21229
  • gothic1
    #12376
    Csak beszelunk rola.
  • sanyiiiii
    #12375
    nah akkor lesz kieg fordítás vagy csak beszéltek róla?
  • Johnyy
    #12374
    EGyetértek
  • gothic1
    #12373
    ugyertem:
    ketszer lehetett ugyanazt a jatekot eladni
    (az ige lemaradt)
  • gothic1
    #12372
    Pl. a Kökörök (a stone hengek) eddig semmi szerepuk nem csak annyi hogy sok gyogynoveny nott ott. Most mar ezek tudjuk teleportok. 2) Khorinistol nem messze a fogadohoz kozel volt egy barlang ami elott egy szeker felborulva volt egy csomo cucc meg ver korulotte (ket "diszno"-val) a sima Gothic2-ben semmi nem utalt ra hogy ez jelentene valamit itt megtudjuk mi tortent. 3)Vagy itt van Dexter es a banditak, a sima Gothic2-ben franc se ertette minek vannak ott csapatostul, a kiegben megtudjuk.

    Szoval szerintem a kieg ugy keszult hogy az eredeti Gothic2-t megkurtitottak, majd kiegeszitettek egy picit nehany extraval (balance-valtoztatas, extrabb cuccok) es igy maris ketszer lehetett ugyanazt a jatekot. :)

    Eppen ezert most sem ertem mi a francert nem tudjak kiadni angolul a kieget, egy amator csapat nehany het alatt leforditana angolra..
  • Johnyy
    #12371
    Engem is érdekel! CSak jó lenne egy oszan fordítás ami a kieget is fordítja, mondjuk az angolosítás textjeit ki lehet ne cserélni, csak hogyha tudod mivan akkor a kérdéses mondatokat is tod hogy annak idelyén erre a szövegre mit csinálltál így sokkal jobban menne,,,,,Jah nekem úgy is tetszett nagyon a gothic alapban, amúgy milyen ujj csatlakozási helyek vannak?
  • gothic1
    #12370
    Amugy eleg sok szovegeles van kiegben is ugyhogy nem ket perc leforditani, tegnap jutottam el oda hogy jatszok vele, elegge ugy tunik hogy kieg nem "utomunka" hanem egyszeruen az Gothic2 ezzel a resszel meg volt csonkitva, egy csomo dolog igy nyer ertelmet a jatekban... Ettol fuggetlenul tetszik, szerintem jobb lett.
  • Johnyy
    #12369
    Le kéne és bele is vágnék , épp ezért kéne tuddni hogy kb menyi tippre a szövi, csak azerszer könyebb fordítani ha már végigvitted a kieget és tudodmi a küldi és nem fordítasz félre
  • gothic1
    #12368
    Akkor gyorsan forditsd le haver, hogy ne kelljen keresni ketszer a konverter csavot! :)))
  • Johnyy
    #12367
    Fiúk, menyi a kieg szövege pluszba, mert csak azért mert ha most konvertálják a 2-t akkor gyorsan le kéne fordítani a kieg szövegeket is és akkor a konverter csávó is most van és berakná aztis... nem? most ha majd később le lenne fordítva a kieg is akkor megint lehetne konverter csávó után kutatni... nem?
  • Bandew
    #12366
    Nem tudtad, hogy a konvertálás nagyon sok időt emészt fel? :-)
  • sanyiiiii
    #12365
    Beliar karddal el kell menni egy Beliar shrine-noz és áldozni neki max hp-t.
    Késöbb ugyanígy lehet majd javítani a sebzésén.
  • Ottto
    #12364
    A beliar kardot odaadtam saturasnak, salz nemtom. Vidd el Xardasnak, ő mondta hogy "ó de hülye vagyok hogy odadtam, mert használhattuk volna"
  • Shongi
    #12363
    Hát ja közelharcosnak a csonti nem nagy gond, viszont "távol" harcosnak meg a sárkik nem okozhatnak gondot.
    Amúgy lenne egy kérdésem, Beliar kardal mit kell csinálni hogy használható legyen?
  • Ottto
    #12362
    Nem ellenfelek? Hmm...nemtom. Nekem a sárkányokkal addonba nagyon meggyűlt a bajom. Csontikkal meg orkokkal nemnagyon volt problémám. Pár vágás és feküdt mind.
  • Shongi
    #12361
    Hmm, a sárkányok sose voltak ellefelek, és nem is lesznek, sztem egy íjásznak:) Én csak egy mostát utálok nagyon a shadowcsontikat azok közül is főleg a nevesítetteket.
  • Saturas
    #12360
    Át van már konvertálva a 100 %-os magyarositás????? Ha igen HOL????????
  • Kurty
    #12359
    Mikor lesz már az a szaros 100%-os magyarítás???
  • Ottto
    #12358
    Nem én! Megidéztem és néztem a műsort.
    Bár ez még csak a "sárkányvadászat" chapterben volt, később nemtom addig még nem jutottam meert abbahagytam.
  • sanyiiiii
    #12357
    de akkor te is segitettél
  • Ottto
    #12356
    nekem 1 démon elég volt
  • Joi
    #12355
    Nem maradtál le semmiről :)))))
  • tibor16
    #12354
    Haq az Addon angolosítására gondolsz, -akkor bizti így van. Ha viszont van az ADDONnak!!! hu verziója, vagyis magyarosítása, istenbizonyleugrokatizedikről, -de rögtön, -mer akkor lemaradtam vmiről.....
  • sanyiiiii
    #12353
    Sok-sok kis goblin skeleton és a sárkányok sem ellenfelek már
  • Ottto
    #12352
    Az biztos! Társat kellett idéznem hogy kinyírjam őket :)
  • Joi
    #12351
    50. szintig jutottam a kieggel. Elég lesz mindenre a tp. Nem lesz olyan tápos mint addon nélkül, de a végefelé már itt is csak a sárkányok az ellenfelek.
  • Ottto
    #12350
    Sztem lesz elég tp. Van annyiküldi+szörny amivel eleget szerzel magadnak, bár a játék lényegesenn nehezebb lett!
  • Shongi
    #12349
    Hmm, de ha minden többe kerül mint eddig és keményebb is a game hogy lehet olyan jó karikat csinálni mint a simában? Lesz elég tp? Én max 40-es lettem a végére az meg nem hinném hogy elég tp lenne.
  • Joi
    #12348
    Szerintem korrekt a fordítás (az addon-é) Simán el lehet igazodni rajta. Mondjuk van benne pár elírás, helyesírási hiba, amit még gyér english tudásommal is kiszúrtam rögtön :))
  • nienor
    #12347
    Hali!

    A Gothic 1 feliratos videóit már nem lehet sehonan letölteni? Mert sem a Randal honlapjáról, sem a Gamestarról nem lehet...
  • tibor16
    #12346
    Sziasztok, -vagyok, rá- rá nézek a fórumra, a Gothic Addon is fennt van a gépen, csak most nem jáccottam vele egy ideje. Nekem kissé macerás a fordítása a gémnek. Megakasztja a játékmenetet. ASz'al azér vagyok... :)
  • Joi
    #12345
    Igéretesnek tünik. Csak egyenlőre német :((......
  • Duzsuki
    #12344
    A kiegnél minden tulajdonság az erősödéssel arányosan drágább lesz. Így van ez az ügyességgel és a többivel is.
  • Shongi
    #12343
    Hát a fegyvereket tudom, de ez úőgy látszik egy kieg. es NAGY FEKETE pont. Na mindegy, így má végképp nem tudom hogy közel vagy távolharcos legyek
  • Prince007
    #12342
    Nem növelted együtt az erővel vagy késöbb egyébként is drágább(nem tudom pontosan).Ugyan ez van a fegyvereknél is: ha az egyiket túlságosan megnöveled a másik kétszer annyiba kerül de így mindkettő megnövekszik.
  • Shongi
    #12341
    hi, mért van az hogy 30 dexteritim van és ha tovább akarnám nyomni akkor már 10 pont kéne 5 dex-ért???
  • sanyiiiii
    #12340
    http://en.tagmt.devmode.de/index.htm
  • Kurty
    #12339
    Hát nekem a kieg annyira nem jön be, várom a magyárítás és kezdem előlről 4-ed *-re! úgyhogy hornox siethetne!
    Shongi: Amúgy ha íjász akarsz lenni akkor légy számszeríjász azzal lehet igazán sebezni, ha meg harcos akkor egykezes mert akkor gyors is vagy nem csak nagyot ütsz és lassú mint a 2 kezes.
  • Shongi
    #12338
    HI. Lenne egy kérdésem, a kiegben mien karival nyumoltuk?
    Mit ajánlanátok, mert én közelharcost akartam, de az íjak/számszeríjak képességait látva elbizonytalanodtam. Szerintek harcos vagy íjász/számszeríjász? Ha harcos 1 v. 2 ketzes fegykós??? please help ez nagyon más mint a régi
  • Toughtful
    #12337
    Hiszem, ha látom - játszom -