21229
  • Toughtful
    #12256
    Mennyi lehet az esélye annak, hogy valaha elkészül a magyarítás? Hk írta a fórumra, hogy egy-két hét, mindezt harmadikán, ma van 16.
  • Mr_no_NaMe
    #12255
    Oks talán annyit össze tudok kaparni...
  • Johnyy
    #12254
    Matrix hub, keress asszem az egyiken van 20 gigás megosztással is
  • Mr_no_NaMe
    #12253
    Ehh:(

    De vmi warezhelyet nem ismertek ahol fennvan valamejik?Nincs sajna 50gigám megosztásra dcre
  • Braveheart
    #12252
    Nekem megvan az 1 dc++-on is, de míg átmenne chelloval... :)
    a 2 kiegészítője engem is érdekelne
  • ProSatanos
    #12251
    Gothic 1 Engem is érdekelne :)
  • Mr_no_NaMe
    #12250
    Nemtudjátok honnan lehetne leszedni a Gothic 1-et vagya Gothic 2 The Night Of The Raven-t?
    Mert már kerestem sok warezen de nem akadtam rá csaka sima gothic 2-őt találtam azmeg megvan...
  • ProSatanos
    #12249
    Köszi azt megtaláltam és lépésről lépésre azt csináltam végig, mellesleg a letöltött add-on ba benne van egy txt-be is, csak , mint utollag kiderült, VGA-driver miatt szarakodott.
    Amikor a D3DX-et megláttam a hibaüzenetbe akkor gyanakodtam.... de azért inkább rákérdeztem, hétvégén meg már untam... és nekiáltam próbálgatni.
    Első próba egy teljes sika + reinstalll de ugyse mükx, aztán gondoltam a VGA-ra, úgyhogy feltettem a 3.7-es drivert azzal meg elindult.
    Szóval nem a telepítési sorrend, vagy telepítéssel volt gond hanem a VGA driver túl Új. (LOL de ez van)
  • tibor16
    #12248
    Nah, nem hagyott nyugodni...(a lelkiösmeret hejába)..
    sz'al itt találod a G2Addon telepítési módját: #12065
  • ProSatanos
    #12247
    Egy "jó pár" hozzászóllást visszaolvastam, de nem találtam ezért kérdeztem rá .... amúgy meg időközben rájöttem, az ATI Catalyst 4.7-el nem mükx, de régebbivel (3.7-el próbáltam) már mükx.

    Azért kösz.
  • vigyori14
    #12246
    És mi akadájozza a rajongókat hogy elkészitsék?
    bizti h lenne rá jelentkező. legalábbis sztem
  • Esrohnoil
    #12245
    De akkor kezdjük az elsővel.
  • Esrohnoil
    #12244
    Csak fel lett vetve mint ötlet...
    Én benne lennék.
  • vigyori14
    #12243
    Régebben mintha lett volna egy olyan hir hogy a Gothic 2-őt szinkronizálni fogják. mit tudtok erről a hírről?
    igaz? és ha igaz akkor mikor lessz kész?
  • tibor16
    #12242
    Olvass vissza, már eccer leírták (én is)... olyan jól, újra nem tudnám összeszedni..
  • ProSatanos
    #12241
    Hi
    Angol gothic2-re próbálom feltenni a német add-on-t, s mikor a gothic1.30_de.exe /x -et elindittom ott miket kell kijelölni, vagy hova kell azokat a cuccokat bepakolni ..... mert már próbáltam úgy hogy az egészet a system könyvtárba, csak az exe-t a system-be a többit nem jelöltem ki de amikor elindittom a játékot utánna fekete képernyő és kiírja hogy vala D3D .... akrámi error és OK gomb amire kilépik.

    Ha valakinek van ötlete mi lehet, volt már iylen gondja és tuljutott rajta annak hálá lennék egy megoldásért :)

    Kösz
  • Bandew
    #12240
    and down :-)
  • Joi
    #12239
    up :)
  • tibor16
    #12238
    Ooops, ez ua mint ami az addon lemezén a fontos pecsek alatt szerepel...
  • tibor16
    #12237
    Naon köszönöm... :))) (azthinné az ember az 1.0 -nál frissebb pl az 1.0b - nem?)
  • Sanca
    #12236
    En rpgdotrol szedtem, ahogy spatz mar belinkelte.
  • spatz
    #12235
    http://www.rpgdot.com/phpBB2/viewtopic.php?p=362149

    http://www.realmsoftorment.net/gothic2/G2aTT-G2TNoTR_v1.0.exe
  • tibor16
    #12234
    Tudnál adni az angolosítás legújjabjához egy pontos linket? -nemtom, vmit rosszul csinálok és nem találom. ...előre is köszi...
  • Sanca
    #12233
    Np:)

    Vizmagusnak akkoris lehet ugye menni ha mar tuzmagus vagyok(1st cicle)?
  • balty
    #12232
    Köszi így már műkődik
  • Sanca
    #12231
    GothicStarter.exe-vel kell inditani, es ott a night of reavent kivalasztani.
    Meg van annal ujabb angolositas is, a 1.0. (b a betat jelenti, szal a sima 1.0 ujabb)
  • balty
    #12230
    Feltettem az angolosítást (G2aTT-G2TNoTR_v1.0b5.exe), de a felírat így is német az elején. Sőt a menüben is. Mi lehet ennek az oka?
  • Johnyy
    #12229
    Dézd meg ott!
  • vigyori14
    #12228
    És máshol hol találnám?
  • Johnyy
    #12227
    Anno a matrixon volt!
  • vigyori14
    #12226
    Gothic 1-et honnan tudnám leszedni? a dc-n melyik hub ról?
  • Sanca
    #12225
    Err, erre nem gondoltam:) Meg jo hogy csak 3 orat b*sztam el keresgelessel:)
  • tibor16
    #12224
    Ha most szeded, benne van minden...
  • Sanca
    #12223
    Tudna adni vki linket a kieg crackre? Vagy e-mailbe([email protected]) elkuldeni vagy vmi.
  • Johnyy
    #12222
    Ez egyik a másikal adja a gigászi játékot!
  • tibor16
    #12221
    A G1 nekem is jobban teccik...
  • ZsZso
    #12220
    Hmmm ... olvastam itt egy "COOP jatékok neten" (, vagy mi a címe a topicnak) -ban, hogy létezik hozzá COOP mod. Meg hogy bétában van még a kicsike, meg német szájton. De némethez gyengus vagyok, meg az összes interenttel kapcsolatos tudományom is kevésnek bizonyult ahoz, hogy megtaláljam a fentebb említett modot.
  • Gary
    #12219
    Mondjuk úgy, hogy magyaríthatnád...

    1 hétig NET-függőségi teszten leszek (kicsatlakozva a mátrixból), remélem addig az ATW kegyes lesz és nem töröl!

    Jó játékot!
  • Johnyy
    #12218
    Ha jól emlékszem nagyonvisszább volt link csak jó lenne ha valki berakná! THX
  • Sanca
    #12217
    Vki tudna adni linkeket 1.3-as, 2.6os pecsre, 2.6os crackre(ugy vettem ki a kommentekbol hogy ezek kellenek)?