21229
  • Szid
    #12336
    De jó. Addigra már hazamegyek(remélem hoszabb i´öre mint 1 hétvége)
  • Esrohnoil
    #12335
    Pontosan, ha tanul még akkor szerintem még szeptemberben kész lesz a 100%-os magyarítás, letölthető állapotban.
  • Kurty
    #12334
    Eza HornOx egy elég fura szerzet, emélekeztek mindíg rá kellett várni mikor készen lett x% fordítás akkor ez szerintem el is mondhatta volna Hunnenköenig-éknek hogyan kell de nemmondta, majd suliidőszakban biztos meglesz gondolom koliból csinálj, na ennyi csá!
  • Johnyy
    #12333
    yeah, meg tesszük ;D
  • Bandew
    #12332
    Tom, erről beszélek. :-D
  • Johnyy
    #12331
    Kész rég csak ujra kell konvertelni az egész anyagot,, a csávesz csinállja,, mostmár gyakorlatilag rá várunk
  • Bandew
    #12330
    ...ami elvileg már rég készen van.
  • Joi
    #12329
    + a magyarosításra....
  • Ottto
    #12328
    jah, csak nincs mire. Már csak gothic3 lesz angolul.
    Max a mod(ok)ra lehet még várni.
  • Joi
    #12327
    Vagyunk, várunk :))
  • Szid
    #12326
    Mivan mindenki eltünt??
    Valami új hír a Gothicról.
  • Szid
    #12325
    Ha befejezted, esetleg leírhatnád magyarul is
  • Joi
    #12324
    http://www.yiya.de/games/gothic2/index.htm

    Itt mindent megtalálsz (igaz németül, de azért ki lehet silabizálni)
  • Kurty
    #12323
    Nem segít nekem senki meghalt a fórum???? elvok akadva kijátszás vagy valami ha már nem segítetek :(((
    Sziasztok mégegyszer, most vagyok az Addon helyszínén és ezek a küldik vannak hátra:
    1: Metal Meander - Fortunonak vittem Green Noviceot és még kéne neki valami agyrefress
    2:Temple Access megöltem mindenkit csak bementem a templomba
    3:The Stones-Three Diggers beküldtem három csákányost oszt nem adja meg a küldit
    4:The Assassination
    5:Spy out Bandits
    6:Advance Party of Water ha jól emléxem megtaláltam lance hullájat és semmi ha visszamegyek saturashoz, de az is lehet meg sem találtam! Na remélem tudtok segíteni, előre is kösztök, helló
  • Szid
    #12322
    Már megint kintrohadok németben Gothic nélkül :o(((
  • Joi
    #12321
    up :)) (nehogy már süllyesztőbe kerüljön a topic)
  • GGeo
    #12320
    Na 76% a letöltés kivésem annak akinek kell ! :)
    (Remélem működőképes verzió)
    Ha megy szólok és ti is szóljatok ha kell !!!
  • Kurty
    #12319
    Sziasztok mégegyszer, most vagyok az Addon helyszínén és ezek a küldik vannak hátra:
    1: Metal Meander - Fortunonak vittem Green Noviceot és még kéne neki valami agyrefress
    2:Temple Access megöltem mindenkit csak bementem a templomba
    3:The Stones-Three Diggers beküldtem három csákányost oszt nem adja meg a küldit
    4:The Assassination
    5:Spy out Bandits
    6:Advance Party of Water ha jól emléxem megtaláltam lance hullájat és semmi ha visszamegyek saturashoz, de az is lehet meg sem találtam! Na remélem tudtok segíteni, előre is kösztök, helló
  • Kurty
    #12318
    Nekem mikor valaki (bocs hogy nem tom a nevedet)feltöltötte a Seneca FTP-re haveromnak szóltam és lekapta 10 perc alatt, na csá!
  • Shongi
    #12317
    HI lenne egy kérdésem, valaki akinek megvan a Gothic 2 kieg németül, nem tudná nekem átírni és postázni, cd+postaköltséget természetesen állnám, sőt...
    Ha van ilyen akkor írjon és majd megbeszéljünk e-mailben a részleteket.
  • Mike at home
    #12316
    reménykedjél, hátha vki olyan olvassa, akinek nem csak hogy megvan, de még oda is adja neked
  • Mike at home
    #12315
    én spec tegnap hallottam előszőr arról, hogy van kieg
  • Mike at home
    #12314
    csakhogy nem tudjuk, ha eddig nem derült volna ki

  • GGeo
    #12313
    Hát köszönöm az értelmesebbnél értelmesebb hozzászólásaidat THX.
    Rendben megint arra kérlek benneteket hogy mondjátok meg hogy honnan tudnám letölteni ha ti fordulnátok hozzám efféle kéréssel ha tudnék rögtön segítenék.

    Ja és hagyjuk ezt a "türelmetlen" témát már megmondtam hogy igen türelmetlen vagyok! :)
  • GDI
    #12312
    Ja én is megvettem németül.-))
  • Mike at home
    #12311
    es akkor 21 perc utan, ugy kell csinalni, mitha mindenkinek meglenne, csak neked nem adnak oda

    menj es vedd meg, ha ennyira kell
  • GGeo
    #12310
    Ez a hozzászólás tényleg sokat segített köszönöm !
    De a viccet félretéve IGEN türelmetlen vagyok 2 hónapja vadászom erre a játékra :(
  • Mike at home
    #12309
    azert eleg turelmetlen vagy, nem gondolod?
  • GGeo
    #12308
    Skacok tényleg nagyon kéne gothic elvonási tüneteim vannak !!! :)
  • GGeo
    #12307
    Hi ALL
    Lenne egy óriási kérésem !!!
    Kérlek benneteket mondjátok meg hogy honnan tudom letölteni a Gothic2 kiegészítőjét!!!
    Már nagyon rég óta kersem de amikor megtalálom kb50%-a lejön azt megszűnik a server !!!
    Előre is köszönöm és ha lehet működőképesz server legyen!
  • Mike at home
    #12306
    megvan, htx
  • Johnyy
    #12305
    Szemm van a gothic2 oldalán...
  • Mike at home
    #12304
    matadjunk annyiban, hogy probal :)
  • Bandew
    #12303
    De ő most az 1-el játszik és ott az érc a fizetőeszköz.
  • Braveheart
    #12302
    Nem, már nem az Ore a fizetőeszköz, hanem a sima pénz.
  • Mike at home
    #12301
    igen, mar tapasztaltam, ezzel egyutt valahogy a Gothic2-ben jobban ment a harc, itt az 1-ben folyton ramaszik az ellenfelre, es a levegot uti

    most egyebkent a kereskedonel szivok
    a 2-esben ez is egyszerubb volt

    itt a lila bizbasz a fizetoeszkoz?
    es hogy teszek be belole mondjuk 10-et, mert vagy be tett 1-et vagy mindet
  • Braveheart
    #12300
    Ha a ctrl- megnyomod, akkor automatikusan mindig az ellenség felé fordul, és iylenkor néha ez forgolódásnak tűnhet, pl amikor a goblinok ide-oda szaladgálnak. Én amúgy az 1-et me ga 2-őt is így jhátszottam.
  • Mike at home
    #12299
    magyar nyelvu Gothic1 vegigjatszasrol tud vki?
  • Mike at home
    #12298
    telleg muxik az eger
  • Ottto
    #12297
    egér v. ctrl lenyom, nyomva tart, aztán jobb-bal-fel gombokkal kaszabolhatsz, le gombal védhetsz.
    a forgást nemtom miért cssinálja. biztos be van kapcssolva valamilyen opció amivel ráfordul az ellenségre.
    Esetleg botkormány/kormány okoz efféle hibákat de sztem a gothicban nem (még senki nem panaszkodott)