21229
  • Mike at home
    #12296
    azt hogyan?

    pl. 2-ben eger lenyom, es kaszabolhatsz, itt ctrl lenyom

    de ez meg annyira nem is baj, az hogy elmegyek az ellenfeltol, illteve tulmegyek rajta, es folyton forogni kell, ez szar
  • Ottto
    #12295
    én az 1-et egérrel játszottam végig :o
  • Sanca
    #12294
    Erdekes. En pl 20-30 perc alatt megszoktam az iranyitast, es eszre sem vettem, hogy nincsen eger:)
  • Ottto
    #12293
    Az 1-hez temérdek mod van, sajna németül pedig jók lennének
    a 2-höz jött ki egy kiegészítő sajna cssak németül, de egy "amatőr" csoport angolosította.
    Készül a 2-höz egy modifikáció, ammi olyasmi mint egy mod csak itt a pálya is változik -> Trais of darkness (#12265) de ez is német és még nem biztos hogy lesz angol :(
  • Mike at home
    #12292
    ez komoly? es angolul?
  • Esrohnoil
    #12291
    Nem az elsőhöz, hanem a 2.-hoz van. :)
  • Mike
    #12290
    az add-on a gothic1-hez van, gondolom
  • Mike
    #12289
    na feltettem a Gothic1-et

    nincs ehhez vmi peccs, hogy lehessen hasznalni ugy az egeret mint a 2-ben?
    es hogy be tudna lockolni (vagy minek is hivjak ezt) az ellenfeleket? a nagy hadonaszasba mindig tulmegyek az ellenfelen, es utom a levegot, folyton forognom kell, mikozben utik a hatam, szal ehhez a harcrendszerhez en bena vagyok :(

    thx
  • Ottto
    #12288
    ehh....sry. Látszik megártott a piálás :D (szülinap volt)
  • Sanca
    #12287
    Hat pedig pont a kuldetesek miatt jo a gothic.
    Weapondealer: vannak szetszortan banitak, 1ik csoportnal lehet talalni 1 bizonyos gyurut, 1 weapon szalitmany rendelest, meg csomo bantits epee-t, odamesz az arushoz aki arulja, mondod h bekopod majd, beszelsz paladin quartermesterrel vagy kivel a kikotoben, ezutan vatrassal.
    Missing ppl: Dumalsz a kalozzal, khorinis mellett, meg onar farmjatol lefele dexterrel, kinyirod, elolvasod a tole elszedett levelet.
  • vigyori14
    #12286
    Nem nagyon tudok angolul ezért szerintem nagyon sokat fogok mostanában ide irni.
    Hogy kell megcsinálni vatras küldetéseit?
  • Sanca
    #12285
    Meg annyit hozzateszek, hoogy mar chapter 2-ben el lehet jutni az addon mapra, es nem kell atmenni a G1 mapra(valley of mines), hogy megold az addon mapra valo atjutashoz szukseges kuldiket.
  • Sanca
    #12284
    Meg kell csinalni Vatras 2 kuldeteset, es Saturas ornamentes kuldijet is. (hatha ez segit: Vatras 1ik kuldijenel ott akadtam el, hogy nem olvastam el az inventoriban levo levelet)
  • vigyori14
    #12283
    És az uj helyinekre mikor lehet eljutni?
  • Sanca
    #12282
    Az addon mapon lehet hozzajuk csatlakozni. Vizmagusokat szolgalo egyesulethez mar elobb lehet(talan kell is) csatlakozni(kozbe lehetsz tuzmagus, zsoldos, milicias). Azt hogy kesobb te is vizmagus legyel azt nem vagom hogy van, meg nem tartok ott:)
  • Sanca
    #12281
    Azok vannak amiket felsoroltal, es az 6
  • vigyori14
    #12280
    Az addonban hol lehet csatlakozni az uj táborokhoz? főleg a kalóz és a vízmágus érdekelne.
  • Ottto
    #12279
    Az 1ben 3 csoporthoz lehet csatlakozni (Régi, Új, Mocsár tábor)
    Ja és az addonban nem 7 van? (Milica, Mágus, Zsoldos, Vízmágus, Rabló, Kalóz) A rablóban nem vagyok biztos
  • Sanca
    #12278
    En ugy emlexem hogy csak 3 van. New camp, old camp, sweep camp. G2-ben is 3 van, addonban meg 6 ha jol szamoltam.
  • Mike at home
    #12277
    G1-ben nem 3 csoprt van, de sebaj
  • Sanca
    #12276
    Talaltam is hamar szerencsere az 1ik addon templomfelesegben. Ez a geysir nem is tap annyira, igy hogy 75 mana kell hozza:(
  • galenius
    #12275
    ha valakinek kell a gothic 1 írjon
    [email protected]
  • Ottto
    #12274
    aquamraine-t főleg az addonpályán találsz sokat.
  • Sanca
    #12273
    Kosz, a varos felso negyedeben mar megvettem, abbol lett az ice block. Kolostorban meg nincs, es nem is volt sajna, pedig nagyon kene a vulcano:)) Nem lehet vmi elhagyatott banyaban talalni, vagy ilyesmi?
  • Ottto
    #12272
    lehet venni a kolostorban, vagy a város felső negyedében.
  • Sanca
    #12271
    Hol lehet talalni aquamraine-t?
  • GDI
    #12270
    Maxius először próbáld ki nézd meg aztán mondj ilyen idiótáságokat.-tömören ennyi....(((
  • maxius
    #12269
    kicsit tömör voltam...
  • Esrohnoil
    #12268
    graf holt ua???
  • ProSatanos
    #12267
    Hát
    ... sajnos a 4.8-as driverrel se mükx a gothic 2 :(
    (Ati Radeon 9200 SE)
  • vigyori14
    #12266
    Ha én felteszemn a kiegre a magyaritást akor mi lesz?
  • Ottto
    #12265
    Trais of darknes-t ismeritek? Ez egy Gothic 2 modifikáció. Ami azt jelenti hogy a játék motorjával csinálnak egy teljesen új játékot. Újraszerkesztett térkép, új történet, minden. és hogy mia egyetlen hibája? AZ HOGY NÉMET!
    KÉPEK
  • Bandew
    #12264
    A G2 folytatása az 1-nek. Ennek bőven eleget tett.
  • maxius
    #12263
    G1 és 2 között nem sokk különbséget tudok mondani (olasás alapján):
    3 csoporthoz csatlakozhatunk (nagyjából ua. 1ben és 2ben is avagy főjók, érdekesek(rosszak) és mágusok)
    harc detto, csak más irányítással
    fegyverek és páncálok sem változtak túl sokat
    a story más(!)
    szörnyek is nagyrészt ua.
    graf. holt ua.
    naggyából ennyi
  • vigyori14
    #12262
    OK végre fel tudtam tenni a kieget is, magyaritás nem fog hozzá készülni? vagy vmi végigjátszást nem tudtok hozzá?
  • tibor16
    #12261
    Mióta is várunk rá??? én azóta újra végigtoltam a 2-est majd az 1-est és most jáccom az Addonnal (ami angol ugye)... tehát ez olyan mint a Miki, piros sapkában bojtal a végén.... hehe - millen költői... a bojt lesz, ha kész lesz ... eccercsak...
  • balty
    #12260
    Az 1.30 patchből csak az gothic2.exe-re van szükség!

    Nah bemásolom Tibor hozzászólásból, hogy ne kelljen vissza lapozgatni. Szóval így kell feltenni:

    1. felrak gothic 2
    2. német 1.30-as peccset így indítjuk: Futtatás (start menü alul a winben): "meghajtó:\könyvtár vagy lemez\G2AddOn\fontos patchek\Gothic2_130_de.exe" /X
    (igy kiválasztjuk a feljövő menüben a gothic2.exe-t )
    3. csak a gothic2.exe-t kirakjuk a gothic 2/system könyvtarba a régire
    4. felinstalljuk a G2Addont, a kieget
    5. rátesszük a 2.6-os peccst (az exe-t, nem a krekket)
    6. rá a krekket (ez egy rar - kibontod stb)
    7. az angolosít s modot is feltehetjük, ha kell

  • Sanca
    #12259
    Lehet hogy elotte felkrekkelted a gamet nem?
  • vigyori14
    #12258
    Mondjátok már meg nekem h mért nem tom feltenni az 1.30-as peccset? ott mindig megakadok ahol meg kell adni a játék helyét megadom de onattól nem enged tovább. mi lehet a hiba?

  • Johnyy
    #12257
    EZ mindíg így megy, komolyan ha kész lenne én már nem is örülnék mert akkor nem lehet ne a gothic2 -re is várrni... :D
    Na jó csak fun volt ;)