21229
  • drakeX
    #7676
    Megkérdezhetem, kedves intelligens batárom, hogy te mivel töltöd a szabadidődet? És nem mondd, hogy 'ezzel nem', mert nem ezt kérdeztem.
    Bár tartok tőle, hogy nem fogsz válaszolni, vagy azért, mert félsz, hogy visszafikázok, vagy azért, mert többet nem is jössz ide...
    Mindkét esetben remek példát mutattál a fiatalságnak arról, hogy milyen is egy igazi, intelligens ember. Köszönjük a véleményedet. Ja, és egy kérés: legközelebb vedd a fáradtságot, és írj ékezetekkel. Szegény öreg fejemmel már gondot okoz, hogy kibogarásszam, mit is akartál írni. Vagy írj angolul, ha már képtelen vagy magyarul megtenni.
  • syabi
    #7675
    huh, de megaszondtad nekünk, már alig bírok begépelni bármit is...
    hogy te mekkora kis f*sz vagy
  • tibor16
    #7673
    Ja, és most mit kezdjek a vérkelyhekkel?
  • tibor16
    #7672
    A G2-ben felvettek a miliciához, miután leszedtem a város alatt az összes vargot, árnyékfutót, goblint, bementem a városházába és elloptam az utólsó vérkelyhet is. Viszem Cassiának, s látom mindenki halott, pedig én nem bántottam őket. Most mi a fene van??? -tudja vki. Nem lehet, hogy csekélyke angoltudásom miatt a miliciás felvételnél estleg feladtam őket. Most, hogy meghaltak, nem vész kárba a későbbiekben vmi küldetés?
  • tibor16
    #7671
    A G1 full gaming guildja magyarnyelvű-é? -mert ha igen, jó lenne ha én is megkaphatnám...
  • syabi
    #7670
    Mein König!
    sikerült végre befejeznem a rámrótt fordítást, tudom késtem vele megint, de majd levonom a konzekvenciákat... időközben bedöglött a billentyűzetem, a végét már képernyő-billentyűztettel kellett "begépelnem", de kitartottam. mél ment. természetesen várom a következő falatot is.
    ave caesar, akarom mondani hunnenkönig
  • raziel.
    #7669
    Nekem megvan a G1 full gaming guildja. ha kell elküldöm.

    Nya hiába van végigjátszásom G1-be van valami bibi:DDD
    Help.
    Nya Guidem a régi tábor. Ahol vagyok:
    mielött chapter 4-be megyek egy mágussal vagy kivel kell beszélni hogy átmenjek c4-be de!!!!
    elveszi a rangomat!!! és nem lesz cégem se:DDD
    Guard voltam és most meg sima nonés csicska vagyok:DDD
    nya ezt igy kell csinálni vagy elkurtam valamit?
    meg ha igy van rendjén akkor hogy kell a másik két táborba csatlakozni mert utána azt se tudok:DDD
  • dzsonesz
    #7668
    szeva all!
    figyu valaki aki tudja az mondja meg legyenszives h G1 végigjátszást v valam ilyesmit merre találok? megkéne néznem pár dolgot...
  • Zoleeca
    #7667
    Nyimmi-Nyammi
  • Randal
    #7666
    Mail ment:)

    Egyébként hogy valami érdekesség is legyen:

    látható egy-két kép a G2 kiegészítő honlapján, plusz az RPGDOT.com-on mutatnak egy-két képet a G2 limited Editionból és hogy mi jár hozzá. Nyamm, kár hogy németül:(

    A G3-ban igaz, hogy a hősünknek kicsit bivajabb tulajdonságai lesznek, de KaiRo azt mondja, nem kell amiatt aggódnznk, hogy túl könnyű lesz a játék.
  • Zoleeca
    #7665
    re-mail ment(megy)
  • Randal
    #7664
    mail ment(megy)
  • Zoleeca
    #7663
    Randal! Mennyi hianyzik meg a forditasbol? Nekem tulajdonkeppen mindegy mit forditok ugyhogy kuldhetsz anyagot es megprobalok segiteni. PErsze igy a vegen bekapcsolodni nem biztos hogy jo otlet(stilus, stb) irj emailt ([email protected]) ha kellek.
  • Zoleeca
    #7662
    En meg csak varom, meg varom, meg varom az ujabb anyagot Hunnenkoenig-tol de nem jon. A vegen meg elmegy a kedvem a forditastol...
  • Randal
    #7661
    Sziasztok!

    Gothic:

    köszi a fordítástz, nagyon jól jött.

    Most viszont életbe lépett egy kis problema.
    Csütörtökön, azaz 31.-én hazapakolok, ahol nem lesz netem, azaz max. augusztus 4-ig tudok a könyvtárban folgokat elintézni.
    Szal nem valószínű, hogy csütig kész lesz a fordítás, ahogy szerettem volna.

    Ez függ drakeX-től, meg Nevl-tól is(HWSW fórum).

    Nomeg, hogy milyen gyorsan tudok haladni.

    Szal a következő kérésem lenne drakeX vagy Hunnenkoenighez:
    Ha nem tudom csütig befejezni a fordítást akkor átvennétek tőlem az adminisztarív munkákat?
    Úgymint telepítés készítése, magyarítás feltöltése(tárhelyet adok), helyesírás tesztelése, konvertálás (anyag elküldése HornOx-nak)?

    Megpróbálom csütig befejezni, sőt 4-éig megpróbálom a részem is elintézni.

    Szal kellene nagyon a segítség.
    Sorry, hogy így alakult.
  • Zoleeca
    #7660
    En meg egyszeruen csak berohantam a troll moge, felvettem a cuccost es mikor mar eleg eros voltam visszamente. Kb 5 utestol meghalt es nem kellett gyogyitanom. Ugyanez volt a "fö" ellenségnél is. Sima ügy volt. SZVSZ egy kicsit lehetett volna nehezebb is a vége(Paladin-nal voltam 38. szinten)
  • gothic1
    #7659
    Ha mágussal nem gond = Ha mágussal vagy nem gond.
  • gothic1
    #7658
    Ha mágussal nem gond. Van egy perem balra arra felmászol. A troll szalad feléd majd megakad. A résen keresztül lehet fire arrowzni, vagy fireballozni. :) íjjal nem lehet itt átlőni próbáltam. Én a harmadik fejezetben nyírtam ki harcosként: nekimentem szemből háromszor (közben healing) :)
  • Jockey
    #7656
    beszaladsz atrollhoz, és simán körbefutod, mig a háta mögöt nem vagy
    amikor kb háta mögöt vagy, ütsz bele 1, majd megint futsz kicsit körbe
    időigényes, de meglesz elsőre, csak rá kell jönni az ízére
  • Jacky
    #7655
    Valamelyik vadásznál. Végigjátszásban benne van. Vagy a fekete troll előttinél, vagy Onar tanyája mögött jobbra.
  • tibor16
    #7652
    Nekem is az egyik haverom segített, -megkérdeztem-, és megkért, ne reklámozzam -sajnálom. Esetleg írj nekem egy levelet magánba ICQ: 190019937
  • nienor
    #7650
    Hali, honnan szedted le az ISO-s gothic 1-et? Mert engem is érdekelne...
  • tibor16
    #7649
    Jacky köszi, a Gothic 1-et meg felraktam (nem bírtam ki :) )-nem kell törés hozzá
  • Jacky
    #7648
    Pár ládanyitó kód:

    Grimbald bánya: bbjjbj
    Piramis barlang jbbjbj
    Pepe melletti barlang: bjjbbb
    2. láda: jbjjbj
    3. láda: bjjbb
    Tengeri roncs: jbbjjbbbjjj
    Világítótorony alatt: jbbjbb
    Szigeten bal első: jbbjjjb
    2. láda: ua.
    Banditák Onar tanyája mellett fenn: bjbjjjb
    Főnöküknél (Dexter): bjbjj
    Alattuk láda: bjjbb
    Lee: jbbjjb
    Bennet: bjbjj
    Onar főépülete, jobb első fenn: jbbjb
    2.: jjbjbjb
    3.: jbbjjjb
    Pénzkölcsönző: bjjbj
    Ignaz: bb
    Constantinus: bjjb
    Kaszárnya kovács: jbbjjj
    Tolvajoknál balra: jjbbj
    Grom felett: bjbjb
    Grom: bjjb
    Banditák az ork felderítő utáni völgy végén: jbbj
    Piramis: jbbjjjb
    mellette: bjbjbj
    Lord Hagennél fenn: jjjjjjjj
    Raktár melletti ház: jb
    Dragomir: jbbjbbj
    sátor jobboldalt: bjbj
    Akil és a Fogadó között: jbbjjb
    Ork barlang: bjjbj
    Felsőváros városházától jobbra: bjjbjbb
    Gerbrandt: jjbbjjb
    mellette: bbjjbb
    Fernando: bjjbj
    Matteo:bjjbj
    pultnál: ua.
    Brian kovács: ua.
    Halárus mellett: jbbj
    Halárus: bjjb
    Edda előtt: bbjb
    Edda: bb

    Bányavölgy:
    Felső bánya: jbbb
    Vízesés mögött: jbbj
    2 rabszolga: bj
    Marcos: ua.
    Ház: bjj
    Bányavölgy 1.láda: bjjb
    2. láda barlang előtt: jbjb
    Vár fenn: jbbbjb
    Tűzmágusok (Milten) bjbj
    Udvaron: bj
    Láda váron kívül, hídnál: bbjj
    Garond: jbbbbj

    Egyelőre ennyi, remélem segítettem legalább a visszatöltések megspórolásában :)
  • tibor16
    #7647
    Sziasztok, -most szedtem le a DJcom féle Gothic 1-et. Nem találtam az ISO-ban Crack-et. Mielőtt feltelepíteném, jó lenne tudni kell-e hozzá? Tudna vki segíteni?
  • Jacky
    #7646
    A vérlegyek fullánkjának kinyerését még meg kell tanulnod!
  • Jockey
    #7645
    sajna nem
    nekem 30as 2h-l már 10 lpt volt hogy 5öt fejlődjek, felnyomtam 40re, igy lett 20as 1h-m jelenlge, igy most inkább 1h-t használok
  • Jockey
    #7644
    köszi a helpet, közbe inkáb elkezdtem hazsnálni az orcslayert, a pala kard megvan, a másik amit írtál meg nincs, hiába futkorászok el tölük nem adják oda, ha meg elkapnak szétcsapnak 1 ütésböl, igy egyenlőre maradtam az 1kezesnél
    közbe átmentem a fejezet 2be, mert már kezdtem unni az első mapot, viszont azt a vérlegyes dolgot nem vágom hogy kell
    megvan atekercs, de nem nem adnak semmit a vérleygek, kel még valamit tanulni hozzá?
    egyenlőre csak a prémkinyerés és zárnyitás van meg mint base skill
  • lwb
    #7643
    az egyik sárkánynál lesz (asszem a kősárkánynál) a mine colonyban. és benne van a végigjáccásban is. legalábbis úgy emléxem.
  • tibor16
    #7641
    Sziasztok, szia Jacky, -engem érdekelne, -ha esetleg gondolod elküldheted magánba is, de fel is rakhatnád, biztos nem csak én örülnék neki...
  • Jacky
    #7640
    30-as ügyesség kell hozzá. Csak beszélgetés közben adja ezt a lehetőséget.
  • Jacky
    #7638
    Érdekelne valakit ládák nyitási kombinációja? Mert ha igen, beírom ide a fórumba. Rengeteget (majdnem az összeset) felírtam az első 2 fejezetből.
  • Zoleeca
    #7637
    "Törni" nem lehet a zárakat. Csak ha van tolvajkulcsod hozzá(szerintem te erre gondoltál). Akkor is egy megfelelö jobbra ill. balra fordítás kombinációval lehet kinyitni. Ha beletörik ujra kell kezdened(ha van még kulcsod). Ezért érdemes megjegyezni, hogy hol tartottál. Egyébként én ugy vettem észre ha magasabb az ügyességem nem törik bele olyan könnyen
  • Zoleeca
    #7636
    Te honnan tudod? Add meg a tégládat!!!!
  • drakeX
    #7634
    mert a kieg a vízmágusokról fog szólni, nem a nekromantákról
  • Braveheart
    #7633
  • gothic1
    #7632
    onar farjára = onar farmjára :)))

    Ez nem direkt volt! :)
  • gothic1
    #7631
    Ha jól emlékszem a two handed 60% (Master) után kezdi a one handed skillt is nyomni. Van éppen a "dragon slicer" ami kétkezes. Ha van 80 strengthted, akkor már használhatod is (80 a damagéja is). Ahol a fekete troll van (északon) ott a vadásznál (akinek snapperekre fáj a foga) elmész balra a félúton az erdei oltár felé lesz egy barlang jobbra. Itt lesz két csonti és két undead lovag kicsalogathatod őket valahogy. Megölni nem fogod tudni öket, de ha kicsalogatod tiéd lehet a kard.

    Másik lehetőség (ez sokkal könnyebb): Van egy taverna a térkép közepén. Ez az legnagyobb kereszteződés a játékban, mehetsz onar farjára, a kolostorba, a városban innen. Biztos tudod melyikre gondolok. No ettől nem messze lesz egy barlang egy temetőnél amit goblin skeletonok őriznek. Ezeket az első fejezetben is ki lehet nyírni. Ha sikerült menj be a barlangba csalogasd ki a zombikat, majd menj be újra és lesz ott kétkezes paladin sword (damage : 40), valamint egy kincsesláda. :)
  • Zoleeca
    #7630
    Méééééért neeeem? Brühühüüüü
  • lwb
    #7629
    olvasd el a fenti linkben a guide-ot ott leírják az ilyesmit. de az 1h amúgy is nőni fog, ha növeled a 2h-t (benne van ez is a guide-ban).

    amúgy a legjobban sebző fegyverek mind 2h-sak, de azt hogy az első chapterben hol találsz ilyet, azt nem tudom.