21229
  • romero83
    #12416
    Lehet, hogy az a baj, hogy volt egy levél Luciatól Elrichnek, és túl hamar adtam volna neki? (Leült a sátorban).
    Mert egyik haverom akkor adta oda a levelet amikor már visszament a városba. És úgy neki továbbment a játék.
    Szoval nemtom most mi van, már egész nap keringek körbe-körbe és nem haladok sehova.
  • romero83
    #12415
    Vatras adja, az elején, amíg nem teljesítem nem mehetek el az új világba, mert Saturas nem adja ide a gyűrűt.
  • Johnyy
    #12414
    Melyik is ez a küldi, ki adja?
  • romero83
    #12413
    Hi!
    Tudna nekem valaki segíteni?
    Az elveszett emberekről lenne szó (missing people).
    Hogy lehet ezt a questet végigvinni?
    Mert már az egész pályát körbejártam, mindenkivel beszéltem és semmi. Megtaláltam Elrichet is, csak nem jön velem vissza a városba. Please HELP!
  • Johnyy
    #12412
    mert elvileg aszonták valhol hogy a nekromácia sötét rendjébe is belépésem lehet
  • Szid
    #12411
    Alapból ugyanaz, de lehetsz még Vízmágusbarát vagy rabló-kalóz. Gondolom én
  • Johnyy
    #12410
    Ja emberek! mien uj karakcsör vagyon azadonban ,,?
  • Johnyy
    #12409
    EGyetértünk!!!!!! én bevégeztem mind a 3 karival és most már addonialázódni is akarok ;)
  • Takanohana
    #12408
    Én most már kivárom a 100% magyart, ha karácsonyig tart is. Negyedszerre végre minden egyes párbeszédet érteni szeretnék.
  • Kurty
    #12407
    Nembítam magammal felraktam a gothic 2-t és elkezdtem, igaz vagy fél órát játszottam de az is jó volt!! :)
  • lwb
    #12406
    igaz multilanguage game nem? :)
  • sanyiiiii
    #12405
    Akkor orosz alapjátékra rakd a kieget és máris a szöveg fele orosz lesz:)
  • Esrohnoil
    #12404
    De azért lol baze, h. németül szövegelnek benne, angol a felirat, én meg magyar vagyok. :)
  • lwb
    #12403
    jáccál te is a némettel angolosítva, ahogy mi is csináljuk. :) a semminél jobb.
  • Ottto
    #12402
    De. Nem lesz :(
  • Joi
    #12401
    Semmi :((
  • Randal
    #12400
    Sziasztok!
    Eh, ez jó lenne, mert még az 1-be is vbannak hibák és senki se tudja megcsinálni. pedig csak Perl kellene hozzá.
    Egyébként semmi hír az angol kiegről?

  • Kurty
    #12399
    Nekem már nagyon nagy gothic hiányom van,de már megvárnám a fordítást. Amúgy valamelyik gamestarban az volt hogy 2005 nyarán lesz G3-om!! Na ennyi csá!
  • Esrohnoil
    #12398
    Akkor ideje nekiállnotok.
    Készüljetek fel rá h. hosszú és pár helyen gondolkodni kell...
  • Johnyy
    #12397
    Köszesz! Sztem is! ,Yeah(aszem ja),bár még én sem jáctam, majd foook :D
  • Ottto
    #12396
    Kis off:
    Jó a logod Jhonyy :)
    Longes Jurneyből van a csaj ugye? Jó játék, bár még nem volt szerencsém játszani vele

    Sry az offért.
  • Ottto
    #12395
    nemtom hol tanítják, és azt se hogy miből lehet kinyerni. Ha tudnám már megmondtam volna. sry.
  • Johnyy
    #12394
    De hogy nézne már ki hogy egy középsulis magyar csávó felyleszti a gothicot, ha nem járnék suliba meg egy picit jobban értenék a motorkészítéshez, még meg is próbálnám.... höhö
  • sanyiiiii
    #12393
    Ohh értem.
    Akkor 1 utolsó black ore kérdés: hol lehet megtanulni a kinyerését és miböl lehet kinyerni???
    nah ez má 2 volt most már kussba maradok
  • Ottto
    #12392
    Lehet venni is, meg ki is lehet nyerni valamiből.
  • sanyiiiii
    #12391
    több is van ? én csak egyet daláltam de ugy tünik akkor bennem van a hiba.
  • Ottto
    #12390
    Nemtok németül :PPPPPPPPP
  • Ottto
    #12389
    Hú már nemtom. Magas szintű rúnákhoz kell az biztos. asszem a démonidézéshez keell egy, meg a holtak sseregéhez is.
  • Ottto
    #12388
    Azt merészlejék! Visszarúgom őket németországba ha nem adják ki PCre az biztos!
  • sanyiiiii
    #12387
    Internet, távmunka
  • sanyiiiii
    #12386
    Melyikhez??????
  • Johnyy
    #12385
    Én jelentkezek, de majd bejárok suli mellet németbe dolgozni!!!!
  • Esrohnoil
    #12384
    Egyébként azt hittem már csinálják...
  • Esrohnoil
    #12383
    Jelentkezzünk.
  • Joi
    #12382
    Ja. És majd megjelenik a G3 konzolon, németül :(((((((((
  • via_mala
    #12381
    A Piranha Bytes - honlapján új alkalmazottakat keres a Gothic 3 projektjéhez
    Tehát folytatás várható ...
  • Ottto
    #12380
    Mágusoknak kell egyes rúnákhoz.
  • sanyiiiii
    #12379
    A black ore mire jó??
    Csak mert van egy a kocsma mellett a zombis barlangban de nem igazán jo semmire csak elhasználható és akko szédülök mg belémvág a villám.
  • Shongi
    #12378
    Még egy kérdés, mire jók a black ore-ok???
  • Shongi
    #12377
    Az a később mikor jön el???
    Ja és csak kétkezes verziója van, mert valami német oldalon az egykezesek között is szerepelt.