21229
  • cs31
    #12176
    A www.suprnova.org-ról leszedheted az egészet egyben, mellékelve a szükséges cuccokkal együtt. Ha mindent úgy csinálsz, ahogy tibor16 leírta a #12154-ben akkor működni fog. (Nekem legalábbis működött!) A suprnova torrentes oldal, a letöltéshez segítséget itt találsz:http://dirtyware.uw.hu/other-faq.htm#3.a
  • fucko
    #12175
    Sajnos igy se mukodik:(( Vki esetleg kuzdott hasonlo problemaval meg?
  • Johnyy
    #12174
    Van de most mííért nem jelenik meg? Mit b.szakszik a pirannya
  • Zoleeca
    #12173
    Nem. De elvile már van angolosítás a némethez.
  • Braveheart
    #12172
    Megjhelent már az angol kiegészítő?
  • Nagypapika
    #12171
    Ennekem is oromot okoznatok, ha feltennetek valahova 1->20 ig :)
  • Johnyy
    #12170
    Figy a "Bemutatás"ra nem tudnád felrakni az eleét , hogy meglegyen az egész mert onnan nem szedik le az atw-sek, mellesleg nekem meg elszálta a vinyóm fele úgy hogy most meg az eleje nincs meg :(
  • sanyiiiii
    #12169
    néha az is problémát okoz neki ha közvetlenül a kiszedéskor irod felül az exe.t (saját tapasztalat,nekem sem ment igy) probáld máshova kiszedni és utána felülírni
  • Gary
    #12168
    A #12136-os hozzászólásban van 2 link, innen leszedheted a többit.
  • tibor16
    #12167
    nekem már nincs meg az atchívum...
  • Johnyy
    #12166
    Valaki tegye már fel a játékot az atw-re ahol volt légysziveeees naaa Mert nekem 20ig vannak meg részek és nagyon kellene.
  • tibor16
    #12165
    Jah, csak reménykedek, hogy nincs igazad... bár így utólag, elég naiv elképzelés
  • Zoleeca
    #12164
    "Ha jól sejtem az aktuális mentés hordozhatja, a meglévő feladatokat"

    Ez biztosan így van. Én meg ha jól sejtem te arra gondoltál, hogy a mentésben benne van valamilyen szöveg formájában a küldetés rövid leírása. Nos szerintem ez nem így van megoldva. Legalábbis ha nekem kellene megírnom a gamét :) akkor én nem így csinálnám. Valahol máshol vannak letárolva, és elég egy hivatkozás a mentésben, pl egy szám vagy akármi, ami azonosítja, hogy melyik küldetés szövegéről is van szó. Így kissebb is lesz a mentés.
    De lehet hogy nem jól gondolom... :))
  • Sanca
    #12163
    Umm, en a kiegeszitore gondoltam, nem a pecsre:)
  • tibor16
    #12162
    Az egészbe be van csomizva, ami fenn volt, mer megint letörölték az oldalakat. A neve: Gothic2_130_de.exe és 8,017 mb
  • tibor16
    #12161
    Hát ha a napokban töltötted velünk akkor benne volt a rarok között, de épp ezért nem az egész pecset csak az exéjét kell a német peccsből kivenni és futtatni, -ez a lényeg!
    Mer ha másképpen csinálod nem fogja engedni a többit utánna feltenni. Azért írom, picit sem szabad eltérni Egyébként 8,017mb a peccs, a G2 pedig angol verzió.
  • Sanca
    #12160
    Fenn van meg vhol az kieg a neten?
  • fucko
    #12159
    Nem lehet h az a baj h angol alapverziora akarom feltenni a nemet patchet?
  • fucko
    #12158
    Hat en pontosan igy probaltam es megse engedi a 3as pont utan felrakni a kieget. Igaz nalam nem volt az addon konyvtaraban ez a 130as peccs,en kulon letoltottem.Ez egy 8,2 megas fajl?
  • tibor16
    #12157
    Bár lehet hogy az alap G2-ben is volna többféle verzió... hát ezt nemtom...
  • tibor16
    #12156
    Én peccsről tudok, annak a hang része is félig-meddig angol, de linkem az nincs sajna... remélem ír be erre egyet vki....
  • tibor16
    #12155
    A 2-es pontban az elérési útvonal után rakd egy szünet után a /X-et - bocs, csak nem tom miért nem jött össze neked.
  • tibor16
    #12154
    szia,
    pontosan kövesd amit leírok s menni fog:
    1. felrak gothic 2
    2. német 1.30-as peccset így indítjuk: Futtatás (start menü alul a winben): "meghajtó:\könyvtár vagy lemez\G2AddOn\fontos patchek\Gothic2_130_de.exe" /X
    (igy kiválasztjuk a feljövő menüben a gothic2.exe-t )
    3. csak a gothic2.exe-t kirakjuk a gothic 2/system könyvtarba a régire
    4. felinstalljuk a G2Addont, a kieget
    5. rátesszük a 2.6-os peccst (az exe-t, nem a krekket)
    6. rá  a krekket (ez egy rar - kibontod stb)
    7. az angolosít s modot is feltehetjük, ha kell
  • ollie
    #12153
    van már angol nyelvű kieg?
  • fucko
    #12152
    Te hogy tudtad megoldani h fel tudd installalni az addont? Nekem nem engedi mer nemjo a verezio azt irja, pedig lefuttattam azt a peccset es kijeloltem a gothic2exet.
  • tibor16
    #12151
    Sziasztok, a G2 Addonnal jáccom :), -jól jönne, ha a gépen tudnám megnézni a fordítani való szöveget, esetleg a kis angol-magyar szótárprogival le tudnám követni, -elsősorban a feladatokra gondoltam. Ha jól sejtem az aktuális mentés hordozhatja, a meglévő feladatokat, csakhogy ugye ezek egyforma sav fájlok, meg aztán, gondolom, vmivel ki kéne bontani, hogy bele tudjak nézni. Ha nem túl macerás, és ha egy totál amatőrnek érdemes elmagyarázni, segítene vki? -márha nem kell hozzá programozási tudás, -könnyebb lenne mint itt állandóan szótárazni..
  • Gary
    #12150
    Mintha a Warezcenteren az Upload/Games könyvtárban láttam volna a teljes AddOn-t :)

    Még én sem töröltem a rar-okat!
  • Esrohnoil
    #12149
    Az nem mostanában lesz... Kitartás...
  • sanyiiiii
    #12148
    vagy letöltöd brolam egészben DC-n(Matrixon vagyok mostanság)
    sd-g2ndr -ként keress rá
  • tibor16
    #12147
    Hát én el tudom küldeni azt amiről tudok, meg amelyik részét én tettem fel -linket, -azaz igazság, össze kell szedegetni, mert vagy 3 részben van. Ami fennt van a neten, azt számold előbb össze, mer ha nincs meg mind, nekem már le van törölklve az az archívum... és nem tom másnak a part rarok megvannak-e még.. amúgy nem egy élmény se feltenni se leszedni.... akkor privi ment..
  • MrDevil
    #12146
    Végig is vittem az Addon részét nem valami hosszú!!! Jó lenne ha már kijönne a G3!!!!
  • Randal
    #12145
    kérdés:

    akkor megvan még vhol a Gothic2 addon vagy ezt is lekéstem?
  • sanyiiiii
    #12144
    már a második chapter eljén is oda lehet jutni(mielött elmennál a bányavölgybe)
  • Gary
    #12143
    Egészségetekre!

    Én is fölraktam, de csak azért, hogy megnézzem műxik-e. Megy, viszont a sima 2-t sem vittem még végig, sz'al leszedtem...
  • MrDevil
    #12142
    Persze mivel a kieggel is teljesen elölröl kezded az egész játékot!! A 3 chapter után lehet majd menni az új helyszínre!!!!!!!!!!
  • tibor16
    #12141
    Olyan mintha folytatás lenne, de teljesen úgy kezdődik mointha a G2 lenne...
  • tibor16
    #12140
    Én is köszönöm Gary-nek.......
    Szóljatok, ha telepítette már vki???
  • romero83
    #12139
    Ja és sok-sok köszönet Gary-nek és tibor16-nak.
  • romero83
    #12138
    Amúgy ez a kieg. most a Gothic 2 folytatása, vagy csak egy upgrade?
  • romero83
    #12137
    De legalább gyors.
    Kössz szépen, már majdnem töröltem az egészet.