21229
  • Johnyy
    #12576
    a magyarítás azalti link fórumán be van valamelyik hozászólásba linkelve asszem!
  • Mr_no_NaMe
    #12575
    izé lol Hol?:D
  • Mr_no_NaMe
    #12574
    És vol?
  • Johnyy
    #12573
    vanám
  • sanyiiiii
    #12572
    de van hozzá
  • Mr_no_NaMe
    #12571
    Nemtud valaki angolosítást az addonhoz?
  • Johnyy
    #12570
  • pikk8
    #12569
    Mégegyszer kössz a tuti tippet. Minden megvan ami kellet, nagyon keservesen sikerült is fölrakni. Csak az a szar, hogy a Hunnen-féle magyarítás egy kicsit sem jó hozzá.
  • Takanohana
    #12568
    Bocs mindenkitől az OFF-ért!

    Probatbicol! A Nicked nem Rejtő Jenő Néma Revolverek Városa c. könyvéből vetted?

    Mégegyszer elnézést!
  • Probatbicol
    #12567
    Többek között ezért kurva jó játék a Gothic ! Az NPC-k tényleg igazi életet élnek.
  • Takanohana
    #12566
    Szerintem nem rajtad múlt a halála. A sima G2-ben jártam én is így, de azt láttam is. Mentem Cassiához, az ipse meg észrevett egy patkányt, elővette a kardját, hogy lezúzza. De Cassia megmondta, hogy itt nem lehet fegyvert húzni, hát leverte szegény ipsét. Lopakodni Bartok is tanít.
  • Mr_no_NaMe
    #12565
  • tibor16
    #12564
    Háát.. fodítgatni köll, azmáegyszerbiztos.... ehem...
    Már az is segítség lenne, ha szövegeket szövegként meg lehetne nézni, mer akkor lehetne fordítani, -így viszont screenshotokkal megöli a játékot. már eccer kérdeztem, honnan lehetne a szövegeket kinyerni, de nem válaszolt senki... elhagyott bennünket Hunnenkoenig, estleg Randal ... brühühühü....
  • Mr_no_NaMe
    #12563
    Én magyarosítás nélkül ne mmegyek semmire
    Igaz a sima GII-t végigvittem sokszázezerszer de akkoris:(
    Nincs rá (készülő) magyarítás?
  • tibor16
    #12562
    Az addonba vmit elcsesztem, -Cassiánál vagyok, most tanított meg a raktárban áldogáló manus lockpickelni,- szal a baj az, hogy a másikat meg halva találtam, -úgyhogy vagy lopakodni vagy zsebmetszeni nincs aki megtaníccson, nem tudjátok mi lehetett a gáz, mér halhatott meg??? nem eléxem, hogy feljelentettem volna, vagy ilyesmi... valami közös akcióba bonyolódhatott bele, vagy nem is tudom...
  • tibor16
    #12561
    Nekem sem ment vele...
  • sanyiiiii
    #12560
    hááát szerintem nem igazán szeretik egymást.
  • Mr_no_NaMe
    #12559
    Sikerült!!

    Már csak az érdekelne hogy a magyarosítással megy e az addon
  • Mr_no_NaMe
    #12558
    A 2. és a 3. pontot nem értem úgy igazán
  • Mr_no_NaMe
    #12557
    Még a kieget se engedi felrakni:(
  • Mr_no_NaMe
    #12556
    Huh énis most szedtem le de ezt nagyon nem értem
    Pls vki lépésről lépésre magyarázza el mert láma vok hozzá:(
  • Iminyó
    #12555
    Köszi, akkor még egyszer "nekiugrok"...
  • Solid Snake
    #12554
    Ráadásul a kieghez csomagoltak mindent /pach,egyebek/
  • pikk8
    #12553
    Kössz! Már szedem is le!
  • Johnyy
    #12552
    ESetleg,, kieg is fenn van
  • pikk8
    #12551
    Vagy az eredeti, vagy az eredetinek a másolata.Vagy a sanyiii által javasolt Soulédrinker csapat által krekkel verzió.A német verziót már meg sem merem említeni.
  • Johnyy
    #12550
    most gothic2 kéne?
  • pikk8
    #12549
    Csak az a gáz, hogy nem tudom hol szerezzek olyan G2-őt. Eredeti pedig nemtudom kinek van. Próbáltam érdeklődni, de csak a nagy csend mindenhol.
  • sanyiiiii
    #12548
    Valamit szerintem rosszul csináltok,de ha nem a Soulédrinker csapat által krekkelt vagy eredeti game-tek van próbáljátok meg ezek egyikével:)Volt akinek más team által krekkelttel nem ment a dolog,ezzel biztosan müködik.
    1ébként ha mindent PONTOSAN ugy csinaltal ahogy le van írva akkor elméletileg működnie kellene.
  • Johnyy
    #12547
    WANDOO
  • Dant0r
    #12546
    Tudnátod modani olyan servert (akár smsweb is), ahol fent van a gothic 2 német kieg? Nem sűrűn találok :(
  • pikk8
    #12545
    Ugyan ez a helyzet nálam is.
  • Joi
    #12544
    Valamit rosszul csináltál. Kezd elölről.
  • Iminyó
    #12543
    Helló, a kieggel kapcsolatban én mindent így csináltam ahogy leírtátok, de a telepítő elment egy-két fáljt és utána kéri a cd-t miakuki van ilyenkor? Előre is köszi
  • sanyiiiii
    #12542
    nah látod megy ez neked:)
  • raziel.
    #12541
    ja hogy per x ....
  • raziel.
    #12540
    jo de
    1. felrak gothic 2
    2. német 1.30-as peccset így indítjuk: Futtatás (start menü alul a winben): "meghajtó:\könyvtár vagy lemez\G2AddOn\fontos patchek\Gothic2_130_de.exe" /X
    (igy kiválasztjuk a feljövő menüben a gothic2.exe-t )
    3. csak a gothic2.exe-t kirakjuk a gothic 2/system könyvtarba a régire
    4. felinstalljuk a G2Addont, a kieget
    5. rátesszük a 2.6-os peccst (az exe-t, nem a krekket)
    6. rá a krekket (ez egy rar - kibontod stb)
    7. az angolosít s modot is feltehetjük, ha kell

    másodikat nemtom megcsinálni mert nemtok pacselni mivel 1.31et tesz fel alapba a game és 2. lépésbe hogy patcheljem 1.30cal

    akkor most mivan?
  • sanyiiiii
    #12539
    csak a patch-böl kiszedett exe-vel kell felülírni az eredetit nem patchelni!
  • raziel.
    #12538
    na senki?
  • Solid Snake
    #12537
    Jó kérdések,reménykedjünk hogy segít valaki pliz?