szabad kinyirni
  • Mike
    #7609
    én egész számítógépek megsemmisítését vállalom :))
  • Mike
    #7608
    el is veheted tőle + felejtés
  • Hunnenkoenig
    #7607
    Az a zene a warcraft3 -bol van, de most nem tudom pontosan melyik.

    Majd megprobalom megszerezni es felrakni valahova.
  • Mike
    #7606
    másik

    vadászati képességekből mit érdemes megtanulni? érdemes erre LP-t pocsékolni?

    lehet-e, és ha igen mennyit erő, ügyesség lötyit kutyulni (már ami meg is marad)?
  • One man...
    #7605
    Légyszi mondjátok meg hol találok "Átváltozás ork-á"tekercset!Ha van ijen.
  • zoozoo
    #7604
    Van a Gothic2-ben is egy-két erőteljesebb kifejezés, de pont ez teszi hangulatossá. Simán elfér benne.
  • Randal
    #7603
    Mike:

    általában igen, bár azt hiszem nem ugyanakkora létszámban.

    Darky:

    Igen a gothic 1-ben is vannak videók, csak le kellene írni a szövegüket, lefordítnai és rárakni a videóra.

    drakeX:

    bocsi, összekevertem a PoTC-t a Gothic-kal.
  • Mike
    #7602
    a szörnyek fejezetenként újratermelődnek?
  • darky
    #7601
    Ja, egyébként mekkorák a videók?
    (ne percre, hanem megabyte-ra)
  • darky
    #7600
    English verzsönhöz is lesz átvezető videjó? :)
  • Randal
    #7599
    hehe, akkor az enyém durva lett nagyon:) muszáj volt így fordítani.
  • drakeX
    #7598
    Miért ne játszhatnának vele gyerekek is?:-)
    Ha a csúnya szavakra gondolsz, azokat kerültem (az eredeti szövegben sem nagyon voltak), így még az általam átnézett file-okban sem lehetnek (ez kb. az egésznek a fele). a többiekről nem tudok nyilatkozni, de nem hiszem, hogy 'A fenébe!', vagy 'Szétrúgom a segged.' mondatoknál keményebb dolgok lennének benne, bár lehet, hogy még az utóbbi sem.
  • Randal
    #7597
    persze ez függ a többi fordítótól is.
    ezért számolok iylen rövid időt, mivel ők profik és jól megbízható fordítók, szal félreértelmezés esélye kicsi, mondhatni semmi.
  • Randal
    #7596
    Elméletileg így lesz HA minden öszejön, HA tudom tartani a tempót, HA lesz munkám, mert ha nem akkor vhogy nethez kell majd jutnom.

    Így is úgy lesz kész, hogy tesztelés Wordben, játékban nem. Szal ha félrefordítás lesz azt jelezzétek majd.

    Szeretném még Hunnenkoenig mintjára lefordítani a videókat is.
    Jó lenne az Augusztus első hetének vége, de nem teljesen biztos.

    Inkább utánna. De akkorra meglesz.
  • Randal
    #7594
    nem mondok időpontot.
    reményeim szerint tesztelés nélkül jövhét vége, aug első hete.
  • Randal
    #7592
    http://www.radgametools.com/bnkdown.htm
  • Randal
    #7590
    drakeX:

    Semmi gond, a PoTC-vel majd én is nyomom majd:)
    gyerekek játszhatnak vele? csak azé kérdem mert akkor vinném unokaöcsémnek.

    nem lesz kcisit nagy tempózás az a hétfő, de egye fene, ha ennyire bizonyítnai akarsz
  • drakeX
    #7589
    Randal, Hunnenkoenig!

    1000+1 bocsi, hogy mostanában nem jelentkeztem nagyon...kérlek ne adjátok ki a nekem adott anyagot másnak, mert meg szeretném csinálni. Mondjuk legkésőbb...nem is tudom
    Naszóval, hétfőre mindketten megkapjátok a nálam lévő szövegeket, lefordítva.
  • Randal
    #7587
    no, akko várjál még egy kicsit:)
  • Randal
    #7585
    Huhh. ezek a kérdések:)

    játszd végig mindhárom táborral a gammát.
    mindegy mit feljelsztesz.
    lehetsz varázsló, harcos, íjász, ezek keverékei.
    dex-strength, te döntöd el. legfeljebb ha valamelyik kicsi végigszaladsz a szörnyeken mégeccer:)

    elméletileg a max 100. ez a természetes határ. de mehet efölé is gyűrűvel meg italokkal.

    Ha kinyomod akkor kapsz egy 2-est.
    Ha magyarul nyomod ki és min 3-szor akkor megajálok egy 4-est:)
  • Randal
    #7583
    Na ja, de asszem van ami 10-essével szedi. meg ami 100-assával.

    télleg erre még a G2-ben nem jöttem r, hogyan kell.
    még a G1-be se nagyon, pedig kijátszottam.
  • Randal
    #7581
    Semmire:)))
    G1-ben cserekereskedelem van. Ott ugyebár a pénz az ore.

    a G2-ben a Coin(érme , pénz) a fizueszköz.

    szerintem tök buli, hogyha játszottál a g1-gyel és utánna a g2vel és szentségelsz, hogy miért nem lehetett legalább a töredékét áthozni:)))
  • Randal
    #7579
    Tudom, cska itt marhulok veled:)