21229
  • Sanca
    #12216
    Pl cooperativeba lehetne gyakni a mobokat.
  • Johnyy
    #12215
    EZ a gamét mimódon játszhatod multiban? Azaz mit teszel?
  • ZsZso
    #12214
    Hali ... nem tudjátok esetleg, hogy hol lehetne hozzáférni a COOP modhoz ? Jó lenne neten nyomni ...
  • SW
    #12213
    Gary!
    Du bist ein konig!
    Hogy halalhatnam meg jocselekedetet?
  • Johnyy
    #12212
    A gothic 1 EGy ilyonyat jó játék aminek méltó folytatása a 2, Ez az egész gothic műfaj mint rpg nagyon tetszik!!!!!!
    Úgy ahogy van! Sokszor mondják hogy mágussal a legnehezebb! Egy frászt, a legkönnyebb. azt is mondják hogy ottt csak a mannára kell menni, eggyáltalán nem az eleén ki kell az egykezes kardot felyleszteni (2.rész) minimum 60 ig és egy halom erő+ az ork mészárló és ez elég minden ellenséghez, plussz a rúnákat is használhatod és azokban az a jó hogy mindíg célba talál szóval én már a 2. felyezetben amikor a bizonyíték kellett kiirtottam az egész bányavölgyet, UGYHOGY A GOTHIC2 VEL CSAK AZ A BAJ HOGY KEVÉS AZ ELLENSÉG!
  • Kecske
    #12211
    G1
    Hali!

    Nem tudom ki hogy vitte végig, de egy könnyű megoldás mágusok számára.


    Ha Magad szeretnél rájönni akkor neolvasd el!!!


    Szerezd meg a halál lehellet rúnát (Kard feltöltése Xardas szétszedi és odadja).

    Lemész az Alvó temlpombába egy emberre 2x kell használni.
    Ezért mikor elindul feléd használd, utánna a jégbörtönt használd, s mégegyszer a halál lehellet rúnát. Mikor leérsz a hívőkhöz Cor Kalom vagy ki ott prédikál, a lépcsőn ne menj le elötte az olszlop talapzatára állj fel, nyílpuskát elő lőj a tanoncokra, ők odaszaladnak de közbe hazsnáld a rúnát 2x. Mikor már mindenkit kiírtottoál jöhet Cor Kalom. Indulj el a lépcsőn lefele, azonnal meszólít, futás az oszlop mögé és használd a Halál lehellet rúnát 3-4x. Meghalt, utánna le az oszlopokhoz, az alvó körül van. Ott a oszlopoknál használd a kardokat, ekkor Démonlordok jelennek meg. Tőlük fuss el fel a lépcsőn jobbra, ugorj át a repedésen és várd be a Démonlordot ő nem tud átjönni a repedés fölött, itt a Halál lehellet rúnát 4x használva kivégzed. Így gyorsan és gond nélkül végeztheted ki őket.

    Szinte az G1 jobb mint a G2, bár azt csak zsoldossal vittem végig.
    Thor
  • Johnyy
    #12210
    .....
  • vigyori14
    #12209
    éb leszedtem a kieget és nem engedi feltenni az 1.30 as peccset mért nem tom feltenni?
  • Esrohnoil
    #12208
    Köszi, én 2 óra alatt letöltöttem.
  • Gary
    #12207
    Nem röhög, tölt!
  • Johnyy
    #12206
    Ezek a frappáns címek! :D
  • Johnyy
    #12205
    Nekem meg most lesz meg!
  • Ottto
    #12204
    Nekem már megvan, de azért ez rendes vót tőled
  • Gary
    #12203
    Nah, kicsit átszervezve, mert megint törölték:

    1-13
    14-26
    27-39
    40-51

    Most már nektek kell ügyeskedni, mert hamarosan nem leszek gép közelben egy ideig...
  • Johnyy
    #12202
    Jó gány ez a pirannnnyyy jól megszívatták magukat egy halom píztől estek el, de a 3at muszály lesz nekik angolosítani mert különben elutazok német be viszem a... és... :DDDD Na talán nem anyira hülyék hogy a 3. részt ne fordítsák le.
  • Johnyy
    #12201
    Ha rendes voltál a tolvajokkal akkor Attila ad egy kulcsot amivel a kikötőben a vízbe ugorva a helyek felé van egy csatorna, bemész és ott van valahol az egyik ládában assszem jobbra
  • Johnyy
    #12200
    Már nem azért de minden passzol, nem értem mire gondolsz.... Na ha felteszed az egészet holnap akkor nagy vagy és ezt többen is így fogják gondolni. A többieknek: holnap fenn lessz ha minden ok!!!!!!
  • Sanca
    #12199
    Plz ha nem gond ne csak a hianyzo reszeked rakd fel, koszi:)
  • GGeo
    #12198
    Már iszonyat rég keresem a német addont légyszives mondjátok meg honnan tudmo letölteni. (la lehet működjön is)
  • Ottto
    #12197

    Reméljük azért a hármat angolosítsák
  • Braveheart
    #12196
    MIII???! Miért nem lesz?! Hát ez eléggé elszomorító. Kösz Piranha Bytes
  • SW
    #12195
    A tolvajok rejtekhelyen, ahonnan a patkanyok jonnek...
  • maxius
    #12194
    Kérdés:
    Hol van Bosper íjja?
  • SW
    #12193
    A baj az hogy nem lesz angol nyelvű kiegészítő! A PiranaBytes-nél lévő információ szerint még mindenféle / mondvacsinált / oka is van annak hogy nem lesz angol AddOn kiadás...

    Gary!
    Várom a holnapi napot mint a megváltás pillanatát!
  • Braveheart
    #12192
    Mikor jön már ki végre az angol kiegészítő? Ez a hülye kiadó nem érti meg hogy a kib* német verziót nem fgoják megvenni azok, akik nem beszélnek németül! Én vmnit tudok mégse szedem le mert sztem ocsmány nyelv!
  • Gary
    #12191
    Ebből a 2 hozzászólásból (#12166, #12170) nem teljesen ez derült ki...

    Ma már nem fog menni, de holnap fölrakom a hiányzó részeket.
  • Johnyy
    #12190
    Nekem meg az volt hogy először lejött az 1. 20 file aztán valamiért letöröltem, megint leszedtem az 1. 20 filet de akkor már nem volt fenn a többi, majd elszállt a wincsesztem és akkor megin nem volt meg az 1 20 file de akkor ujra fel lett téve egy oldalra 20 tól a fálylok és akkor letöltöttem így megvolt a vége de nem sokra mentem vele letöröltem, valamikor majd valahonan...........na és most meg fenn van az 1. 20, nagyon szeretlek bennekteket de az atw-re fel lehetne tenni az EGÉSZET? Ha nem akkor így jártunk.... mint mondtam valahonnan
  • SW
    #12189
    Segitseg! Megorulok! A Gothic 2 AddOn - bol megvan az elso 20 file de a tobbit nem talalom, lejjebb valaki ajanlotta a Matrix-ot de oda csak 5 GB cserealappal engednenek fel meg amugy sem vegyok otthon ebben a p2p vagy torrent dologban... Valaki tud ajanlani valamilyen epkezlab hasznalhato megoldast?
    Koszonom
  • zoozoo
    #12188
    :))
    A második fele megvan a szétdarabolt-tömörített fájlnak. Cserélünk? :)
    (Randal honlapján levő két videolink közül a második működik)
  • Johnyy
    #12187
    Nem randa az! De akkor TE Tudsz linket a videókhoz gothic 1 meg 2(angol videó magyar felirat) ?
  • zoozoo
    #12186
    Köszi szépen, már megszereztem.
    Elárulod egyébként, hogy az adott linken hol látsz Gothic1 magyarosítást (ami a 2., javított verzió)?
    Örülök, hogyha hülyének néznek - gondolod, hogy nem látom a 2 centivel feljebb elhelyezkedő bazinagy linket?
    Persze lehet, hogy a jószándék vezérelt...

    Randal!
    Se a fordítást, sem a filmeket nem lehet leszedni. :(
  • Johnyy
    #12185
    Tessék
  • zoozoo
    #12184
    Hello, end hávárjú!

    Szóval olyan problémám lenne, hogy Randaltól nem lehet letölteni a Gothic 1.1 magyarítást
    Tud valaki, valamit ajánlani? Esetleg elküldeni azt a csöpp 3 megát?
  • Johnyy
    #12183
    Matrix hubon próbáld vagy http://www.suprnova.com/ (torrent)
  • Rudi
    #12182
    Hi all!

    Engem is érdekelne a Gothic 1 de seholsem találom. Valaki tud fizetős oldalt vagy akármit ahonnan le lehet szedni. DC-n nem láttam. Előre is köszi.
  • Johnyy
    #12181
    A gothic 1-nek még mai szemmel nézve is jó a grafólya ugyhogy simán megéri azzal kezdeni!
  • a
    #12180
    előbb vidd végig a gothic 1 -et úgy teljesebb lesz a történet
  • Nagypapika
    #12179
    Koszonjuk!
    Egy kerdes: meg se a gothic1-gyel, sem a 2-vel nem jatszottam
    Mintha olyanokat hallottam volna, hogy a kiegeszitotol nehezebb lesz a jatek, ez igaz?
    Megeri egyaltalan felrakni, ha meg nem vittem vegig a gothic2-ot, lesz annyira jobb tole a jatek? (nem sok a bug?)
    Koszi!
    Janos
  • Gary
    #12178
    Használjátok ugyan azt a két linket!
  • tibor16
    #12177
    ...szép volt......